Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Poll ended at Thu Apr 19, 2012 10:15 pm

Rajevac
25
28%
Kocić
2
2%
Apija
15
17%
Ćurčić
8
9%
Šaula, Dunđerski ili Govedarica (želja urednika FKV.com, mada nije mnogo realna opcija)
19
22%
Neko van spiska
19
22%
 
Total votes: 88

User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Nevernik »

Kakav bre Apija!
Covek ima da odleti u Italiju sekundu posle poslednjeg zvizduka sudije u poslednjem kolu ove sezone.
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Simica »

ZORAN GRUJIĆ-GRUJA, u tandemu sa Milanom Djuričićem-Djumijem, kao sportskim direktorom, bi bila dobitna kombinacija. Radili su vec zajedno u stvaranju i afirmaciji dece iz nase skole.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Stexman »

Meni se Curcic ne svidja od trenutka preuzimanja reprezentacije! I niko ko je dobar sa bilo kim u FSS nije dobar izbor jer je sve to ista mafija!

Po meni savrsen kandidat sto kazu ljudi Zoran Grujic - Gruja ili Kosanovic, jer zna sta moze da ocekuje od svakog naseg klinca i sa dobrom saradnjom izmedju njega i novog sportskog direktora dovodice se samo pojacanja koja ce to stvarno i da budu - pojacanja! I na mestima na kojima bi nam eventualno trebala pojacanja a ne gomilati raznorazne igrace bez razloga.
Treba u nasu skolu uvesti neki standard po kom ce da igraju svi od petlica do prvog tima. Tako se pravi rezultat i tim za buducnost. Takvu skolu ima Barsa, Ajax, Bajern.
Od malih nogu se radi po jednom sablonu.
Zato mislim da je Kosanovic - Gruja izbor za duzi period. Krenuti iz pocetka i stvarati sampionsku generaciju!
Treba vremena ali toga bar mi imamo na pretek. A ne obecavati pa kako stvari propadaju ti smanjujes kriterijume koje si sam sebi zacrtao.
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by PZS »

SlaNNinar wrote:Glasao sam za Rajevca, ali u suštini, osim mrtvog Kocića, podržao bih i svakog drugog od ponuđenih kandidata. Takođe se slažem da ne treba dovoditi Njeguša. Ako već treba da imamo prosečnog trenera, onda neka bude naš, a ne Ciganin. :greenbutt:
A i lici na onog Osmajica iz Kule :cheers:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by PZS »

Helm wrote:E ovako, ja sam glasao za Rajevca kao spoj realnosti i želja.
Da razjasnim, Apija bi bio moj pik i to kao igrač-menadžer, ali da se ne lažemo, takve ideje mogu samo i ostati puste želje iz mnogo razloga.
Dalje, Ćurčić mi deluje za nijansu realnije rešenje (60-40) u odnosu na Rajevca, ali između iste dvojice je odnos želje 99-1 u korist drugog, tako da, Rajevcu glas. :D
Kocić mi ne deluje ni kao realna ni kao privlačna opcija, nema daljeg komentara.
E sad, Govedarica, Šaula ili Dunđerski. Za prvog trenutno verovatno ne postoji šansa da bi preuzeo, a ova dvojica, pa, za Dunđerskog baš i nisam siguran, ali Govedarica bi bio ok. E sad, njega ipak ne bih angažovao u ovom momentu, trebalo je to razmatrati letos pre Ljube Riđeg. :D
Za Njeguša se slažem sa izrečenim, ali mi nešto smrdi na rezervu.
I da, ja sam došao do jedne specifične varijante, a ona glasi:
Ostaviti Spasu do kraja sezone a već sutra ući u pregovore sa Milinkovićem da nas preuzme na leto uz klasično obećanje "Drugi puta ću pametnije". :D
Ja ovde nista ne bi dir'o....
Potpisujem, sa sve znacima interpunkcije :cheers:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Alan Ford »

Simica wrote:ZORAN GRUJIĆ-GRUJA, u tandemu sa Milanom Djuričićem-Djumijem, kao sportskim direktorom, bi bila dobitna kombinacija. Radili su vec zajedno u stvaranju i afirmaciji dece iz nase skole.
The best!!!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Владика »

Alan Ford wrote:
Simica wrote:ZORAN GRUJIĆ-GRUJA, u tandemu sa Milanom Djuričićem-Djumijem, kao sportskim direktorom, bi bila dobitna kombinacija. Radili su vec zajedno u stvaranju i afirmaciji dece iz nase skole.
The best!!!
Ма какви, шта ће нама човек који доказано зна посао и искрено воли овај клуб. Нама треба неки Ћурчић из Јавора или можда Његуш. :?
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Minja »

Slazem se sa svime sto je napisano u vezi Grujica (Zorana). Ne bi imao nista protiv da on preuzme tim i da bude projekat koji ce da potraje barem dve-tri godine.

Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Turija »

Vuke wrote: Zanimljiv predlog da Apija bude igrač-trener, ako je moguće glasam za! Vidi se na terenu njegova profesionalnost, odnos prema igri i dresu, kao i veliko znanje. Zaslužio je čovek da mu pokažemo koliko to cenimo.
Glasao sam za Apiju, a jedan od glavnih razloga je ovo gore navedeno.Međutim, nije to ni blizu kraja svih mojih razloga za željom da Steva predvodi FK Vojvodinu.
Prvo da kažem, da gotovo niko nije verovao da će Apija igrati za Vojvodinu - Novi Sad, kao što se sada ne veruje da može postati njen trener, ili što se podsmeva npr sa eventualnim dolaskom Drogbe i Esijena na novosadske tribine.Sve to izgleda kao da neko jako fantazira - međutim Apija je tu.Isto tako, ako bi ih npr on pozvao, kao menadžer Vojvodine, možda bi oni i završili igračke karijeru kod svog prijatelja?U svakom slučaju, to bio pravi potez, a ne da nam blizanački otad završava karijere u našem dresu.
Drugo, Apija je magnet za sve mlade igrače.Čovek je pokazao da je veliki znalac, sportista, borac i velika ljudina i danas u našem dresu (i pod ovakvim okolnostima, kakve su trenutno u Voši), kao i svugde gde je igrao. Nije on džabe izuzetno poštovan, od Apenina do Bosfora, nije džabe bio Kapiten svoje Reprezentacije, ne priređuje njemu navijači svih tih klubova ovacije, zato što im je ,,lep, zgodan simpatičan…”, već zato što se visoko poštuje njegovo umeće i odnos prema dresu u kojem se borio.
Treće, jedino njegov trenerski autoritet može ostati nenarušen i čvrst u ,,domaćim igrama”- može reći NE, spakovati kofere i otići, ako se vrši neprimeren pritisak na njega kao trenera, za dešavanja za koje je on nadležan.
Bojim se da nije vreme za naše drage igrače (Govedarica, Šaula, Dunđerski, Grujić…) da sada sednu na Vošinu trenersku klupu, jer bi ih olako i uzalud ,,potrošili”Takođe, npr. za Gdina Brzića, Milinkovića…ne verujem da će doći u današnju Vošu, dok bi za Gdina Rajevca to bio korak unazad u trenerskoj karijeri, i zato malo verujem u tu varijantu, iako mislim da je najbolja (i da mu Apija bude prvi pomoćnik do kraja prolećnog dela Prvenstva) .
Svi ostali spomenuti kanadidati, za klupu FK Vojvodine, su treneri za treće mesto Voše u JSL, i za neke domaće muljačine, a za ispadanje u prvom kolu predkvalifikacija za evropska takmičenja.Ko je time zadovoljan, onda su oni ,,pravi” izbor..
Po meni, treba razgovarati sa Apijom,na tu temu, jer je to jedinstvena prilika, i šansa, pošto je čovek već u Voši, i neće se ponoviti takva slična situacija u narednih 100 godina.Ima li Klub i Grad unutrašnje snage i vizije da prepozna trenutak, kao i želje za afirmaciju Kluba i Novog Sada, odnosno volje za napredak fudbala u Vojvodini i Srbiji, to je drugo pitanje.Ako ne, ne znam čemu rekonstrukcija našeg Stadiona?
Da nam se samo ne desi, da opet, budu brži blizanci i ćape nam čovek iz naše kuće, dok mi tu analiziramo, pretresamo sa svih aspekata (šta sa licencom..i tako to), filozofiramo i kilavimo, a gvožđe se kuje dok je vruće.

PS
Što ovde napisa Markiz: da li je koga vidite ili koga želite na klupi Vojvodine?
Apija je ime koje želim (ali gotovo da ne vidim da bi neko, od onih koji se pitaju, to i hteo da uradi, jer velika je senka svetskih imena).Ovako, mi u ,,Našem Malom Mistu” stalno smo (i lako) ,,Prvi” tokom cele godine, sem u jednom danu, tj kad odmerimo snagu sa ino konkurencijom - tada budemo zadnji
‘ajd u zdravlje, s verom da će se ipak javiti želja da budemo bolji od drugih, a ne uvek najbolji u vlastitom ogledalu. :cheers:
EDIT
Pretpostavljam da je ovih 14 glasova, za trenera van spiska, Grujinih, što podržavam, ali se bojim da bi Gruja trenutno, što kažu novinari ,,sagoreo u želji" i imao previše muke za početak rada sa današnjim Prvim timom Voše (možda je nešto i Nikolićevih, samo ne znam ko to baš tako dobro zna da je gdin Nikolić toliko dobar trener, koliko se pretpostavlja samo na osnovu našeg skora sa Radom - eto Rad je onomad izgubio kod kuće).Ovo je samo moj komentar trenutnog glasanja i ništa više, a ne namera da bilo čije mišljenje sporim.
Last edited by Turija on Mon Apr 16, 2012 11:56 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Telep »

Glasao sam za Rajevca, nismo ni prosli put imali lepu igru sa njim ali on covek igra na rezultat,to je njegov stil i mnogo je dobar u tome.
Druga stvar mislim da niko od ponudjenih nece biti ni blizu potencijalnih kandidata, osim Curcica kojeg bas ne gotivim od kad je u reprezentaciji...
Sremac, Sremac Špricer Boys!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Vuke »

Pored Ćurčića i Rajevca, spominje se i Kuzeljivić.
Da li bi mogao neko da napiše nešto više o Zoranu Govedarici, čuo sam puno lepih reči na njegov račun?


Mali edit by Minja (da ne pisem novi post):
http://en.wikipedia.org/wiki/Slavenko_Kuzeljevi%C4%87
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by DUB »

Vuke wrote:Pored Ćurčića i Rajevca, spominje se i Kuzeljivić.
Da li bi mogao neko da napiše nešto više o Zoranu Govedarici, čuo sam puno lepih reči na njegov račun?


Mali edit by Minja (da ne pisem novi post):
http://en.wikipedia.org/wiki/Slavenko_Kuzeljevi%C4%87
Ma mogu odma Ljupka, sta ce nam ovi njegovi puleni, ipak je on master koji uzeo kup sampiona a da nije pola presao.

@Turija, svaka na mestu!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by rotacija »

Ja sam za Milinkovica , samo naravno on je tek potpisao sa Spartakom.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by madda fakka »

Za sve vas koji isticu Djumija za kandidata mogu da pitam sto ne istaknete mene? Volim Vosu, nemam pojma sta znaci trenirati fudbalski klub... Neka neko uleti sa predlogom Dzimija Marica ili Josifa Ilica...
I Bog je Slaninar...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Koga vidite kao novog šefa Stručnog štaba?

Post by Passion »

+1!

Потпуно тачно. Свако ко има иоле мало објективности признаће и да кад је био није ништа урадио. А то што се нашао један тренер што је наш навијач, то је нешто друго.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked