8. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:0

vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Pobedimo Cukaricki 3:1 u gostima,Stepi prica kako je nezadovoljan igrom,odigramo komicnu utakmicu juce,dva pasa nismo povezali za devedeset min.i onda mi se neki tamo Sosa na SOS-u kliberi u lice i kenja kako je prezadovoljan,zemljo otvori se...


@mile
Jednom recju - bogalji.
Nije problem nedostatak srece, nego balvani na terenu.
A i sve okolo je seljana teska. Od semafora koji opet nije radio, kolceta na poluvremenu, propale akcije "Najbolji uz najbolje", pa do anti-fudbala na terenu i vecine igraca koje zabole bas da se bar malo zrtvuju za klub. Manekeni.
Tu je i onaj ko ih je sve doveo, sa sve skolovanim sportskim direktorom i ostalim kvazi menadjerima i marketing strucnacima.
Muka mi je...

Nista ja ovde vise ne bi dodao,kratko i jasno...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Predlazem nasoj upravi da, s obzirom na broj osvojenih bodova u utakmicama kod kuce i na strani, posalje zvanican dopis FSS-u u kome bi zahtevali da sve utakmice igramo na strani. Oslobodili bi se troskova organizacije i odrzavanja stadiona, imali bolji ucinak, ne bi morali da gledamo Nedjino poselo na poluvremenu, ... Posle prica o osvajanju titule, stvaranju evropske Vose, dovodjenja velikana evropskog i svetskog fudbala kao pojacanja, nocnih utakmica na Karadjordju... Koliko vam je jos kredita ostalo? Gledam izjavu trenera posle utakmice, smeje se majmuncina. Dali smo jos jednom hohstapleru da "nasminka" svoju biografiju, znao je i on da od titule i kupa nema nista, ali ce da se omasti sa pet soma mesecno. Neka bude i dva meseca (a to je vise nego dovoljno da nas namaze govnima do vrata), kupi covek solidan auto i ode u nepoznatom pravcu, a mi cemo ostati na stadionu da povecavamo broj hemoroida i provociramo cir na zeludcu. Neka mi neko samo kaze sta se juce promenilo u koncepciji igre i zasto smo terali Stepija da bi doveli ovog pajaca? Da ustedimo 5 hiljada mesecno? Pa te pare ionako ne ostaju u Vosi, vec ce neko da salje decu na Kopaonik ili Alpe.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Rešenje je u Limenom, on je prepoznao srž problema...
http://www.youtube.com/watch?v=tp3qzoJMISg
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ovo su penzioneri bogalji (čast izuzecima), a ne fudbaleri.
(da se sad fizički pripremi, samo mesec dana, Vošina G89, raznela bi ih u paramparčad).
Ovo je bruka, ko se sve danas zove profesionalni fudbaler i kakav se fudbal igra na našim prvoligaškim terenima .
A bruka je, još i veća, kako se naš Klub od 89 vodi :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jeste sve jadno,ali ne znam zašto ste zaboga napali onu decu što su igrali na poluvremenu?Svašta.Mada izgleda da ta akcija sa školama nije urodila plodom,ali i ne čudi me s obzirom kakav smo fudbal gledali juče.

Pre svega BEZVOLJNA IGRA naših fudbalera,uopšte se izuzev par pojedinaca nisu zalagali i to je sramota!Gotovo nijedan klizeći start,malo žustrija borba,neki žar i drskost na terenu,ma ništa.A stvarno ne znam šta je već više potrebno da neko onom Stjepanoviću opali šamar i da ga nauči da je fudbal kolektivni sport,a ne da ovaj konstantno hoće da se ušeta sa loptom u gol.TERATI go**o napolje iz kluba.
Đurovski je odigrao očajno,kao i Ađuru za kojeg ipak ima razumevanja jer je bio povređen.No,uz tako lošu igru dotične dvojice bez ijednog korisnog pasa,sredina nam nije postojala i jedino su bokovi tu i tamo nešto radili.Ali Mrđa balvan nikako nije mogao da da gol,pa šta mu je potrebno da postigne normalan gol?Lako mu je iz penala,sa jednog metra i na prazan gol.Đurovski igra sve gore i uopšte se ne zalaže,izgleda da se mnogo uobrazio.Treba to batinati da se nauči.Onaj Gvozdenović ništa nije doprineo od kako je ušao,a Lovrić je totalna katastrofa,samo pravi bespotrebne faulove,izbacuje lopte u korner bez razloga,a skok je za njega nemoguća izvedba.Tadić mlitav i nezainteresovan.Aleksić odsečen.
Svaka čast za Medojevića,Vulićevića,Pekovića i Brkića,oni su se trudili.Lovrić pod hitno da se ugleda na Pekovića kako se igra u odbrani i brzo iznosi lopta.Kizito nije u onoj njegovoj staroj formi,ali je opet za neke doktor.Hucišvili je kasno ušao tako da tu komentara nema.
Ako opet budem video na terenu onog Stjepanovića umesto na primer Smiljanića,e onda će mi se sve zgaditi.
Sada ako nas Spartak dobije,nećemo više biti ni prvi klub u selu što se kaže.
Last edited by ice on Sun Oct 18, 2009 4:40 pm, edited 4 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ma svi su oni Lilike, a ne samo jadni rekreativac.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Kako je bilo sudjeno to se i dogodilo. Debili iz uprave menjaju trenera posle 2 kiksa kod kuce. Dolazi novi trener umesto da ga izaberu na vreme oni traze resenje koje ne postoji. Dovode najeftinijeg i sada treba odmah da se pobedjuje. Sada moramo cekati kakve promene ce biti. Moramo priznati da je ovo sastav koji bi zeleli da gledamo. Mozda sa nekim izmenama tima Mrdja,Djurovski. Imamo Djuru i Medu u Sredini, Danija i Ducu na krilu, balvana u napadu. Nema Stjepanovica, Lakica, Maksimovica, Tumbasevica. Medjutim to nije funkcionisalo juce kako valja. Ali mismo juce mogli jako lako da pobedimo da ovi nasi znaju da igraju glavom. Danijel Gradjanin Aleksic sada vec ima ozbiljnih problema sa tim sam na pet metara od gola i nista. Da smo juce ovo iskoristili pobedili ih bez problema. Medjutim nase utakmice su dosta cudne, kada krene gol mozemo da damo 3 do 4 kada nas nece molimo boga i za taj jedan. Ozbiljan problem nam je realzacija i to ako ne resimo neznam kada cemo. E sada idemo kod Zlatibor Vode bez obzira to sto su oni igrali 1:1 sa Partizanom mislim da tu pobedjujemo jer za neverovati da smo mi vise bodova osvojili u gostima nego na domacem terenu. Cak sam i uveren da ce ovaj Mrdja postici pogodak jer jednu utakmicu se ziv ispromasuje drugi put i dupetom da gol. Videcemo posle 2-3 kola nasta lici ta Babiceva taktika. Zasada sigurno nismo zadovljni ali posto titulu sada ne treba ni da jurimo jer smo sada bas daleko neka igraju fudbal ne treba da se opterecuju glupostima jer to ih dosta sputava nego da se poprave da dolazimo na stadion da gledamo tacne paseve a ne dodavanje protivnickim igracima. Sto se tice titulu matamaticki jos nije gotovo ali ko kaze da se mora odmah do titule. I Liverpool nije 20 goidna osvojio titulu i oni se tim u opste ne opterecuju. Neka pobedjuju svaku utakmicu i da ne osvoje titulu bicemo svi zadovljni. Ja cu dolaziti na stadion samo da igraju fudbal a ne ko babe da jedva cekam da dodjem kuci da se nebi smrzo ko pizda.
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Još jednom izražavam najdublje gađenje nad simbiozom crnogorskih i beogradskih smradova koji uživaju u zlostavljanju FK Vojvodine i novosadskog fudbala, nanoseći pritom nenadoknadivu štetu. Više nisam siguran postoji li uopšte način da se prekine ta prokleta začarana nit laži i kamufliranja. Ovo što oni rade je ubistvo s predumišljajem. Svesno i bez trunke savesti, zarad ličnih interesa nekolicine kriminalaca, uništava se jedna sjajna, jedinstvena i neponovljiva generacija mladih fudbalera kakvu Vojvodina dugo nije imala, niti će je u skorije vreme imati. Da ne dužim, želim sve najbolje ljudima koji vode današnju Vojvodinu. Neka nastave da igraju oni koji moraju, oni koji ne smeju neka ni slučajno ne ulaze na teren, pa ni totalni krah neće biti daleko. Tačnije, on se već događa, samo što je u domaće takmičenje uključen poveći broj slabašnih ekipa, a to je činjenica koja omogućuje iluziju. Osim njih, ova raspala družina poluigrača i njihovih mecena nikoga ni ne može pobediti. Nikoga ne možete da pobedite - čujete li taj eho?
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Sosa Babić: "Realizacija glavni problem"
18. oktobar 2009. | 10:26 | Izvor: Sportske.net

Trener Vojvodine se žali da nedostaju igrači u završnici. Publika nezadovoljna rezultatom, ali su igrači ipak zaslužili aplauze za borbenost...
Babic velikaTrener Vojvodine Branko Babić smatra da je glavni problem ekipe u ovom trenutku realizacija.

„Kada je u pitanju organizacija igre, mislim da smo više manje na putu da dostignemo ono što želimo, međutim, ponovo je zakazala realizacija. Moramo mnogo da radimo, čeka nas težak posao, ali u završnici moramo da imamo više igrača“, kaže novi strateg Vojvodine.

On je dodao da je OFK Beograd čvrsta ekipa, koja zna šta hoće i da je kao rezultat toga zasluženo osvojio bod u Novom Sadu.

„Razumem na neki način nezadovoljstvo navijača rezultatom, ali mislim da smo zaslužili aplauze za borbenost, umesto zvižduka“, dodaje trener Vojvodine
O kojoj li borbenosti on zbori, o cemu ovaj covek prica? Da li je on gldao uopste utakmicu ili se za njega nije primenila zabrana konzumiranja alkohola na i okolo stadiona??? Ko je to uklizavao i ginuo za svaku loptu, ko je natopio dres i ostavio srce na terenu? Jos su svi bili u fazonu da mu je ovo prva tekma, ali izgleda da ipak mora jos zesce da se svi postavimo!

Niko ne moze da postavi formaciju sa DVA KLASICNA napadaca, mi protiv OFK-e na NASEM stadionu idemo na pobedu sistemom 8 sansi 1 gol!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Pa vidite ovako, prva postava izgledala dobro i onako kako smo mi zeleli i pricali, ali. Aleksic jos jednom pokazao da treba da vezba udarac glavom, Mrdja skace pre vremena i pri doskoku udara loptu naravno preko gola - i on isto na treningu sa Aleksicem, nek im postave jednu visecu loptu i udri po njoj ceo trening dok ne uvezbaju. Aleksic precku, Mrdja pomlitavi u zavrsnici vise ni ne znam sta radi dal promasi loptu dal je ne udari dobro ne znam vise...
Volem Vošu!
User avatar
Anakin Skywalker
Posts: 56
Joined: Fri Oct 09, 2009 10:22 pm
Location: Novi Sad

Post by Anakin Skywalker »

Bi šta bi.......
Juče je bila kompletna obezglavljenost kako na terenu tako i na tribinama
Na žalost minus i minus juče nije dao plus mada kako je sve bilo dobro smo i prošli.
Protiv Metalca sam još rekao da Vojvodina kući nijedan bod neće lako osvojiti što se na žalost obistinjava jer nije dovoljno samo izaći na teren i da stvar bude završena niko neće sam sebi dati dva gola i posle na tuširanje pa u bus i kući u Smederevo,Milanovac ...
Najžalosnije što kod ovog igračkog kadra nema želje i agresivnosti.Ne znaju da pritisnu da ih sateraju na njihovu polovinu i da im ne daju vazduh da udahnu pogotovo poslednjih dvadeset minuta kod 0-0 . Niko nema petlje da stisne i mislim da je to glavni problem. Opet kažem po meni a ne moram da budem u pravu.
O igračima pojedinačno Brka nas je izvukao , Peković standardan ,Đura prvo poluvreme dobar posle se izgubio ,Vulićević standardan,Meda takođe, Kizitu se Vojvodina uvukla u nos i nema više motiva ni za šta i to se vidi kvalitet nesporan ali on je već u mislima negde drugde,
A ostali......Đurovski mi deluje kao propali kockar koji pokušava da se vadi na sve moguće načine ali džabe,Mrđa? On je zreo ili za klupu ili za pojačanje u napadu ,ovaj Čili-Vili(kako ga moj ćale zove)mora više da igra,Tadić kod psihologa pod hitno takođe i Aleksić da malo aterira od svih cirkusa sa City-em i Stepijem.
od Ratka Svilara do Vuka Mitoševića sve je to Vojvodina koju pamtim i volim.
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Somborac wrote: Mrdja je bio katastrofalan, silj ku... na basku i ostalim ekipama, a kada treba igra kao poslednja pi... Ja ne znam ta je trebalo danas da se desi pa da taj stvor da gol?
Ma nije Mrđa uopšte bio toliko loš, ne znam jesi primetio koliko je sprintova napravio po terenu, ali čovek ne može ništa sam da uradi u napadu. Kakvu smorenu igru i formaciju imamo, bojim se da nam ni Runi ne bi pomogao kad bi igrao sam u napadu. Mrđa bi morao sam da pređe četvoricu igrača da bi dao gol. Doduše, za razliku od prethodnih utakmica, ovoga puta je manje ulazio u šanse. Mislim da je baš depresivno igrati sam u Vošinom napadu.
Mi igramo sve defanzivnije - sa Stepijem smo počeli 4-1-4-1, a sad igramo sa 2 zadnja vezna. Babić je posta utakmicu najblaže rečeno debilno.
Neko je već spomenuo da su u subotu igrali i Ađuru i ALeksić, crnogorci su ostali na klupi, Hucišvili ušao, a mnogo voljeni Maksa i Lakić ni na klupi...znaći sve zbog čega smo se bunili je ispravljeno (osim taktike), i ispalo je opet sve isto i traumatično za gledanje.
NUR NOCH RABREN!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Одиграли смо четири утакмице као домаћини и постигли смо један гол. Зар је то реализација тима који има шампионске амбиције? Смејурија. Док у тиму буду капитен Драган, Марио, Стјепановић и Тадић ми нећемо гледати фудбал на Карађорђу. Уосталом зар нови шеф струке није јавно изјавио да је он тотално небитан за игру Војводине!:shock:
Све у свему још једна сезона за бенседине и бледо гледање у травнату површину. Само што сам све маторији и све теже варим да мене неко је.. у здрав мозак као последњу самосталну радницу на Каћкој петљи.
А шта је све промашио капитен Драган јуче?
Image

Да додам, да није Гроф био у петак на коференцији за штампу не би било минута ћутања за Мијуцу.
Грофу се покварио компјутер зато ћемо остати ускраћени за извештај са утакмице.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Ja sam, priznajem, došao na stadion poprilično mamuran, ali sam ubeđen da sam bio u velikoj meri skoncentrisan i sedeći na svom mestu na Zapadu nisam video ni jedan jedini sprint Dragana Mrđe (dakle brojevima 0). Bio je u nekoliko situacija (više od pet) dva ili tri metra bliže lopti kod nekih otpadaka i protivnički igrači su ga natrčali i odvalili, da se počešao nije! U nekim situacijama me je podsetio na (mislio sam zaboravljenog) Ivana Boškovića.

Uvek sam se trudio da igrače u Vojvodini gledam individualno, ne delim ih na "naše" i "njihove", ne padam ni na kakve stereotipe, ali počinjem da verujem da u ovom našem timu igraju samo oni koji su ovde rođeni i/ili ponikli u Voši ili su iz Afrike! Sa izuzetkom Vulićevića koji pretrčava kilometra i kada igra s drugarima na Štrandu, on je jednostavno tako baždaren i svaka mu čast.

Tačno je da Kizito i Adjuru nisu onakvi kakve ih pamtimo, ali Kiza i bez noge igra bolje od onog konja koji ga je zamenio koji nije imao snage, hrabrosti, poštovanja (čitaj m...a) da dođe do Severa. Đurovski je imao jedan dobar potez kada je napravio šansu Mrđi (a ovaj je u svom stilu propustio) a SOS je to pusti 16 puta i pravio od njega virtuoza. U proteklom periodu me je zaista iznenadio svojim trčanjem i angažovanjem u odbrani, ali u subotu me je podsetio na period pre njegovog futsal izleta.

Po ko zna koji put ću ponoviti, hiljadu puta više volim da gledam prosečnog Medojevića i lošeg Aleksića, nego brljavljenja slučajnih prolaznika kao što je Stjepanović (uz ogradu da on u Vojvodini zaista ne igra na svojoj poziciji).

Sve u svemu, puno pohvala za uvek motivisanog Pekovića i JEDAN JE BRKA KAPITEN!

PS Ovaj domaćin koji je naš koliko ja zna 16. trener u poslednjoj deceniji i video je "borbenu igru", stvarno ima neki problem sam sa sobom. Svim tim tipovima koji ovde dolaze da se prave pametni treba objasniti da trener FK Vojvodina iz Novog Sada ne sme BITI ZADOVOLJAN sa 0:0 na Karađorđu, ne sme se smejati u lice NAVIJAČIMA kluba, ne sme protivnički tim nazivati "timčićem" već mora POŠTOVATI protivnika, jer trener Vojvodine mora da POBEĐUJE i mora da bude GOSPODIN.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

podbara wrote:Да додам, да није Гроф био у петак на коференцији за штампу не би било минута ћутања за Мијуцу.
I sta sada reci za upravu posle ovog podatka. A zivo me interesuje, a nisam stigao da pitam one koji su bili na proslavi, da li je ista zapoceta sa minutom cutanja za pokojnog Mijucu.

edit:
ps. Jako mi je zao sto se pokvario komp grofu, jer posle ovakve utakmice koju su odigrale nase Lilike, njegov izvestaj je jedino mogao da me nasmeje. Ovako cu morati samoga sebe.
Last edited by ssnigd on Sun Oct 18, 2009 11:39 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked