10. kolo: Vojvodina-Spartak 1:1

Kako prolazimo u nedelju?

Poll ended at Sat Oct 29, 2011 9:11 pm

Pobeda, dašta!
41
100%
Kiks, remi...
0
No votes
Glavom u zid, poraz.
0
No votes
 
Total votes: 41

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Helm »

Heh, da vise ljudi razmislja na taj nacin ne bi bilo problema sa publikom na stadionu. Ali pazi vecinska razmisljanja:
- ma hladno je ko ce sedeti tamo
- ma to je spartak koga briga za njih
- ma ko ce nedeljom popodne da ide bilo gde
- ma ima na televiziji sta me briga
- a ja bih isao ali tad bas nikako ne mogu
- uuuf 300 dinara ulaznica nema sanse
- ma lose igraju necu da idem
- a ne mogu tad igra Mancester
- a ne mogu stici na prvih deset minuta a posle mi glupo da ulazim
- uf brate sinoc sam izasao pa odmaram danas
I tako dalje, mogao bih do sutra nabrajati ali istaknuta je poenta. Muka mi je od toga, oni nam ni ne trebaju na stadionu! Ono ljudi sto je bilo protiv Hajduka su oni najverniji i napravili smo atmosferu kao kad je pun stadion. Deset ljudi na istoku grmelo kao pun istok, i mozda nije pun stadion ali bar znamo na cemu smo.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Само Војводина »

Ти које више интересује Манчестер него Војводина надам се да неће долазити, не само сад, него и уопште. Манчестер... :pegla:
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by OverForty »

Bilo bi vise publike kad bi bilo piva na stadionu :cheers:
Over fifty
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Brick Liman »

Ja se nikada nisam uzbuđivao zbog ljudi koji ne dođu na tekmu zato što ima prenos na tv (a nisu u datom momentu van grada ili teško bolesni). To nisu oni tvrdokorni bolesnici koji svake nedelje prate Stari Klub bez obzira na vreme, igru, itd., to su ljudi koji će doći zbog dobrih rezultata, zato što je u tom momentu "in" doći na tekmu i sličnih razloga. Takvu masu ima svaki klub. Jedino je bitno da tvrdokornih bude što je više moguće. Ja se nadam da će biti standardnih 5000+, to je cifra kojom sam za sada zadovoljan. Tekmu protiv Kuljana ne bih uzimao kao merilo jer je vreme bilo zaista pasje prošle subote.
Što se tiče Brane, ja imam samo najdublje poštovanje za njegov odnos prema klubu i prema navijačima. Momak nikada nije bio bezobrazan, odnos mu je isti igrao, ne igrao. Zbog toga će imati moj večni respekt ukoliko ne napravi neku baš veliku glupost. No, i pored toga, mislim da je odavno zreo za klupu, imao je milion prilika, u nekim slučajevima je bio čovek odluke, ali puno više puta je bio kamen oko vrata ekipi. Postava sa Abuom, Škuletićem i Bojovićem deluje puno, puno bolje, a Brana, bar na osnovu ove jedne tekme, je puno korisniji sa klupe. Treba nastaviti sa ovim jer ono prethodno nije išlo, a ovo za sada deluje mnogo bolje. I opet napominjem veliki respekt za Branin odnos prema klubu i navijačima, ali ovako za sada mora biti po mom mišljenju.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by churguzijanac »

Brana sa klupe, poslednjih pola sata za još jedno remek delo slično onom u Inđiji!

Poštujem ga i kao igrača i njegov odnos prema klubu i navijačima. Ne mislim da su ostali bolji od njega, ali i da je imao problem sa formom i da bi morao neke novine da ubaci u svoju igru, morao bi. Dugo već igra ovu našu ligu i pročitan je od velikog broja odbrambenih igrača. I zato je mnogo bolje da uđe sa klupe kad malo padne koncetracija i stigne umor protivničke igrače.

Ruku na srce bolji je kad igramo na strani, pošto tada ima mnogo više prostora za njega. Na Karađorđu nam trebaju klasični razbijači kao što su Škuletić i Abu, da se lakše razbije protivnički bedem.
___________________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by novosadjanin »

Problem sa Branom je i taj sto on ne igra na svojoj poziciji. Njegova prava pozicija je drugi napadac ili poluspic u formaciji 4-4-2.
Mi ove polusezone nemamo pravo levo krilo pa je zato Brana najcesce tamo, kao onomad Tumbasevic na levom beku.
Mozda bi on pruzao vise kada bi ga videli nekad na njegovoj pravoj poziciji? Do sada smo ga vidjali samo kao levo krilo ili kao jedinog napadaca.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Helm »

To ima logike sto kazes, ali konkurencija na toj poziciji ga ne stavlja u mogucnost da tu igra.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by severozapad »

Zju kakav off, mogla bi neka nagrada da padne za možda najveći ikada na ovom forumu. Imali smo svašta ali ovo je vrh :) Sve najbolje crveno-belima sutra, očekujem 2-1.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Helm »

Dugo nisam video da ovoliki optimizam vlada pred neki mec! :mrgreen:
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by PanonskiFantom »

Mene vise nekako nista ne dotice.Volem Vosu i to je to! Nemam ni optimizma ni pesimizma. Prihvatio sam da sam bolestan i to je tako. Iako ne mogu sutra da prisustvujem mecu mislima cu biti tamo! :cheers:

Alle die schonsten! :mrgreen:

p.s Inace da prijavim da smo bogatiji za jednog navijaca iz Australije. Drugarov buraz. Bio je na tekmi sa partizanom i odusevio se. Kaze tamo sve cigani i grobari al je zato on lepo sad otisao preko bare sa Firminim duksom ;)
Vise nista nije isto!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Minja »

Fudbalsko pravilo glasi da je tesko dobiti dve kod kuce za redom. Ajde da vidimo sutra. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by slanobarac »

To nepisano pravilo ne važi kod pravih ekipa....Videćemo danas "jel smrdimo il mirišemo". Nadam se pobedi ali Spartak nam je uvek bio tvrd orah. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Grof Žekula »

U textu u Večernjim novostima, možemo pročitati da Nemanja Čović pauzira zbog kartona, te da neće moći, sada na našu sreću, ponovo da zatrese mrežu na "Karađorđu":
FK Spartak ZV: Spremni smo za iznenađenje u Novom Sadu

Pobeda u dramatičnoj penal seriji protiv Radničkog iz Kragujevca, kojom se Spartak plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije, raširila je krila „golubova“ pred pokrajinski derbi s Vojvodinom.

Tim Zorana Njeguša nije osvojio tri boda još od 24. septembra i gostovanja na Karaburmi (2:3), posle kojeg su usledila dva poraza i remi.

- Dobro je za naše samopouzdanje što smo se plasirali u četvrtfinale kupa, pa makar i na penale. Nažalost, kod kuće slabije igramo, ali na strani je druga priča. Zato se nadam da možemo da pomrsimo konce Vojvodini, koja je apsolutni favorit u predstojećem meču - kaže Njeguš.

Kapiten Spartaka Zlatibor vode Vladimir Torbica poručuje da „golubovi“ neće jeftino prodati kožu...

- Za nas su dueli s Vojvodinom uvek bili nešto posebno. Bez obzira na to što su oni favoriti, mi smo spremni da ih iznenadimo i da se u Suboticu vratimo s povoljnim rezultatom - istakao je Torbica.

Subotičani će biti oslabljeni za Nemanju Čovića (žuti kartoni), kojem se nije dalo da pokaže Vojvodini koliko je pogrešila što ga je letos pustila posle samo dva meseca saradnje.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by borrissey »

Jbt, kakvo jutro! Imam neki filing da dobijamo danas!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 10. kolo: Vojvodina-Spartak, nedelja 16h

Post by Passion »

Једно питање за оне упућеније. Да ли ће ме пустити на исток са сезонском за запад? Мислим, и онако је скупља него за исток, тако да не видим што ме не би, али опет, ако неко може тачно да ми каже био бих захвалан. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked