7. kolo: BSK-Vojvodina 0:4

milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Radujem se povratku Adjurua i verujem da ce nas napad pokazati da je mnogo bolji od Zvezdinog kao sto i jeste.Bice tu jos iznenadjenja i radosti za nas :D
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Sve mi deluje da ce ovo ipak da bude lepo gostovanje. Ili cemo uspeti da uknjizimo bodove ili cemo da dobijemo novog trenera. Kako god da okrenes napravicemo pomak napred 8)
p.s.

Fkvojvodina.com ide na ovaj mec u punom sastavu.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja se samo plasim da nasi igraci ne teraju inat i namerno izgube ! Ukoliko se to desi treba njih kazniti sa 40.000e!!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Bod maksimalno.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

dujo wrote:smešni ste,mali klub,žao mi što sam naviajo za vas,i hajduk kula je veći klub od vas
Ajmo jednu bananu!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

U sedmom kolu Jelen super lige, u subotu 3. oktobra, sa početkom od 15:30h, fudbaleri Vojvodine će na megdan BSK – u iz Borče, ali na stadion na Karaburmi, gde novopridošli član najelitnijeg takmičenja, dočekuje svoje protivnike.

Raduje činjenica da je crni septembar (po rezultatima i igri, a ne ona palestinska teroristička organizacija koja je delovala 1972. godine na OI u Minhenu), za fudbalere "Stare dame" srpskog fudbala okončan. Remi i dva poraza (uz pobedu u Kupu), uz gol razliku 1:3, ostali su, bar se nadam, iza svih u klubu. Ovo je idealna prilika da izvršimo značajne promene i u pristupu i u zalaganju (kad je već došlo do promene na klupi), kako bi se vratili na onaj kolosek, za koji nam je pred početak sezone, obećavano od svih u klubu, da će Vojvodina i voziti.

Nismo postigli prvenstveni gol tačno 200 minuta (Tadićev penal protiv Smedereva), a gol iz igre 288 minuta (Đurovski na Čukarici), a da bi se na taj kolosek vratili, po ovom pitanju se nešto pod hitno mora preduzeti. Nakon meča sledi i dvonedeljna pauza, zbog obaveza reprezentativnih selekcija, pa će to i biti period u kome treba razmotriti strategiju za naredni period. Mora se gledati u napred, pa se nadam da su svi okrenuli glavu u tom pravcu. Bilo, ne ponovilo se!

Na konferenciji pred meč sa ekipom BSK, medijima su se u SC "Vujadin Boškov" u Veterniku, obratili pomoćni trener, koji će sutra predvoditi tim sa klupe, Zlatomir Zagorčić i igrači Darko Lovrić i Janko Tumbasević. Sva trojica se slažu da se na sutrašnjem meču, niz neuspeha mora prekinuti, kako bi se što pre započeo novi, onaj pobedonosni, koji svi, kojima je Vojvodina u srcu, očekuju.

Zagorčić je istakao da je optimista i da Vojvodina na svakom meču, pa i na ovom, mora ići na pobedu. Jutros mu je saopšteno da će sutra predvoditi tim, pa je i nemoguće očekivati da on učini neke velike promene za samo jedan dan. Očekuje da će svaki igrač dati svoj maksimum i da će uz veliko zalaganje i koncentrisanost u toku svih 90 minuta koji predstoje, Vojvodina i doći do trijumfa. Odradiće sa igračima trening danas popodne (nakon koga ekipa odmah putuje za Beograd), na kome će sa njima i porazgovarati, uz konstataciju, da će mesta u sutrašnjih startnih 11 imati samo oni najzdraviji i psihički najspremniji. Pored Stojke, još uvek van stroja je i Ađuru, koji vuče povredu mišića, dok svi ostali konkurišu za tim, a među stative se vraća Željko Brkić.

Darko Lovrić je rekao da je loš period prošlost, da je nedopustivo da se osvoji smao bod u tri vezana duela, ali da se svi u klubu okreću onome što predstoji, kako bi se započelo sa serijom trijumfa. Istakao je da dosadašnji rezultati nisu na nivou tima koji Vojvodina ima, da su navijači s pravom razočarani, ali ih je opet pozvao da stanu uz ekipu i bodre svoj tim.

Janko Tumbasević je dodao da veruje da ekipu čeka teška utakmica, ali da se i zbog samih igrača i zbog navijača, a naročito zbog kluba čije boje brane, svi moraju potruditi da se sutra meč dobije, kako bi se što pre nastavila borba za vrh tabele, gde je Vojvodini i mesto.
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Ja vam kazem ljudi,danas cemo ih pocepati.Ja se spremam za Beograd.Idem da podrzim nasu Vosu pa kud puklo da puklo. :lol: Danas dva komada,Mrdja i Tadic.Nadam se da gledamo i Alexu u startnih jedanaest. :hurray: :cheers: :hurray:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Umesto komenata, karikatura sa naslovne strane-
Image
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

izgleda da vodimo ... mrdja ga metno :shock:
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

mrdja za 0:2 :shock:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Nista meni nije jasno.Smeni se trener,da bi se izveo isti sastav!?
Ocigledno je da je ova ovako formirana ekipa,slabija od Zvezde i Partizana,a bolja od ostalih.Ustvari,Zvezdina i Partizanova odbrana su bolji od naseg Mrdje i to je to :wink:
Image
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

MRDJA 2 komada,lepo ja kazem,pustite coveka,pravicemo ga od blata.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Voja wrote:Nista meni nije jasno.Smeni se trener,da bi se izveo isti sastav!?
Ocigledno je da je ova ovako formirana ekipa,slabija od Zvezde i Partizana,a bolja od ostalih.Ustvari,Zvezdina i Partizanova odbrana su bolji od naseg Mrdje i to je to :wink:
jel djura , brka i kiza igraju ?
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Ne znam ko uopste moze da pljuje Mrdju,jeste promasio "boga i oca" protiv zvezde,ali covek je jedini koji ulazi u sanse,i to ne zaslugom veznjaka,vec iskljucuvo svojom,pretrci kao pola tima,trosi se,igra izolovano,sta se vise trazi od njega!??! covek je za ovu ligu klasa i to je cinjenica!!! Nas jedini problem je spor i nezainteesovani vezni red,gde nam krila (Tadic i Stjepanovic) imaju radijus kretanja kao ves-masina kad ukljucis centrifugu! Sa Smiljanicem i Aleksicem po krilima,plus Misa da pomaze u napadu,ovo moze biti extra ekipa,bar po mom misljenju.. :)
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

p.s. hteo sam dodati da je mrdja ucestvovao kod 10 ovosezonskih golova,cini mi se,sto kao asistent,sto kao strelac ili nakon penala nad njim...
Locked