29. kolo: Borac-Vojvodina 1:0 (sluzbeno 0:3)

User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Pukli smo 1:0... Mada mene to uopšte ne iznenađuje, a reći ću vam i zašto. Naime, naša uprava je u obavezi da isplati premije u visini od (nisam siguran) 200 ili 300 hiljada evra za eventualno drugo mesto. Pa vi vidite da li ćemo biti drugi... Mada, ko zna, možda ni cigani neće to drugo mesto... :lol:
Last edited by Milan on Sat May 02, 2009 7:07 pm, edited 2 times in total.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

ssnigd wrote:Ipak dobijamo jer je Borac u igru ubacio Grkajca a ovaj nije bio u protokolu , bar tako javljaju preko radio prenosa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ako je ovo nomalno onda ja ne znam :oops:
Mozdai jeste slucajno(ne namerno) ali da je smesno i zalosno JESTE.
Savrseno za rubriku na b92.net/sport "Liga bez briga", taman uz singapurce, novozelandjane i ostale.
sam svoj najveci neprijatelj
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Изгубимо од екипе чија управа није у стању да сачини протокол за утакмицу.Па ово се не дешава ни екипама које играју бетон лигу.Па сад погледајте какви све ,,спортски радници ''у нашем фудбалу постоје.И сад оно што је најгоре Војводина може да добије утакмицу са 3:0 јер у таквим случајевима правила су јасна.Наравно уколико је све то тачно.Што се тиче резултата било ми јасно чим сам чуо тим који је стручњак Марић извео,да уколико први примимо гол нема теорије да изједначимо,уосталом то је правило кад Воша игра у гостима.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Gospode Bože!
Ako mi ni posle ovoga danas ne izborimo drugu poziciju...
Po još neproverenim informacijama (valjda ću uskoro moći da potvrdim 100%), trener Borca je ubacio u igru Grkajca koji NIJE BIO UPISAN U PROTOKOLU.Pravila su tu jasna-3:0 za nas!Ovo je saopštio i komentator koji se javljao iz Čačka za SOS kanal!

p.s.-Sseppuya opet 2 gola za trijumf u sred Jagodine-ukupno 9 od kad je OTERAN!!!
User avatar
Grbavac
Posts: 46
Joined: Wed Nov 12, 2008 3:35 pm

Post by Grbavac »

Milan wrote:Pukli smo 1:0... Mada mene to uopšte ne iznenađuje, a reći ću vam i zašto. Naime, naša uprava je u obavezi da isplati premije u visini od (nisam siguran) 200 ili 300 hiljada evra za eventualno drugo mesto. Pa vi vidite da li ćemo biti drugi... Mada, ko zna, možda ni cigani neće to drugo mesto... :lol:
Valjda je igracima u interesu da dobiju te premije.
Slaninar sa detelinare
Posts: 4
Joined: Sun Oct 05, 2008 9:41 pm
Location: Detelinara

Post by Slaninar sa detelinare »

Ako ovo dobijemo a po pravilu bi trebali ovo će biti najbolja utakmica Vojvodine u gostima. Šta reći domaći tim vodi ima sigurno tri boda i oni naši gol nebi dali jer naše golove da je Sepuja na banovom brdu kome stigne, onda ubacuju igrača koji nije u protokolu daju sada Voši šansu da bez ikakvog truda 3 boda. Jelen Super Liga nema šta. Sada se u tim vraća Vukajlović pa nema nikakvih briga. 200 ili 300 hiljada ja bio da onim ciganima ili Javoru koji naše sjajne utakmice nemogu da iskoriste na nas preteknu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

I to treba da bude elitno fudbalsko takmicenje u drzavi? Sramota. I njihova, a bogami i nasa, stu u svemu tome ucestvujemo.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

SlobaNN wrote:Utakmicu cemo verovatno dobiti administrativnim (ili kako se vec kaze) rezultatom od 3:0, jer je u ekipi Borca usao u igru igrac koji nije u protokolu za ovu utakmicu. To samo ima u nasoj ligi :D
Сличну грешку је пре само коју седмицу направио Дик Адвокат, односно Ф.К. Зенит а таквих случајева је заиста било у свим европским лигама. Војводина је уложила жалбу и ако је по правди ову утакмицу ћемо добити за зеленим столом.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

sportal.rs wrote:Fudbaleri Vojvodine poraženi su u Čačku od Borca 1:0, ali će gotovo sigurno za zelenim stolom osvojiti tri nova boda! Naime, desetak minta pre kraja meča kraj Moravice, pri vođstvu domaćih, u igru je kod Borca ušao Grkajac, koji, ispostaviće se, nije ni bio u protokolu (!?), što nije promaklo klupi Novosađana. Gosti su odmah reagovali kod delegata, ukazali na propust, a Čačane, izvesno je, očekuje oduzimanje bodova!

Da stvar za Borac bude gora, oni su protiv Voše odigrali jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni, na kraju pobedili golom Prtenjaka, ali će zbog administrativne greške ipak trpeti posledice.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote:
SlobaNN wrote:Utakmicu cemo verovatno dobiti administrativnim (ili kako se vec kaze) rezultatom od 3:0, jer je u ekipi Borca usao u igru igrac koji nije u protokolu za ovu utakmicu. To samo ima u nasoj ligi :D
Сличну грешку је пре само коју седмицу направио Дик Адвокат, односно Ф.К. Зенит а таквих случајева је заиста било у свим европским лигама. Војводина је уложила жалбу и ако је по правди ову утакмицу ћемо добити за зеленим столом.
Ne verujem da je Dik Advokat napravio takvu grešku, kao što ne verejum ni da je trener Borca to učinio.Jednostavno ljudi u fudbalu koji unose (diktiraju) imena za Protokol su polupismeni (Šojić), a nadmeni do neba.Zato se ovakve neverovatne gluposti i mogu desiti (zar mislite da su ljudi oko Zenita bolji od ovih naših?Ne bih rekao, samo imaju više para).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mondo wrote:Fudbaleri čačanskog Borca pružili su jednu od najboljih partija ove sezone protiv Vojvodine i na terenu su pobedili 1:0, ali će im znoj i trud koji su uložili možda biti uzaludni.

Naime, reporter SOS Kanala sa stadiona Kraj Morave izvestio je da je desetak minuta pred kraj meča u igru ušao Igor Grkajac, koji uopšte nije bio u protokolu!!??

Vojvodina je odmah uložila protest kod delegata, zbog neverovatnog propusta domaćina, a epilog bi vrlo lako mogao da bude oduzimanje bodova Borcu, odnosno pobeda Novosađana za zelenim stolom od 3:0
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

SlobaNN wrote:
sportal.rs wrote:Fudbaleri Vojvodine poraženi su u Čačku od Borca 1:0, ali će gotovo sigurno za zelenim stolom osvojiti tri nova boda! Naime, desetak minta pre kraja meča kraj Moravice, pri vođstvu domaćih, u igru je kod Borca ušao Grkajac, koji, ispostaviće se, nije ni bio u protokolu (!?), što nije promaklo klupi Novosađana. Gosti su odmah reagovali kod delegata, ukazali na propust, a Čačane, izvesno je, očekuje oduzimanje bodova!

Da stvar za Borac bude gora, oni su protiv Voše odigrali jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni, na kraju pobedili golom Prtenjaka, ali će zbog administrativne greške ipak trpeti posledice.
Ja za sve krivim trenera!Pa koji to jos trener,pri vodstvu od 1:0,kod kuce,uvodi NAPADACA?Stari vuk,i ponosni vlasnik profi spanske licence(a bogme i ostatak trenera nase lige) ne bi napravio takvu glupost.Ali eto,taj neiskusni trener Borca,umesto da obavi proverenu izmenu(napadac napolje,stoper od 195 cm unutra) i da bunkerise do kraja meca,bi sada imao nova 3 boda na svom kontu.Ali eto,on je hteo `leba preko pogace(ko da mu 1:0 nije dosta).TAKO MU I TREBA KAD NE SLUSA ZNALCE IZ CIKA DJORINE FUDBALSKE AKADEMIJE :unnormal: :greenbutt:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

van der iV a.k.a Totti wrote:
SlobaNN wrote:
sportal.rs wrote:Fudbaleri Vojvodine poraženi su u Čačku od Borca 1:0, ali će gotovo sigurno za zelenim stolom osvojiti tri nova boda! Naime, desetak minta pre kraja meča kraj Moravice, pri vođstvu domaćih, u igru je kod Borca ušao Grkajac, koji, ispostaviće se, nije ni bio u protokolu (!?), što nije promaklo klupi Novosađana. Gosti su odmah reagovali kod delegata, ukazali na propust, a Čačane, izvesno je, očekuje oduzimanje bodova!

Da stvar za Borac bude gora, oni su protiv Voše odigrali jednu od najboljih utakmica u ovoj sezoni, na kraju pobedili golom Prtenjaka, ali će zbog administrativne greške ipak trpeti posledice.
Ja za sve krivim trenera!Pa koji to jos trener,pri vodstvu od 1:0,kod kuce,uvodi NAPADACA?Stari vuk,i ponosni vlasnik profi spanske licence(a bogme i ostatak trenera nase lige) ne bi napravio takvu glupost.Ali eto,taj neiskusni trener Borca,umesto da obavi proverenu izmenu(napadac napolje,stoper od 195 cm unutra) i da bunkerise do kraja meca,bi sada imao nova 3 boda na svom kontu.Ali eto,on je hteo `leba preko pogace(ko da mu 1:0 nije dosta).TAKO MU I TREBA KAD NE SLUSA ZNALCE IZ CIKA DJORINE FUDBALSKE AKADEMIJE :unnormal: :greenbutt:
Ha,ha,ha... Ova ti je dobra!!!
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Izvinjavam se, jel ja sad treba da se radujem sto cemo da opljackamo Borac ili ...

Mislim, nije mi jasno, jer 3:0 zvuci kao da smo bas jebacki odigrali...

Meni ovakvi bodovi NE TREBAJU
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

A bistri Marić: "Plašio sam se pre početka meča da nam ne daju gol iz kontri...i najgore se desilo. Dali su nam gol iz kontre." :roll: A to mora da je bilo jer smo silno stisli Čačane :lol:
Kad ga čujem kako nemoćno priča o mečevima muka mi je. Kao da se Voša srela sa Barsom i Mančesterom...pa on prvi ne veruje da je ovaj tim bolji od Javora, Borca i sličnih.

Bodovi iz Čačka...bez njih ni teoretske ne bi završili drugi. Jer OFK sumnjam da ćemo pobediti...Pravila su pravila, svi bi radije da smo razbili Borac, ali ko im je kriv. Bolje i ovakva tri boda, nego iz nekog sumnjivog penala :)

Nego, danas razmišljam, znam da je rano, ali ipak...koga mi možemo izbaciti iz prvog kola pretkvalifikacija kupa Uefa? Ovu Vojvodinu bi i Olimpik iz Bakua sahranio...sve smo gori...
Locked