Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2886
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Cao kralju ! :(
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Pa pre svega ovoga sam bio protiv toga, ali ako cemo stvarno tri lige dole, dobro da je otisao, nema on tolko godina da baci u nizim ligama..
srafciger
Posts: 16
Joined: Sun May 07, 2006 12:12 pm

Post by srafciger »

Pekaric (Vojvodina) se va transfera la Dinamo pentru 400.000 €

Fundaşul central Nino Pekarić s-a înţeles cu Dinamo Bucureşti şi va veni în România să semneze contractul de jucător.


În schimbul lui, roş-albii vor trebui să plătească 400.000 de euro, sârbul avînd eliberată o hârtie din partea clubului său că poate pleca în aceste condiţii.

Nino Pekarić s-a născut la 16 august 1982, are 198 cm şi 78 kg.

Stoperul încă legitimat la Vojvodina Novi Sad va avea un salariu anual de 200.000 de euro. Până acum a jucat doar la două echipe, FK Radnicki Obrenovac (2000-2004) şi FK Vojvodina Novi Sad (2005-2007).

++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pekaric (Vojvodina) ce preci u Dinamo za 400.000€

Centralni bek Nino Pekaric se dogovorio sa Dinamom iz Bukuresta i doci ce u Rumuniju da potpise ugovor.

Za njega ce crveno-beli (Dinamo) trebati da plate 400.000 eura, posto Srbin ima od kluba dozvolu da moze da ode pod ovim uslovima.

Nino Pekaric je rodjen 16.08.1982. visok je 198cm i ima 78kg.

Stoper koji je jos uvek "legitimisan" (nisam siguran sta ovo znaci, ali je nesto u smislu da ima ugovor) u Vojvodini Novi Sad ce imati godisnju platu 200.000 eura. Do sada je igrao za dve ekipe, FK Radnicki Obrenovac (2000-2004) i FK Vojvodina Novi Sad (2005-2007).
Ja nisam sraf, ja sam srafciger!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Bravo Pekaricu.Zao mi je sto odlazis,jer takvog igraca i coveka,bojim se dugo necemo imati,ali drago mi je zbog tebe.Usput i klub je zaradio nesto jer na leto bi otisao bez obestecenja.Drago mi je da si i nasem ,,dragom" direktoru Cvetku pokazao da vredis vise od 25 000 e koje ti je nudio pre neki dan za produzenje ugovora na jos godinu dana.Sretno.
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Srećno na "novom" terenu!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sve najbolje, majstore!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

POJAČANJE VOJVODINE VLATKO GROZDANOVSKI NE BIRA ULOGU


Svaki trener poželeo bi da u timu ima fudbalera kakav je Vlatko Grozdanovski. Reprezentativac Makedonije stigao je ove zime u Vojvodinu iz kiparske Omonije. Za kratko vreme izdešavale su mu se lepe stvari: Napunio je 30. januara 25 godina, odigrao je dobro za svoj državni tim u remiju sa Srbijom u Skoplju (1:1), a u međuvremenu je od šefa stručnog štaba novosadskog superligaša Ivice Brzića okvalifikovan kao najveće pojačanje.




- Odmah mi se dopao Novi Sad. U njemu se osećam kao u Skoplju. Lepo sam primljen od saigrača, a tokom priprema u Medulinu uverio sam se da su i dobri fudbaleri – kaže Grozdanovski u svom prvom razgovoru za “Dnevnik”.

Karijeru je počeo u Cementarnici u kojoj je proveo četiri godine.
- Potom sam dve godine igrao u Vardaru odakle sam otišao na Kipar. U Omoniji sam bio tri sezone, gde sam prvih šest meseci igrao zajedno s Veskom Mihajlovićem, nekadašnjim igračem Vojvodine koji je sada tamo sportski direktor. Imam utisak da i ovde, kao i u Makedoniji, mnogi podozrivo gledaju na kiparski fudbal koji iz godine u godinu vidno napreduje.

Za vas kažu da ste ol raund igrač.
- Zvuči čudno, ali sam igrao sve osim golmana i centarhalfa – veli Grozdanovski. - Bio sam defanzivac po desnoj strani, u veznom redu igrao sam na svim mestima, a delovao sam i špicu. Kakvu ulogu očekujem u Vojvodini? Igraću ono što od mene bude tražio trener Ivica Brzić. Kada bi mogao da bira, voleo bi da bude bliže suparničkom golu.
- U reprezentaciji Makedonije igram u veznom redu, a voleo bih da u dresu Vojvodine tresem protvničke mreže. Dakle, da budem špic ili polušpic, a čini mi se da isto planira i šef stručnog štaba.

Izabrao Vošu
Ove zime Vlatko Grozdanovski je imao više ponuda iz inostranstva.
- Za mene su bili zainteresovani klubovi iz Nemačke, Norveške, Rumunije i Belgije, ali je Vanja Grubač najviše uticao da pređem u Vojvodinu.
- Za moj dolazak podjednako je zaslužan i doskorašnji predsednik Ratko Butorović i zaista mi je žao što se sve ovo s njim desilo – kaže Grozdanovski.


Vojvodina je pretrpela znatne promene ove zime. Pored toga i svakodnevne afere potresaju srpski fudbal.
- Imamo mlad tim, a naravno da smo svi po malo začuđeni ovim što se događa. Verujem da se ta dešavanja neće odraziti na naše igre. Videćemo kada počne prvenstvo da li je tako. Jedva čekam da istrčim na stadion “Karađorđe”, da osetim travu i upoznam navijače o kojima sam čuo sve najlepše. Veoma je značajno kada tim ima podršku s tribina.

U reprezentativnim selekcijama Makedonije ste već sedam godina.
- Dolaskom Slovenca Srećka Kataneca na mesto selektora sve je krenulo na bolje. Nema protekcije, igraju zaista oni koji zaslužuju. I naša javnost uvek mnogo očekuje od reprezentacije, mada je Makedonija do sada najbolje bila plasirana na 4. mesto u grupi. U novom ciklusu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2010. godine u grupi smo sa Norveškom, Holandijom, Škotskom i Islandom. Realan sam i treba da pokušamo da osvojimo treće mesto, što bi za naš rejting mnogo značilo. U slučaju da nam pojedini rezultati krenu na ruku, a nas bude pratila sreća, možda bismo mogli da budemo i drugi – veli Vlatko Grozdanovski, pravo pojačanje Vojvodine.

S. Savić
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Jbt,nocas sam sanjao da sam bio prisutan na nasem stadionu ,ne znam protiv koga smo igrali i znam da sam plakao ceo san za Kacarem najvise a i za ostalima. I to me je na javi dalo na razmisljanje. Sansa se mora dati Aleksicu i Smiljanicu. I to ne sansa nego SANSE. ... Ljudi mi nikada nismo imali odaniju i bolju generaciju nego one od prosle godine. Koliko se kvalitetno radilo na dovodjenju govori i podatak da smo doveli 6-7 beskorisnih "pojacanja" i realno je za ocekivati da cemo beleziti daleko slabije rezultate nego jesenas. To je stvarnost na koju se moramo navici. Da li je moguce da se Milanu Davidovu nije mogao ponuditi neki ugovor ako smo zaradili 5.000.000 pa ne mora taj ugovor otici cvetku u dzep. Sada kada je bata tamo gde je ovi imaju prostora za manevar koliko hoce. To je nedopustivo. Ili onaj kome je svaka druga "Gospodo..." ,a koji je daleko od gospodina ,a jos je i navijac roma, a sta reci o Rabrenu koji kaze "digao im se k***c da nas uniste,ali mi smo gospodski klub"... Ne znam...mnogo sam reci napisao ,sve je to iz srca,ali i bojazni da nam ne predstoje bas svetli trenuci ,jer bez obzira na sjajan novac koji smo dobili zahvaljujuci ljudinama GOjku,despotu i pekari, sve mi se cini da neke stvari novac ne moze da kupi i da na neke stvari on i nece biti potrosen. To je zalosno. :oops:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

"Sansa se mora dati Aleksicu i Smiljanicu"

POTPISUJEM!!!!!!!
...ti si nasa prva ljubav...
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Na njih treba računati već sada i spremati ih za igru.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Cause wrote:Na njih treba računati već sada i spremati ih za igru.
Bez ljutnje momci ali zar Vi stvarno mislite da postoji sada neko u klubu ko to moze da izgura?
Pa upropasceni su Pavlovic,Vukobratovic,Kovacevic,Ubiparip a svi su izgledi da ce to biti i sa Tadicem.Cak i Brkic za koga odgovorno tvrdim da je najbolji golman u zemlji nije siguran.
Nacin na koji su i do sada Aleksic i Smiljanic dobijali sansu je siguran put da budu upropasceni.
Oni moraju da se osete punopravnim clanovima tima da bi mogli da napreduju a ne tamo neki klinci koji su talentovani.
Jedan od naj vecih komplimenata koje sam dobio kao trener od jednog igraca je od Kacara ;kada je rekao da se kod mene osetio prvi put kao punopravni clan ekipe.
P.S. Mlad igrac kad se proceni da ima buducnost igra svaku utakmicu bez obzira dali je u formi ili ne.To je zadatak trenera :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Djumi wrote:Pa upropasceni su Pavlovic,Vukobratovic,Kovacevic,Ubiparip a svi su izgledi da ce to biti i sa Tadicem.

...

P.S. Mlad igrac kad se proceni da ima buducnost igra svaku utakmicu bez obzira dali je u formi ili ne.To je zadatak trenera :!:
Zar nije Brzic bas ovo radio sa Tadicem, bio je standardan celu polusezonu?
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Djumi wrote:
Cause wrote:Na njih treba računati već sada i spremati ih za igru.
Nacin na koji su i do sada Aleksic i Smiljanic dobijali sansu je siguran put da budu upropasceni.
Oni moraju da se osete punopravnim clanovima tima da bi mogli da napreduju a ne tamo neki klinci koji su talentovani.
:!:

Ovo su kljucne recenice. Sta Brzicu znaci da ih stavlja poslednjih 10 minuta. Generalno,ako cemo pravi,za godinu ,dve oni vise nece biti tako mladi a zamislite kada bi umesto u Barsi ili Mancesteru zavrsili u Palicu ili nekom sl vojvodjanskom ligasu. Meni je jako zao Pavlovica ,mada ga nisam gledao,cuo sam da je imao stofa,a uostalom ovde imamo coveka koji mu je dao sansu...
Jos je Rajevac morao da im da veci prostor... Jako mi je zao jer u klubu imamo talente kakvih nema u zemlji a momci zargonski receno "trunu". To je kao da imate dobru ribu kuci ,a idete kod ljubavnice... :lol: :oops:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Turija
Posts: 11159
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Djumi wrote:
Cause wrote:Na njih treba računati već sada i spremati ih za igru.
Cak i Brkic za koga odgovorno tvrdim da je najbolji golman u zemlji nije siguran.
Ja sam zbog sličnog mišljenja, prošle godine pretrpeo podosta kritika i sada mi je na neki način satisfakcija da neko od autoriteta deli takvo mišljenje.
U prvi mah, bio sam šokiran povratkom Babalja, ne zbog toga što je on slab golman, naprotiv radi se o odličnom golmanu, već zato što nisam video svrhu tog poteza, osim da u timu imamo i iskusnog golmana.U žarko željenoj borbi za titulu, a za slučaj da mladima (Brkiću i Kesiću) loše krene.Međutim, Babalj nije golman u poznim igračkim godinama da bi prihvatio ulogu Drakulića i skup mu je takav mogući ,,vakum u karijeri,, isto kao i Brki u borbi za dres broj 1 u našoj repki U21.No, eto sada i Brziću nepotrebne muke.
Kesića smo ustupili i to mislim da je dobro, ako se posmatra kao vađenje kestenja iz rasplamsale vatre.Do leta neka brani na Paliću, pa će biti jasnije šta posle sa golmanima.
Ne znam zašto je Ristić ispred Drinića, ali možda je to i opravdano.Mi ih ipak ne poznajemo i za stav nemam ozbiljne argumente, već ovo više pominjem kao pitanje.
Što se tiče Vukobratovića mislim da će dosta igrati.
Za Tadića mislim da je imao šansu i nije je iskoristio, ali da će je još imati, samo sada u mnogo težim okolnostima.
Naročito za Smiljanića potpisujem sve dosad napisano i siguran sam da će opravdati naša očekivanja.
Aleksić ipak treba da stigne Gorana u snazi i kvalitetu igre, a verujem da dobrim radom to može.
Jako bih voleo da Medojević i Mitošević budu bliži prvom timu od cifre 27 iz Medulina,kao i da svi mladi igrači osete ono ključno (što je Kačar rekao Djumiju): DA SU PUNOPRAVNI DEO TIMA, a ne klinci.

Na kraju da pitam našeg bivšeg Trenera, da li zna gde je sada Kovačević?Na mene je on ostavio jači utisak na desnom boku napada nego Tadić na levom i Đurović u centru, dok su još zajedno igrali u Omladincima.
Last edited by Turija on Wed Feb 13, 2008 11:55 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

[/quote]Na kraju da pitam našeg bivšeg Trenera, da li zna gde je sada Kovačević?Na mene je on ostavio jači utisak na desnom boku napada nego Tadić na levom i Đurović u centru, dok su još zajedno igrali u Omladincima.[/quote]
Kovacevic je u Proleteru iz N Sada :(
Turija moram nesto da ti kazem,Tebi i ostalima.Secas se golmana Jovica koji je 86 godiste i otisao je u Zetu iz Golubovaca.E kad je Jovic otisao u Zetu ,moja malenkost je vratila Brkica(na predlog moga velikog prijatelja Grujica).
Otisao Stepi /Djuric je vec bio tu,
Otisao Mandic/Nastic je vec bio tu,
Otisao vukelja/Despot je vec bio tu,
Otisao Jovanovic/Buac je vec bio tu,
Ima ih jos ali mrzi me da pisem.Moja bojazan sada je u tome sto mislim da su dovedeni igraci stigli tek kada su standardni otisli.Sto se tice Brzica ..................... :!: :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Post Reply