Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by lexa »

Voja wrote:
lexa wrote:Mrzi me sad da kopam po starim statistikama ali cini mi se da po pitanju efikasnosti liga nikad nije bila
na ovom nivou.
Jeste slaba, jeste previse klubova ali barem su klubovi efikasni. Ili je defanziva kriminalna :mrgreen:
Razlike u kvalitetu klubova su ogromne.... imas desetak "kvalitetnih" klubova i ostalo smejurija... i onda kad Zlatibor,Rad i Metalac prime tonu golova,ne cudi efikasnost. Ovim ubacivanjem 20 klubova,sveli smo predvidivost rezultata na 90%
Istina ali ako pogledamo i neke druge utakmice izmedju klubova pribliznog kvaliteta, napredak u tom smislu je vidljiv.

Mi protiv TSC-a - 4 gola
Protiv Cukarickog - 4 gola
Sad na Vozdovcu - 4 gola
Napredak - Surdulica (priblizni kvalitet) - 3 gola
u proslom kolu Surdulica - Lucani 5 komada
itd.

Odgledam sve highlightse posle odigranog kola i nije bas da se nema sta videti.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9974
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

lexa wrote: Odgledam sve highlightse posle odigranog kola i nije bas da se nema sta videti.
Vidi,uopste ne gledam ligu sampiona kad izadju u takmicenje posle grupa (jel mu to dodje osmina finala,ili sta vec),a nasu ligu prosto obozavam.Da je lepsih stadiona i vise publike,lepsih prenosa po kvalitetu bi isla u TOP 10 liga Evrope.A kojekakvih utakmica sam se u zivotu nagledao... Kocare,Curka,Samardzica,Govedarice,Stojaka,Dundjerskog,Gluscevica,Laneta,Sergeja,Merija,Belica i ko zna koga sve jos.... pa njihovih 80% meceva dok su igrali preko sam gledao.... Nirnberga pratio izvestaje i sa prijateljskih i sa turnira u malom fudbalu... ma dobro izludeo jos nisam... a jos uvek pojma o fudbalu nemam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nasa liga uopste nije losa (kad mec nije dogovoren i kad nema sklanjalice,sudijske pomoci)
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by lexa »

Tebe Vojo treba postaviti za strucnog konsultanta na Areni :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9974
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

lexa wrote:Tebe Vojo treba postaviti za strucnog konsultanta na Areni :mrgreen:
Ma.... pristao bih i voditeljkama kisobrane da nosim :mrgreen:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9974
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Obavezno pogledati golove Radnika u Krusevcu,Zlatibora i Nemanje Nikolica za Spartak 8)
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9974
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Turija wrote: Vrlo rado bih gledao Vosu, Spartak,B Palanku, Indjiju, Proleter.
Ctaju te sa Livescora,al te citaju i sa Arene :mrgreen: Ubedjen sam da u nedelju samo zbog tebe kao treci mec prenose Backa-TSC,a ne Vosa -Lucani... Znam da ti namerno ovo rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10861
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote: Vrlo rado bih gledao Vosu, Spartak,B Palanku, Indjiju, Proleter.
Ctaju te sa Livescora,al te citaju i sa Arene :mrgreen: Ubedjen sam da u nedelju samo zbog tebe kao treci mec prenose Backa-TSC,a ne Vosa -Lucani... Znam da ti namerno ovo rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gledacu ja Backa -TSC, a mogla bi sad i rtv da mi ispuni zelju i prenosi Vosa- Lucani :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2112
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by churguzijanac »

Turija wrote:
Voja wrote:
Turija wrote: Vrlo rado bih gledao Vosu, Spartak,B Palanku, Indjiju, Proleter.
Ctaju te sa Livescora,al te citaju i sa Arene :mrgreen: Ubedjen sam da u nedelju samo zbog tebe kao treci mec prenose Backa-TSC,a ne Vosa -Lucani... Znam da ti namerno ovo rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gledacu ja Backa -TSC, a mogla bi sad i rtv da mi ispuni zelju i prenosi Vosa- Lucani :wink:
Evo ide reklama na areni Backa-TSC nedelja u 18:00 :D
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by srkins »

Spartak zA sada bas lepo igra ako ovako nastave mogu i do Evrope ove sezone
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9974
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Gledao malopre izvestaj Indjija-Napredak... Neskovic bio starter i nad njim napravljen penal (iako ga licno ne bih sudio),ali slabo je sudelovao u ostalim napadima koji su zabelezeni u izvestaju
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by lexa »

srkins wrote:Spartak zA sada bas lepo igra ako ovako nastave mogu i do Evrope ove sezone
Igraju bas lep fudbal ali tesko ce do Evrope jer konkurencija je solidna, ima minimum 6 ekipa koje ce se boriti za
Evropu a samo 2 mesta, ne racunam blizance.

Po meni Cukaricki trenutno igra najlepse ali osim nas nisu imali ozbiljnije protivnike tako da cu malo sacekati sa konacnom
ocenom.
Istocno stajanje
Posts: 562
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Istocno stajanje »

Ovaj Zlicic nije normalan, sta je covek sve promasio protiv TSC-a...
User avatar
Turija
Posts: 10861
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Sta je sve promasio mladji Zlicic veceras :frown:
Kao sto sam i pretpostavio, pred novu sezonu, TSC ce biti u velikom padu igre i forme, a pre svega proslogodisnjeg velikog motiva. Da bude gore, nisu dobro odradili ni prelazni rok.Cim ne ,preoravaju teren" oni su prosecan superligas.
Imace problema i u Evropi da dodju do pobede.
PS
Pogledao sam desetak minuta prenosa utakmice Hajduk- Istra.
Hajduk za neprepoznati, koliko je pao na niske grane.
Nikad vise kao u SFRJ. Tek sad se vidi kakvu su protekciju imali u EXYU. Sad, eto, imaju ono sto su trazili i zasluzili.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by lexa »

Zlatibor zalutao u ligu.

Oni ce zvanicno ispasti iz lige pre Mitrovdana :mrgreen:
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by newnowapv »

lexa wrote:Zlatibor zalutao u ligu.

Oni ce zvanicno ispasti iz lige pre Mitrovdana :mrgreen:
Pa da, videlo se da ce biti ekipa za popravljanje gol razlike...
Bravo Vozdovac! (Radujem se svakome ko napuni smRad)
Post Reply