22. kolo: Banat-Vojvodina 0:1

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

021 wrote: P.S. Baš me zanima šta bi sad Dani imao da kaže o Lazetiću. Je l’ treba da mu pružimo šansu?
Ha,ha kako si se samo ovog setio.Svaka cast!Uvek je lako biti drug i sportista kad nije tvoje mesto u pitanju.I ja bih bas voleo da cujem sta sad ima da kaze!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Lazetic je izmislio fudbal za vecinu ovih igraca.
Do sada sam se uzdrzavao da komentarisem preterano jerbo nisam imao uvid u igre. Medjutim ova reportaza mi je bila dovoljna da steknem misljenje da Lazetic definitivno nije neko ko se svercuje u ovom timu.
Po meni, Stosic, Djuric i zadnji vezni (ko god da je to igrao u oba poluvremena) su prilicno ne uverljivi. Mrdja kako tako. Spoljni vezni neprimetni.
Toliko od mene. Mozda ce mi sledeca 10min reportaza promeniti misljenje :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Za Stoleta nije ni cudo, on uopste nije prosao pripreme (kakve god da su bile). Bojim se da je on zato za nas izgubljen ove polusezone.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brane wrote:Lazetic je izmislio fudbal za vecinu ovih igraca.
Do sada sam se uzdrzavao da komentarisem preterano jerbo nisam imao uvid u igre. Medjutim ova reportaza mi je bila dovoljna da steknem misljenje da Lazetic definitivno nije neko ko se svercuje u ovom timu.
Po meni, Stosic, Djuric i zadnji vezni (ko god da je to igrao u oba poluvremena) su prilicno ne uverljivi. Mrdja kako tako. Spoljni vezni neprimetni.
Toliko od mene. Mozda ce mi sledeca 10min reportaza promeniti misljenje :wink:
Lazetic je bio jedan od igraca koji je imao najvecu zelju da postigne gol u Banatskom dvoru.Jednom mu je i poslo za rukom,ali je gol ponisten.
U prvom delu sezone ocigledno nije bio nimalo fizicki pripremljen,pa isto tako nije ni mogao bila sta da pokaze na terenu.Gledajuci ga na pripremama i u ovih par utakmica imam utisak kao da gledam "igraca".Daleko od toga da je odusevio,ali napredak u odnosu na jesen je vise nego vidljiv.Izgleda da je shvatio da se ne zivi od stare slave koju kolko-tolko ima.Mrdja reprezentativac po meni trenutno losiji od Lazetica,bez ikakvog zara ulazi u meceve,nema tu zelje...
Poslednje izjave celnika kluba slute na povratak Bate u klub.Igraci su na njegovoj strani i sve nase sumnje sto se ticu eventualnog bojkota igraca ocigledno imaju smisla.Sukobi postoje i tesko da klub moze funkcionisati u ovakvom sastavu.Ostaje da cekamo,da vidimo sta ce biti...
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

podbara wrote: Ми као да играмо за Рад и Крушевац? Ваљда ту има и неке логике? Угаси клуб из близине, плаћај пут до Крушевца уместо до Зрењанина... и после се питамо што нас клубови из околине мрзе.
п.с. Испада Банат, Кула се гаси...лепа будућност се смеши војвођанском фудбалу.
Stoji sve,samo bih napomenuo par situacija.Hajduk Kula gubi pre par sezona 7:1 od tada jadnih partizana, kako bi ovi popravili gol razliku koja bi u slucaju istih bodova donela 2. mesto partizanu.(to je ono kad nisu znali da cemo da izgubimo 3:2 od bezanije i da despot da 2 gola)

Mladost Apatin - jos jedna u nizu onih utakmica, trebao je da pobedi Mladost, al` se halavili pa hteli iz 2 u 1.Pa je bila frka, pa Brkic nije hteo da pusta, pa se (bivsi nam igrac) Dragic i ostali jako nervirao...

Sto se mene tice srecan im put (samo mi je zao stadiona u Kuli koji obozavam) i ne vracali se skoro.Neka udju CSK Celarevo(kad bi samo hteli) i Spartak Subotica! To bi ujedno bilo i ispadanje 2 partizanova kluba u sta sumnjam (Kula ostaje 100%). Nadam se da ce Banat ispasti jer to povecava sanse ponovnom radjanju Proletera.

Odlutah od teme...Pobeda protiv najslabije ekipe u ovom delu prvenstva, bar sto sam ovako preko sos-a pratio.Nadam se da ce konacno pobedjivati... Onakvom timu svaka cast za pobedu nad svakim rivalom,to je to sto imam da kazem.
Nasty boy
Posts: 39
Joined: Sun Jul 03, 2005 1:58 pm
Location: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Contact:

Post by Nasty boy »

Ma dajte ljudi, manite se ovih prica o Lazeticu, neko ce pomisliti da je on fudbaler...
Ja sam japi Image,a ti?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

limanfkv wrote:
podbara wrote: Ми као да играмо за Рад и Крушевац? Ваљда ту има и неке логике? Угаси клуб из близине, плаћај пут до Крушевца уместо до Зрењанина... и после се питамо што нас клубови из околине мрзе.
п.с. Испада Банат, Кула се гаси...лепа будућност се смеши војвођанском фудбалу.
Stoji sve,samo bih napomenuo par situacija.Hajduk Kula gubi pre par sezona 7:1 od tada jadnih partizana, kako bi ovi popravili gol razliku koja bi u slucaju istih bodova donela 2. mesto partizanu.(to je ono kad nisu znali da cemo da izgubimo 3:2 od bezanije i da despot da 2 gola)

Mladost Apatin - jos jedna u nizu onih utakmica, trebao je da pobedi Mladost, al` se halavili pa hteli iz 2 u 1.Pa je bila frka, pa Brkic nije hteo da pusta, pa se (bivsi nam igrac) Dragic i ostali jako nervirao...

Sto se mene tice srecan im put (samo mi je zao stadiona u Kuli koji obozavam) i ne vracali se skoro.Neka udju CSK Celarevo(kad bi samo hteli) i Spartak Subotica! To bi ujedno bilo i ispadanje 2 partizanova kluba u sta sumnjam (Kula ostaje 100%). Nadam se da ce Banat ispasti jer to povecava sanse ponovnom radjanju Proletera.

Odlutah od teme...Pobeda protiv najslabije ekipe u ovom delu prvenstva, bar sto sam ovako preko sos-a pratio.Nadam se da ce konacno pobedjivati... Onakvom timu svaka cast za pobedu nad svakim rivalom,to je to sto imam da kazem.
Mislim da je Mladost Apatin izgubio 7:1 u tom cuvenom poslednjem kolu...
Nasty Boy-daleko od toga da sam to zeleo da kazem 8)
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Nasty boy wrote:Ma dajte ljudi, manite se ovih prica o Lazeticu, neko ce pomisliti da je on fudbaler...
Apsolutno se slazem,vise lici na mesara nego na fudbalera!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Pa ne znam na koga lici, rekao sam da je na mene ostavio vrlo dobar utisak na osnovu one montirane reportaze protiv Banata. Po meni on definitivno ima kvalitet i moze da odigra dobro. Mozda do sada nije hteo, nije bio dovoljno spreman... ili je subjektivno oko objektivne novosadske publike pronaslo krivca za losu igru pa inercija cini svoje.
Znam da ga forum ne voli pa necu vise da ga branim :wink:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Brane wrote: ili je subjektivno oko objektivne novosadske publike pronaslo krivca za losu igru pa inercija cini svoje.
Znam da ga forum ne voli pa necu vise da ga branim :wink:
U temi igrač sezone je dobio 3 druga i jedno prvo mesto...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Brane,ne bih da ti protivrecim,ali ocigledno je da nisi ove sezone gledao puno Lazetica pa nemas jasnu sliku.Da si ga gledao,znao bi o kakvom se propalom igracu radi,a i cak nisi ni morao,dovoljna je bila jedna samo utakmica i to ona u kojoj smo izgubili od Hapoela gde je Lazetic bukvalno hodao po terenu i zasmejavao siroki Tv auditorijum svojim bravurama.Zato veruj nama koji su se vec dovoljno hvatali za glavu zbog ovog maestralnog virtuoza fudbalske igre. :wink:
Inace,moguce je da se on jedini zalagao u Dvoru,ali cak i takav kad se 100 posto zalaze,opet je losiji od ostalih kada igraju na nekom svom minimumu.On jednostavno ima kvalitet za novosadsku ligu i to je to.Evo mogao bi da se raspita da li bi ga primili ovde kod mene u Indeks ili Kabel,ozbiljni su to klubovi,bore se za Vojvodjansku ligu. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Zanimljivo je da sam danas sa drugom (operisanim od sporta uopste) pricao o Sani Armani :lol: i sad ja njemu pricam kako je bila udata za fudbalera,za Nikolu Lazetica koji je igrao u Vosi,i ciji brat sad igra u Vojvodini,i jednostavno uhvatim sebe da ne znam kako nam se sadasnji Lazetic zove :lol: I verovali ili ne,jos uvek ne znam... a mrzi me da trazim.A davno jos sam pisao da za mene igrac nesto vredi,ako umem na ulici da ga prepoznam.... a jbt,ovome ni ime ne znam cccc

edit:

ZARKO :lol: sad videh 4 posta navise u necijem potpisu
Image
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Za razliku od Zarka Lazetica, Nikola Lazetic je pruzao dobre partije u Vosi, kad se samo setim Intertoto Kupa...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brane, danas sam mislio (kad se vratim sa posla), da napišem nešto više na temu Lazetić.Međutim, videh da su ice (i još neki članovi Foruma) to uradili, tako da mogu samo da potpišem sve što je napisano.Dodao bih još nekoliko stvari:
Prema insertima sa utakmice iz Banataskog Dvora, fakat je da Lazetić bio među zapaženijim (pa i Stoiku je stalno ulazio u kadar :wink: ).Međutim, to je prva utakmica, posle bar 15 u kojima je bio najgori (bolje reći tragikomičan), da odigra na nivou aktivnog sportiste.
Drugo, isečci su kao ono na youtube, tj samo najbolje, bez zapisa o greškama.Pošto nisam bio u Dvoru, nemam pravi uvid, ali zato imam jako dobar uvid sa svih dosadašnjih odgledanih utakmica Vojvodine, na kojima je Lazetić učestvovao.Morao bi Lazetić vezati, barem toliko dobrih utakmica, koliko je odigrao loših, da bih počeo da menjam mišljenje o njemu.
Od Tadića je Lazetić odigrao sigurno bolje.Tadić je odigrao u Voši čak i više loših utakmica od Žarka (sad me Voja podseti na ime), ali je imao i po koju solidnu akciju u masi loših, tako da Lazetiću, naravno, nije bilo ni malo teško biti bolji na tom mestu.A, i sam rezultat, i zalaganje, to potvrđuju (da je izbacivanje iz tima ,,nezamenljivih" odmah dalo efekat).
Nemam lično protiv čovek ništa, kao i bilo koga u Voši, ali imam protiv slabog rada i dela.Kad poprave sve ono što su uradili loše, i uđu iz minusa u plus, položiće ispit, dobiti visoke ocene i simpatije kod svih navijača.
Dotle, MOGLI BI MALO I DA TRENIRAJU, što je rekao jedan novinar Kežmanu na teatralnim ,,predstavama" za medije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

mozda samo po tim delovima koji ste vi gledali na klipovima da je on i bio dobar.... i dalje samo tragikomedija! verujte!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked