7. kolo: Vojvodina-Napredak 1:0

WLADASS
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:24 pm

dokle vise????

Post by WLADASS »

Koliko je puta bekvalac bio na klupi VOSE? Puno!!! Da li je nekad nesto uradio? Nikad nista!!! Losa je to igra,a svi znamo da moze mnogo bolje... SAMO TI,SAMO TI....
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Jedina pozitivna stvar za mene danas je to sto sam dobio dres od Kize :D
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Selektor Antic je bas imao sta da vidi, pored Bekijeve postavke i taktike igre :oops:
Zaboravio sam da kazem da smo prvo poluvreme bili totalno nemocni, u drugom prodrmani tek posle ulaska Pante (tj kada su mrtvi Vukajlovic i nasa zvezda tima Tadic izasli)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Taman sam bio spreman da urlam da im j... m.... kad ono gooooooool!! ludo burazeru ludooo..
Sto se igre tice Improvement je igrao solidno u prvih 45 i bio ravnopravan rival dok se u drugih 45 Skoro odlucio da cuva 0-0.
Mi napadamo ko ludi ali bez ideje i skorz bezopasno..
Napravimo 2 sanse gde su se obrukali i Panta mislim.., i Mrdja..da bi na kraju bio pocetka texta.
Sto se igraca tice Kiza za 10q!!!! rame uz njega je bio Buac koji pored toga sto je borben polako ima i lepe poteze finte :) veoma mi je drag igrac.
I na kraju kapiten Popovic koji stvarno igra srcem i kapitenski borise i za svoju ali i za tudju izgubljenu loptu, i smatram ga najboljim tehnicarem kod nas, ali ne znam zasto nije popularan medju navijacima???
Toliko
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sad sam video gol...... ccc.... :oops:

:roll:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jedva,ali bas jedva,ovako vise ne ide.Taman kada sam pomislio da igra postaje malo bolja,napravili smo novi korak unazad.
Uopste ne znam zasto smo poceli utakmicu tako beskrvno,nezainteresovano?Jeste Bekvalac opet lose postavio igru,ali i igraci su isuvise opusteno usli u mec.Opet valja tu pokrenuti onu pricu o premijama,mada ko zna sta je tu istina?
Trebali smo ih od starta stisnuti,igrati presing na njihovoj polovini,a ne dopustiti im da natenane razvijaju igru.Sa druge strane nasi igraci su bili pritisnuti cim bi primili loptu,to bi obicno radili okrenuti ledjima i nije im bas islo.
Popovic po meni najslabija figura utakmice(uz Vukajlovica koji je doduse prvi izmenjen) i ne znam kako neko uopste em moze da ga hvali,em da kaze da on nama treba da bude kapiten i standardan u prvih 11?Nijedan cestiti pas nije poslao,gubio je nebrojeno lopti,kod jedne takve umalo da primimo gol u prvom poluvremenu,ali nas je spasio igrac Napretka koji je promasio loptu.Spor je Popovic,ne vraca se cak ni u odbranu i ne pomaze joj,jedino zna da sutne iz daljine,ali i to napamet iz prve pa na srecu ako pogodi-super.
Slab je bio i Grozdanoski,takodje nije pomagao odbrani,ipak za nijansu bolji od Popovica u napadu.U stvari vidi se da je Makedonac ofanzivniji igrac od Popovica,ali igra iza njega,ali nas osnovni problem je sto non-stop igramo sa 2 zadnja vezna,plus mrtvi Vukajlovic i nije ni cudo sto veza ne funkcionise,po sredini nista ne mozemo da uradimo i forsiramo bokove na silu,a ovoga puta ih je Napredak lepo zatvorio jer su znali da smo tu jaci nego na sredini.Nisu vredeli centarsutevi,jer smo naisli na jednu ekipu sa visokim igracima gde nasi visoki igraci nisu mogli da dodju do izrazaja.Ali ko nam je kriv kada nemamo sredinu?Ne bih ja puno kritikovao Tadica,on u ovakvom sistemu igre ne moze puno da se snadje,a danas je sigurno bilo losijih od njega,mada ni on nije blistao.Buac je takodje dosta gresio i gubio lopti,ali na kraju je preuzeo uz Pantu odgovornost na sebe i dosta toga uradio,mada je na pocetku bio kriminalan.Panta uneo zivost i preokret u nasoj igri,ali velika zamerka na promasenoj sansi,eto to mu se vec drugi put u nedelju dana ponavlja.Mrdja je odigrao svoju najslabiju utakmicu i jasno je da on jos nije fizicki spreman i da ce tek na prolece biti onaj pravi.Stojanovic je dao gol odluke,ali ni on nije odusevio,ne zna da prima loptu,ona se od njega odbija kao od drveta.Ipak pohvale za njega,bolji je od Mrdje bio,mada nije toliko ni igrao.Stjepanovic je igrao kratko i opet kao i na JNA nije odusevio,mada on itekako ima potencijala.
Sta reci za Kizu i Djurica?Jasno je da su to nasi najbolji igraci,Kiza dominira na terenu,lako resava svaku situaciju,puno trci,svi mu daju loptu kada ne znaju sta ce sa njom.Respekt.Djuric je spas za nasu ekipu.Eto on je glavom prebacio onu odlucujucu loptu za Stojanovica i on za nasu ekipu vise ne vredi samo kao stoper,vec i kao igrac koji je koristan i u napadu.
Mijatovic je bio solidan,ali previse je dafanzivan,treba cesce da i iznese loptu napred i uposli nekoga.Stosic apsolutna rupa,u stvari na njega sam zaboravio kada je rec o najgorem akteru utakmice.Obe sanse Napretka desile su se po njegovoj strani,puno gresi,gubi lopte,vise ni u napadu ne ucestvuje kako bi trebao,jednom recju blagi uzas.Popovic,Vukajlovic i Stosic su danas odigrali toliko lose da gore ne moze biti.
A sta tek reci o doktoru Bekvalcu?Covek je skroz unazadio nasu igru i ekipu,posledice mogu da budu i jos gore ako se ovako nastavi.Nema sistema igre,sve se radi na silu,ima on neke sablone ali eto vec nas je Napredak procitao.A zasto u jednoj ovakvoj utakmici nije bilo mesta za mladog i brzog Aleksica?Gde je Trivunovic da nam ojaca sredinu?Nesto mora da se menja pod hitno u ovoj pauzi inace nece valjati,sva sreca pa nista jos nije izgubljeno,a eto danas iscupasmo 3 boda.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Aleksić nije bio ni na klupi zbog obaveza za repku i to generaciju kojoj je i kapiten
...ti si nasa prva ljubav...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

lesa wrote:Aleksić nije bio ni na klupi zbog obaveza za repku i to generaciju kojoj je i kapiten
Moje izvinjenje zbog greske.U svakom slucaju mora se nesto menjati u veznom redu,eto videcemo i Leandra kakav je.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ja mislim da bi mi sa Bekvalcem kao trenerom i da igramo protiv čunića pobedili isto ovako, golom u 90. minutu i onda posle toga skakali i radovali se kao da se radi o Barseloni i vikali „Hoćemo titulu“...

Stvarno mi je muka od svega viđenog. Kad smo dali gol nisam znao da l’ treba da slavim ili da budem tužan, pošto će ovaj rezultat služiti kao pokriće bar još neko vreme. No dobro, sreća je varljiva kategorija. Ipak, mislim da ni nerešen ishod ne bi značajnije promenio situaciju, osim reakcije sa tribina, kojom sam razočaran. Morali su se čuti zvižduci i na kraju utakmice, a ne samo na poluvremenu. Izgleda da je ona fraza „objektivna novosadska publika“ izgubila smisao.

Inače, Purke Stojanović je balvan najobičniji, spor, trom i nepokretan, ne razlikuje se mnogo od Sikimića, Boškovića... A i Mrđa je danas pokazao sav svoj reprezentativni potencijal. :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:Ja mislim da bi mi sa Bekvalcem kao trenerom i da igramo protiv čunića pobedili isto ovako, golom u 90. minutu i onda posle toga skakali i radovali se kao da se radi o Barseloni i vikali „Hoćemo titulu“...

Stvarno mi je muka od svega viđenog. Kad smo dali gol nisam znao da l’ treba da slavim ili da budem tužan, pošto će ovaj rezultat služiti kao pokriće bar još neko vreme. No dobro, sreća je varljiva kategorija. Ipak, mislim da ni nerešen ishod ne bi značajnije promenio situaciju, osim reakcije sa tribina, kojom sam razočaran. Morali su se čuti zvižduci i na kraju utakmice, a ne samo na poluvremenu. Izgleda da je ona fraza „objektivna novosadska publika“ izgubila smisao.

Inače, Purke Stojanović je balvan najobičniji, spor, trom i nepokretan, ne razlikuje se mnogo od Sikimića, Boškovića... A i Mrđa je danas pokazao sav svoj reprezentativni potencijal. :roll:
Kada pišem o utakmici među poslednjima, onda mi je to mnogo lakše, pošto mogu da citiram gotovo sve predhodne postove.Odlučio sam se za ovaj, jer se odnosi na pratnju događaja na terenu.Ono što je na terenu viđeno, nije vredno pomena, ali je vredno ono viđeno očima gledalaca koji prate tim Vojvodine ,,u pohodu na Titulu".
Valjda nas je danas bilo nekih pet stotina.500 zombija koji još uvek mogu podneti ovakvu farsu od fudbala.Prosto ne mogu da verujem da ljudi i dalje ispraćaju aplauzom najslabije pojedince u trenucima kada odlaze na klupu.Onda ovi otpozdrave navijačima, i tako Jovo nanovo. Iz utakmice u utakmicu, iz godine u godinu, Vukelje, Jovanovići, Boškovići Vukajlovići, Tadići... i svi najgori akteri, mogu opravdano da se ljute što ih trener zamenjuje posle ,,odlične partije".Jer, oni su prema oceni publike igrali dobro. I sledeću utakmicu ,,legitimno" započinju kao starteri.Čini mi se da bi publika danas tapšala i Bekvalcu, samo kada bi postojala i izmena trenera na klupi.Onda bi on, isto tako otpozdravio, i sve bi bilo u najboljem redu.Neverovatni novosadski fenomen. Umesto zvižduka aplauzi ,,objektivne novosadske publike".A, tužni epilog takvog odnosa je da je u Novom Sadu sve manje fudbala, i sve manje publike.Jedino što je još neizvesno je to do koje brojke ćemo doterati(uža rodbina, prijatelji, službena lica i oni koji ne znaju kako subotom popodne bez fudbala?) Nasuprot tome u novinama će pisati krupnim slovima:kup je naš, naš cilj u prvenstvu je šampionska titula.

PS
Zbog Antića na tribinama, danas trema ubi Đurića.Odigrao daleko ispod svojih mogućnosti.Mrđa se pokazao onakvim kakav jeste, tj danas nije imao sreće, pa takav i učinak.Ali zato je sreće imao Stojanović, pa će igrati i sledeću utakmicu.Možda dogurati i do repke?Dok na klupi još dugo neće biti mesta za jednog neverovatnog fajtera Sepuju, odnosno Milutinovića na desnom beku, Trivunovića u vezi, Perendije, Leandra....
Veliko razočarenje za mene je igra Stjepanovića.Momak kao da nije video loptu više od godinu dana, tj od kada je otišao u partizane -ili to televizija žestoka vara svoje gledaoce :?: Ne mogu da verujem da je to onaj Stjepanović iz utakmice Zete protiv Rendžera :shock: :cry:
Ono što je Bekvalac danas dobro uradio je to, što je zamenio one igrače koje je zamenio.Prema prikazanoj igri, trebalo je još neke, ali ,,spasli" su ih propisi.
Last edited by Turija on Sun Oct 05, 2008 12:27 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Turija wrote:Veliko razočarenje za mene je igra Stjepanovića.Momak kao da nije video loptu više od godinu dana, tj od kada je otišao u partizane
Pa i nije...

Jedino što je mene danas obradovalo je to da smo mi počeli da dobijamo "ovakve" utakmice. Ranije bi se igrači već u 75. min pomirili sa 0:0 ili bi, ne daj Bože, dobili bar jedan iz kontre
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Utakmica očaj, očaja... sva sreća pa se izvukosmo u poslednjem momentu. I sreća prati hrabre.
Šta reći više, a da nije već rečeno? :wink:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

ICE..
ocigledno nismo gledali istu utakmicu...
Ja razumem da neko nekog ne voli ali to nije razlog da ga omalozava..
Pa koliko lopti je samo Pop uzeo da ne kazem ukrao.. vijao igrace bez obzira da li je to njegov igrac ili ne kad se branimo delio je lopte Kizi i Tadicu ko na tacni .. skorz te ne razumem!
Ok.. nije igrao za 10q ali ne mogu da verujem da neko kaze da je Pop bio najgori akter meca!! Jednostavno ima ga svuda na terenu.. savetujem ti da ga malo bolje posmatras kad nije lopta kod njega pa ces skontati o cemu pricam jer ovo zaista vredja moju inteligenciju.
Grozdanoski?? Ubedljivo najgori! NIsta nije uradio nisam ni skontao da igra! Jedn. bio je skorz bezkoristan i zbog toga je Napredak i mogao da igra u prvih 45.
A debeli Beki je kriv za njega.. u ovakvom mecu po klizavom terenu morao je pocesti sa Tumbasevicem.
ps
po meni ovo je najbolja utamica Mijatovica od kad je u Vosi
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Evo samo nesto da napisem na ovu temu,cisto da se cuje i moje misljenje :wink:
Ovo je bila najgora Popoviceva partija u skorije vreme,ja ne znam da je i 1 loptu poslao gde treba,Djuric je imao vise upotrebljivih lopti od Popa.Ali dobro on to nadoknadi trcanjem i srcem,dok neki poput Vukajlovica i Stosica ne znaju sta da rade na terenu,Vukajlovic loptu nije primio,a kamoli dodao,imao je 1 sut negde oko 35min ali se propisno obrukao.Stosic,spor,i non stop se zavlaci u sesnaesterac kao da nije bek,izmedju ostalog tako smo i primili gol na jna.
Ovako je bilo 5 kola,ovako ce biti do kraja prvenstva,ali to se i znalo cim smo saznali ime novog trenera!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Vukajlovic posle odsluzene kazne odmah u startnih 11 :roll:
Ocajan je igrac i u kontinuitetu upropastava igru naseg ofanzivnog veznog reda! Puno slicnih igraca u vezi, koji ni sami ne znaju sta im je zadatak!

Posebno upecatljiv momenat je izvodjenje kornera u osamdeset i nekom minutu sa leve strane. Posle ocajne kombinacije koju forsira Beki, centarsut zavrsava na nekih 20-ak metara od gola :roll: Stjepanovic je odlican igrac, samo mu treba dati pravu sansu i vecu slobodu u igri!On je taj kreativac koji nam nedostaje! Stosic umesto Mijata, a lakic na desnom beku! Kada sada nismo igrali sa dva napadaca, kada cemo? Sepuye nema ni na klupi :oops:

Oterajmo Bekija :!:
Locked