12 kolo: Vojvodina-Javor 2:2

User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Neizlecivi »

Pitanje za ekipu sa zapada: zasto niste od 1. minuta ili na 2:0 vikali uprava napolje, nego tek na 2:2? I sta se to u tih 40minuta promenilo sa upravom?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4892
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by gospodinFKV »

Sprema se alibi za neuspesno prolece vidim ja. Gube se lagani bodovi, ovi se odlepljuju, mi dobijamo cigane u decembru, jer eto nije sve tako sivo, a na prolece opet jurimo do 'neobjasnjivog' kiksa kod kuce od tima sa zacelja. Poznat scenario? :deal: ista smo mi go*na kao i ostali, samo ne krademo, nego prodajemo...sto kaze drugar moj - u poslednje 3-4 godine, Vosa da je htela, Vosa bi uzela titulu, ali velike su to premije za igrace....

Dve identicne situacije na dve uzastopne utakmice. Ne moze niko da me ubedi da je ovo slucajno. Meni je samo fascinantno da oni misle da su nas namagarcili. Vranjes postigne ovakav gol, a protiv Radnickog na 2:2 mu golman skine sut s 5 metara. Ma ajte molim vas...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Passion »

Још једна рецка за Марка Николића када су у питању бодови који су изгубљени његовом кривицом.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by trelos gia fcv »

Stexman wrote:Brate i ja sam popizdio ali mi stvarno nije jasno sta je smesno?
Evo odmah ti se izvinjavam što mi je smešno.
E, da pročitaj post gospodinaFKV.
Biće i tebi.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Stefke »

Оооооооооо љуљај Јаворе, љуљај Јаворе, љуљај љуљај Јаворееееееееее, ооооооооооо........ :devil:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Firmson89 »

И 150 динара је много...
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Boske87 »

Neizlecivi wrote:I sta se to u tih 40minuta promenilo sa upravom?
Rezultat :mrgreen: , imam osećaj da bi većina navijača prihvatila da nas vodi i pičkousti lično ako bi to značilo da uzimamo titulu, eto na te grane je spala svest prosečnog navijača/posetioca stadiona Karađorđe.

Što se tiče ove utakmice rezultat sve govori, svaki drugi trener bi do sada letio iz kluba ali baš svaki. Ili čovek ne zna ili ga igrači miniraju u svakom slučaju ne pamtim kad smo imali ovako sraman skor kod kuće u nekoj polusezoni, mislim da je i Sosa Babić imao bolji. Nešta je ozbiljno trulo u timu Vojvodine a pritom ne mislim na smrdljivu upravu
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2611
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Stexman »

Ja sam prvi rekao da treba dati podrsku treneru da ostane sto duze zarad kvaliteta. I bio sam spreman da istrpim lose rezultate zbog bolje igre, ali od igre nista a jos manje od rezultata!
I on cim su ga spomenuli ovi iz crnog blizanca vec kenja kako ce sa upravom razmotriti dal ce ostati na polusezoni!? Ej, posle 6-7 meseci. Ma odlazi pa igraj nereseno sa partizanom!

Ako trebamo nekog da trpimo 3 sezone bez rezultata neka to onda bude neko kome je Vojvodina u srcu! Vreme je da Kosanovic dobije ugovor!

@trelos, nije to smesno to je zalosno!
Last edited by Stexman on Sat Nov 09, 2013 9:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by madda fakka »

Tekma prodata ja ne mogu da verujem... Vidimo se neki drugi put na stadionu.
I Bog je Slaninar...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by One and only »

Neizlecivi wrote:Pitanje za ekipu sa zapada: zasto niste od 1. minuta ili na 2:0 vikali uprava napolje, nego tek na 2:2? I sta se to u tih 40minuta promenilo sa upravom?
Zato sto smo na 2-2 dobili potvrdu u ono sto smo sumnjali tih 40 minuta, a to je da smo namerno hteli da ne pobedimo, tj. vrlo verovatno prodali utakmicu.
Sloboda, Radnicki, Javor,...
United of Vojvodina
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by lazarr »

Gledajte to sa vedrije strane. Kvota na 1-X je 13.
Da su uplatili 50.000 € i skinuta blokada računa.
Ma šalim se. Nema ovde logičnog objašnjenja. Jednostavno smo luzerski klub, luzerskog mentaliteta. Nije ovo od juče. Tako je već 99 godina uz nekoliko izuzetaka....
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Marcello »

Pod hitno angažovati konzilijum eminennih psihologa, kako bi se utvrdila tačna dijagnoza svakog igrača ponaosob! Svega tu ima, od manično - depresivnih, do graničnih poremećaja, kanda...

@trelos, hajde smiri se malo. Em si napisao 5 postova na ovoj temi, jedan za drugim, em koristiš enormno veliki broj smajlija, koji prilično ruže forum. Hvala unapred.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by trelos gia fcv »

Stexman wrote:@trelos, nije to smesno to je zalosno!
U Vošinom slučaju ta linija je tanka druže.
Toliko tanka da ćeš to vrlo brzo i sam shvatiti.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Radoye »

"2:0 je najopasniji rezultat..." :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 12 kolo: Vojvodina-Javor, subota 18h

Post by Neizlecivi »

One and only wrote:
Neizlecivi wrote:Pitanje za ekipu sa zapada: zasto niste od 1. minuta ili na 2:0 vikali uprava napolje, nego tek na 2:2? I sta se to u tih 40minuta promenilo sa upravom?
Zato sto smo na 2-2 dobili potvrdu u ono sto smo sumnjali tih 40 minuta, a to je da smo namerno hteli da ne pobedimo, tj. vrlo verovatno prodali utakmicu.
Sloboda, Radnicki, Javor,...
Jel se sprdas? Stanite, mi ne mozemo da igramo nereseno sa Javorom? Sta ste se svi raspekmezili i umislili da gledate Real! Igrali su momci, jebem ih u usta sto padnu svaki put u drugom delu, ali sta da radimo... Gledali ste solidan fudbal, mogu reci 3 tekme. Jbg izgubili, nereseno... Ne, nego dok vodimo sve je lepo, kad primimo gol, pljuje se uprava ili sta god moze. Onda pljujte od pocetka i kraj.
Locked