Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Гарант дају пећинцима 4,5 комада следеће коло
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

Firmson89 wrote:Али смо против црних играли под рефлекторима. Само једном колико се сећам, 2011/12, али играло се.
2.10.2011. 1:2 za crna :shit: stisli ih celo drugo poluvreme. Zapravo, ubili ih.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Нисам знао где да напишем пошто је тема са циганима закључана,али оволики оптимизам наших фудбалера,па и појединих чланова форума пред меч са циганима ми је јако чудан.Знам да смо бољи,али цигани су то.
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by CRD FCV »

Закључана тема против цигана па ћу овде:
http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... sadu/83149
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by fare »

Pa normalno to se i ocekivalo , ma ni to im nece pomoci gazimo ih !!!!!!!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Стигле донације од поплава,или је премијер отворио државну благајну. :dance2:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Ken mahniti »

BRUKA I SRAMOTA!!!ENDE!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Helm »

7+ Vozdovac-Rad uz 5 golova Jelica. Nisam siguran da li je to kladionicarska prica ili deo dogovora vezan za dugovanja zvezde.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Daljac »

Helm wrote:7+ Vozdovac-Rad uz 5 golova Jelica. Nisam siguran da li je to kladionicarska prica ili deo dogovora vezan za dugovanja zvezde.
Image
Где су, шта раде: Немања Супић прима 5+ голова, а није чак ни најлошији појединац на терену:)

Слажем се у потпуности са овом оценом, превасходно јер ни један од ова два тима у току целе сезоне неће више поновити овакав резултат: нити ће Рад постићи 6 голова, нити ће Вождовац толико примити у једном мечу (ограђујем се једино у случају набијања гол разлике црвеног и црног близанца). Јелићева утакмица живота, видео сам у кратком извештају, имала је ритам било којег припремног меча Војводине на СЦ Вујадин Бошков, када уигравамо тим против евидентно слабијег противника.

Такође, треба напоменути и лагану победу Новог Пазара (2:0) над крагујевачким Радничким, којом су Пазарцима враћена три бода која су претходне сезоне поклонили шумадинцима да остану у лиги, као и волшебну победу оног полуспособног тима ОФК Београда у Крушевцу (2:4), јер ОФК једини игра без играча пристиглих у овом прелазном року, и испада да тим који се није саставио са лоптом до сада са лакоћом пролази једно од тежих гостовања у ЈСЛ...

Данас на тикет иде партизан 1 и 3+, јер не сумњам де ће пимпеколики врсни стратег да набија гол разлику над тимом које води визионарско бркато и ћелаво руководство које се ограђује од такмичарског фудбала у Србији, поручујући да су трофеји резервисани само за продукте комунистичке револуције...
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

http://hotsport.rs/2014/08/28/posao-got ... 0-miliona/" onclick="window.open(this.href);return false;

Od srca im želim što bržu i bolniju propast.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by ДушанСП »

Према ,,сазнању'' Блица марсовци су слетели у Инђију.
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Milan »

Ala se Terza lepo i na vreme namestio... :thankyou:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Daljac »

Чим Арнаути у копненој зони безбедности убију српског полицајца, државни таблоиди истрчавају са приватизацијом црвене звезде, и онда викенд-патриоте не искаљују свој бес на тастатурама пљујући државу и прижељкујући крвопролића, него дижу у небеса мудрог вођу и руске олигархе који ће им, јел те, донети поново ушати пехар. Како бих само волео да се та невероварна приватизација догоди, па да се ту сви (град, држава, појединци) утале, и да онда коначно за једним од стубова повучемо воду и испратимо га на ђубриште историје. У тој приватизацији, циљ свих је да се докопају атрактивног грађевинског земљишта у центру Београда, а то што успут добијају и то губиташко удружење грађана, само је још једна ставка при склапању договора која мора да се испоштује кроз мито и корупцију који се већ сад кандидују за анализу у некој наредној сезони Инсајдера, и преко које разноразни могу и себе да уграде у демолирање реченог запишаног стуба српства. Дабогда их Руси приватизовали, онда се не секирам да ће пропасти у рекордном року.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Daljac »

Гледао сам неку конференцију за штампу ФК Доњи Срем, представили су нове фудбалере које су довели и најавили бомбу за крај прелазног рока. Аутоматски ми се, не знам ни сам зашто, јавило да ће довести Трајковић Бранислава, неквалификованог незапосленог штоперског радника из Каравукова. Рачунам да је у талу са појединцима из наше рахметли управе, а да су у тиму са Кутпоинт арене :D имају визију преживљавања у суперлигашком друштву са њиме као командантом одбране:)
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by 21114 »

http://hotsport.rs/2014/08/28/gasprom-u ... io-delije/" onclick="window.open(this.href);return false;

NJET! :devil: A sad samo brza i bolna propast da im se desi.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
Locked