Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

O, setili su se...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:O, setili su se...
i u subotu ide multiprenos,a na jednom od kanala ceo mec TSC-Radnicki,a u nedelju isto multi,a na jednom kanalu ceo mec Javor-Vojvodina :mrgreen: :cheers:
Turija,besan li si jos uvek? Hocemo li gledati multi u nedelju (igra Backa) ili Ivanjicu!? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Voja wrote:
gospodinFKV wrote:O, setili su se...
i u subotu ide multiprenos,a na jednom od kanala ceo mec TSC-Radnicki,a u nedelju isto multi,a na jednom kanalu ceo mec Javor-Vojvodina :mrgreen: :cheers:
Turija,besan li si jos uvek? Hocemo li gledati multi u nedelju (igra Backa) ili Ivanjicu!? :mrgreen:
Da se sportska javnost nije bunila, bilo bi isto kao i do sada.
Znaci, Arena moze, samo ih je trebalo naterati da rade svoj posao na koji su konkurisali (i dobili ga), da postuju ugovor i sve klubove LLSL. A ne - platim ti neku sumu i stavim te u zapecak.
Jos to nije ono pravo, ali daleko je bolje. Jos uvek sve zavisi od njihove volje - i dokle ce trajati, koga ce prenositi, kada i koliko.
Da li se ista od toga zna? Naravno, ne. Ceka se objava, pa da vidimo sta ici na ekran. I onda smo (pre)srecni, ako smo u ,,tv semi", kao mala deca kad dobiju poklon.Sta ce biti u sledecem kolu, to vec ne znamo :?:
Za sada nam dobro ide, jer smo u stalnim prenosima, sto i zasluzujemo.

PS
Ja znam sta cu gledati, a ti, sta ces, razmisli.
Sto ne bi Arena mogla prodati celokupni prenos Backe tv Backoj Palanci, pa ko hoce od Palancana (ili bilo kog lokalnog grada) da moze da gleda ceo prenos svog tima, a na Areni ostanu multiprenosi za celu Srbiju?
Takodje, davati cele snimke iz multiprenosa sa domacih terena u repriznim terminima. Tako se promovise domaci fudbal i domaci igraci.
Mislim, danas je to toliko realno i jeftino, samo trazi dodatni angazman.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:
gospodinFKV wrote:O, setili su se...
i u subotu ide multiprenos,a na jednom od kanala ceo mec TSC-Radnicki,a u nedelju isto multi,a na jednom kanalu ceo mec Javor-Vojvodina :mrgreen: :cheers:
Turija,besan li si jos uvek? Hocemo li gledati multi u nedelju (igra Backa) ili Ivanjicu!? :mrgreen:
Da se sportska javnost nije bunila, bilo bi isto kao i do sada.
Iskreno receno... cisto sumnjam da oni znaju da nas dva uopste i postojimo :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Nece bas biti da je necitan ovaj forum, a bilo je i na drugim portalima kritike za Arenu.
Sve u svemu, dalo je rezultata.
Vojo, sta je sad tebi vazno, rezultat ili uticaj, pa da se o tome vodi polemika? Za mene je to, trenutno, zavrsena prica.
Meni je jedino vazno da prenosa ima i da su se stvari pomerile unapred.
Malo korona, malo kritika i gledamo Vosu ( i druge domace klubove) na Areni.
Jedino sto ne znamo dokle ce biti tako?
Medjutim, dok traje, dobro je - nema zamerki.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by ssnigd »

Dakle sest kola se igralo bez publike i igrace se i dalje jos ko zna koliko i oni se sada setili da daju prenose svih utakmica?!?
Da nece mozda da im aplaudiramo. Amateri obicni.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Var i zvanično od sledeće sezone. To nam donosi prenose svih utakmica. I mnogo bolje preglede mečeva (highlights-e).
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Radoye »

Ajd' i to cudo da vidimo, mada ne znam da li jedan stadion kod nas ima neophodnu infrastrukturu za VAR :?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Radoye wrote:Ajd' i to cudo da vidimo, mada ne znam da li jedan stadion kod nas ima neophodnu infrastrukturu za VAR :?
Pa ako su ga uveli Hrvati ne vidim nikakav razlog da isto i mi ne uradimo? Mi čak i bolje stojimo sa infrastrukturom samo nas koči što ima previše ekipa i stadioni tipa Rada, Javora itd... Oni su svoju ligu zategli spustili na 10 klubova. Profesionalni pregled mečeva. Itd... Nisu oni ništa epohalno ispred nas čak smo i po koeficijentu iznad i za dve sezone bićemo 11 u Evropi ako nastavimo u ovakom ritmu a sigurni smo u top 15 liga jer se brišu sezone kad nismo učestvovali u Evropskim takmičenjima. Kokezanija ako se uozbolji uvede var, i nastavi sa smanjenjem timova ako su pametni mogu da naprave lep pomak. Sad se sa 20 timova vracamo na 16 i onda kada bi smanjili sa 16 na 12 to bi bilo odlično i idealno za nas. Nek se uvedu osnovna pravila oko infrastrukture i finansija što se tiče ulaska u LLSL. Stadion Smedereva "Tvrđava" da se koristi za finale kupa čisto da ne propada. Uveden je fantazi koji opet koliko toliko približava ljudima ligu... Tsc sld sezone sa novim stadionom...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

1. 12 ekipa
2. Var
3. Prenosi
4. Profesionalni pregledi utakmica
5. Neki minimalni uslovi za stadion i finansije u LLSL
Ne treba puno samo je potrebna volja. Da se smanji mešetarenje.
Bonus: Pa da se na svakom stadionu uvedu one led reklame ili kako se to već zove...
I liga bi izgledala dosta ozbiljnije.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:Pa da se na svakom stadionu uvedu one led reklame
Pa mi nismo u stanju godinama led semafor da popravimo. Na led reklamama bismo reklamirali mrtve piksele posle tri utakmice.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Ne razumem zašto mislite da će prenositi sve utakmice ako se uvede var sistem? I ako ih bude na areni, bolje da i ne prenose.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Stexman »

I ja nigde nisam cuo da su prenosi obavezni ako se uvede var. Snimanje cele utakmice da, prenos - nisam siguran da je obavezan.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Kako radi menadžer mašina...
Vlalukin nakon dobrih igara pozvan u mladu reprezentaciju Srbije i blizu povratka u partizan. Nadam se da je neko tog momka gledao dok je bio kod nas jer ono sto je on igrao nije ni za zonsku ligu. :roll:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote:Kako radi menadžer mašina...
Vlalukin nakon dobrih igara pozvan u mladu reprezentaciju Srbije i blizu povratka u partizan. Nadam se da je neko tog momka gledao dok je bio kod nas jer ono sto je on igrao nije ni za zonsku ligu. :roll:
Druže ostao si dužan da odgovoriš na prethodna dva posta. Hvala.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply