20. kolo: Borac-Vojvodina 1:1

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

0 2 1 3:4 Nas ucinak u drugom delu prvenstva. Oprosticete mi, ali premalo za tu nasu dugo ocekivanu titulu...Ko zna mozda ce i sledece sezone napasti od prvog kola to prvo mesto. Sta vi mislite?
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Nismo pobedili na 4 utakmice zaredom, a od ocekivanih 7 bodova u prva tri kola osvojili smo 2. Za ocekivanje je bilo da ce Javor da pocne da posrce u drugom delu, jedino je steta sto se nismo za koji bod vise odvojili od cigana. O tituli dogodine :lol:
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Људи ситуација у клубу је таква,да је овај бод велик као кућа.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

car jovan wrote:Људи ситуација у клубу је таква,да је овај бод велик као кућа.
Slazem se :wink:
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:
car jovan wrote:Људи ситуација у клубу је таква,да је овај бод велик као кућа.
Slazem se :wink:
I ja se slazem.

Ja sam licno zadovoljan bodom jer sam se pribojavao da ce nas Cacani onako bas razbiti k'o poslednje seljake, ali nema uopste mesta nikakvoj euforiji.

Umesto toga, trebalo bi da se zapitamo ZASTO je situacija u klubi takva kakva je, KO je za to odgovoran i CIJA glava treba da se zakotrlja zbog toga i STA moze da se uradi da se situacija promeni i KAKO spreciti da se ona ponovi?

Sve drugo je samo pisanje uz vetar.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Kad vidim da je Rdja dao gol,bolje da smo izgubili,sad ga narednih 10 kola opet nece moci niko izbaciti :pegla: !Sreda je prva prilika da na stadionu iskazemo nase nezadovoljstvo.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nerešeno u Čačku sam primio mirno (a čini mi se da bi svaki rezultat tako primio) :yavn: .
Nisam gledao utakmicu i ne mogu ništa komentarisati osim rezultata.A, on je polovičan, bukvalno.Imali smo sreće da postignemo gol 9 minuta pre kraju utakmice i da napravimo potpuni otklon od lošeg početka, međutim stare boljke i dalje su dobro ukorenjene u ovoj ekipi..To veoma indikativno svedoči podatak da smo primili gol odmah posle vođstva (3 minuta verovatno neviđenog bunkerisanja i slanja lopte bilo gde), jedva čekajući da sudija svira kraj.Umesto da nervozni budu domaćini, i počnu da srljaju, mi smo im pomogli da osvoje taj jedan bod.Prema prenosu na SOS gol smo dali ničim izazvani.Ipak, treba sačekati i sliku, pa još nešto reći o ovoj utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Gradjanski
Voša opet bez pobede


Ni posle trećeg kola novosadski-crveno-beli ne znaju za pobedu, u prolećnom dela prvenstva. Šef stručnog štaba Zoran Marić bio je na pragu toga da debituje knjiženjem tri boda, pošto je Dragan Mrđa matirao Branka Grahovca u 81. minutu, ali je domaćine uspeo da spase Boban Stojanović pet minuta pre kraja.

- Šteta što nismo pobedili, pošto smo u većem delu meča kontrolisali situaciju na terenu. I pored toga što smo ostali prikraćeni za kompletnu radost, sve čestitke mojim momcima na profesionalnom pristupu. Ali, malo im je nedostajalo hrabrosti i to je koštalo tri boda. Međutim, ne bismo smeli da bzudemo razočarani remijem, jer u Čačku malo koja ekipa može da računa na pozitivan rezultat - istakao je prvi stručnjak Novosađana, dodajući da sada ima potpun uvid u mogućnosti ekipe, koja ima dosta prostora za napredak, pre svega u tom pravcu da igra dinamičnije i agresivnije na čitavom terenu.

Borac je gostima, čini se, svesno prepustio inicijativu, kako bi golmanu Željku Brkiću pretio iz kontranapada, a utakmica se ne bi mogla svrstati u kategoriju dopadljivih. Bilo je mnogo taktičkog nadmudrivanja i čekanja na greške suparnika. Upravo iz takvih situacija su Novosađani, u nastavku, uspeli da stvore nekoliko izglednih prilika, s tim da su i domaćini mogli da se obraduju u 60. minutu, kada je na dodavanja Darka Lazovića lopta, koju je iz voleja uputio Bojana Pavlović završila pored gola. U samom finišu je na dodavanje Dušana Tadića odlično reagovao Dragan Mrđa, prihvatajući loptu, posle čega ju je majstorski prebacio preko istrčalog domaćeg čuvara mreže. Nedugo zatim je popustila koncentracija odbrana gostiju i u gužvi se najbolje snašao Boban Stojanović, pa iz neposredne blizine glavom poslao loptu na pravo mesto.

Strelci: Stojanović u 85. za Borac, Mrđa 81. za Vojvodinu. Stadion Borca. Gledalaca: 2.500 Sudija: Karadžić (Beograd). Žuti kartoni: Milovanović, Dmitrović, Mugoša, Ignjatović, Lazović (Borac) i Đurić, Tadić, Popović, Mrđa, Pavlović (Vojvodina).

Borac: Grahovac, Antić, Ignjatović, Dmitrović, Pejović, Dragutinović, Mugoša, Lazović (Đoković), Stojčev, Pavlović (Stojanović), Milovanović (Grkajac)

Vojvodina: Brkić, Stošić, Pavlović (Lovrić), Đurić, Mijatović, Popović, Tumbasević, Buač (Hucišvili), Tadić, Grozdanoski (Lazetić), Mrđa.
Dnevnik
Bod velike nade

Borac - Vojvodina 1:1 (0:0)


ČAČAK: Stadion Borca, gledalaca 2.500, sudija Karadžić (Beograd), strelci: Stojanović u 85. za Borac, a Mrđa u 80. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Milovanović, Dmitrović, Mugoša, Ignjatović, Lazović (Borac), Đurić, Tadić, Popović, Mrđa, Pavlović (Vojvodina).
BORAC: Grahovac 7, Antić 6, Igratović 6, Dmitrović 7, Pejović 7, Dragutinović 6, Mugoša 7, Lazović 6, (Đoković -), Stojčev 7, Pavlović 6 (Stojanović 7), Milovanović 6 (Grkajac -).
VOJVODINA: Brkić 7, Stošić 6, Pavlović 6 (Lovrić -),Đurić 6, Mijatović 7, Popović 7, Tumbasević 6, Buač 6 (Hucišvili -), Tadić 6, Grozdanoski 6 (Lazetić -), Mrđa 7.


Bio je to susret sa dva različita poluvremena. Mnogo ispitivanja i proveravanja snaga u prvom delu. Imao je Borac solidnu igru i jednu šansu kada je Mugoša uputio bombu a Brkić je izbacio loptu u korner. Vojvodina je imala inicijativu no realizacije nije bilo jer je stamena odbrana Čačana bila na mesto pa su Novosađani činili napore da ne prime gol. Mnogo više uzbuđenja je bilo u nastavku. Razigrala se i Vojvodina i Borac i menjao se rezultat. Vojvodina je posle kiksa Ignjatovića uspela da preko Mrđe dođe do pogotka.

I, taman kada se činilo da će gosti odneti sva tri boda sa stadiona kraj Morave, jedna brza akcija "zebri" završila je tako što je Pejović sa leve strane ubacio loptu u kazneni prostor, nadvisio je sve u odbrani Boban Stojanović, dobar skok i lepši udarac glavom i izjednačenje. Borac je bio za nijansu bolji partner i ima razloga što nije pobedio, ali i Vojvodina je držala tenziju, bila je posle dosadašnja dva neuspeha u prethodna dva kola da izbori pobedu. Nije u tome uspela, ali nije nezadovoljna, jer je u ovom trenutku i bod mnogo znači. Bio je to susret korektan. I jedni i drugi su sa jednim bodom zadovoljni.

A. Stefanović


Last edited by Zeljafcv on Sun Mar 15, 2009 1:15 am, edited 1 time in total.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ako je verovati komentatoru sa radija NS, posle ove utakmice ukupan saldo u istoriji protiv Borca nam je 10 pobeda, 2 remija i 8 poraza
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Zanimljivo da u nasem timu OPET nema mesta za igraca kojeg nismo hteli da prodamo za 6 miliona, ali ima za Zarka Lazetica :lol:
Koliko kostaju ostali onda?
Pa nama ceo tim ne kosta 6 miliona sunce ti jebem.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vidim da je doslo do drasticnih promena u ekipi.Sve najzasluzniji na terenu,taman posla da su bili i nedodirljivi.Tacno kako sam i rekao,velika predstava.Ali varam se,ipak je bilo izmena,Aleksic ni da udje,a dobrodosao na velika vrata majstore Lazeticu.Sramota i bruka,ali zar je neko ocekivao drugacije sa ovom marionetom Maricem?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

KoKanidja wrote:Zanimljivo da u nasem timu OPET nema mesta za igraca kojeg nismo hteli da prodamo za 6 miliona, ali ima za Zarka Lazetica :lol:
Koliko kostaju ostali onda?
Pa nama ceo tim ne kosta 6 miliona sunce ti jebem.
Eto kako svi navijaci Vojvodine misle isto,cak u istom momentu potenciramo te stvari.Ma nema smisla vise slusati sta nam ovi serviraju preko njihovih placenih novinara.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Posto nam na klupi sedi Dzimi Maric ili dzentlmen kako vole da u narucenim tekstovima napisu u Dnevniku osvajanje jednog boda u Cacku je ogroman uspeh.Svaki sledeci bod koji osvojimo do kraja prvenstva sa dzentlmenom na klupi ce biti ogroman uspeh.Bojim se da ce,ako dzentlmen ostane do kraja prvenstva, UEFA cup ove godine zaobici Novi Sad.Maric je pravi dokaz kakav smo mi danas klub.Sramota!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Na utakmicu sam krenuo jutros oko 7. Sada sam se vratio, a na satu je 22:45. Razumećete me da baš i nisam kompetentan da ocenjujem utakmicu :cheers: , znam samo da je bila jako dosadna.

Šta reći o sastavu ekipe :roll: ...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nije Marić najgori trener.Marić je samo isti kao i svi treneri do sada.Uostalom, čak je izveo i isti sastav igrača, a i isto smo i igrali.Problem je što su nam treneri izgubili stručni i moralni dignitet, a to će se najteže povratiti.
Ono što meni najviše smeta je što svi pokušavaju (bez)smisleno ,,objasniti" neobjašnjivo.Tako recimo juče Marić govori da mu treba vremena da se upozna sa situacijom i mogućnostima tima (kao da je s Marsa pao, a ne da je godinama u FC Vujadin Boškov i Novom Sadu), a onda posle samo 24 časa napravi salto mortale, pa kaže da ,,sada ima potpun uvid u mogućnost ekipe".Da li to sad znači da nijedan igrač iz naše Omladinske škole u kojoj je bio (do juče) prvi čovek, nema nijednog igrača za Prvi tim Vojvodine, a hvalimo se na sva zvona kako imamo najbolju omladinsku školu i najbolje uslove za rad svih selekcija u obnovljenom FCVB.Mislim, daj... :oops:
Last edited by Turija on Sun Mar 15, 2009 12:32 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked