12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Kako ćemo proći protiv oklopnika?:

Poll ended at Sun Nov 20, 2011 5:17 pm

Oni ni nemaju oklop ove sezone (rutinski dobijamo)
32
91%
Iznenađenje u najavi (po bod svakome)
3
9%
Kladioničarski fix (gosti kući pevajući)
0
No votes
 
Total votes: 35

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Helm »

Srpski fudbal se, osim po kvalitetu i namestanju, od vecine ostalih razlikuje i po tome sto ekipe protiv izrazitih favorita igraju bunkercinu (sto je u principu i normalna pojava) ali tako da kad prime gol, ne krenu u napad nego se zatvore u jos vecu bunkercinu da ne bi primili jos koji gol! :frown:
Abu je zaista u katastrofalnoj formi, mislim da bi mogao na jednoj utakmici da ga izvadi u drugom poluvremenu cisto malo da ga trgne. Generalno slaba utakmica, mozda je bilo previse hladno za igru.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Daljac »

laki wrote:
I naravno: Ooooooooooooooooooooooo, 'ajmo Ceraneeeeeee, ajmo Cerane, 'ajmo Cerane, 'ajmo Ceraneeeeeee! :mrgreen:
Hit dana kojim je proslavljen drugi pogodak našeg tima, na melodiju ,,Ooooooo, Vojvodina leeee''. Vredelo je zepsti danas samo zbog atmosfere na Istoku u drugom poluvremenu. :cheers:

Igra za zaborav, promašene šanse koje ni na treningu ne smeju ostati nerealizovane: Brana i Abu imali su po dve stopostotne šanse, u kojima je publika pokazala koliki je kredit ko zaslužio kod nas: Abu je ispraćen oba puta skandiranjem i bodrenjem, a Branu samo što po terenu nisu jurili pojedinci sa tribina - sve s razlogom.

Politika igranja utakmica u popodnevno-noćnom terminu, po ovoj zimi i magli, ne znam kome ide u prilog, jer publike nema, hladno je i za igru verovatno apsurdno neugodno. Ako grad plaća potrošenu električnu energiju, onda se isplati uključivati reflektore, inače, ne vidim ništa loše u tome da barem Borac dočekamo oko 13-14h, pošto je Javor u sredu već zakazan za 16h.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by laki »

To i ne bi bilo tako lose da S Javorom utakmica pocne u 4, posto je sreda radni dan. Mada sam ja procitao negde da je utakmica u 2. :?:
Image
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Akcent »

Ako je verovati Mondu, u sredu je kup s Javorom u 13h ;)
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Само Војводина »

Је л' има снимак голова за нас које нисмо могли да присуствујемо утакмици?
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by ZmagoNS »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=liUXvfP6SU4[/video]

Inace,za onaj sut kojim je Ilic dao gol,bi mi odmah leteo napolje,ali odmah! Sut nekom spoljarom sa lukom iz kuka,pa u petlicima se uci da se na takvu loptu ide levom nogom,ili se drugacije postavlja...ali pricamo o Brani.. :roll:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by kafe bagdad »

Bravo podbara, pogodak u metu. Mereba je definitivno nas najbolji igrac ove polusezone sto se vidi iz utakmice u utakmicu. Samo da ostane u formi jos ovih par kola. Ljubinkovic zna znanje ali mu fali kondicije i utakmica, nadam se da bi na prolece to mogao da bude jedan od igraca koji ce doneti preokret. Divlji zapad u skoro punom sastavu, sto je za svaku pohvalu s obzirom na uslove za gledanje. Izvesni su isli na poluvremenu na po jednu ljutu u poznatu nam kafanu :mrgreen:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by churguzijanac »

Inace,za onaj sut kojim je Ilic dao gol,bi mi odmah leteo napolje,ali odmah! Sut nekom spoljarom sa lukom iz kuka,pa u petlicima se uci da se na takvu loptu ide levom nogom,ili se drugacije postavlja...ali pricamo o Brani.. :roll:
Čovek dade gol, zar je bitno kako!
Malo je maliciozno da pljuješ po nekom ko je postigao gol, voleo ga ili ne.
_______________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina1950-1962
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Grba_NS »

Diskusije o Brani, moje omiljene :mrgreen:
Kad nekom hoces da nadjes manu, pronaces je, a kad nekom hoces da drzis stranu, uvek ces (isto tako) pronaci opravdanje. To se kod nas ogleda u pricama o Brani i Abuu. Treba biti realan, svakog igraca koji nosi Vosin dres prihvatiti kao naseg, nikako mu izigravati neprijatelja i odmagati i njemu, a samim tim i klubu (nama). Zvizdanje (pri izlasku, losem potezu...) bilo kom igracu naseg kluba kod mene su neshvatljiva i iritirajuca!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Minja »

http://vukajlija.com/zabava/posteri/341246-aboubakaru
Abu-geri

Nije bas prva moja fotka na tom sajtu, ali, jedna, od meni najdrazih.


Kada smo kod leteceg abua, evo jos jedne njegove...

Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo, subota 16h

Post by Владика »

Grba_NS wrote: Treba biti realan, svakog igraca koji nosi Vosin dres prihvatiti kao naseg, nikako mu izigravati neprijatelja i odmagati i njemu, a samim tim i klubu (nama).
Вређање ми је донекле прихватљиво ако играч изађе из игре, док је на терену мислим да би требало такву пркасу прескочити. Брана је и даље први стрелац тима.

На ову тему се лепо надовезује и прича са нослвне стране сајта
фквојводина.цом wrote:"Verovatno ni jednom čoveku nije prijatno kada ga neko vređa, pogotovo kada se trudi da uradi sve što bolje može. Naravno, često nam ne polazi sve za rukom. Ali, zar bi neko svesno pravio greške od kojih ima samo štete.

Uostalom, ljudi nisu automati i ne mogu uvek jednako da rade neki posao. Koliko nam se puta dogodi da dođemo na svoje radno mesto raspoloženi i sa ubeđenjem da će nam sve što budemo radili ići lako, a ipak se događa obrnuto. Zato bi trebalo da sačuvamo živce bar toliko da ne utičemo negativno na igrače od kojih očekujemo da do kraja istraju i na kraju nas obraduju pobedom. Nisu retki slučajevi da publika toliko zbuni igrača da on nije u stanju da učini ono najosnovnije, što bi u normalnim okolnostima sa lakoćom izveo.

Setimo se nedavne utakmice “Vojvodina-Zagreb”. Po prvi put je pred novosadskom publikom nastupio igrač Stevan Bena. Možete misliti kako se osećao ovaj mladić, koji je neposredno došao iz Armije, a ranije je igrao u jednom manjem klubu i prilikom svog prvog nastupa u ligaškom timu. Njegova trema i zbunjenost pri samom izlasku na teren bilo je nešto sasvim normalno u tom momentu. I naravno, počeo je da igra slabo. Ali on bi se verovatno popravio i počeo da igra dobro da nije sa svih strana čuo pogrdne reči na svoj račun. Do kraja utakmice, on je bio sasvim izgubljen.

Da li su navijači svesni šta rade u tim trenucima? Da li su svesni koliko takvo navijanje škodi timu za koji navijaju? Navijači bi mogli pomoći igračima koji se izgube ako ih podrže u takvim momentima. Inače, u takvim momentima nema drugog izlaza. A publika često zaboravlja na to.

Ili gledaoci misle da onaj koji igra loše nije toga svestan? Naprotiv, on se i sam zbog toga nervira i nije potrebno da ga neko još zbog toga i vređa. Pored toga treba imati na umu da se igrači za vreme utakmice nalaze u jednom izvanrednom psihičkom stanju, napetih živaca, uzrujani, plahoviti i osteljivih živaca".
п.с. Миња, хвала за прелепе слике!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by soderstorm »

Pazi molimte da se možda devojčice ne uvrede. Zar oni za to ne primaju platu. Recimo Brana je sigurno najplaćeniji u našem klubu i sad njemu smetaju uvrede. Kad bi se više trudili i igrali tad bi se i manje okretali šta ljudi pričaju na tribini. Utakmica sa Smederevom je bilo dosta loša jer protivnik je u očajnoj formi. Navijači dođu i gledaju šta pa naravno da će da vređaju pojedince kad vide kako igraju. Svako dobije ono što zaslužuje tako je i sa Branom pre i sa Lazetićem pa Đurovskim ima ih još da ih ne nabrajam. Dok naravno ima onih koji ljudi zaista cene. Šta mene briga što je on najbolji strelac kad u mečevima gde ne da gol bude blago je reći očajan. Evo gde je on bio stralac protiv Metalca je dao 2 gola a taj tim je trenutno već jednom nogom u drugoj ligi, pa dao je gol Novom Pazaru, Smederevu, Inđiji i Slobodi koja je jedini ozbiljan tim u ligi je dao 1 gol. Efikasan je samo u mečevima gde smo mi apsolutni favoriti odličan njegov učinak. Kad da gol Partizanu ili Zvezdi i Kragujevcu pa da pričamo o njemu ovako jedna čekam da mu vidim leđa. Dok Abu trči, skače juri za loptom i svakom meču i uvek je među zapaženijim u našem timu.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Schteph_F89 »

Sto se utakmice tice,hladna kao i vreme juce!Vidi se da je trener hteo da sa sto manje utrosene snage dobije ovu utakmicu (stresno ali uspesno)!Bio sam na istoku i nisam bas zadovoljan atmosferom na istoj,tacnije par detalja,kao npr.,nije ni pocela utakmica,neki su vec prozivali Supica (zasto???kad znamo da to moze negativno da utice na igrace),licemernost u vezi Brane (dao gol,svi bravo majstore,a posle ga vredjaju kao najgoreg neprijatelja) i uopste zanimanje za utakmicu (vise se raspravljalo o nekom fantasy fudbalu i arsenalu nego o desavanju na terenu)!Sto se igre tice,vidi se da nisu uigrani sa 'novim' igracima.Meda i Boske su malo vratili i osvezili igru.Jednako zameram promasene zicere i Abua i Brane i Bojovica.Kredita kao sto vi to kazete,kod mene nema niko(kao das jedan gol i smes promasiti tri :shock: )!Treba malo ohladiti i Abua,jel i on je igrac kao i svi ostali!Jeste u malom padu ali ga treba nekako trznuti.Namerno sam spomenuo Abua,jel se krlja po Brani a ostali kao da su sveci!Daleko bilo da i branim Branu,da se razumemo.Ne zelim da ulazim u bilo kakve rasprave Abu-Brana,znamo ko kakve kvalitete ima,nego samo mi smeta nerealnost kod pruzanje (ne)podrske igracima koji nose isti Vosin dres.U sredu ocekujem mnogo konkretniju i bolju igru!
:cheers:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by Minja »

Fotografije postavljene u galeriju.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 12. kolo: Vojvodina-Smederevo 2:0

Post by PanonskiFantom »

Kako ja imam uvek kontra utiske od vecine prosto se zapitam :mrgreen:
Sto se mene tice Abu sasvim korektno odigrao.Mozda je malo pala forma ali nista drasticno.
Na mene je vise uticalo to sto sam gledao Smederevo jednog tradicionalno jakog rivala kako propada. Izgubili su sponzora i to je verovatno pocetak kraja te ekipe. Lose za nas fudbal..Steta.

Rezultatom sam zadovoljan i nadam se da je ovo uvod u bolje igre nase Vose! :cheers:
Vise nista nije isto!
Locked