Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Dejan wrote:A gde su Brazilac i Nigerijac iz Herte?
Sta je sa Koracem, da li se oparavio od povrede?Nigde se ne spominje...
korac je zavrsio sezonu! tako su ranije pisali...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Dejan wrote:A gde su Brazilac i Nigerijac iz Herte?
Sta je sa Koracem, da li se oparavio od povrede?Nigde se ne spominje...
Prva dvojica bi toboz trebalo da stignu u junu... :roll:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Izgleda da ce Vojvodinu pojacati prvi stranac koji je uspeo da prodje probu(Sepuya je uspeo, ali su sa njim morali da potpisu ugovor posto bi mu istekla viza)!
Koliko cujem rec je o Pablu Ostrovskom (Argentinac), igra na poziciji napadaca i prema recima Brzica radi se o veoma talentovanom igracu koji tek treba da napuni 18 godina...Posto mu je ovo prvi put da je van svoje zemlje, proci ce odredjeni period adaptacije!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

REk'o mi je ujakov drug koji je "pri vojvodini" i koji je pratio rad ovog igraca na treninzima,da je decko savrsen i da bi bila ludost ne uzeti ga. Izgleda da je Djukic pogodio sa preporukom... samo da vidimo koliko se posto ubacio u transfer. Inace,tog coveka kog sam preko ujke upoznao i koji mi je to rekao,slabo poznajem,ali verujem coveku posto znam i da cita ovaj forum. Pozdrav! :lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

U FC "Vujadin Boškov" na probi je još jedan stranac, 18-godišnji napadač Pablo Ostrovski.

– Pošto je prošao prelazni rok, ovaj Argentinac sigurno neće potpisati bilo kakav ugovor s nama u naredna dva-tri meseca. Reč je o mladom igraču, koji će biti isproban na dva koloseka. Uporedo će trenirati s prvim timom i omladincima, pa će se kroz probe sagledati kakve su mu mogućnost i tada će biti doneta odluka o tome da li ćemo ga zadržati – kaže tehnički direktor novosadskih crveno-belih Radisav Rabrenović.

Ako igrac nema ugovor sa nekim klubom, mislim da moze potpisati kao slobodan igrac bilo kad ugovor...
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Dejan wrote:U FC "Vujadin Boškov" na probi je još jedan stranac, 18-godišnji napadač Pablo Ostrovski.

– Pošto je prošao prelazni rok, ovaj Argentinac sigurno neće potpisati bilo kakav ugovor s nama u naredna dva-tri meseca. Reč je o mladom igraču, koji će biti isproban na dva koloseka. Uporedo će trenirati s prvim timom i omladincima, pa će se kroz probe sagledati kakve su mu mogućnost i tada će biti doneta odluka o tome da li ćemo ga zadržati – kaže tehnički direktor novosadskih crveno-belih Radisav Rabrenović.

Ako igrac nema ugovor sa nekim klubom, mislim da moze potpisati kao slobodan igrac bilo kad ugovor...
E, ako ga Rabren procenjuje, bice svasta... :wink: :lol:
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Pa u sustini zavisi od pravila fudbalskog saveza, posto svaka zemlja ima posebne rokove i za to (neke nemaju), ne znam gde nasha spada
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

kaze rabren da se svakako sa ovim igracem nece potpisivati ugovor jer je prelazni rok prosao i ostane ziv?!!ja neznam tacno nase propise,ali ako se sa sepujom mogao potpisati ugovor zasto se nebi mogao potpisati i sa ovim deckom(ukoliko je naravno dobar)?jedino sto nece moci da igra prvenstvene utakmice,ali sobzirom da nije napunio osamnaest godina, bar neka se kali sa omladincima!
citam izvestaj sa utakmice vojvodina-proleter i vidim da je u drugom poluvremenu igrao amerikanac rasel?!?!pa sad koje tu lud?jer se on vratio u ameriku ili je on i dalje nas igrac?prvo su rekli da je zadovoljio i da je potpisao trogodisnji ugovor,pa onda da ipak nece ostati kod nas i da ce se vratiti u domovinu,a sad igra prijateljske utakmice!?
samo da nebude kao sa maslicem,potpisao je ugovor,mi ga raskidamo posle par dan,a kajmak uzima,zna se ko!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

vladans wrote:...ako se sa sepujom mogao potpisati ugovor zasto se nebi mogao potpisati i sa ovim deckom...
Zato sto se Rabren i Cvetko ne mogu dovoljno "ugraditi"?

Ljudi, ja se jako plasim da sada kada "macka" vise nema "misevi" ponovo pocnu da kolo vode - vec smo videli kolike stetocine mogu da budu ova dvojica a tesko da ce ih Dubroja (sa zvezdom na srcu) kontrolisati...
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Djumi wrote:
vladans wrote:voleo bih da nam nas bivsi trener napise neku rec o djalovicu(koliko se secam igrao je kod njega u sremu)
Djalovic je igrac koji zadnje dve godine igra na poziciji zadnjeg veznog(Bezanija).Licno mislim da mu vise odgovara pozicija u sredini.Mislom da se ne moze porediti sa Kizitom na beku.U poredjenju sa Popovicem reci cu ovo:manje zna ali vise trci.Moram jos reci da ima prostora za napredovanje jer je 86 godiste.Mislim da nije los potez sto je doveden.

p.s.Mi hocemo titulu ali Cirka i Radivojevic iz Hajduka su presli u OFK Beograd.
E,moj Djumi,ovaj je dobar kao maslic i vukelja.Samo da nam posle i on ne trazi 300 000 evra.Pop je od njega bolji i na beku,a o sredini da ne pricamo.Momak je antitalenat i uzasno spor.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Djumi wrote:
vladans wrote:voleo bih da nam nas bivsi trener napise neku rec o djalovicu(koliko se secam igrao je kod njega u sremu)
Djalovic je igrac koji zadnje dve godine igra na poziciji zadnjeg veznog(Bezanija).Licno mislim da mu vise odgovara pozicija u sredini.Mislim da se ne moze porediti sa Kizitom na beku.U poredjenju sa Popovicem reci cu ovo:manje zna ali vise trci.Moram jos reci da ima prostora za napredovanje jer je 86 godiste.Mislim da nije los potez sto je doveden.

p.s.Mi hocemo titulu ali Cirka i Radivojevic iz Hajduka su presli u OFK Beograd.
E,moj Djumi,ovaj je dobar kao maslic i vukelja.Samo da nam posle i on ne trazi 300 000 evra.Pop je od njega bolji i na beku,a o sredini da ne pricamo.Momak je antitalenat i uzasno spor.
Vidi Totti neznam kako je danas odigrao ali stojim iza ovoga sto sam napisao za Djalovica.U leto 2005 da sam kojim slucajem dozvolio da Dragutinovic ostane u Vosi , Popovic bi morao da ode i sada bi igrao ko zna gde(konacno zar nije u jednom periodu posle toga napustio fudbal).
Djalovic manje zna od Popa ali kao bivsi omladinski reprezentativac valjda ima neki prostor za napredovanje.Naj manji problem je tu Djalovic :!: Na kom mestu je danas igrao Djalovic :?:
p.s.Morali bi da znate da je 300 000 evra informacija koju je neko pustio iz ko zna kojih razloga.Dali je moguce da Pekaric kosta 400 000 evra a jedan Maslic potrazuje 300 000.Malo je SMESNO :!:
Last edited by Djumi on Sat Mar 22, 2008 8:42 pm, edited 1 time in total.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Djumi wrote:Jevtic(napadac)-Macva Sabac
Damjanovic(napadac)-Bezanija
Rukavina(d.bek)-Bezanija ili Lakic (d.bek)-Podgorica
Stanisic(stoper)-Macva Sabac
Buruzanovic(napadac-vezni) Podgorica
Lazic (vezni)-Mladost Lucani
De Oliveira(vezni)-Srem SM -Brazilac
02.NOVEMBAR 2006 SU PREDLOZENI OVI IGRACI.
STANISIC IGRA ZA RABOTNICKI IZ SKOPJA.
DAMJANOVIC JE PRVI STRELAC KOREJE :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ajd i ja da se uključim u priču o Đaloviću.
Danas je odigrao slabo, ili smo mi to samo mnogo više očekivali od njega.Međutim, na osnovu jedne utakmice (njemu prve u Voši) ne bi trebali donositi konačne zaključke.
Pošto Đumi kaže da je Đalović 86 godište, ima smisla malo ga istrpeti. Pogotovo što je nastupio danas u jednoj strašno konfuznoj ekipi Vojvodine.Setimo se kakav je tek bio Šarac prvih 5-6 utakmica na toj poziciji, pa je posle postao solidan.Međutim, Šarca nije bilo smisla (zbog godina) trpeti i čekati.
Đalović me je svojom igrom jako podsetio na Petkovića, kada je počeo igrati poziciju levog beka u Voši.Ima visinu, nema brzinu, samo što je slabiji fizički od Petka.Ali, zato isto tako ,,negleduš", levom nogom, izbacije nasumice loptu napred, što dalje od sebe.Nije momak bio izrazita rupa, ali je odbrana bila veoma šupljikava.Pre svega zbog neodgovorne igre Stošića i Tumbasevića, pa i Babalja kod prvog gola.Time je utisak gori, nego što objektivno jeste.A, i poraz još kako utiče na loše mišljenje o mogućnostima igrača.
Meni je Voša skroz pokvarila vikend.Zaista nisam očekivao ovako nemoćnu i konfuznu Vojvodinu na svom terenu, kao i katastrofalno vođenu na ovoj utakmici.
Kad smo slučajno dali taj gol (autogol), nismo se opametili i pokušali trčanjem da neutrališemo maksimalno napaljeni Borac.Nije Borac jača ekipa od nas, već smo se mi frajerisali.
Ne bi sad smeli upirati prst samo u trenera.Nijedan nam ne bi valjao, ako bi se od njega tražilo nešto što ne može ostati bez posledica po rezultat.
Očekujem da će Vd Predsednik Dubroja da zagrmi.Čovek teško podnosi poraze, kao i mi navijači.Naročito ovaj večerašnji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Ne bi sad smeli upirati prst samo u trenera.Nijedan nam ne bi valjao, ako bi se od njega tražilo nešto što ne može ostati bez posledica po rezultat.
:!:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Djumi wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:
Djumi wrote: Djalovic je igrac koji zadnje dve godine igra na poziciji zadnjeg veznog(Bezanija).Licno mislim da mu vise odgovara pozicija u sredini.Mislim da se ne moze porediti sa Kizitom na beku.U poredjenju sa Popovicem reci cu ovo:manje zna ali vise trci.Moram jos reci da ima prostora za napredovanje jer je 86 godiste.Mislim da nije los potez sto je doveden.

p.s.Mi hocemo titulu ali Cirka i Radivojevic iz Hajduka su presli u OFK Beograd.
E,moj Djumi,ovaj je dobar kao maslic i vukelja.Samo da nam posle i on ne trazi 300 000 evra.Pop je od njega bolji i na beku,a o sredini da ne pricamo.Momak je antitalenat i uzasno spor.
Vidi Totti neznam kako je danas odigrao ali stojim iza ovoga sto sam napisao za Djalovica.U leto 2005 da sam kojim slucajem dozvolio da Dragutinovic ostane u Vosi , Popovic bi morao da ode i sada bi igrao ko zna gde(konacno zar nije u jednom periodu posle toga napustio fudbal).
Djalovic manje zna od Popa ali kao bivsi omladinski reprezentativac valjda ima neki prostor za napredovanje.Naj manji problem je tu Djalovic :!: Na kom mestu je danas igrao Djalovic :?:
p.s.Morali bi da znate da je 300 000 evra informacija koju je neko pustio iz ko zna kojih razloga.Dali je moguce da Pekaric kosta 400 000 evra a jedan Maslic potrazuje 300 000.Malo je SMESNO :!:
Treneru,to nije smesno,to je ZALOSNO!U ovoj drzavi i u tadasnjem stanju u Klubu nista me ne bi zacudilo.Onaj nas tuzi jer se rasekao dok je pravio kobasice,vislavski nas tuzi jer mu je kole obecao stan,pa sto nas onda ne bi i jedan maslic tuzio za Bog zna sta-a tragicno je sto svi dobijaju sudske sporove protiv nas.Jedino si ti bio covek i iskreno voleo Vojvodinu,pa si se odrekao onog sto ti pripada.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Post Reply