7. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:1 (0:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

lapo-lapo wrote: Fri Aug 19, 2022 10:14 pm ali nikoga ne treba potcenjivati...
Pa bas ocekujem suprotno,da ih shvatimo ozbiljno i napokon jednom udarimo presing od prvog minuta... ako posle neko ne moze dalje od 60.minuta hvala UEFI na pravu za mnogo izmena,tako da ne vidim ni najmanji problem da napokon izbacimo iz prve brzine
Image
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

Tj. da se ubacu u petu od pocetka.
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

Samo jos da prokomentarisem za termin, ne znam zasto ne bar termin od 19h. Pogotovo uzimajuci u obzir vrucine i to da svi u SL moraju imati reflektore, pa mi nekako isti djeluju neiskorisceni. Ili staviti termin od 17h ili 16h je bolji od ovoga, ali ajde nema veze.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Aug 19, 2022 10:17 pm
lapo-lapo wrote: Fri Aug 19, 2022 10:14 pm ali nikoga ne treba potcenjivati...
Pa bas ocekujem suprotno,da ih shvatimo ozbiljno i napokon jednom udarimo presing od prvog minuta... ako posle neko ne moze dalje od 60.minuta hvala UEFI na pravu za mnogo izmena,tako da ne vidim ni najmanji problem da napokon izbacimo iz prve brzine
I ja bih voleo da vidim nezaboravno agresivnu Vojvodinu od prvog minuta, kao '74/75 kod Toze.
Ako je Toza mogao to da uradi sa pravom dve zamene igraca, zasto sad ne bi mogli sa 5, sto ,,casti" UEFA? Pet igraca je pola tima i nikako mi nije jasno zasto se to trkacki ne iskoristi?

Nadam se da cemo, konacno, videti i Vidakova na terenu nekih ozbiljnijih minuta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by lapo-lapo »

Moze se igrati presing neko vreme tj. određeni broj minuta ali kako trkacki izgurati 90 minuta na tom nivou (ili priblizno) to je vec teze ali sa ovakvim protivnicima (bez uvrede za Mladost L), je mogucno. Sta ce tolike izmjene, jbt pa uvesce pravila kao u kosarci. Uefa da definise konacno koliko; dva, tri, cetiri. Ovako skoro svi mogu da igraju, pa prosto oni koji imaju "duzu" klupu su u prilicnoj prednosti.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

lapo-lapo wrote: Fri Aug 19, 2022 11:04 pm Moze se igrati presing neko vreme tj. određeni broj minuta ali kako trkacki izgurati 90 minuta na tom nivou (ili priblizno) to je vec teze ali sa ovakvim protivnicima (bez uvrede za Mladost L), je mogucno.
Mladost trkacki uopste nije losa ekipa i sami ce oni nametnuti ritam mecu,bice to trkacki lepa utakmica,ali zelim brzu,ofanzivnu,napadacku Vosu,Vosu koja ce od Carevica do Nikolica prenositi loptu za 10 sekundi,a ne za minut ipo-dva
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Turija »

Vidim da, jedan od spozora, ne veruje bas mnogo u snagu ove ekipe ( kvota na jedinicu u NS protiv Lucana 1,45).
Opravdano. Jer, jos uvek, dosta ,,rupicast" je nas sastav. Fali tu kvaliteta.
Treba nam jos ta 3 igraca, koja se pominju u medijima, da bi ekipa imala stabilnost i dostojne zamene na klupi, koje mogu da unesu novu energiju na teren, kad ona zafali.

PS
Ako protiv Lucana u Novom Sadu, ne mozemo videti neke nove igrace sa nase klupe, koliko mogu da pruze i da li su perspektiva Vojvodine, ne znam kad bi onda mogli ocekivati?

Ja bih voleo da vidim, npr. koliko prvi strelac Prve lige moze da doprinese igri i realizaciji sansi Vose. Za ove dosadasnje, sto imaju XY utakmica u nasem dresu, vec dobro znamo koliko mogu.

Dajte da vidimo i druge momke, pa da kazemo je li jesu ili nisu za Vojvodinu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Istocno stajanje »

Smatram da naredne 4 utakmice moramo da dobijemo, pred tezak raspored koji nas ceka nakon toga.
Igramo 3 utakmice kod kuce plus igramo protiv nikad slabijih Lucana, Surdulice i Nisa.
Takodje, vreme je da odigramo i to prvo poluvreme kako valja!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by gospodinFKV »

Sve nas je uhvatio potencijalni Radoja virus i jedva da se pise o utakmici. :mrgreen:
Mislim da je krajnje vreme sad da uzmemo i sabijemo prvih 20-30 minuta utakmice, strpamo dva komada i onda lagano.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Nekoliko iznenađenja danas u startnih 11. :cheers:

Ajmo po tri boda.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Aug 20, 2022 3:56 pm Nekoliko iznenađenja danas u startnih 11. :cheers:

Ajmo po tri boda.
Samo da se ne zaigramo ili preigramo... misljenja sam da i zvezdana od Makabija izgubila zbog previse pametovanja oko rotacija i minutaze igraca.
Nijedan mec jos nismo dobili sa lakocom i totalnom dominacijom da bi mogli reci "e prejaki smo,daj da damo sansu rezervistima". Ok je praviti izmene na koje smo primorani,ali igrati se i rotirati iz cista mira i nije bas po mom ukusu. Pogotovo u mecevima u kojima protivnik SAMO NA PAPIRU deluje nedoraslo. Al ok,nadam se da znaju sta rade. Sto se mojih pretpostavki tice,rastu sanse da nam Bojovic danas da gol,al ne iz penala vec glavom :) Mada,idemo da damo 5 komada,ne zato sto su u pitanju Lucani,vec zato sto je pravi momenat :cheers:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Voja »

Startnih 11:


Simic
Bjekovic
Kopitovic
Traore
Djordjevic
Topic
Milosavljevic
Simic
Baraye
Nikolic
Malbasic
Image
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Karlsson »

Otkud sada Kopitović u prvih 11, a Stevanović na klupi? Zar nije bilo rečeno da je pronašao novi klub? I gde je Jeličić?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Sat Aug 20, 2022 5:03 pm Otkud sada Kopitović u prvih 11, a Stevanović na klupi? Zar nije bilo rečeno da je pronašao novi klub? I gde je Jeličić?
Jeličić je rovit. Stevanović je u 18 samo za ne daj Bože i uskoro odlazi ako sve bude u redu.
Taxista
Posts: 128
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 17.55h

Post by Taxista »

A poseta SRAMOTNA!
Locked