Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

@slanobarac
Kabelov sam naveo zbog lokacije, koja je jako blizu nasem stadionu.
Drugo, sto na Limanu, Grbavici i Centru ima najvise navijaca Vojvodine, a za Salajku , Podbaru, Slanu Baru, ceo grad, ne bi se nesto znacajno promenilo.
Inace, ako ima u blizini pogodna lokacija za gradski stadion, jos bolje da se tu gradi. I tu se slazem sa tobom. Bolja je varijanta.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Vi već stigli i do 2 nova stadiona u gradu...pa nisu to Galensove mućkaj i prospi zgrade pa da to nikne tek tako...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Red Marquis wrote:Vi već stigli i do 2 nova stadiona u gradu...pa nisu to Galensove mućkaj i prospi zgrade pa da to nikne tek tako...
Kao onaj lik bez karte u autobusu u filmu ,,Ko to tamo peva" i mi slicno:
Il' dva, il' nista :D
Salu na stranu, ali Vojvodina ne moze biti domacin izvan Novog Sada. Ako se to desi, to je kraj Kluba.
PS
Igrali smo mi, neko vreme, na Kabelovom stadionu, dok se popravljao nas. Ali, to su bila druga vremena, drugi fudbalski standardi. Danas, skoro, ni Kabel ne moze da igra na svom stadionu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Slažem se da je vrhunac katastrofe da se stadion sruši, počnemo da igramo npr. u Staroj Pazovi, a da ne počinje gradnja novog (ili se ne završava) jedno 2-3 godine.

Mora se osposobiti neki stadion u gradu, to je zaista minimum. Meni se nekako bliže pameti čini Detelinara nego Kabel, navodno je bilo i nekih planova oko toga.

Najbolje bi bilo da se stadion uopšte ne sruši, bar još neko vreme. Morao bi da postoji bar projekat, a i da se utvrdi koliko je novca potrebno za njegovu izgradnju, ko će ga obezbediti i dinamika radova na izgradnji, odnosno rokovi. Koliko mi je poznato, ništa od ovoga još ne postoji, a političari se već puvaju izgradnjom novog stadiona, što deluje više nego neozbiljno.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

pedjans wrote:Slažem se da je vrhunac katastrofe da se stadion sruši, počnemo da igramo npr. u Staroj Pazovi, a da ne počinje gradnja novog (ili se ne završava) jedno 2-3 godine.

Mora se osposobiti neki stadion u gradu, to je zaista minimum. Meni se nekako bliže pameti čini Detelinara nego Kabel, navodno je bilo i nekih planova oko toga.

Najbolje bi bilo da se stadion uopšte ne sruši, bar još neko vreme. Morao bi da postoji bar projekat, a i da se utvrdi koliko je novca potrebno za njegovu izgradnju, ko će ga obezbediti i dinamika radova na izgradnji, odnosno rokovi. Koliko mi je poznato, ništa od ovoga još ne postoji, a političari se već puvaju izgradnjom novog stadiona, što deluje više nego neozbiljno.
A drugari,pa izbori su planirani za 2020. Bice mnogo obecanja.
Licnog i personalnog :greenbutt: sam uverenja da bolje da i ne pocinju jer ga nece zavrsiti il' ce ga bogzna kako skarabudziti, a pare u dzepove pogurati!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Kako to zivot uredi.... ovi 5 godina treniraju penale svaki vikend,i kad je najpotrebnije promase... i jos ispadnu iz penala u zadnjim minutama :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Ko se namestanja lati, od namestanja ce poginuti :greenbutt:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by CRD FCV »

утисак - требало је из 2-1 да се одигра, наместе им пенал ал она волина посред пречке гађа. Дају им још пар прилика до краја полувремена ал ови неспособни да искористе. У другом гол никако да падне јер су и ови други исто толико неспособни, убацују играча да је ухвати руком ако треба само пенал да падне. Очајан фудбал, као што је и очекивати за ове две екипе. Динамо Загреб измислио фудбал за њих. Истакао бих Борјана који ми се као голман свидео још у Радничком док је играо. Сад морају да се врате као и њихов тамнији брат у ову нашу каљугу а њихови "навијачи" да се теше неком старом славом и надања новим "титулама" и "вечитим дербијима". Смећари.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanobarac »

Voja wrote:Kako to zivot uredi.... ovi 5 godina treniraju penale svaki vikend,i kad je najpotrebnije promase... i jos ispadnu iz penala u zadnjim minutama :mrgreen:
Samo da sad sudije ne pojačaju pa da bude kao protiv Inđije, najmanje dva penala po meču.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... uje/344938" onclick="window.open(this.href);return false;
Stavio sam ovaj link, ovde, samo zbog cifara.
Pazite da ne padnete sa stolice ( a, bice i jasnije otkud Ivanic kod njih).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by CRD FCV »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1629984
Srbija će biti treća evropska liga od 2021!
Srpski klubovi su se do pre nekoliko nedelja borili za dva predstavnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a umesto toga ćemo ostati bez mesta u Ligi Evrope.

Crvena zvezda i Partizan su popravili nacionalni koeficijent Srbije na rang-listi UEFA na 25.000 bodova za sledeću sezonu, ali su porazima u poslednjim mečevima i eliminacijom ostali bez glavnog cilja.

Ovih 25.000 bodova neće promeniti status srpskih klubova jer će šampion opet morati da se bori za Ligu šampiona od prvog kola kvalifikacija, osvajač Kupa će u drugu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, a preostala dva učesnika u prvu.

Međutim, već od sezone 2021/2022 se situacija značajno menja, jer UEFA pokreće novo takmičenje Konferencijsku ligu.

Usprkos solidnim rezultatima Zvezde i Partizana ove jeseni, klubovi iz Grčke, Kipra i Škotske su bili još bolji, pa Srbija nije uspela da izbori 15. mesto na rang-listi UEFA, stoga naša Superliga neće imati nijednog predstavnika u Ligi Evrope!

Šampion će krenuti iz prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, dok će preostala tri predstavnika igrati novoformirano takmičenje, treće po rangu na "Starom kontinentu".
Ето користи од толико милиона утуцаних у она два клуба. Због њих нам у фудбалу влада мафија која нема интереса у фудбалским резултатима. Хвала им на томе и слава.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Terzić: Izgradnja stadiona kreće za dve godine, koštaće 200.000.000 evra
Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde, otkrio je da izgradnja novog stadiona kreće za dve godine. Terzić se obratio ljudima u klubu, igračima, prijateljima kluba, kao i novinarima na svečanoj večeri.

“Oformili smo radni grupu jer želimo da gradimo stadion. Trebaju nam dve godine da sve pripremimo. Smatramo da će novi stadion biti nova pokretačka snaga i očekujem da za dve godine krene izgradnja. Kapacitet će biti oko 42.000 gledalaca i kostaće 200 miliona evra”, rekao je Terzić na tradicionalnoj “crveno-beloj” večeri.
Ako se ko pita otkud ovoliko para, novi tenk 50 miliona, Ultra Kop i prepošteni Terza još 100, a stadion za čuvene 2-3 godine za ostatak :mafia:
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by novosadjanin »

Kad se onda igra 22.kolo, ako se 21.kolo igra 15. februara? Da li se zna ili ce se to resiti u hodu, tj kako bude odgovaralo zvezdi i partizanu u odnosu na stanje sa kartonima i povredama kako njihovo, tako njihovih protivnika?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Završilo debelo krme odiseju na klupi zvezde da vidim gde će sada? (Kosanović)
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanina »

fare wrote:Završilo debelo krme odiseju na klupi zvezde da vidim gde će sada? (Kosanović)
Eto njega uskoro,ako ne za koju godinu,da regrutuje i otima nove igrača to mu je zadatak i bio. :mafia:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply