Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Mogu ti reci da sam gledao na nekom Bugarskom satelitu i da komentatori najvise kritikuju bas Agera i Laneta.Posebno njihove amaterske postavke kod prvog gola sitija.Mislim da ovaj trener zaista nije za Liverpul,jer gledao sam obe utakmice protiv Rabotnickog,protiv Arsenala,Trabzona i ovu sad.... Live zaista nista nije pokazao.Nijednu akciju kao ljudi da sastave.Eh,da su nam njihovi novci i ljudi iz uprave,a ovi nasi igraci... gde bi nam kraj bio 8)
Image
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

ssnigd wrote:Malo je jedan Stiven Dzerard na sredini terena :!:
Nisam gledao današnji meč, ali znam da otkad su prodali X. Alonsa ne mogu da se sastave. Džaba im i Jovanović, Cole, Babel, Maxi kada nemaju nekoga ko će da poveže. Lukas je trebao da zameni Alonasa, ali se ispostavlja da je to čist promašaj. Jednostavno zatvoriš distribuciju lopti od Gerarda ka napdačima (Kujt, Tores) i rešio si stvar.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ma.... ne moze me niko ubediti da i ovakav Liverpul nema extra tim,ali da su ocajno sklopljeni prvih 11 na terenu,jesu...
Image
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Mrđa, sedi jedan!
Mrđa, sedi jedan!
Dragan Mrđa je debitovao za Sion u remiju sa Sent Galenom (1:1), ali bi prvi meč u novom klubu trebalo što pre da zaboravi. Večernje novosti prenose da su Mrđu kritikovali trener Bernar Šaland, navijači, kao i novinari koji su ga ocenili "jedinicom". Poređenja radi, ostali akteri utakmice dobili su ocene od tri do pet.

Trener Šaland izjavio je da će Mrđa morati da duplira treninge i ako ni tada ne bude više trčao, "moraće da mu se zahvali na uslugama".

U odbranu srpskog reprezentativca stao je kapiten Siona Goran Obradović. Nekadašnji napadač Partizana sada je najbolji stranac u švajcarskoj ligi.

- Realno, nije moglo da se očekuje da Mrđa bude pravi posle samo četiri treninga sa ekipom - istakao je Obradović.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zurnal;
Vukajlović je u karijeri igrao za Borac, Partizan, Rad, Remont, Železnik, Vojvodinu i slovačku Senicu a u Užice dolazi iz ruskog drugoligaša Dinamo Brjanska.
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Nemoj Dejo molim te :D

...taman sam zaboravio na njega...
sam svoj najveci neprijatelj
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Zeljafcv wrote:
ssnigd wrote:Malo je jedan Stiven Dzerard na sredini terena :!:
Nisam gledao današnji meč, ali znam da otkad su prodali X. Alonsa ne mogu da se sastave. Džaba im i Jovanović, Cole, Babel, Maxi kada nemaju nekoga ko će da poveže. Lukas je trebao da zameni Alonasa, ali se ispostavlja da je to čist promašaj. Jednostavno zatvoriš distribuciju lopti od Gerarda ka napdačima (Kujt, Tores) i rešio si stvar.
Real prodaje Lasanu Dijaru, Liverpulu bi sasvim fino legao na sredini terena. Igrao je vec u Engleskoj za Celzi, a mnogo je bolji od Lukasa. Ako su dali 5mil za Poulsena mogu naci pare i za Dijaru, ako nista drugo onda bar na pozajmicu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Statistika Igora Djurica u Herenvenu....

Image

A ja mu predvidjao najbolju inostranu karijeru od svih tadasnjih igraca u Vosi.Nesto tu nije u redu!!!!
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Napred Voso!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Večernje novosti:

Krasića trening koštao 10.000 evra

Zbog birokratije zakasnio na let, a onda iz sopstvenog džepa platio avio-taksi. Gest Miloša Krasića da iznajmi privatni avion za Torino osvojio srca svih u Juventusu.

Miloš Krasić je postao omiljena ličnost u Juventusu pre nego što je i obukao crno-beli dres! Srpski reprezentativac je osvojio srca svih u klubu, kao i armije navijača, samoinicijativnom odlukom da iznajmi privatni avion iz Beograda za Torino, kako bi stigao na prvi trening kod trenera Luiđija del Nerija! Za takav gest profesionalizma i velike odanosti klubu Krasić je iz svog džepa platio čak 10.000 evra!
- Ne mogu da verujem da je uradio nešto tako! Ovo još nisam video. Takav potez zbog Juventusa ne može da napravi bilo ko - zapanjen je bio generalni direktor “stare dame” Đuzepe Marota.

Krasić je tokom poslednjih nekoliko dana preleteo celu Evropu, s obzirom na to da je najpre u petak stigao iz Moskve u Torino, a zatim se u nedelju, posle potpisa i promocije, vratio u glavni grad Rusije. Nakon što je spakovao stvari istog dana je doputovao u Beograd, kako bi u ponedeljak mogao da preuzme boravišnu dozvolu u italijanskoj ambasadi.

Međutim, pošto je zgrada zatvorena zbog renoviranja, ljudi iz Juventusa su morali da iskoriste svoje veze kako bi Miloš hitno dobio neophodne papire i u utorak u jedan popodne uspeo da se ukrca u avion za koji je imao rezervaciju. Kad ga je birokratija sprečila da stigne na pomenuti let, Krasić je odlučio da iznajmi privatni avion do Torina, jer je naredna redovna linija bila zakazana tek za 17 časova.

Plativši 10.000 evra naš as je stigao na vreme na torinski aerodrom gde ga je čekao menadžer Marko Naletilić, koji ga je automobilom prevezao do 40 kilometara udaljenog mesta Vilar Perosa, na prvi trening u crno-belom dresu.

OVACIJE NAVIJAČA

Dok je Krasić dolazio na trening već se pročulo o tome šta je uradio da bi stigao na vreme, pa je pozdravljen burnim ovacijama više od 6.000 navijača okupljenih da prate rad Del Nerijevog tima. Miloš je pre početka treninga pola sata potpisivao autograme i fotografisao se sa “tifozima”, a zatim je istrčao i dva kruga oko terena kako bi pozdravio sve okupljene navijače.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Iako nasi novinari najavljuju moguc i prvenac (u odsustvu mnogih zvezda tima) Laneta Jovanovica za Liverpul veceras protiv Trabzona,moje informacije kazu da Lane uopste nije ni otputovao u Tursku.Utakmica je negde oko 18h ako se ne varam,ali zbog posla,nisam u mogucnosti da je pogledam.Toliko... 8)
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Utakmica je u 19:30h, a a Lane NIJE otputovao u Tursku.

BLIC:
Hodžson: Jovanović ne igra, bio je baš umoran

Fudbaler Liverpula Milan Jovanović nije otputovao sa ekipom na revanš meč sa Trabzonom, a Roj Hodžson očekuje da će biti spreman za duel sa VBA ovog vikenda.

Srpski reprezentativac je poslednje ime na spisku prvotimaca "crvenih" koji neće braniti 1:0 iz prvog meča, ali za razliku od Džerarda i Maksija kod Laneta problem nisu povrede i bolest već umor.

"On je bio veoma, veoma umoran posle utakmice koju smo igrali u ponedeljak. Sve ovo je pomalo novo za njega. Igrao je svaki meč i imao najveću minutažu od svih igrača. Slično je kao sa Toresom, bilo bi riskantno da ga forsiramo i na ovoj utakmici", rekao je Hodžson
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Jedan zanimljiv tekstic o nasem bivsem igracu,ako nije na mestu neka admini prebace gde treba.
http://www.fcvojvodina.co.rs/strane/vesti/index.html#3
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Tadićev Groningen gazi sve redom,stradao je Willem II,Duća je odigrao čitav meč i to bez kartona...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Andreyos wrote:Tadićev Groningen gazi sve redom,stradao je Willem II,Duća je odigrao čitav meč i to bez kartona...
Opet ucesce kod drugog gola :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=d4OF0NDMjRk
Image
Post Reply