11. kolo: Jagodina-Vojvodina 2:2

User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Taman sam upalio radio kad ono 1:0 Cilinsek,nas Cilinsek.....
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Falice Mrdja danas,a i Djurovski...Da li su bar na klupi? :?:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

2:0... :evil:

Posto, eto, nije opravdao ocekivanja, da mi i ovog Sosu menjamo??? :roll:

Mislim da je vreme za sok-terapiju, u vidu smene trenera, jer mi, kao sto znamo, idemo na titulu, jelte? :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Ma ne mozes nikud bez Mrdje...Vojvodino moja,dajte ljudi igrajte,dajte da ih stignemo!!!Nisam bio u prilici da otputujem u Jagodinu,tresem se ispred Sosa..
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Ма ова утакмица је готова,овај тим побеђује само када први поведе,у противном зна се.То је екипа која нема вођу и нема снаге за преокрет.Ако ништа друго на пролеће треба направити антијагодина атмосферу на Карађорђу,да сељачине зажале што су икад прозивале Војводину.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Tako ti je to kad nemas igru,vec samo srecu.Kad te sreca napusti,pune te ekipe tipa Jagodine.Molim vas ne spominjite Rdju,ta seljacina posle one epizode od proslog vikenda treba da dobije ispisnicu,a ne neke hvalospeve.Napusava navijace,jer nosi telefon na klupu???,jos kao i zove na ferku ispred stadiona.To je kapiten Vojvodine?Malo sutra.Nije mu ovo neka zabit pored Vrsca,da se tako seljaci.On je kod mene odavno zavrsio,a sad samo cekam da mu vidim ledja,kao sto sam cekao za mijata,lazetica,vukajlovica i ostalu bagru.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
SerbianDuke
Posts: 26
Joined: Sat Jul 04, 2009 2:18 pm
Location: Novi Sad - Liman

Post by SerbianDuke »

2:2!!!!!!!!!!!!!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

smesno... :roll:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Jedan je Meda KAPITEN!!!
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Mrdja je majstor a meni se cini da je napusavao samo tebe a ne navijace jer sam cuo kako si ga prozivao.Ko si ti da nekog prozivas molim te...Vidi se tvoja kultura verujem d bar ti imas neko dobro poreklo,kad je on vec seljacina.A sto se tice njegovih ledja...hahaha.Bas sam video celu situaciju koja se odigrala i cini mi se da si postupio vrlo primitivno,ko si ti da nekoga psujes i vredjas.Po meni je to mnogo ruzno.

i verujem da se mnogo nasikirao sto je zavrsio kod tebe i takodje da si jedan od kljucnih ljudi koji se pitaju o njegovoj ispisnici.Voleo bih da mogu da pritam Mrdju da li je spavao posle svadje sa tobom.Mislim da razmisla o tebi kao i ti o njemu dan i noc...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

milos wrote:Mrdja je majstor a meni se cini da je napusavao samo tebe a ne navijace jer sam cuo kako si ga prozivao.Ko si ti da nekog prozivas molim te...Vidi se tvoja kultura verujem d bar ti imas neko dobro poreklo,kad je on vec seljacina.A sto se tice njegovih ledja...hahaha.Bas sam video celu situaciju koja se odigrala i cini mi se da si postupio vrlo primitivno,ko si ti da nekoga psujes i vredjas.Po meni je to mnogo ruzno.
Kao prvo to nisam bio ja,nisam ja njegov nivo.A on jeste seljacina,pa nismo mi tu zbog njega,nego je on tu zbog nas.Svako ko se prepucava sa navijacima je seljacina.A on nije imao razloga da nosi mobilni na klupu,ipak smo mi nekad bili gospodski klub,tako da je taj momak sto ga je isprozivao imao apsolutno pravo da to uradi.A ti si ovde nov,tako da imaj vise postovanja prema onima koji su ovde od prvog dana,ipak si ti ovde jos uvek samo gost,a ako ovako nastavis to ces i ostati!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Каже дали смо голове кад је Соса наредио тоталну офанзиву.Па да смо тако кренули од почетка добили би их ладно 4:0 и крај.Али с обзиром како се ситуација одвијала и овај бод је добар.Надам се да ћемо остварити све 4 победе до краја.
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

ISKRENO ...

Post by fruskogorac »

Uvek sam bio iskren kako prema sebi, tako i prema drugima. Iskreno LJUDI ja nisam ni ocekivao pobedu NASE VOSE. Sada ce mozda neko da primeti pa da kaze "Sta je fruskogorac splasnuo ti optimizam ?!". Svako ima pravo na svoje misljenje. Dok ove redove kuckam drzim otvorenu i web stranicu - live score. Hajde ipak cu ovde stati ... Ne, ne, neverovatno ... E pa ovom Mitru Pekovicu ako nista drugo treba dati da bude zamenik kapitena. Bravo Mitre CARE !!! ... Evo pre par minuta sam imao telefonski poziv, ovaj post saljem ali uskoro kuckam novi.
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

e hvala Bogu da smo mi jednom stigli rezultat i da smo mi u gostima uvalili gol u devedesetom minutu,da smo odigrali utakmicu do kraja!!! verujte mi da mi je ovo cak draze nego da smo pobedili sa 3-0!!! mislim,naravno da nije,ali sam se jako obradovao kada sam video 2-2!!! :mrgreen: da li smo mi to konacno dobili karakter???
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Cestitam igracima na pobedi svakako.Pa ne vidim te bas kao neku osobu za postovanje,zaista,i izvini zbog toga.Malo je ruzno jer je u ovoj zemlji jako tesko biti uspesan.Decko je povredjen od petog minuta utakmice video sam ga kako je svo vreme drzao ruku,zato j i izasao.A da si pravi navijac bio bi sa nama na severu,gde posle svakog gola srcano slavi sa nama.A da je tu zbog tebe i tebi slicnih bas i neverujem.Smesna ti je malo slika o svemu...A ovo je mesto gde gostiju nema nije nicije vlasnistvo,a ja navijam za Vojvodinu i ko si ti da ovde odredjujes moj status.Poseti sever poneka,cini mi se da na utamici mnogo njih dolazi da bi vredjalo a ne navijalo...
Locked