Lav Kup Srbije - sezona 2006/07

markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Kada pocinje utakmica???Valjda ce mi Vosha pokloniti pobedu za 18. rodjendan.Jer zna neko sta bi sa Kizitom oce li nastupiti u sredu?
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

markof89 wrote:Kada pocinje utakmica???Valjda ce mi Vosha pokloniti pobedu za 18. rodjendan.Jer zna neko sta bi sa Kizitom oce li nastupiti u sredu?
utakmica počinje u 15:30 časova

p.s. SREĆAN ROĐENDAN
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

jbg...

na zvanicnom sajtu Fudbalskog Saveza Srbije (http://www.fss.org.yu/)stoji da je pocetak utakmica u 15:30 dok u danasnjem novosadskom Dnevniku pise da je pocetak u 16:00h ?!

Kome verovati...

malo sam mozda uneo zabune, nisam imao takvu nameru, vec samo da pomognem, t.j. obavestim ljude kad je pocetak tekme, kad vec zvanicno nista nema...

poz !
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Nas sutrasnji protivnik trenutno zauzima 7 mesto u Prvoj ligi Srbije ali ga samo bod deli od četvrtog mesta. Na osam utakmica postigli su sedam golova, primili pet a u zadnjem kolu naš Đumi ih je tukao u gostima sa 2-0(iz dvojke u dvojku).
Tekma prema mojim informacijama treba da počne u 15 i 30 ali ajde ko ima proveren info iz kluba nek nam javi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Utakmica pocinje 15 i 30 :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Djumi wrote:Utakmica pocinje 15 i 30 :!:
Bolje ti nama napisi kako mi njih da pobedimo jer kako vidimo u Zelezniku je bilo vise nego lako!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

podbara wrote:
Djumi wrote:Utakmica pocinje 15 i 30 :!:
Bolje ti nama napisi kako mi njih da pobedimo jer kako vidimo u Zelezniku je bilo vise nego lako!
Odace nam tajnu veceras Djumi svima posto je gost na SOS kanalu u 21.15
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Nadam se da cemo pobediti...Voleo bi da u ovom mecu sansu dobiju Vujovic i Opsenica...
Srecno nam bilo :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Stara Garda wrote:
podbara wrote:
Djumi wrote:Utakmica pocinje 15 i 30 :!:
Bolje ti nama napisi kako mi njih da pobedimo jer kako vidimo u Zelezniku je bilo vise nego lako!
Odace nam tajnu veceras Djumi svima posto je gost na SOS kanalu u 21.15
Nema potrebe,Rajevac je izgleda gledao utakmicu :!: Ovako izvestava Dnevnik:
Trener Novosađana gledao je dva puta BASK.
- Od Mačve su izgubili, ali su pokazali da mogu da budu opasni u napadu - napomenuo je Rajevac.
Moguće je da Vojvodina danas počne meč u sastavu: Kahriman, Nastić, Čotra, Đurić, Stošić, Pekarić, Dobrić, Milutinović, Kizito, Bošković, Sikimić.
Meč na Gradskom stadionu u Novom Sadu počinje u 15.30 časova, a ulaznice su 300, 200 i 100 dinara.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Videli smo i to. Naš špic je postigao tri gola !!! Jedan iz penala, jedan nogom i jedan glavom. Svaka čast! Moram priznati da sam ostao impresioniran drugim golom posle one varke. Bio sam na zapadnoj strani stadiona i učinilo mi se da je slomio nogu, fenomenalan potez. Jedino što kvari utisak je to što sam gledao i sve ostale utakmice :D (sem Voždovca). Drago mi je što je Bošković dao čak tri gola , to će mu mnogo pomoći u daljem radu i nadam se da će vratiti samopouzdanje.
Našim momcima je stalo do pobede, koliko su se samo trudili pa čak i skoro potukli. Sa igračem manje su dominirali što je za svaku pohvalu.

Elem, treba ostaviti malo rezerve jer je naš protivnik ipak nižerazredni tim. Videćemo koliko je ova rezultatsko-golgeterska inekcija uspela da ubrizga snage našem timu da počne igrati hrabro.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

4-1 na prvi pogled deluje ubedljivo, ali ko je bio na utakmici zna da nije bilo lako.Konačno smo videli napadački fudbal, i to je odmah dalo povoljan rezultat.Posle horora u prvom poluvremenu-sumnjivog penala za goste i isključenja našeg igrača(zasluženo), izgledalo je da će se ponoviti Crvena Stijena i Ub,ali smo ipak uspeli da preokrenemo, na kraju i ubedljivo pobedimo.Razočarao me je Pekarić, svojim ponašanjem danas, ne zaslužuje kapitensku traku.Ali zato svaka čast Đuriću, koji zaista igra vrhunski, trenutno je jedan od naših najboljih igrača i zaslužuje sigurno mesto u startnih 11.Konačno je proradio i Bošković,svaka čast.Kada je uzeo da izvodi penal ceo stadion se uhvatio za glavu...Sve u svemu, za razliku od nekih prethodnih
utakmica videla se velika želja kod naših igrača, čak i kada smo vodili 3-1 i 4-1 napadali smo.Važna pobeda na psihičkom planu.Idemo dalje-sledi OFK...
Da spomenem još i spikera na stadionu, koji je na kraju utakmice imao neviđenu odvalu.
Umesto Bošković, rekao je Boško Janković :shock: :evil: Mislite o tome...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

021 wrote:Umesto Bošković, rekao je Boško Janković :shock: :evil: Mislite o tome...
Ja ne bih razmisljao, ako se u Vosi otpusta zbog alkoholizma, po meni je ovo mnogo gore, pa nek se kandiduje za spikera na stadionu koji mu je blizi srcu!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

:) wrote:
021 wrote:Umesto Bošković, rekao je Boško Janković :shock: :evil: Mislite o tome...
Ja ne bih razmisljao, ako se u Vosi otpusta zbog alkoholizma, po meni je ovo mnogo gore, pa nek se kandiduje za spikera na stadionu koji mu je blizi srcu!
Ovo je svakako obelezilo ovo utakmicu.
Naravno, osim igraca koji je samo od mene dobio 3 boda u dosadasnjem glasanju za igraca sezone :lol: 8)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Dosta cudna utakmica bilo je svega i penala/ili ne? i crvenog kartona i het trick pa i skoro tuca izmedju Kahrimana i Kizita pa odvale spikera....
Nadam se da cemo sledece utakmice igrati sa 2 spica valjda je Rajevcu doslo iz .... u glavu!
Kad ce Davidov konacno igrati!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Utakmica puna neverovatnih obrta i čuda, od količine vode na terenu, malog broja gledalaca (naročito na Severu), suđenja, penala, isključenja izmena i golova, igre u prvom i drugom poluvremenu sa konačnim hepiendom po nas.Zaboleće glava nadležne, pa i navijače, koji sve ovo treba da izanaliziraju i izvuku prave zaključake.Zaista mnogo pitanja je otvorila ova utakmica.I sa Voždovcem i sa BASKom smo počeli igrati fudbal tek kad smo ostali sa 10 igrača :?: Da prespavamo, pa da probamo potražiti odgovore.
PS Djumi, kako je prošla Mačva sa Bežanijom i da li se sastajemo 1/8 finala?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked