Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Uvek sam spreman za kritiku,ali takođe i za pohvalu ako ima razloga.Ako smo stvarno doveli Krunića,to je veliko pojačanje,daleko najveće u ovom prelaznom roku. Nije puno igrao poslednjih 6 meseci zbog komplikovanog statusa ali takav igrač nam treba kao vazduh.Konačno je nađen neki ,,kompromis'' između Džimijevih želja i onoga što nam stvarno treba.Dobro je i što se desilo pre odlaska na pripreme tako da će imati više vremena da provede sa ekipom.Karađorđe mu je na nekoliko utakmica bio domaći teren,doduše u dresu D.Srema a sada će konačno zaigrati na tom stadionu u ,,svetom dresu. Želim mu samo da ga povrede zaobiđu i neće biti problema.Jedino se postavlja pitanje koga Džimi zamišlja u paru sa njim na sredini. Tumbasović,Makarić,Sekulić ili Desančić...
Ovo je sada već ozbiljan kvalitet za naše prilike,naročito ako i Alivodić ostane. Dobili smo i novog izvođača prekida, s obzirom da Krunić dobro izvodi prekide. Ne znam zbog čega je naknadno Grgić uvršten na spisak ali mi je jako drago zbog toga.
P.S. Upravo gledam tekmu Lirs - Beveren i moram da kažem da uživam u direktnom duelu Mojsov-Abubakar(obojica počeli tekmu).Morao sam ovo da podelim sa ljudima...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Daj link za Abua !
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Očekujem HITNU i OŠTRU reakciju predsednika FK Vojvodine Zorana Šćepanovića!!!

Terzić doktor Zvezdan je ovom izjavom rekao da je FK Vojvodina na čijem čelu je Zoran Šćepanović prihvatila menadzerske ucene, da je dovela privatnog igrača koji ima sumnjive ugovore!

Na prvom mestu mora se zaštiti interes i ugled FK Vojvodine!!! Ko je ovaj skijaš da je vređa??

Na drugom mestu mora se zaštititi Rade Krunić koji je igrač FK Vojvodine i najveće pojačanje prelaznog roka! Ako želimo da pruža dobre partije i kasnije da od njegove prodaje klub zaradi ne smemo dopustiti da lice sa interpolove poternice vređa našeg igrača!!!

Zorane Šćepanoviću imate reč!
Terzić se osvrnuo i na činjenicu da je Rade Krunić, izričita želja trenera Nenada Lalatovića, potpisao za Vojvodinu.
“Već 15 dana nisam pominjao Krunića jer Zvezda ne pristaje na ucene, a i ne znam gde bismo s njim. Imamo osam vezista, pritom Vukan Savićević igra sjajno. Donji Srem očekuje 300.000, Verona ima predugovor, postoje i ljudi koji su investirali lični novac, igrač je 100 odsto menadžerov i u tu priču nismo hteli da ulazimo”, pojasnio je Terzić.
http://www.mozzartsport.com/vesti/terzi ... cene/95259" onclick="window.open(this.href);return false;
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Odlična vest što je Meri potpisao. Hvala upravi. Bili smo jedinstveni u zahtevima i drago mi je što su forumaši isterali priču do kraja. Ostaje nam da mu damo bezrezervnu podršku sa tribina i kada ne bude sve bilo bajno i sjajno - ipak je on sad "NAŠ" igrač :mrgreen:
Vise nista nije isto!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Nikola wrote:Očekujem HITNU i OŠTRU reakciju predsednika FK Vojvodine Zorana Šćepanovića!!!
Terzić doktor Zvezdan je ovom izjavom rekao da je FK Vojvodina na čijem čelu je Zoran Šćepanović prihvatila menadzerske ucene, da je dovela privatnog igrača koji ima sumnjive ugovore!
Na prvom mestu mora se zaštiti interes i ugled FK Vojvodine!!! Ko je ovaj skijaš da je vređa??
Na drugom mestu mora se zaštititi Rade Krunić koji je igrač FK Vojvodine i najveće pojačanje prelaznog roka! Ako želimo da pruža dobre partije i kasnije da od njegove prodaje klub zaradi ne smemo dopustiti da lice sa interpolove poternice vređa našeg igrača!!!
Zorane Šćepanoviću imate reč!
Terzić se osvrnuo i na činjenicu da je Rade Krunić, izričita želja trenera Nenada Lalatovića, potpisao za Vojvodinu.
“Već 15 dana nisam pominjao Krunića jer Zvezda ne pristaje na ucene, a i ne znam gde bismo s njim. Imamo osam vezista, pritom Vukan Savićević igra sjajno. Donji Srem očekuje 300.000, Verona ima predugovor, postoje i ljudi koji su investirali lični novac, igrač je 100 odsto menadžerov i u tu priču nismo hteli da ulazimo”, pojasnio je Terzić.
http://www.mozzartsport.com/vesti/terzi ... cene/95259" onclick="window.open(this.href);return false;
+1

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 10844.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zadnja tri pasusa su mi privukli pažnju:

" Ostaje još jedan fudbaler oko kog će se do kraja prelaznog roka lomiti koplja oko tri najkvalitetnija tima u ligi.
U pitanju je Petar Orlandić koji je odbio inostranu ponudu sa istoka kontinenta čekajući na razvoj situacije. Nije tajna da bi njegov transfer u Partizan mogao da usledi ukoliko neko od napadača napusti Humsku, dok prelazak u Zvezdu deluje manje verovatan.
Svoj račun u čitavoj priči mogla bi da ima Vojvodina koja kuburi sa napadačima zbog čega bi mogao da usledi "napad" na Orlandića."

Ovo je deo mog posta o njemu sa 280 str. teme "Pripreme":

"Ako se radi o Petru Orlandiću, 1990. godište iz ovog snimka od pre "godinu+": http://youtu.be/dZkDkFAcYc4 - onda se ne slažem sa Tobom... Posebno zbog onog na 05:33...
Jeste da svi izgledaju super na youtube-u, ali ovaj momak osim očigledne "fizike", ima i dosta "tehnike" u vlasništvu. Najkraće: 10cm izdužena bela varijanta Blady Mary-ja...
Trči, oduzima loptu, pakuje, dobro se gradi, dribla po trojicu, daje golove kako se seti, levom, desnom, glavom - na "x" načina. Jednom reči, vrlo dojmljiv klip :!:
U par situacija mi je više ličio na vezistu i pakera, a na 16 utakmica - dati 11 golova, nije mala stvar ni u jednoj ligi..."

UOSTALOM POGLEDAJTE I SAMI CEO VIDEO, MISLIM DA ĆETE SE SLOŽITI SAMNOM...

AKO ZNA DA SABERE 2+2, OTIĆI ĆE TAMO GDE ĆE IMATI VIŠE ŠANSE DA IGRA :!:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
ssnigd
Posts: 3445
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nikola wrote:Očekujem HITNU i OŠTRU reakciju predsednika FK Vojvodine Zorana Šćepanovića!!!

Terzić doktor Zvezdan je ovom izjavom rekao da je FK Vojvodina na čijem čelu je Zoran Šćepanović prihvatila menadzerske ucene, da je dovela privatnog igrača koji ima sumnjive ugovore!
Bez obzira sto je tako nesto rekao Terzic, ali zaista me interesuje Krunicev status :?: Ispada da treba da smo srecni sto smo doveli odlicnog igraca i kao oteli ga zvezdani, a posle nam se sve vrati nekom novom tuzbom "a la Moreira\Green".
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

P. S.
Ostao sam nedorečen u tekstu o Petru Orlandiću...
Onaj link iznad se odnosi na sezonu 2013./14. kada je na 16 utakmica postigao 11 golova (prosek oko 0,7 po utakmici)

Sezona 2014./15.: https://www.youtube.com/watch?v=Nj-ijx2j7go" onclick="window.open(this.href);return false;
Tekuća sezona mu je još "opasnija", pošto je ukupno postigao 14 golova na 17 utakmica, što je prosek veći od 0,8 golova po utakmici :!:
NIJE NI ČUDO ŠTO IMA KONTAKTA SA NJIM...
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Zanimljivo kako se ne pominje nigde da je on Raja Bozovica igrac? Klikovac (sa kojim je ugovor raskinut, posto vidim da dosta ljudi i dalje postavlja pitanje u vezi njega) je unapred bio osudjen zbog tog "greha", ali to nije slucaj sa Orlandicem. Prema informacijama koje ja imam, namestano mu je dosta golova zbog ove statistike, a kao saigrac su mi rekli da je neverovatno halav i da u ga bas i ne vole u svlacionici. Otprilike odnos sa saigracima se moze videti na 2:18 kad proslavlja gol.

Ima 24 godine, nije vise mlad. Neodoljivo me podseca na Zarka Koraca koji je bio kod nas. Isto smo ga doveli iz Zete. Zarko se posle vratio u Balabane i opet "eksplodirao" tamo, cesto imao i hettrick po utakmici...Uvalili su ga negde u Izrael gde se nije naigrao. A taj Orlandic mu je bio rezerva, pa vi vidite.

Sto se tice crnogorskog trzista, vredelo bi videti 16-godisnjeg Filipa Vorotica iz niksicke Sutjeske kojeg smatraju trenutno njihovim najvecim talentom. On je 2012. godine bio dovodjen u vezu sa Vojvodinom, koliko me secanje sluzi tu su ga spremali pred neki robovlasnicko/menadzerski kamp za decu u Milanu (tada je valjda imao 14 godina). Sutjeska svakako ima daleko bolju tradiciju pravljenja igraca nego Zeta.

A i svako poslovanje sa Rajom i slicnima je onaj model "dala baba dinar da udje u kolo, a dva da izadje".
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

limanfkv wrote:Zanimljivo kako se ne pominje nigde da je on Raja Bozovica igrac? Klikovac (sa kojim je ugovor raskinut, posto vidim da dosta ljudi i dalje postavlja pitanje u vezi njega) je unapred bio osudjen zbog tog "greha", ali to nije slucaj sa Orlandicem. Prema informacijama koje ja imam, namestano mu je dosta golova zbog ove statistike, a kao saigrac su mi rekli da je neverovatno halav i da u ga bas i ne vole u svlacionici. Otprilike odnos sa saigracima se moze videti na 2:18 kad proslavlja gol.

Ima 24 godine, nije vise mlad. Neodoljivo me podseca na Zarka Koraca koji je bio kod nas. Isto smo ga doveli iz Zete. Zarko se posle vratio u Balabane i opet "eksplodirao" tamo, cesto imao i hettrick po utakmici...Uvalili su ga negde u Izrael gde se nije naigrao. A taj Orlandic mu je bio rezerva, pa vi vidite.

Sto se tice crnogorskog trzista, vredelo bi videti 16-godisnjeg Filipa Vorotica iz niksicke Sutjeske kojeg smatraju trenutno njihovim najvecim talentom. On je 2012. godine bio dovodjen u vezu sa Vojvodinom, koliko me secanje sluzi tu su ga spremali pred neki robovlasnicko/menadzerski kamp za decu u Milanu (tada je valjda imao 14 godina). Sutjeska svakako ima daleko bolju tradiciju pravljenja igraca nego Zeta.

A i svako poslovanje sa Rajom i slicnima je onaj model "dala baba dinar da udje u kolo, a dva da izadje".
Uglavnom se slažem sve sa tobom.I ja imam informacije da on nema kvalitet za Vojvodinu(bar onu Vojvodinu koja je iole ambiciozna). I Klikovac je bio među najbolje ocenjenim igračima Zete u 2013/2014.sezoni,pa smo ga ovde ispljuvali....
Jedino gde si pogrešio je ocena kvaliteta Koraća.... On je igrao u dosta jakoj ekipi Zete pre dolaska u Vošu i školovan je igrač.Iz te ekipe su svi napravili prvoligašku karijeru u Srbiji,uključujući i Tumbasovića...On je u Vojvodini doživeo tešku povredu i nije imao prilike da pokaže šta zna.U Izraelu igra odlično.Imao je odličnu sezonu u Hapoelu(2013-14) gde je dao oko 15 golova u svim takmičenjima.Ovu polusezonu je odigrao za Beitar i dao je 5 golova na 10 tekmi. I sada je ponovo u Hapoelu...Ne kažem da je nešto specijalno,ali je daleko od ,,drveta''
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/1 ... a-i-merija" onclick="window.open(this.href);return false;

Zivkovic odlazi posto ima vazeci ugovor hoce ga pustiti za dzabe ili ide uz neko obestecenje ?
Za njega smo mogli uzet neku kintu da je igrao..ne verujem da je Vasilic nesto puno bolji od njega...
ZIME89
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Liman, Polovina i ostali sa kompletnijim informacijama od mene...

Nisam znao čiji je igrač Orlandić (a ako je istina da je Rajov, ni meni se ne sviđa), ali ne razumem komentare da su mu "nameštali" golove ili da nema kvalitet za nas :?: A što se Janka tiče, jel on Tumbasović ili Tumbasević :?:
Ja sam ove snimke pogledao nekoliko puta, zaista ne vidim da je miljenik tima - pa da mu svi nameštaju da daje golove, naprotiv - video sam dosta situacija da je sam odradio akciju od početka do kraja. Ako se pod nameštanjem podrazumeva da mu neko doda loptu, onda su i Mesi & Ronaldo napravili karijere na isti način, nezasluženo...
Video sam i dosta situacija gde se ovaj žestoko bori da oduzme loptu protivnicima, a saigrači mu se nisu nešto pretrgli da pomognu...
Video sam i vrlo kvalitetne pasove i asistencije za saigrače, posle kojih im u nekoliko navrata nije bio problem da postignu golove (2:33 i 4:44 prvog linka, kao i 2:45 i 4:13 drugog, novijeg klipa)...

Najsmešnije je da mi se najviše dopala njegova akcija prekinuta zbog ofsajda saigrača, na 6:14 prvog linka, kada je oduzeo loptu, dobio nesiguran pas, izborio se da prođe 2 igrača u stilu Brazilca Ronalda, pa odigrao dupli pas sa igračem koji nije pazio na ofsajd...

Budući da niti sam Raja, niti ću imati koristi od eventualnog Orlandićevog angažmana, odustajem od daljeg palamuđenja na ovu temu, uz opasku da Vam argumenti "nisu neki" u mojim očima - vezano za ovog igrača :!:

B.t.w., Liman, čisto da Ti odgovorim...
limanfkv wrote:Otprilike odnos sa saigracima se moze videti na 2:18 kad proslavlja gol...
Pogledaj i sam taj snimak ponovo... Kao i onaj deo oko 4:40 :!:
Dao je gol, pa odgurnuo saigrača koji se raduje više od njega samog (otkud znaš da mu ovaj nije nešto dobacio, opsovao ga, ili sl.)
Samo vidim u nastavku, da njegov saigrač ne haje što ga je odgurnuo, nego mu ponovo skače na kičmu i ovaj ga nosi iz 16m na leđima...
Takođe, nisam primetio da za atmosferu sa 4:44 istog, starijeg klipa ima prigovora - kada takođe na leđima iznosi strelca gola posle još jedne super-asistencije :!:

No, da ne dužimo, forum i jeste mesto gde će se retko svi složiti...
VAŽNIJA JE ČINJENICA DA SE OVDE OKUPLJAJU ONI KOJIMA JE VOŠA U SRCU
:!: :!: :!:

KADA TAKO BUDE I U KLUBU, I U UPRAVI - LIGA ŠAMPIONA ĆE BITI NAŠA :cheers:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... e-zakuvali" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Chana wrote:Liman, Polovina i ostali sa kompletnijim informacijama od mene...

Nisam znao čiji je igrač Orlandić (a ako je istina da je Rajov, ni meni se ne sviđa), ali ne razumem komentare da su mu "nameštali" golove ili da nema kvalitet za nas :?: A što se Janka tiče, jel on Tumbasović ili Tumbasević :?:
Ja sam ove snimke pogledao nekoliko puta, zaista ne vidim da je miljenik tima - pa da mu svi nameštaju da daje golove, naprotiv - video sam dosta situacija da je sam odradio akciju od početka do kraja. Ako se pod nameštanjem podrazumeva da mu neko doda loptu, onda su i Mesi & Ronaldo napravili karijere na isti način, nezasluženo...
Video sam i dosta situacija gde se ovaj žestoko bori da oduzme loptu protivnicima, a saigrači mu se nisu nešto pretrgli da pomognu...
Video sam i vrlo kvalitetne pasove i asistencije za saigrače, posle kojih im u nekoliko navrata nije bio problem da postignu golove (2:33 i 4:44 prvog linka, kao i 2:45 i 4:13 drugog, novijeg klipa)...

Najsmešnije je da mi se najviše dopala njegova akcija prekinuta zbog ofsajda saigrača, na 6:14 prvog linka, kada je oduzeo loptu, dobio nesiguran pas, izborio se da prođe 2 igrača u stilu Brazilca Ronalda, pa odigrao dupli pas sa igračem koji nije pazio na ofsajd...

Budući da niti sam Raja, niti ću imati koristi od eventualnog Orlandićevog angažmana, odustajem od daljeg palamuđenja na ovu temu, uz opasku da Vam argumenti "nisu neki" u mojim očima - vezano za ovog igrača :!:

B.t.w., Liman, čisto da Ti odgovorim...
limanfkv wrote:Otprilike odnos sa saigracima se moze videti na 2:18 kad proslavlja gol...
Pogledaj i sam taj snimak ponovo... Kao i onaj deo oko 4:40 :!:
Dao je gol, pa odgurnuo saigrača koji se raduje više od njega samog (otkud znaš da mu ovaj nije nešto dobacio, opsovao ga, ili sl.)
Samo vidim u nastavku, da njegov saigrač ne haje što ga je odgurnuo, nego mu ponovo skače na kičmu i ovaj ga nosi iz 16m na leđima...
Takođe, nisam primetio da za atmosferu sa 4:44 istog, starijeg klipa ima prigovora - kada takođe na leđima iznosi strelca gola posle još jedne super-asistencije :!:

No, da ne dužimo, forum i jeste mesto gde će se retko svi složiti...
VAŽNIJA JE ČINJENICA DA SE OVDE OKUPLJAJU ONI KOJIMA JE VOŠA U SRCU
:!: :!: :!:

KADA TAKO BUDE I U KLUBU, I U UPRAVI - LIGA ŠAMPIONA ĆE BITI NAŠA :cheers:
Niko nije rekao da sam ja kompetentniji od tebe....Ja nisam gledao nijednu utakmicu Zete,i zato sam kontaktirao neke drugove iz Podgorice,koji gledaju fudbal i nekada odu da pogledaju Zetu....Pod tim da ,,nema kvalitet za Vojvodinu'',mislim na Vojvodinu koja želi da sastavi ozbiljan tim...Kažu da nije na istom nivou kao igrači koji su igrali u špicu napada Vojvodine prethodnih 6,7 godina(Despotović,Mrđa,Abubakar,Škuletić sa izuzetkom Veselinovića). To što je igrač Raje Božovića naravno da mi smeta,ali bih prešao preko toga ako taj igrač donosi ekstra kvalitet.Njihovo mišljenje je da on ima limite i da na tom nivou može da igra samo u Zeti(sindrom domaće sredine) Crnogorska liga je vrlo slabog kvaliteta ali to ne mora da znači da igrač koji je igra nema potencijal za veće domete.Snimak može da ukaže na neke stvari ali daleko od toga da može da ti da ozbiljnu sliku.Dve utakmice od tih gde je ,,briljirao'' su protiv nekog niželigaša u kupu Crne Gore(to nisu podelili sa nama autori snimka).Uostalom,nije bitno šta mislimo ti lii ja(ili moji poznanici),jer će klub odlučiti o tome. Jedino što mi smeta je kada se dovede neki igrač koji ne odskače puno od nekog našeg klinca,i onda naš klinac zapali negde jer vidi da nema svrhe da čeka priliku(Šušnjar je poslednji u nizu,a Kaluđerović je bio jedan od tih dovedenih ).Dovedeš Kaluđerovića,za koga znaš da će igrati najviše polusezonu i daš mu ogromnu platu a u drugi plan gurneš Šušnjara,koji je vrlo brzo dostigao taj nivo. I ti i ja imamo istu želju,a to je jaka Vojvodina. I treba da diskutujemo o ovakvim stvarima jer ćemo svi saznati nešto novo. Nema razloga za sujetu i nema razloga da branimo svoje svoje mišljenje po svaku cenu. Ja uvažavam svačije mišljenje i stav i uvek ću priznati svoje grešku.Najtužnije od svega u našem fudbalu je to što da kod svakog igrača prvo obratimo pažnju na njegovog menadžera.Do pre par godina me to nije zanimalo i čeznem za tim vremenima.Tek po odlasku Abubakara uoči najvažnije utakmice u novijoj istoriji sam se zainteresovao za taj segment u politici kluba...
P.S. Tumbasević...nenamerna greška sa moje strane :mrgreen:
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Zna li neko nešto u vezi Krunića?
Da li je tačno to što piše Blic da nema ništa od transfera?
Koliko je meni poznato ekipa je trebala danas oko 12 da odleti u Tursku. Jel Krunić otišao sa ekipom?
Hajde sada insajderi.... Pišite.....
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Milan Aleksic uz pomoc Rabrena, a i Terze buse dolazak Radeta Krunica. Igrac istice da su izrecene neistine i da ce ostati ako Vojvodina izdrzi pritiske. Vojvodina je njegov izbor i prva zelja. Zoka je na ispitu u ovom transferu :)
Post Reply