Liga Evrope - sezona 2015/16

trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by trelos gia fcv »

Jole wrote:Ako ne napunimo stadion onda ni mi navijaci nismo zasluzili da gledamo fudbal u grupi LE!
Napunicemo ga samo ako ulaz bude 30 dinara za sve tribine.
Jer to smo mi - Novosadjani!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
rumljanin
Posts: 45
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by rumljanin »

Uph cini mi se da nas je samo Pekaric mogao spasiti ovakvog rezultata. Da je on igrao odbrana bi bila dosta sigurnija i manje propusna pa bi se to odrazilo i na srednji red, ovako nismo mogli loptu da prenesemo i zadrzimo dva pasa.
Nista ako im damo gol u prvih 15-20 minuta u revansu moze biti svasta + da se Pekaric oporavi
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Marcello »

Jole wrote:Ako ne napunimo stadion onda ni mi navijaci nismo zasluzili da gledamo fudbal u grupi LE!
Nema šanse. Novosadski je ne doći na utakmicu, kad prvu izgubiš sa 3:0. I to, protiv, "tamo nekog" Plzena...šta će fenseri na tribinama, kad ne dolaze Verderi, Sampdorije...?! :frown:

Inače, Čehi su nam pokazali gde nam je mesto. Rutinski, što rekoše ljudi pre mene, na suvi kvalitet.

Nema veze, idemo dalje. Glavu gore, u nedelju je Pazar. Aplauzom pozdraviti momke, jer su nam priuštili da sanjamo divan san čitavo jedno leto. ;-)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9962
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Voja »

Eto zasto nam je bilo bitno da naguzimo Partizan.Sto se utakmice veceras tice,kvalitetniji su. Bili smo zreli za 5 komada.Ali,sto mi jedan rece,pa da igrate protiv najbolje ekipe na svetu,napravili bi dve sanse na mecu. Sve mi ovo nekako mirise da ce jos u avionu biti otimacina za wifi i kontakte sa klubovima,menadzerima..... Mislim da je butik ponovo otvoren.Ako nista drugo,ostace mi Zaksova parada u secanju,dok sam ziv.
Image
vdn slaninar
Posts: 1046
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by vdn slaninar »

Samo bez bespotrebnog pljuvanja bilo koga,svaka cast momcima dokle su stigli,izbacili su Sampdoriju ponizili crna g..na,svaka im cast.Veceras su im se noge dodatno odsekle,al moramo nekom priznati da je bolji i da nas je zgazio,mozda smo mogli bolje al oni su stvarno ozbiljna ekipa.U svakom duelu su bili jaci,mnogo agresivniji,sasekli su nasu agresivnost kojom smo mi zgazili grobare.Ja sam pre dve godine dva puta gledao Spartu protiv Celzija u ligi evrope,oni su se nadigravali sa njima i ravnopravno se nosili celu tekmu u oba meca,jedva ih je Celzi izbacio izjednacujucim golom u 92. min. na Stamfordu, a Plzen je ispred Sparte sampion.Ipak se za ozbiljan rezultat ekipa stvara malo duze i sistematski,eto Plzen je cist primer,niko iz nase lige ne bi bolje prosao s njima,zamislite da nam igraju najbolji igraci iz poslednjih 3-4 godine.Sta smo ocekivali sa ovakvim igrackim kadrom tokom priprema ovo je senzacija,cak mislim da ovo nije kraj i da u Novom Sadu mozemo ozbiljno da zakuvamo.Glavu gore momci sve ovo je veliko iskustvo za vas,iz svega izvucite najbolje.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Forza Voša »

Samo da nam pozelim da sto pre docekamo da nasa Vosa igra kao Plzen veceras. Od 1 do 90 minuta se igra fudbal sa velikim F. Poslednji put sam ovoliko dominantnu, lepu i efikasnu igru video kada nas je Danska pobedila u Beogradu. Momcima nemam sta da zamerim jer su izgubili od boljeg tj. mnogo boljeg tima. U revansu srce na teren pa sta bude (Trencin nas je prosle godine dobio 4-0 pa znamo kako se provukao ovde) - mozda dobiju crveni odmah na pocetku pa ...
„Hasta la Victoria Siempre!“
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Vasa »

Bolji su za bar za ova tri komada.
Taktika ocajno pripremljena uz to dosta losih i Puskaric kriminalno los i jos i bezobrazan bar tri izgubljene lopte za kojima nije ni pokusao da potrci,ako trener to ne vidi do 7 minuta onda on ima veliki problem,mislim da odbrana i nije mogla bolje jer u manevru osim Maksimovica niko ni blizu proseka.
Nema nikakve sanse da prodjemo, ali gore od svega ce biti ako krenu u totalnu raprodaju a cini mi se da je to vrlo blizu.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Sasa1969 »

Ne mogu a da ne pomenem Puskarica ? Kako me covek nervirao ! Skoro svaku loptu koju je dotakao je upropastio.Jos kad se pojavi u odbrani prolaze pored njega kao pored semafora.....Ne znam koje bio najbolji kod nas ali znam ko je bio najgori.
Ne znam sta je Zaga toliko cekao da ga zameni ? Da nije ocekivao neki prodor od njega :beg:
Ne treba ovaj poraz shvatiti tragicno ovaj Plzen je jako dobra ekipa kadra da pobedi bilo koga u Evropi.
Ipak nam zreb nije bio naklonjen .....Idemo dalje prvenstvo se nastavlja
Image
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by prijatelj fudbala »

Nije problem izgubiti pod uslovom da se boriš kao lav kad je protivnik realno jači, ali mi smo se večeras borili samo na momente.
Imamo još 90 minuta da pokažemo da možemo bolje, a nadam se da će u četvrtak na stadion doći navijači Vojvodine i da ćemo dobiti Čehe makar 1:0, to bi bila velika nagrada momcima koji su nam dali leto za pamćenje
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by severozapad »

Radoye wrote:
ogi wrote:
mihailov wrote:Izgubili smo od bolje ekipe. Glavu gore, hajde da pobedimo Pazar u nedelju i sledećeg četvrtka pozdravimo momke koji su nas cinili ponosnim celo leto!
+1
+1
+1
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Mackycool »

mihailov wrote:Izgubili smo od bolje ekipe. Glavu gore, hajde da pobedimo Pazar u nedelju i sledećeg četvrtka pozdravimo momke koji su nas cinili ponosnim celo leto!
Nije problem to što smo izgubili, nego to što smo igrali kako smo igrali...
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Turija »

Pokušavam da sredim misli i napišem bilo šta smisleno.
Ja nikako ne mogu da dokučim zašto smo mi ovako igrali večeras, tj kao da su naši igrači (osim Žakule) prvi put izašli na fudbalski teren ili kao da su došli na utakmicu posle dvodnevne terevenke, a u svo to sivilo se uklopio i trener Zagorčić.
Mislim da Česi nisu toliko bolji, koliko se to činilo.Večeras nam se ponovio Trenčin, ali sa jednim golom manje u našoj mreži, što može da bude vrlo bitno u Novom Sadu.
Igrači, treneru, Upravo, vreme slave je prošlo.Sada se moramo vratiti u realnost, zaboraviti dosadašnje emocije i skovati plan koji će iznenaditi sve, pa i Čehe.To je moguće - jer, praktično je gotovo nemoguće da još jednu utakmicu odigramo ovako loše (kao pravi amateri početnici).
Vidimo se za nedelju dana u Novom Sadu i idemo bar na 3:0, jer nadam se da ovaj rezultat nije posledica već dogovorene prodaje naših najzapaženijih igrača.
Nadam se, ali nisam siguran.Dokažite to u revanšu.Imaćete priliku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by slaninar telep »

Steta... Da smo bar jedan dali :(
Ipak, hvala momcima za sve ucinjeno do sada... Cesi su jednostavno bolji i to je to.
Treba ici na pobedu, zbog koeficijenta, ako nista drugo.. a ko zna, mozda nam se i posreci...
vdn slaninar
Posts: 1046
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by vdn slaninar »

Pogledajte samo rezultate Ceskih klubova veceras,a mi smo igrali protiv najboljeg od njih.Mi smo svakako na dobitku,dobili smo par igraca cijom prodajom klub vracamo na pozitivnu 0,sto je i bio cilj ove uprave od pocetka.A onda mozemo na zdravim osnovama da gradimo tim na duzi period.Ako ne prodjemo Plzen ja bi posle revansa prodao i Ivanica i Ozegovica,ionako ih svi osporavaju,prodao bi i Stanisavljevica,Pankova i recimo Nastica.Mada iskreno mislim da nije gotovo i da ih mozemo izbaciti.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q4R: Viktoria Plzen-Vojvodina, četvrtak 20:5

Post by Neizlecivi »

Koliko god da sam se nervirao za vreme tekme, toliko sada nemam obraza nesto lose da pisem o bilo kom igracu. Bili su bolji mnogo, mi nismo bili na nivou i kraj. Revans je za sedam dana, a u nedelju cu biti opet na stadionu, kao i svi vi. Momci su dosada uradili mnogo, pokazali da mogu, cekamo revans.

JA VERUJEM!
Locked