21. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Mi se svi nerviramo i ispadamo budale a znamo da je liga namestena,da mulja kako ko stigne i da je ovo za nijansu ispred Arkanovog vremena... :?:

http://www.betexplorer.com/soccer/serbi ... _id=527801

Evo neko je ovde juce cini mi se izneo podatak,ovde ima lepo napisano Metalac igra 3 za 3.
To je javna tajna i to svi znamo,koliko onda ima tajni koje ne znamo?
Ponekad se zapitam sto ja i gledam uopste ovu Tole Super Ligu koja je nikada regularnija... :idea:
Last edited by igoork on Sun Mar 28, 2010 10:49 pm, edited 2 times in total.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Turija,zaista imaš obraz kao retko ko.
Skidam ti šešir do poda,ali mogu ti reći da mi nisu oni luzeri danas pokvarili raspoloženje,nego baš nešto ovakvo.
Razumem i tebe i trelos gia fcv.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

igoork wrote:Mi se svi nerviramo i ispadamo budale a znamo da je liga namestena,da mulja kako ko stigne i da je ovo za nijansu ispred Arkanovog vremena... :?:

http://www.betexplorer.com/soccer/serbi ... _id=527801

Evo neko je ovde juce cini mi se izneo podatak,ovde ima lepo napisano Metalac igra 3 za 3.
To je javna tajna i svi znamo,koliko onda ima tajni koje ne znamo?
Ponekad se zapitam sto ja i gledam uopste ovu Tole Super Ligu koja je nikada regularnija... :idea:
Pa nemojmo sada odgovornost svaljivati na celu ligu,sami smo krivi za ono što nam se dešava,a da je liga jadna-svi znamo.
I opet u takvoj jadnoj ligi da smo dobili Zvezdu kako nam se javljalo,svi bi skakali od sreće i pevali drugu pesmu.
A što se tiče Metalca,statistika ume i da vara,a njihov najveći greh je ipak što im je predsednik i član upravnog odbora Partizana.To znači automatski da pola nameštaju,a pola ne.Znači ima i gorih od njih. :lol:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Mislim da sve nije bas tako crno kao sto vecina vas ovde navodi. Kljuc utakmice je opet bio u prvih 15 minuta pa mozda cak i prvih 25 minuta u kojima smo potpuno nadigrali sljam. Golove smo primili ni iz cega i u oba slucaja sudija je mogao komotno suditi prekrsaje nad nasim igracima u zacetku akcija iz kojih je sljam dao golove. Da su Stjepanovic i Tadic realizovali dve sanse na pocetku druga bi se pesma pevala. U drugom poluvremenu je sve kompletno palo u vodu i tu stoje sve vase zamerke.
Svi vrlo dobro znamo da je u klubu velika kriza i da je isti zreo za rekonstrukciju od pocetka do kraja, tako da Djumiju ipak treba odati priznanje sto se dohvatio da preuzme klupu Vojvodine u ovako teskom trenutku. Mislim da je objektivno da na kraju sezone osvojimo trece mesto posto ni Spartak ni OFK Beograd nece izdrzati trku s obzirom na materijalne i igracke resurse kojima raspolazu. Pun apodrska treneru i igracima do kraja sezone, a posle, nadam se, totalne promene u klubu.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Nisam mislio da krivim ligu nego upravo to sto se mi nerviramo a ko zna zasto se neko gura a neko ne.
Jasno je da je Tadic najbolji tehnicar u timu ali ako to ne pokazuje vec celu sezonu ajmo decko na klupu pa da se saberes.
Evo njega sam naveo kao dobar primer a i sami znate da ih ima mnogo...
Nerviramo se a neko to gore gleda kao Dzomba svoj tim dok gubi od Partizana i smeje se covek na kraju kao nema veze bilo je lepo vreme ako nista... :roll:
Last edited by igoork on Sun Mar 28, 2010 10:57 pm, edited 2 times in total.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Napisah već jednom, 3 boda za finale kupa, 3 boda za kup.
A nisam lud, još gore je... hvatam se k'o davljenik za poslednju slamku... koji put već??? DOKLE VIŠE!!???
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

kafe bagdad wrote:Mislim da sve nije bas tako crno kao sto vecina vas ovde navodi. Kljuc utakmice je opet bio u prvih 15 minuta pa mozda cak i prvih 25 minuta u kojima smo potpuno nadigrali sljam. Golove smo primili ni iz cega i u oba slucaja sudija je mogao komotno suditi prekrsaje nad nasim igracima u zacetku akcija iz kojih je sljam dao golove. Da su Stjepanovic i Tadic realizovali dve sanse na pocetku druga bi se pesma pevala. U drugom poluvremenu je sve kompletno palo u vodu i tu stoje sve vase zamerke.
Svi vrlo dobro znamo da je u klubu velika kriza i da je isti zreo za rekonstrukciju od pocetka do kraja, tako da Djumiju ipak treba odati priznanje sto se dohvatio da preuzme klupu Vojvodine u ovako teskom trenutku. Mislim da je objektivno da na kraju sezone osvojimo trece mesto posto ni Spartak ni OFK Beograd nece izdrzati trku s obzirom na materijalne i igracke resurse kojima raspolazu. Pun apodrska treneru i igracima do kraja sezone, a posle, nadam se, totalne promene u klubu.

Druze, ne zelim da se naljutis, ali moram nesto da te pitam.

Da li cemo mi doziveti da se ta druga pesma zapeva?

Uvek mi imamo izgovore, da je Slaven dao, da Brka nije zajebao kod gola Klea, da nasi igraci nisu bili preplaseni sto igraju 50 minuta sa igracem vise protiv Smedereva itd.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

kafe bagdad wrote:Golove smo primili ni iz cega i u oba slucaja sudija je mogao komotno suditi prekrsaje nad nasim igracima u zacetku akcija iz kojih je sljam dao golove. Da su Stjepanovic i Tadic realizovali dve sanse na pocetku druga bi se pesma pevala.
A te dve nase sanse su bas bile "iz necega" iz kompjuterski i navigaciom navodjenih lopti na kojima se priitom izredjalo 6 nasih igraca,carobnjaka fudbalske igre :lol:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

igoork wrote:Nisam mislio da krivim ligu nego upravo to sto se mi nerviramo a ko zna zasto se neko gura a neko ne.
Jasno je da je Tadic najbolji tehnicar u timu ali ako to ne pokazuje vec celu sezonu ajmo decko na klupu pa da se saberes.
Evo njega sam naveo kao dobar primer a i sami znate da ih ima mnogo...
Nerviramo se a neko to gore gleda kao Dzomba svoj tim dok gubi od Partizana i smeje se covek na kraju kao nema veze bilo je lepo vreme ako nista... :roll:
U pravu si,naravno.

A što se tiče opravdanja,treba jednom da počnemo da ih ne koristimo,problem je u tome što Tadić i Slaven UVEK tako reaguju u sličnim situacijama.Zapitajmo se zašto je to tako i gde je koren problema?
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Evo stigao sam,i mogu samo reći da goru ekipu nismo imali od osvajanja zadnje titule.
Gospodine Djuričiću,ako na sledećoj utakmici budem pročitao u novinama ili na ovom forumu sastav tima u kome će igrati mrdja,slaven,mario,djurišić i ostala kompanija pre naše dece,pa kakva god ona to navodno bila,ja više kao i većina sa ovoga foruma neću dolaziti na utakmicu u skorije vreme.Ako imate šta da nam kažete u vezi ovih gore pomenutih igrača i zašto oni moraju da igraju,onda nam ovde javno to i napišite.Sledeću utakmicu neću gledati jer će se moje zdravstveno stanje pogoršati,ako to budem uradio.Zato ću se i ja na neko vreme oprostiti od stadiona i voljenog imena i kluba Vojvodina.Neka nam je srećno svima.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Ne kazem da su nase sanse bile fantasticne, ali mi se cini da smo u prvih 15 minuta utakmice imali vise od igre i da su nasi igraci krenuli hrabro i napadacki. Nisam siguran da li je kod prvog gola Lazetic pretrcao ili odgurnuo Tumbasevica, mada mi se cini da ga je odgurnuo dok sam kod drugog gola siguran da je u pocetku akcije faula nad nasim igracem bilo. Bilo kako bilo ovu sezonu moramo zavrstiti, a bolje je da je zavrsimo na sto visem nego na sto nizem mestu na tabeli, jer ako i dodje do promene rukovodstva sledece sezone, onda je bolje da novu rukovodstvo startuje sa Evropom nego bez nje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Jedna stvar me strasno nervira kad spominjete Tadica.Kao,treba ga na klupu,da se sabere... nas najbolji tehnicar... ljudi moji.... pa ja vec godinama pokusavam da na neki nacin ukazem da od njega ˙leba nema.Nema on kvalitet ni za prvih 25 u Vosi,al ajd... drzite se vi vaseg najboljeg tehnicara!!!

A Tebi Turija,javno upucujem poziv da se ne ponasas kao "malo dete" i ljutis se za svaku sitnicu.Maznuli su ti igracku,pa sta?Vratice ti je jednog dana :lol: Pazi sad,primecujem da je oko Vojvodine sve vise copora kojima uopste nije ni stalo do Vose,nego do sopstvenog copora.Pa te s toga molim,zajebi Vosu.... al ostani deo copora.I Sam sam takav :wink:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Lala sa zapada wrote:Uvek mi imamo izgovore, da je Slaven dao, da Brka nije zajebao kod gola Klea, da nasi igraci nisu bili preplaseni sto igraju 50 minuta sa igracem vise protiv Smedereva itd.
Sto kazu u mom soru, da baba ima k...c bila bi deda...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Voja wrote:Jedna stvar me strasno nervira kad spominjete Tadica.Kao,treba ga na klupu,da se sabere... nas najbolji tehnicar... ljudi moji.... pa ja vec godinama pokusavam da na neki nacin ukazem da od njega ˙leba nema.Nema on kvalitet ni za prvih 25 u Vosi,al ajd... drzite se vi vaseg najboljeg tehnicara!!!
Pa vidi, nas, tvoj, moj, kako oces igra za NAS klub. Da li je jos uvek nas ipak izgleda ni sami ne znamo iz prostog razloga sto niko ne zna sta se tamo desava... :roll:

Svojevremeno je bio najbolji,kada je igrao odlicno i za reprezentaciju i za nas. Sta se sada desava ja ne znam,nije nikoga prosao(predriblao) vec celu sezonu!?
Da li ima nesto oko transfera zbog cega je uvredjen ili sta vec ja ne znam ali ovo sto on igra stvarno nije ni za prvih 25 a kamoli 11.
Ono sto se smejao kada je izlazio znaci da se nesto desava,imamo privilegiju da pricamo direktno sa trenerom pa evo da postavim pitanje u cemu je problem?
A nije mogao da zaboravi da igra,to se jos nikom nije desilo...
:roll:
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

kafe bagdad wrote:. Nisam siguran da li je kod prvog gola Lazetic pretrcao ili odgurnuo Tumbasevica, mada mi se cini da ga je odgurnuo dok sam kod drugog gola siguran da je u pocetku akcije faula nad nasim igracem bilo..
Nije bilo faula ni kod prvog ni kod drugog gola.. U prvom slucaju se Medojevic samo odbio od Lazetica, u drugom je Djurovski naivno pokusao da iznudi faul.. Jedino sumnjivo na celom mecu je polozaj Lekica kod drugog gola.. Cini mi se da je bio mali ofsajd, ali smesno je o tome pricati nakon celukupnog utiska koji je ostavljen..

Problem je sto nema dovoljno agresije ni na jednom delu terena... To je staro pravilo, fudbal je timska igra i mnoge ekipe manjak kvaliteta nadoknadjuju agresijom, trcanjem , borbenoscu.. Fudbal je u osnovi prosta igra, ali i za takvu igru je potrebno da postoji nekakav sistem u istoj... Ja sam danas video zilion ispadanja od strane odbrambenih igraca...
Da li ovom timu nedostaje samopuzdanje ili je premalo "vojvodjana" u timu, zaista ne znam... Ali setimo se 2007, to nije bilo tako davno, kako je ekipa sa Despotovicem, Kacarom i ostalima, lagano u nekim mecevima izlazila na kraj sa blizancima... Potencijal ove ekipe nije nista manji od te ekipa, ali na terenu se desava nesto sasvim peto...
Locked