Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Odgledali smo, eto, dve epizode na SOS kanalu o šampionskom putu FK Vojvodine 1988/89, što je veoma pohvalno :!:
Ono što mogu reći ,,na prvu" je da je Ljupko Petrović bio veoma fer, otvoren i pošten prema Klubu u kojem je osvojio svoju prvu šampionsku titulu, i da sam ja veoma zadovoljan kako je predstavio tu našu drugu Šampionsku generaciju , Upravu i odnose u Klubu :hurray:
Za Jokanovića mogu reći samo to (a da ne budem grub), da ne znam zašto je došao u emisiju upriličenu na dvadesetogodišnjicu osvajanja njegove prve, a naše druge titule :oops: , s obzirom kako je i šta je pričao :cry:
Za komentatore TV Novi Sad mogu reći jedino to da ne znam da li su bili gori onda ili danas.Strašno za televiziju iz rođenog grada :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Stvarno ovi komentatori RTV-a i RTNS-a su katastrofa.
Koliko su bili dinamicni govori i to da dok sam gledao SOS sa nasim pohodom na drugu titulu, doslo mi je da prebacim kanal, kontam mozda ima nesto zanimljivo na nekom drugom programu. :oops: :roll: Znaci strasno kako ljudi mogu da uniste jedan onakav dogadjaj. Kao mrtva puvala da prenose fudbal. Gde je bre tu dinamika, gde je bre tu STRAST, otplovila niz Dunav na jug izgleda. Pa jel' moguce da u celoj Vojvodini ne postoji neki covek koji moze da te ubedi da ostanes uz tv dok on prenosi fudbal. Stanisic, pa onda onaj cikica zaboravio sam kako se zove, pa Bakmaz, e muke li Bozje. Kurtes moze da prodje samo kao novinar ali nikako kao komentator, jer je i on medju ovim spomenutima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Svaka cast momcima koji su se podrudili da konacno na televiziji pogledamo i nesto lepo o Voshi ! Stariji Slaninari su se podsetili starih dana, a mi mladji mozemo samo da zalimo sto nismo imali tu cast da budemo tog dana na Karadjordju. :cry:

Ja stvarno ne razumem sta Jokanovic ima toliko protiv naseg kluba ?! Ako ga vec nije sramota sto kao Novosadjanin navija za beogradski klub, zar onda mora jos i da iskoristi svaku priliku da nas omalovazava, i kao klub i kao navijace ? Ne znam za vas, ali ja ne mogu da se setim niti jednog igraca koji se tako odnosi prema klubu koji ga je izbacio u " fudbalsku orbitu ". Ljupko je bio malo umereniji, ali je naravno uspeo da spomene i Bari. :evil:

Posto sam clan foruma tek dva dana, nisam ranije mogao da pisem o jednom marketinskom potezu koji mi je smetao tokom proslih zimskih priprema. Ako je nasa uprava tada odlucila da povede novinara SOS televizije na pripreme ( potez koji inace podrzavam, isto kao sto Nebojsu Petrovica smatram za trenutno mozda i najboljeg sportskog novinara u Srbiji ) smatram da smo kao klub trebali jasno staviti do znanja novinarskoj ekipi koja nas je pratila na pripremama, da izvestavaju o pripremama FK Vojvodina, a ne nekog od bg klubova. Ovako smo svaki dan slusali Ljupka kako prica o " najvecem uspehu srpskog fudbala " ( on bi verovatno i sam pricao o tome ali je cesto puta bio i pitan ), nabrojani su nasi igraci uz repliku da su to igraci koji nisu uspeli u blizancima, pitanja vezana za naklonost nasih igraca ka mrskim nam klubovima,... Mozda ja preterujem, mozda su to samo sitnice ali mislim da je pogresan potez placati novinarima da promovisu suparnicke klubove. No i pored toga, nadam se da ce nas Bata i ovog leta pocastiti svakodnevnim izvestajima sa priprema 8)
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Dva glavna utiska od sinoćne emisije:
1. Čuveno "crveni, crveni..." sa zapada
2. Šeletova izjava sa terena nakon utakmice sa Slobodom: "najdraži trofej u karijeri..." !

O negativnim utiscima je Turije već napisao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Turija wrote:
Za Jokanovića mogu reći samo to (a da ne budem grub), da ne znam zašto je došao u emisiju upriličenu na dvadesetogodišnjicu osvajanja njegove prve, a naše druge titule :oops: , s obzirom kako je i šta je pričao :cry:
Nije kriv Jokanovic, koji je pre samo nekoliko meseci pljuvao po FK Vojvodini, po gradu u kom je rodjen i po navijacima Vojvodine. Kriva je ekipa SOS kanala koja je dobila gotov video materijal, a nije se potrudila da dodje u Novi Sad i da na Karadjordju uradi emisiju kako dolikuje ovakvom jubileju, i to sa gostima koji se nisu kompromitovali i koji su ostali u srcima navijaca Vojvodine.
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Danas je u Stepanovicevu bila sjajna prilika za promociju kluba , nas navijaca i omasovljenje onih kome je Vosha u srcu .
Zamislite sta bi se postiglo sa sa nekoliko dresova , promotivnih majica , nalepnica i navijackih rekvizita ... nasih dvd /delili bi ih besplatno / Hoce li se neko probuditi , zar smo gori od OFK BEOGRADA , SMEDEREVA pa i jednog ZEMUNA koji ima oficijelnu prodavnicu klupskih suvenira .
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

Posto je ostalo jos manje od mesec dana do nase utakmice u Ligi evrope, mislim da je sad pravo vreme poceti vrsiti pritisak na nasu tako "voljenu" televiziju RTV, da makar u jednoj godini bude prenos naseg voljenog kluba Vojvodine. Da ne bude kasnije nije bilo vremena i kao nije radio server i te fore. Samo ako se na vreme poseje zito, onda se mozes nadati da ces ubrati nesto :lol:

Zato svako neka poslaje po jedan mejl, pa cemo videti kao cemo brati zito

evo i mejla pr@rtv.co.yu
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Primetio sam da na zvanicnoj strani naseg kluba pise da je "Izrada novog sajta u toku". Da li bi mogao neko od "dobro obavestenih" da nas informise kad se ocekuje kraj izrade i sta mozemo da ocekujemo.
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Samo znam da ga radi tip koji je pravio i internet prezentaciju Hotela PARK i LEOPOLD .
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Juce u toku utakmice predsednik kluba je primio fasciklu sa naslovom Marketinski razvoj :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Nadam se samo da ce ubuduce lokalni mediji posvecivati vise zasluzene paznje FK VOJVODINI , a prestati da nas siluju vestima o nekom Pasanskom ili sa rezultatima sinocnih utakmica debilne NBA lige /koga to jos interesuje /.Neka se nesto pozitivno desi i u toj sferi pa cu poverovati da postajemo ozbiljan klub .
Zivi bili pa videli ...
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Danas je odrzana neka konferencija za novinare na Karadjordju u vezi predstoje organizacije prventstva u atletici cini mi se,a gradonacelnik Pavlicic se pojavio u dresu FK Vojvodina 8)
:hurray: :hurray: :hurray:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Lepo od njega! Nadam se da se sad neće pojaviti Pajtić i Elezović u ciganskim... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Image
Свака част за градоначелника!!!
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Павличићу алал вера :!: Јако велики плус са моје стране за нашег градоначелника :!:
Samo napred Vojvodina!!!
Post Reply