28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by Grouch »

limanfkv wrote:Ova utakmica je inace najbitnija po pitanju igranja u kvalifikacijama za LE.

Inacu u 20h na SPENS-u u okviru KLS igraju Vojvodina i crveni blizanac.
Stvarno kretenska odluka iz KK-a.Umesto da se kroz mozda i najpopularniji sport u Srbiji promovise KK Vojvodina oni nisu u stanju ni da odaberu termin koji se ne poklapa sa fudbalskom utakmicom.Totalna debilana al da ne davim ovde o tome,ima basket sekcija...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by limanfkv »

To i nije prava Vojvodina, al` nije tema.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by Junior »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/05/prvo- ... ca-recept/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne možemo da računamo na Babića i Nastića koji su se žalili na povrede, dok ćemo o Gaćinoviću odlučiti nakon današanjeg treninga. U svakom slučaju očekujem da budu spremni za utakmicu protiv Čukaričkog, rekao je šef stručnog štaba Vojvodine Zlatomir Zagorčić.
SLOBOBODAN ULAZ DO KRAJA PRVENSTVA
Kapije stadiona „Karađorđe“ biće otvorene do kraja prvenstva, tačnije na preostale dve utakmice u Novom Sadu, protiv Rada i Radničkog 1923.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by 21114 »

Za nas u inostranstvu je prenos na RTV-u?
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by Milan »

Prenosi RTV...

Grouch wrote:
limanfkv wrote:Ova utakmica je inace najbitnija po pitanju igranja u kvalifikacijama za LE.

Inacu u 20h na SPENS-u u okviru KLS igraju Vojvodina i crveni blizanac.
Stvarno kretenska odluka iz KK-a.Umesto da se kroz mozda i najpopularniji sport u Srbiji promovise KK Vojvodina oni nisu u stanju ni da odaberu termin koji se ne poklapa sa fudbalskom utakmicom.Totalna debilana al da ne davim ovde o tome,ima basket sekcija...

Ne igra to nikakvu ulogu. Pre neki dan je igran basket sa crnima, pa su 98% dvorane cinili navijaci partizana. Uzgred, kao sto limanfkv rece, to ni nije prava Vosa. A i da jeste, sumnjam da bi gledanost bila bolja...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by fraxmanutd »

trelos gia fcv wrote:
fraxmanutd wrote:
trelos gia fcv wrote:Nikad sigurnija 2-ka!
Ende.
Онда у инат томе, 1-1 :whistler:
E, vidiš ovako kao ti bi trebali da odreaguju svi igrači koji budu istrčali sutra na teren!
Redom!
Svi!
A to što ti meni i realnosti teraš inat...vajde BEZ!
Ћутимо? Канда су играчи читали ;)
Момци су одиграли мушки,свака им част! Рад једну редовну шансу није имао...
Пекара је доктор фудбала,прави капитен!
Свака част момци још једном!
Банат цео, црвено бео!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad, sreda 19h

Post by lazarr »

Najbolja utakmica ovog proleća. 2 gola i 4-5 baš dobrih prilika.
Odlična borbenost i zalaganje svih igrača.
Jako mi je žao Stojanovića. Dečko se baš trudi, ulazi u šanse, ali neće ga gol.
Nije on tako loš igrač kakvim smo ga mi ovde proglasili. Mislim da bi jedan ili dva gola kod njega moglo dosta toga da promeni. Da stekne malo samopouzdanja i rutine.

Radović je bolji igrač od Nastića, a Asani je u ovih par utakmica više pokazao od Lukovića i Gaćinovića zajedno.

Rad je najslabija ekipa koja je gostovala ovog proleća. Prosto ne mogu da verujem da su oni bili u situaciji da se bore za Evropu. Nisu ni prišli blizu našeg gola.

Eto nama jedne od najgorih sezona u proteklih nekoliko godina a opet je Evropa skoro obezbeđena. To samo govori o kvalitetu naših ekipa.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by pedjans »

Cestitke igracima na pobedi, bili smo daleko bolji i angazovaniji. Ipak, mora se reci da su igraci Rada bili... da budem blag, nezainteresovani i indolentni. Slazem se da je Radovic ocito bolji od Nastica i da je Asani otkrovenje, bar za mene. Slazem se i za Stojanovica, niko mu ne moze zameriti na borbenosti. Sad smo blizu kakvom takvom spasu sezone... Svakako, treba nastaviti do kraja i pokusati da se uzme bod i Cukarickom.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Neizlecivi »

Dobro su igrali momci, svi do jednog.
Po meni navise su se istakli Pekaric, takodje i Tumbasevic koji je za promenu imao par veoma lepih poteza,pasova, driblinga na sredini :) i u ofanzivi Ivanic. Ja mislim da je napravio makar 10 sansi. Bukvalno svaka lopta koju da ka spicevima je problem za protivnicku odbranu. Ukoliko popravi sut i snagu samo malo, bice on azdaja. Od njega nam zavisi gotovo svaka akcija i momak je osim toga uvek bio korektan i skroman! Svaka mu cast, moram da naglasim ovaj put!
Takodje i na beku Radovic je bio sasvim dobar. Nastic je vec celu polusezonu totalno van forme, a Radovic je mogao i ranije dobiti priliku. Defanzivno sasvim ok, dok mi se jako svidja to sto se ne uzdrzava da sutne. Cini mi se da ima i solidnu desnu nogu,da nije totalno operisan, kao vecina nase lige.
Retardiran potez pandura sa zatvaranjem polovine istoka. Sledece kolo Cuka, nadam se da mozemo do pobede, njima sledi finale kupa, odmarace sigurno.
:cheers:
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by limanfkv »

Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Danilo »

Cestitke igracima na pobedi.Evropa mora da bude cilj.Sto se tice utakmice najvazniji je rezultat,nikako ne mogu biti zadovoljan kvalitetom igre.Mnogo smo tanki,al o tome drugi put.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Turija »

Veoma važna pobeda (zbog Evrope i zbog bilansa sa Radom, kao i nas navijača).
Momci su se trudili i ostvarili zlatnu pobedu.
Večeras sam bio na utakmici da vidim kako izgleda nov teren (odličan je), a i da vidim našu ekipu uživo.Video sam primernu borbenost, međutim, ovaj tim mora pretrpeti veliki remont.
Žakula, Pekarić, Pankov, Ivanić su igrači za Vošu, donekle (na iskustvo, snagu i htenje) Vasilić i Tumbaković, a na mladost Asani i Makarić.Oni treba da ostanu u Klubu, ostali raskid ugovora ili pozajmice.
Jako me je razočarao Ćurko.Ništa nije pokazao, osim htenja.
Stojanović se trudio i tu nema zamerki, ali njih dvojica ne mogu biti c-fori, jer nemaju nijednu osobinu napadača.
O Radoviću bolje da ne govorim, jer je momak katastrofa (spor, bezidejan). Niko od saigrača nije smeo da mu doda loptu, a strahovita promaja je bila po levoj strani naše odbrane.Da ne bi Pekarića, naprimali bi smo se golova i izgubili ovaj meč.
Ivanić i Pekarić su alfa i omega tima.Da njih nema ekipa bi bila za drugu ligu.Žalosno je da Ivanić mora, kao prednji vezni, da ide po loptu na našu polovinu, pa čak i do naših stopera.Momak jednostavno nema sa kim da igra.Nije ni tačno to da malo trči.Vredelo bi videti statistiku, mislim da bi se veoma pozitivno iznenadili.Jednostavno, za njega nema odmora, jer svaka lopta mora njemu, da bi je uopšte preneli pred gol protivnika (pa čak i iz auta, jer teško da može nekome drugom dobaciti, a da je ne izgubi u duelu).To što Ivanić promaši izgledne pozicije (u kojima se nađe) je posledica zamora i neprekidnoog držanje koncentracije u igri (sa loptom u nogama).Jednostavno, mora da izgubi dah i koncentraciju u pojedinim trenucima.Da ima ko da ga malo rasteriti i da mu se valjano i pravovremeno otvori, bio bi još 50% bolji.To nisam mogao da prometim do sada u TV prenosima (ipak tribina i kamera nisu isto).
Zadovoljan sam i kako je trener Zagorčić odradio izmene (tajmingom i imenima).Na kraju Makarić je doneo svojim golom sigurnu pobedu (posle silnih promašenih zicer situacija pred golom gostiju).Da imamo jaču klupu i prvih 11 igrao bi se dopadljiv fudbal za JSL.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Stexman »

Cestitam igracima na zalaganju i pobedi! Videlo se da zele, i to je zapravo sve sto i mi navijaci zelimo! Nadam se da su to neki igraci shvatili ozbiljno.
Ne bih izdvojio nikog posebno jer se po meni niko nije preterano istakao, osim sto bih se osvrnuo na Ivanica.
Momak, jednim potezom pokaze da je vrhunski talenat pa onda sa 10 poteza pokvari utisak. Zasto mu se to desava ne znam, ali znam da njemu treba posvetiti
posebnu paznju na treninzima i cak mu dodeliti individualnog trenera da se sa njim radi intenzivno! Decko je potencijal do jaja i pravi strucnjaci bi od njega napravili zver.
I dalje mu zameram na strahu u duelima! Ali ponavljam, vidim u njemu takvog igraca kakvog ova cirkus liga nije videla nikad. On moze i da vodi igru, uposljava saigrace i zavrsava akcije golom, ali treba mu konstantnost a ne da postigne evro gol, a posle iz peterca promasi celu loptu.
Mali budi pametan i obnovi malo osnovno fudbalsko gradivo i nema da brines za buducnost!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by CRD FCV »

После дужег времена на нашем терену се играо - фудбал. Откривање, долазак по лопту, прецизност код додавања, ма имали смо свега.
Иванића колико сам попљувао после Партизана толико га сада могу само нахвалити. Да ли је то због тога што није било Луковића и Гаћиновића али чини ми се да му ова постава лежи само тако.
Да се осврнем само на пар играча:
Пекарић - штопер кога смо срећом задржали до 2017-те године. Човек може само да се запита да ли он заиста има 33 банке.
Радовић - по мени је за Настића измислио фудбал. Види се да му фали минутажа али ако му се да довољно времена имаћемо финог левог бека.
Василић коначно после Вулићевића да видим бека у нападу. Одличан посао урадио данас.
Секулић - из текме у текму све бољи. Биће од њега нешто.
Тумбасевић - коначно и он да заигра фудбал.
Асани - биће бољи од Аливодића.
Судије одрадиле коректан посао, противник није био као већина клубова наше елите да се излежава на терену.
Не треба их дизати у небеса после једне добро одигране текме али им треба скренути на пажњу да се тако мора играти против свакога и на сваком терену. Да ли ми то боље играмо јер нам Гаћиновић не игра у првој остаје да видимо.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

Post by Milan »

Cestitke momcima na borbenosti i pobedi!

Posle duze vremena sam na Karadjordju video zelju i agresivnost kod svih igraca, pa je to moj utisak veceri, bez obzira sto je jasno vidljivo da nam kvaliteta, i te kako, manjka. Tu se opet vracamo na pricu o 10 Buača na terenu...

Jasno je da nam manjka napadaca, ali mi nikako nije jasno da Stojanovic konstantno pocinje svaku utakmicu. Kontam da je decko dobar, vidi se kod njega zelja i trud, ali gari je totalni antitalenat za fudbal. On APSOLUTNO nicim ne doprinosi nasoj igri. Nit' zna da primi loptu, nit' zna da se krece bez lopte(!), nit' zna da predribla, nit' da izdrzi duel na nogama... On je satro napadac, a ne znam da li u proseku ima jednu sansu po utakmici. O golovima da ne govorimo. Bukvalno nemamo nikakve koristi od njega. Ubedjen sam da bi Vanja bio ucinkovitiji od njega kao napadac.

Sto se napadaca tice, u zadnje dve utakmice su tri puta izlazili sami pred golmana i nisu bili ni blizu postizanja gola...

Cim su nasi fudbaleri pokazali htenje i zelju, kakva treba da odlikuje svakog igraca Vojvodine, zivnule su malo i tribine Karadjordja. Mozda ipak nismo bas u tolikom bunaru...


p.s. Odlicna garnitura dresova FK Rad!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked