Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

He jebeš mi sve, ovo je da ti se zgadi život. Juče vrtim snimak od pre samo 3 meseca kako su se svi radovali, padali ničice jedan pored drugog kad smo dali drugi gol groblju, a sad onaj smrad od trenera i ova dvojica igrača pričaju kako je partizan ispunjenje svih njihovih snova. Jel to oduvek bilo tako, a ja sam samo nepopravljivo naivan ili je ovo stvarno sve otišlo dođavola...

Ma nek se nose u tri lepe da ih više ne gledam nikad u životu, povratiću majke mi.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=bcarTKZGQp8[/video]

Sava Kovacevic i Antwi, meni bolje deluju od Skuleta i Kaludjera.
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

Toto Riina wrote: Mali Radojca ce da kaze kako moze, a kako ne? Igracima Vojvodine pod ugovorom je zabranjeno da idu u blizance! Suspendovati igraca zbog krsenja klupske discipline, trening u 7 ujutru, 15 i 19 suvo trcanje.
Pa da tuže klub za mobing! :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

To ne bi predstavljalo mobing!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

Sada sam i ja pogledao snimak utakmica sa grobljanima... Jedini ko se tu istinski radovao je Alivodic! Skuletic je dao gol pa se radovao-normalno , a Alivodic se bas dao u veselje...
Primetio sam takodje da kapetan ladje stoji sa strane i reakcija mu je bila "bleja" pa ga ja Alivodic razmrdao :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Zvanični sajt javlja da smo ostali bez Jagoša. Nek je sa srećom momku. Destinacija već najavljena, turski Konjaspor.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Rabba, to ima nekih 5 dana vec
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Сума, претпостављам, није за јавност?
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Transferi

Post by Box »

lala1914 wrote:Rabba, to ima nekih 5 dana vec

Vest je postavljenja 30.12. u 14:04 ... Od tada je zvanicno , pre toga je bilo u najavi samo...
Uglavnom sve najbolje Jagosu , dosao je polu spreman i kao takav odigrao sasvim korektnu polu sezonu.Imali smo koristi od njega kao igraca a sada evo i finansijske. Da li neko zna koja cifra je u pitanju? Transparentnost kluba je na nivou kao uvek pa mi koji nemamo insajderske informacije mozemo samo da nagadjamo...
edit:pretakao me Firmson za sumu :)
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Box wrote:
lala1914 wrote:Rabba, to ima nekih 5 dana vec

Vest je postavljenja 30.12. u 14:04 ... Od tada je zvanicno , pre toga je bilo u najavi samo...
Uglavnom sve najbolje Jagosu , dosao je polu spreman i kao takav odigrao sasvim korektnu polu sezonu.Imali smo koristi od njega kao igraca a sada evo i finansijske. Da li neko zna koja cifra je u pitanju? Transparentnost kluba je na nivou kao uvek pa mi koji nemamo insajderske informacije mozemo samo da nagadjamo...
edit:pretakao me Firmson za sumu :)
Војводини припада 180 000
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/I-Jago ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vise nista nije isto!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Igracemo prolece sa petlicima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Lekovicu istekao ugovor?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Lekovic je prava misterija,decko ima jos 1,5 godinu ugovora ali je trazio raskid ugovora pa je posle pricao kako je on igrac Vojvodine a sada ispalo da mu je istekao ugovor...a u principu ili je dobio raskid ugovora ili je nas, istekao mu ugovor nije
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Transferi

Post by fraxmanutd »

Био бих срећан да оде Лековић. Најављен као велико појачање а он просек играч. На мене није оставио ама баш никакав утисак. Мали Настић је показао да и те како можемо да се ослонимо на њега. Прву утакмицу када је играо (мислим да је Јагодина на страни) је киксао, након тога све бољи и бољи...
Тако да, срећно Лековићу, неће нам фалити секунде!
Банат цео, црвено бео!
Post Reply