13. kolo: Čukarički – VOJVODINA 2:2 (1:2)

lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by lapo-lapo »

Sa ovom utakmicom pocinje serija tezih meceva, jedino sledecu igramo protiv Zeleznicara kuci sto bi trebalo biti lakse a onda slijede TSC, Zvezda, Partizan. Pokazace se gdje smo trenutno a optimizam nazalost vise gradim na njihovom igranju Evrope i iscrpljenosti tim ritmom nego nekom najavom nase bolje igre iz prvog poluvremena protiv Radnika. Nekako mi je remi najrealniji ishod ali kazem, pouzdam se u njihov umor pa je moguce da ih "nekako" dobijemo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

@lapo-lapo
Pogledaj i njihov raspored. Gubiće bodove i ko neće.
Mi nemamo evropu i kako znamo i umemo iz ovog rasporeda moramo da izađemo uspešniji od njih.
Da u te 3-4 utakmice zmemo vise bodova od njih.

A za igrače imam samo poruku da ne smeju da dozvole ih onaj Belić ponovo ponižava.
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by lapo-lapo »

Tacno, i njima je tezak raspored, igraju jedni sa drugima Cuka, Partizan, TSC.. Ne znaci nam to puno ako budemo kiksali ali nekako svakoj seriji dođe kraj pa nadam se tako i ovoj nasoj bez pobjede u gostima mora jednom doci kraj, sada bi se trebao prekinuti taj niz.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by vdn slaninar »

Нема ту неких калкулација,из све снаге одиграти сваки меч и ићи на победу,као и сутра.Заостајемо много,морамо ући у серију победа,ко шта игра није наш проблем.Ми имамо својих проблема колко хоћеш,од повреда играча,дискутабилне селекције,до осцилација у игри.Киксеви се надоместе победама против јачих екипа,сутрашњи меч је идеалан за то.
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Rakovac »

Sve je sutra moguće ali nekako mi je najrealniji remi. I njima i nama poraz bi bio bolan, mi bi nastavili očajnu seriju rezultata na gostovanjima a sa bodom bi bilo ono evo ide na bolje...
Nažalost mislim da ćemo ako uzmemo taj bod to uspeti zbog njihovog umora i demoralisanosti a ne zato što mi možemo nešto dobro da odigramo. Nema tu kod nas kvaliteta za tako nešto. Daj bože da grešim.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Uvek sa tobom »

Сутра до победе како знамо и умемо, само нас то вади од оних киксева које смо имали. Надам се да сви у клубу схватају важност ове утакмице и да ће се ући максимално и дотући Чука после дебакла у Европи. Очекујем у нападу Вукановића, Радуловића и Кембела на крилима.
Шта се дешава са Николићем, надам се и његовом правом повратку па да видимо који су нам домети.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Rabba »

Nemam velika očekivanja od sutrašnjeg meča, ni pozitivna ni negativna. Mi smo naše prilike propustili, teško će biti vaditi se protiv odličnog Čukaričkog. Ko misli da je 0:6 na Artemio Frankiju kriza, taj žestoko precenjuje naš fudbal. Ne bih čak stavljao ni preterani pritisak na momke sutra, jedino što bih tražio je apsolutni maksimum zalaganja, 90 minuta. To je minimum što moraju kao fudbaleri Vojvodine da pružaju iz utakmice u utakmicu. Ako se iz toga ukaže prilika da sa Brda odnesemo bodove, ok, ako ne, idemo dalje. Vdn je lepo opisao trenutnu situaciju:
vdn slaninar wrote: Sat Oct 28, 2023 2:43 pm ...Ко шта игра није наш проблем.Ми имамо својих проблема колко хоћеш,од повреда играча,дискутабилне селекције,до осцилација у игри.
Ne mislim da je potrebno ni preterano zasipanje govnima ukoliko ne bude rezultata. Jedino što ne sme da manjka je, ponoviću, zalaganje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ultra komsa »

Sa cetiri pobede u naredne cetiri utakmice, napadamo vrh tabele!
:dance2:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by slanobarac »

ultra komsa wrote: Sat Oct 28, 2023 11:02 pm Sa cetiri pobede u naredne cetiri utakmice, napadamo vrh tabele!
:dance2:
Tooo bre!!! :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Valjda pet, treba da nastrada i mlada partizanka :)

U nekom paralelnom univerzumu zamišljam kad bi se pobedile četiri u nizu u prvenstvu plus pobeda i u kupu pa da se napravi invazija ka Humskoj ulici.

Da ipak mi krenemo prvo od Čukaričkog :mrgreen:
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Cane »

Za mene je danas važno jedino da budemo tim i igramo fudbal. Ništa drugo.
Samo da ne budemo uplašene devojčice kao u drugom poluvremenu u Pazaru. Sve drugo je prihvatljivo, bez obzira na rezultat.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by ssnigd »

Ranko mora da iskoristi loseg trenera na klupi Cukarickog i ovo pretvori u tri boda.
Vec receno da 6:0 Cuke u Italiji nista ne znaci kada budu igrali sa nama. Medjutim, mi moramo biti danas gladniji od njih i ovo dobiti. Voleo bih da vidim da idemo na svaku loptu, a ne da ih cekamo i filozofiramo. Bitno ce biti i da odbrana ne pravi nikakve kikseve (Care pokazi se) i da osvajamo sve druge lopte i ne dajemo previse prostora za kontru.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by VošaNS »

Carević-Djordjević-Rosić-Crnomarković-Bjeković-Mateus-Zukić-Kembel-Malbašić-Radulović-Vukanović

Ovo je sastav za danas.Samo hrabro do nove pobede!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 13. kolo: Čukarički – VOJVODINA, nedelja 16.30 (Arena Sport 4)

Post by Deep Purple »

Malbašić pretpostavljam na polušpicu? Ajde matori trgni se !
Locked