Jelen Super Liga 2010/11

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Indjija1, nisam mislio na to da je Ješić podržavao toleta karadžića već da se u javnim nastupima jasno deklarisao kao navijač partizana i hvalio atmosferom u beogradskoj areni na košarci koristeći za partizan i njegove navijače zamenicu MI, što znači da je i sebe tamo ubrajao.
Ali, eto nadam se da je shvatio da ko sa đavolom tikve sadi, o glavu mu se obiju.
Ne treba gubiti nadu, nadam se da Inđija može da izbori opstanak, Smederevo i Sloboda nikako nisu nepobedivi, pa ni Vojvodina.Po svemu viđenom, a znajući čega sve ima u superligi, Inđiji je mesto u njoj.Gore sramote od BSK-a, Hajduka, Metalca, Jagodine i ostalih po naš fudbal nema osim naravno njihovog velikog tate.
Indjija1
Posts: 13
Joined: Fri May 13, 2011 1:07 pm

Post by Indjija1 »

ice wrote:Indjija1, nisam mislio na to da je Ješić podržavao toleta karadžića već da se u javnim nastupima jasno deklarisao kao navijač partizana i hvalio atmosferom u beogradskoj areni na košarci koristeći za partizan i njegove navijače zamenicu MI, što znači da je i sebe tamo ubrajao.
Ali, eto nadam se da je shvatio da ko sa đavolom tikve sadi, o glavu mu se obiju.
Ne treba gubiti nadu, nadam se da Inđija može da izbori opstanak, Smederevo i Sloboda nikako nisu nepobedivi, pa ni Vojvodina.Po svemu viđenom, a znajući čega sve ima u superligi, Inđiji je mesto u njoj.Gore sramote od BSK-a, Hajduka, Metalca, Jagodine i ostalih po naš fudbal nema osim naravno njihovog velikog tate.
Jesic jeste od malena navijac partizana.Medjutim sto se fudbala tice smem da garantujem da ne moze vise da ih podnese.E sad kad je basket u pitanju nemam pojma...ali kao sto kazes sad valjda vidi kakvo je to kompletno sportsko drustvo.

Ja mislim da je Indjiji mesto u Super ligi na prvom mestu zbog uslova koji su stvoreni,kako za prvi tim tako i za mladje kategorije,zatim zbog duge tradicije i publike koje ima vise nego na vecini stadiona u Srbiji,i na kraju krajeva jedna smo od najpostenijih i samim tim i najnaivnijih ekipa u prvenstvu.

E sad...sta ce biti videcemo.Protiv Smedereva verujem da mozemo do bodova,ali protiv Slobode jako tesko.Isto vazi i za Vojvodinu,jer realno za klasu ste bolja ekipa.Po mom vidjenju (po prikazanim igrama),Vojvodina bi trebalo da je prvak,Rad drugi,Zvezda treca,a partizan cetvrti.Samo sto vi ne kradete i ne otimate i nemate toliko para kao BG klubovi.

Sve u svemu DOBRODOSLI U INDJIJU!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Indjija1 wrote:
ice wrote:Indjija1, nisam mislio na to da je Ješić podržavao toleta karadžića već da se u javnim nastupima jasno deklarisao kao navijač partizana i hvalio atmosferom u beogradskoj areni na košarci koristeći za partizan i njegove navijače zamenicu MI, što znači da je i sebe tamo ubrajao.
Ali, eto nadam se da je shvatio da ko sa đavolom tikve sadi, o glavu mu se obiju.
Ne treba gubiti nadu, nadam se da Inđija može da izbori opstanak, Smederevo i Sloboda nikako nisu nepobedivi, pa ni Vojvodina.Po svemu viđenom, a znajući čega sve ima u superligi, Inđiji je mesto u njoj.Gore sramote od BSK-a, Hajduka, Metalca, Jagodine i ostalih po naš fudbal nema osim naravno njihovog velikog tate.
Jesic jeste od malena navijac partizana.Medjutim sto se fudbala tice smem da garantujem da ne moze vise da ih podnese.E sad kad je basket u pitanju nemam pojma...ali kao sto kazes sad valjda vidi kakvo je to kompletno sportsko drustvo.

Ja mislim da je Indjiji mesto u Super ligi na prvom mestu zbog uslova koji su stvoreni,kako za prvi tim tako i za mladje kategorije,zatim zbog duge tradicije i publike koje ima vise nego na vecini stadiona u Srbiji,i na kraju krajeva jedna smo od najpostenijih i samim tim i najnaivnijih ekipa u prvenstvu.

E sad...sta ce biti videcemo.Protiv Smedereva verujem da mozemo do bodova,ali protiv Slobode jako tesko.Isto vazi i za Vojvodinu,jer realno za klasu ste bolja ekipa.Po mom vidjenju (po prikazanim igrama),Vojvodina bi trebalo da je prvak,Rad drugi,Zvezda treca,a partizan cetvrti.Samo sto vi ne kradete i ne otimate i nemate toliko para kao BG klubovi.

Sve u svemu DOBRODOSLI U INDJIJU!
Slažemo se u razmišljanjima.
Hvala na dobrodošlici, nadam se našim mnogim budućim susretima i biće tako ako ima pravde. :wink:
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

metalac nema sanse da dobije sevojno ako se gleda cisto fudbalski, jer su ovi mnoooogo bolja ekipa (naravno, uvek su moguca iznenadjenja , jer fudbal je cudna igra, ali bi previse bilo da dobiju na strani slobodu koja je usla u odlicnu formu)
ja licno mislim da sevojno i drakulic nema sanse da daju bodove ovima jer oni njima nisu nista duzni i nema sanse da ucestvuju u nekim radnjama koje se njih ne ticu (to sto duguju nkp 6 boda ne znaci da moraju da daju jos 3 metalcima), to je sasvim druga prica

a cak i da metalac dobije, ako indjija dobije u subotu , a metalac uzme bod nkp onda uoci zadnjeg kola stanje je sledece

metalac 29
kula 28
indjija 26 i indjija sa pobedom nad smederevom ostaje u ligu bez obzira na ishod meca kula metalac

tako da je stvar veoma prosta, vosa izvede kombinovani tim , pola omladinci pola ovi sto imaju manju minutazu i to je to, potpuno legitimno, ovako bi radili u korist nkp, kule i metalca ,a zauzvrat bi dobili to da opet imamo filijale koje ce biti uvecane za bask

ali da skratim pricu, po meni metalac tesko da moze da uzme vise od boda na naredna 2 meca , a mozda izgubi i oba
ili sam ja ipak samo 1 naivko


Nemam ja iluzija da i Zvezda muti gde moze,trenutno je partizan u boljoj poziciji pa moze vise da otima.A pitanje je kako bi bilo da Zvezda ima tu priliku...
mute svi, i oni sa dna i oni sa vrha, i to ne samo kod nas vec svuda u svetu, e sad, jedina je razlika sto ove to rade kod nas bez ikakvog srama i stida
ovo sto se sad desava je patentirao djura iz partizana, dok su bili tomic, petric i ta vratija nije se ovako radilo, znao ne nkp da gubi bodove kuci od cuke, borca, da gubi na strani od cuke, borca, kuci sa radom nereseno itd
i crveni su znali da kiksaju sa krusevcem kuci, sa cukom kuci, sa ofkom itd
zatvori se tu i tamo poneki mec, toga je bilo i pre 10-15 godina verovatno, ali ovo je besmisleno sto sada imamo , da pola lige radi direktno za 1 klub

ovo nema ni u tunguziji
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Posto je tema za utakmicu sa Spartakom zatvorena, stavicu ovde - galerija slika sa utakmice:

http://www.subotica.info/eventview.php? ... site=sport
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Blic wrote:Đorić: Odlazim čist iz prljavog fudbala

Milovan Đorić oprostiće se od rada u fudbalu sutra u Kući fudbala u Staroj Pazovi.

Đorić će definitivno otići u penziju nakon neuspeha sa kadetskom reprezentacijom Srbije na U-17 Evropskom prvenstvu koje je održano u našoj zemlji.

"Prvi srpski bek" je zvanično završio karijeru pre dve godine nakon odlaska sa funkcije direktora mlađih selekcija, ali se ipak vratio u fudbal kako bi preuzeo generaciju 1994. Ipak, nije uspeo da ostvari plasman na Svetsko prvenstvo u Meksiku.

"Odlazim čist iz prljavog fudbala. Istekao mi je profesionalni ugovor, ali ostajem kao amater uz bubamaru", rekao je Đorić za "Sport".
Konačno, štetočino :seeya:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Nije mu prvi put. Vec je jednom odlazio i to sa otpremninom :roll:

http://sport.blic.rs/Fudbal/71577/Milov ... -u-penziju (24.12.2008.)
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

nboya wrote:Nije mu prvi put. Vec je jednom odlazio i to sa otpremninom :roll:

http://sport.blic.rs/Fudbal/71577/Milov ... -u-penziju (24.12.2008.)
Tačno. Ništa mu ja ne verujem. On je zreo za nešto drugo odavno, a ne za penziju.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Otici ce taj i fudbala samo pod zutu zemlju, ne pre...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=513232

A nas, novosadski gigant NIS ili ti Gasprom sponzorise zvezdu... :roll:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

ZmagoNS wrote:http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=513232

A nas, novosadski gigant NIS ili ti Gasprom sponzorise zvezdu... :roll:
Mlađin klub.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Image
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Minja
Administrator
Posts: 2013
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

ZmagoNS wrote:http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti. ... _id=513232

A nas, novosadski gigant NIS ili ti Gasprom sponzorise zvezdu... :roll:
Ja mogu samo da im cestitam, i od srca pozelim da naprave dobar rezultat, a jos vaznije da vrate sport u Kragujevac.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Post by Uvek sa tobom »

Sad bas gledam rezultate jos ne zavrsenog glasanja na Sportal.rs i bas sam prijatno iznenadjen prvi put da u neku ruku pariramo blizancima,a anketa je sledeca: Ko će na kraju JSL zauzeti drugu poziciju? Vojvodina (3193)
zvezda (4499) partizan (4935) ...
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Borac Čačak vodi 1:0 protiv cz, ako pobedimo u djungli i njih na Karadjordju bicemo drugi.
Locked