Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Transferi

Post by kowalski »

Jole wrote: a klub se ipak visoko kotira. :wink:
Image
Image
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Ne znam u koji topik bi svrstao ovo, ali Bilbija je na facebook-u podelio zanimljiv text
Onaj dan sto si ga cekao da dodje,sa postanes slobodan od FK VOJVODINA ,Neprocjenjivo
Konacno slobodan :)))
Eto, izgleda da vise nije u Vojvodini ...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

salefkv wrote:Ne znam u koji topik bi svrstao ovo, ali Bilbija je na facebook-u podelio zanimljiv text
Onaj dan sto si ga cekao da dodje,sa postanes slobodan od FK VOJVODINA ,Neprocjenjivo
Konacno slobodan :)))
Eto, izgleda da vise nije u Vojvodini ...
Ovo se bas i ne poklapa sa onim komentarima kako je on dusom i srcem bio u klubu :mrgreen:
Kakogod, nadam se da ce imati vise srece u buducoj karijeri.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Ispade da je Vojvodina njega zlostavljala a ne on nas svojim partijama i učinkom na terenu. Putuj igumane...
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Imam osecaj da to sto smo doveli je bleda senka onog sto smo imali kod Abua...Skuletic i Kaludjerovic su losiji nego sto su bili dok je Abu igrao.

Da li se razmislja o jos nekom pojacanju u napadu?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Kaluđer i Škuntelar su špicevi, Denković i Simon mogu levo, kao i Mijat, a desno imamo Envera, opet Mijata, i opet Simona. Što nije loš izbor, i mnogo je veći od bilo kog našeg konkurenta u ovoj našoj Obaveštajnoj ljigi... Naravno, na ovim pozicijama imamo i klince i VB-a, tako da se ne brinem.. Bolje da ne dovdoimo nekog ko će visinom plate, a manjkom učinka stvarati lošu atmosferu u klubu...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Bez obzira na to šta je Bilbija pokazao u Vojvodini i koliko nam je ostao dužan, brine me to da su naši igrači srećniji kad iz Voše odlaze nego kad u nju dolaze.
Vrlo simptomatična pojava....
I uopšte nije retka....
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

takva nam je cela liga..posle dve godine igranja u njoj svako zeli da pobegne odavde ...za te dve godine se ili pokazu pa odu za belgiju tursku rusiju..ili se ne pokazu pa odu u neki slabiji nas tim ili u crnu goru ili bosnu..realno liga nam je pri dnu po jacini od evropskih liga od pedesetak evropskih drzava tu smo negde oko tridesetog mesta..
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

srkins wrote:realno liga nam je pri dnu po jacini od evropskih liga od pedesetak evropskih drzava tu smo negde oko tridesetog mesta..
Ti bas imas visoko misljenje o nama, he he he :D
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Zanimljivo ovo za Bilbiju.
Iskreno bog samo zna sta se desava u klubu i kakav tretman imaju igraci.
Ali ako su face i nisu p***e onda to nek kazu JAVNO dok SU clanovi kluba a ne ovako.. cega se boje? Nece naci drugi klub? Phh.. to bar u nasoj ligi nije problem.

Uostalom Nemanja ,koliko god da si sretan ,veruj nam mi smo jos srecniji,jer to sto si igrao u Vosi ce ti biti pod broj 1 u fudbalskom CVu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Bilbij ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Znam da sam bio u ogromnoj manjini, ali sam nekako gotivio ovog igrača. Činilo mi se da je fin momak, što je meni kao fudbalskom laiku, nekako uvek bilo važno. Doduše, u poslednje vreme stvarno se svojski trudio da i mene razuveri u njegov potencijal svojim nastupima. Ipak, i dalje imam žal jer mislim da je mogao i morao mnogo više da pokaže u našem dresu. Srećno Nemanja.

Btw, čudno da vest nije objavio i zvanični "portal".
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

2 gola na 43 utakmice za nas :shock: tesko cemo to nadoknaditi... :D
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

pre par strana sam napisao da bilbija i skuleta nemaju sta da traze u ovakvoj konkurenciji,tako da ne vidim sta je tu bilbija uspeo u zivotu,verovatno mu je dosadilo to bacakanje po pozajmicama,al i nama je jos vise dosadilo da cekamo da on postane igrac,sreca je obostrana.kontam da i skuleta broji zadnje dane,dok kaludjer malo ne skupi snage,jbg, surovo je al tako je danas u fudbalu.ako je tako lose u klubu sto se igrac tipa djuric vratio u taj klub,mislim iskustva su razna ko igra i napreduje njemu je lepo,ko stagnira i ne igra taj je nezadovoljan,neki misle da vrede vise,ko i na svakom poslu.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Imao je dovoljno šansi, neka mu je sa srećom...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Logican potez vezan za Bibliju. Imamo pored njega jos dva klasicna spica, zaista nepotreban u timu posto je losiji od obojice, mada je mrtva trka izmendju njega i Kaludjera. Skuletinjo mi je za nijansu bolji od ove dvojice. I na krilima smo pokriveni i popunjeni totalno, tako da ni na toj poziciji za njega nema mesta, losiji je od sve jednog krila, jedino za Denkovica ne znam jer ga jos nisam gledao.

U svakom slucaju zelim mu srecu u nastavku karijere!
Image
Post Reply