Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

U prici sa momcima koji su trenirali u Indeksu dok im je Gaga Radojicic bio trener, imali su samo reci hvale za njega. I to sigurno nesto znaci , iako je u pitanju peta sesta liga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Ostaviti Gagu, a razmisljati o Govedarici i gruji! Ili, ako je nekima dosta % da vrate Brzog :idea:

ostalu gamad treba spreciti da uzimaju poene na imenu nase Vose :!:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Kako neko i moze da razmislja o Maricu, covek je smenjen zbog loseg obavljanja posla!Nije mogao da pripremi ekipu, a zna se ciji skorup je pokupio! Kojom zaslugom ga ponovo vracati, tom da bi Cvetko i Rabren imali traku pomocu koje ce mazati nemim oci i uzimati raznorazne procente na stetu nase VOJVODINE :!:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Somborac wrote:Ostaviti Gagu, a razmisljati o Govedarici i gruji! Ili, ako je nekima dosta % da vrate Brzog :idea:
Slažem se.
Međutim, ne mogu se složiti sa stvarima koje maltene već postaju princip u Voši.A to je, da se postavi čovek, fudbaler, trener ili šta ti ja znam, bez nekih posebnih kvalifikacija i uspeha u toj struci i kaže se: treba mu dati šansu.Uredu, slažem se da svakom treba dati šansu.Ali, ne tako davni (loš) primer toga može poslužiti slučaj Vukelje.Stavi se momak u špic napada i kaže se:treba mu dati šansu.I onda mu se šansa daje 2 godine, a dotle recimo Despot jedva doseže do klupe za rezervne igrače.Dve godine Vojvodina ne daje golove, nema rezultata.Stalno se čeka da Vukelja proradi.I, naravno, on nikad ne proradi.I šta ?Nikom ništa.Imali smo dobre namere prema Vukelji (a da li smo imali iste takve namere i prema Despotu?), ali eto Vukelja je imao peh, nije postao fudbaler, a Despot je imao sreće, pa jeste.Da li je baš sve tako?U velikom klubu, kakav je Vojvodina, tako se ne sme raditi.
Treba dati šansu Radojičiću, ali zašto ne dati istu takvu i Gruji.Iznedrio je već nekoliko bisera iz našeg podmlatka, ali smo to brzo zaboravili (kako već reče Prijatelj: svoje jako brzo zaboravljamo).Ne kažem da Radojičić nije bio naš igrač, i da mu nije stalo da napravi dobru ekipu od Voše, ali ako ekipu već treba praviti zašto i Gruji, i Govedarici, ne dati istu šansu?U najmanju ruku bilo bi fer (ako je danas išta ostalo od ferpleja, čak i u sportu, odakle je sam i potekao)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Samo da napomenem.Buraz (91.godiste) mi trenira u Indexu,a Gaga je njih 4,5 uveo u 1. tim i sa tom ekipom koju su cinili i omladinci zayzeo 2. mesto sa 2 boda zaostatka za Veternikom,koji je btw kupio 75% utakmica.I svi su govorili da je jako dobar trener a da voli da gura mlade igrace vidi se iz gore prilozenog...
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Slazem se sa TURIJOM.
Gruja mora imati prioritet u ovoj situaciji. Gruja kao trener radi vec 15 godina, a Gaga 15 meseci. Gruja se dokazao u mnogim situacijama i kao trener seniora i u radu sa mladjim kategorijama.
Gruja je izbacio u 1. tim VOSE nekoliko igraca iz sadasnjeg pogona (Brkic, Buac, Aleksic, Medojevic, Mitosevic).
Kod Gage u Indeksu je prestalo da trenira mnogo talentovanih igraca iz odlicnog podmlatka godista 87 i 88.
Nemam nista protiv Gage, ali se mora postovati red velicina.
Cika_toma

Post by Cika_toma »

(ako je danas išta ostalo od ferpleja, čak i u sportu, odakle je sam i potekao)?
jako dobro pitanje.... pogotovo kada je u pitanju Srbija, srpski sport, a narocito kada se zna ko vodi glavnu rec u njemu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cika_toma wrote:
(ako je danas išta ostalo od ferpleja, čak i u sportu, odakle je sam i potekao)?
jako dobro pitanje.... pogotovo kada je u pitanju Srbija, srpski sport, a narocito kada se zna ko vodi glavnu rec u njemu.
Fer-plej je nestao jos kad je Maradona dao gol rukom :lol:
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Voja wrote:
Cika_toma wrote:
(ako je danas išta ostalo od ferpleja, čak i u sportu, odakle je sam i potekao)?
jako dobro pitanje.... pogotovo kada je u pitanju Srbija, srpski sport, a narocito kada se zna ko vodi glavnu rec u njemu.
Fer-plej je nestao jos kad je Maradona dao gol rukom :lol:
To nije bio Maradona vec ruka Bozija. Boze Vojo, zasta ti sluze oci? :lol:
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Vojo, ne bih se slozio - mozda nije bas dzentlmenski, ali kada se uzme u obzir istorijska pozadina duela, komplikovanost odnosa i slozenost situacije, ako se taj mec zaista moze (a, ne da moze, vec i mora) smestiti u kontekst "vise od igre", onda je i cuveni epitet kojim je opisan taj gol, dobrim delom opravdan...

makar je to moje misljenje, naravno.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cika_toma wrote:Vojo, ne bih se slozio - mozda nije bas dzentlmenski, ali kada se uzme u obzir istorijska pozadina duela, komplikovanost odnosa i slozenost situacije, ako se taj mec zaista moze (a, ne da moze, vec i mora) smestiti u kontekst "vise od igre", onda je i cuveni epitet kojim je opisan taj gol, dobrim delom opravdan...

makar je to moje misljenje, naravno.
Ajd' mogao bih da se slozim, ali Argentinci su bas napravili tradiciju takvih pokusaja rukom... Izmedju ostalog dadose i nama jedan takav 90-te u Italiji samo sto je ovaj put sudija gledao gde treba...
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ljudi, meni stvarno nije jasno da li i dalje tražimo novog trenera ili Radojičić ostaje za stalno :?: U klubu svi mudro ćute, niko ništa ne spominje. Izgleda mi kao da ona konstatacija kako nam trener nije potreban dobija sasvim novu dimenziju...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Jedna briga manje:
Ratko Dostanić novi je trener ekipe Srema.
I jedna zanimljivost:
Osim njega, stručni štab činiće Dragan Spasić, Nebojša Milošević i Aleksandar Kocić.
POŠTO OBRAZ ???!!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Kocic je vec duze vreme trener golmana u Sremu. Po nekim informacijama koje imam svaki dan putuje iz Novog Sada za Mitrovicu.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ako je bilo iti malo sumnje kod mene, sad je vise nema...Dragan Radojicic je nedorastao mestu sefa strucnog staba Fk Vojvodina!Igra jos losija nego kod Bekvalca, uz kratke momente neceg sto lici na igru...Covek nema iskustvo a cini mi se ni znanje da bude prvoligaski trener, jos je on zelen!Najveci minus kod mene mu je sto u medijima prica jedno,a na terenu radi drugo!Mislim toliko price na konferenciji o Sepiju, i sta bi sa njim protiv Zvezde(nebitno sto je Sepi, rekoa bih da je u pitanju bilo koji drugi igrac u toj situaciji)Ako ga vec toliko nahvali, a neke druge iskudi,cemu onda takav potez protiv Zvezde?!Stvarno mi nije jasno,covek prica jedno,a radi drugo!Sto pre pronaci nego dugotrajno i kvalitetno resenje jer ovako vise stvarno ne ide!I nadam se da novi trener nece biti onaj nas klasicni BALVAN od trenera,sto igra po sistemu odbrana najvaznija(ko predje pola da mu umre mama) a napred sta se uradi!
Post Reply