Jelen Super Liga 2010/11

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ljudi ima nesto u ovome sto prica "risto".

Nisam hteo da pisem ranije ali ja se bojim da smena Karadzica u principu ne resava nista.
Stavice nekog novog Toleta, dal crno-belog ili crveno-belog po Srbiju sve jedno ne valjda.

Mozda je i jedini izlaz iz ove situaciju upravo nesto sto bi privuklo UEFU da nas suspenduje iz svih takmicenja pa da se ovde ljudi pozabave sa ovim.

Ne pozivam na gluposti samo iznosim moje misljenje...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

ristoo7 wrote:
novosadjanin wrote:
ristoo7 wrote:Наравно, што више проблема направимо то боље. Који наш фудбал, па наши најбољи фудбалери ладе јаја у репрезентацији, на стадионима расте трава, а они и даље краду. Ко да њих заболе за нас, само ће им бити занимљиво да кажу како смо ми дивљаци и хулигани, а тамо су борци за правду и слободу целог света, ма да.
Проблем је што у суштини нема ко да отера ове криминалце, тешко ћемо ми нешто урадити са батом на челу, ове остале не вреди ни поменути. Реално да имамо државу бата не би био на челу клуба, а ти задужени за њега не би били у управама највећих клубова у земљи, већ би радили свој посао и то по свом нахођењу и способностима, а не инструкцијама тих за које смо хулигани и дивљаци. И да оде толе не верујем да би се нешто променило, само би намештали тако да се мање види и то је то. Треба правити само што веће нереде, да се овај депресивни народ мало пробуди ако је то уопште могуће.
Мало га претера сад, ал јбг, тешко је не изнервирати се.


:shock:

Pretpostavljam da ti sutra neces doci i da samo nama koji hocemo zakuvavas corbu? Kakvi crni neredi?
Не мислим да палимо стадион, али највећу поруку и ефекат би имало да се организујемо и направимо круг, кужву тако да тај лопов не може да уђе на наш стадион зато што га ми не желимо и крај приче. Докле ћемо више гледати како нас карају од 45. ?


Posle Djenove na snazi je nulta tolerancija prema huliganima. Sutra kada dolaze Platini, Blater i onaj, na stadionu ce biti mozda i 1000 policajaca sto u civilu sto u uniformi na celu sa debelim ministrom licno. Procitaj sta je Voja okacio na jednoj od tema. I ti bi da pokusas telom da sprecis njegov ulazak u lozu? Samo izvoli, ja cu da primenim druge metode.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Ne trebaju nam neredi već da se čuje naš glas, da ga poderemo kao u sredu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Па спречавање уласка лопова на стадион није хулиганско, већ добро дело. Наш глас се чује од 45. Глас за мир у свету ко зна колико векова. Хитлер није изгубио зато што се повукао када су му рекли да то што ради није лепо и добро. А и блатер ће се потрести, за Платинија не знам.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Incidentom bi samo poništili ovo što smo svi zajedno uradili posle krađe.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Suspenzija FSS iz svih medjunarodnih takmicenja je jedini lek za ovu situaciju - ljutu travu na ljutu ranu!

Ali ta suspenzija NE SME da nastupi zbog necega sto ce moci da pripisu nama u krivicu vec ISKLJUCIVO samo zbog korumpiranosti i kriminalnog proteziranja dva beogradska kluba.

Bude li Vojvodina okrivljena za neki incident koji bi privukao paznju UEFA nas ce razapeti na krst i verovatno i ugasiti!

Nase je da skrenemo paznju na postojeci problem, u svakom momentu i trenutku, a UEFA ce kad-tad morati da otvori oci i reaguje.

A i ovi magarci sto vode srpsku politiku ce jednom shvatiti da ovo sto rade sa fudbalom na kraju krajeva najvise steti njima samima, i da mogu mnogo vise da dobiju ako dozvole fer uslove za takmicenje svima.
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

А шта смо ми то урадили после крађе? :D Можда још увек нема ефеката, ал нисам неки оптимиста да ће их бити. Можемо лепо гандијевски да се поређамо поред запада и крај приче, то би већ било нешто. Реално да имамо било какву моћ сем лајања финале би се поново ирграло на неутралном терену. Лајемо ми скоро 70 година, а ове сезоне су по мојој процени оборили рекор у броју намештених утакмица.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4403
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Ja sam i u 11 na tekmi. Recite gde da se dodje, gde ce biti grupisanje. Treba ceo zapad 80+ minuta da grmi "Tomislave lopove!". Nije mi jasno kako Vama ostalima nije jasno! Treba da nas dodje sto vise, jedna corba valjda moze da saceka neki drugi dan!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ljudi ne znam da li je neko bacio oko na "sampiona" nase drzave ali ovo skoro nisam video.
Javor ima posed lopte ovi ne mogu pola da predju???? :shock:
Da ih nije usrao gol u prvih 5min iz slobodnog... :lol:

EDIT: 1-1 ahahah sta im rade :D
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

igoork wrote:Ljudi ne znam da li je neko bacio oko na "sampiona" nase drzave ali ovo skoro nisam video.
Javor ima posed lopte ovi ne mogu pola da predju???? :shock:
Da ih nije usrao gol u prvih 5min iz slobodnog... :lol:
ne gledam mec, prebacio sam kad sam video za sta je sudija poklonio slobodnjak na 17m od gola....to je pola gola za dobrog sutera...
kao sto sam rekao, kad ne mogu da zatvore, tu je neki mazic, gogic ,vukadinovic da pokloni penal ili fual oko gola

nasa liga je smesna i treba je zakonom zabraniti
lepo je rekao dacic, nasa fudbal je golo go**o i ne zasluzuje ni 1% od onolike paznje koja mu se pridaje
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Igore ničemu se ne nadaj!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ma ne nadam se, liga je gotova jos odavno nego mi sada sumnjivo jel namerno ovo rade ili nisu zatvorili pa se vidi njihov kvalitet...

Davno nisam video da oni ne mogu da oduzmu loptu bas toliko da su losiji,da nije Stojkovica vodili bi ovi kao 2 i 2!
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Treba polako kretati.......
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

velika je steta sto vojvodina ne moze da bude prvak
ako ranijih sezona i nije moglo da se prica o tituli zbog velikog bodovnog zaostatka, ove godine to nije slucaj

partizan bi izgubio duplo vise bodova da nije zatvorio polovinu meceva
ovog proleca protiv ofke, spartaka, vose,rada su gubili bodove,tamo gde nisu mogli da zatvore.....slicno bi bilo i na mecevima sa kulom ,smederevom, metalcem, borcom, borcem, slobodom itd
imali bi bar 7-10 boda manje

i zvezda je surovala par puta sa radom, jagodinom , ofkom, ranije sa krusevcem

ove sezone je vosa trebala da bude prva, medjusobni rez to najbolje pokazuju, velika je steta zaista jer mislim da ni LS nije bila delako, uzimaju u obzir laksi zreb nego pre 3,4 godine

smradovi is fss-a po ko zna koji put se pokenjali nas fudbal, a ove stvari se lako mogu iskoreniti, samo da postoji dobra volja i zelja za to
Locked