Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

shecky brate, Dinamo igra u Evropi dosta duze od nas, imaju masu igraca koje promovisu
kroz nacionalne selekcije, i sto je jos bitnije, imaju dosta jace kontakte u menadzerskim
vodama. Nazalost, bez toga nema uspesne prodaje. Isto tako, igraci su im na ceni zbog
dobrih rezultata njihove reprezentacije, to itekako igra ulogu kod stranih kupaca.
I ne smem da zaboravim, imaju na celu coveka koji sme da lupi rukom i kaze "ne moze,
taj ne ide ispod toliko i toliko". Covek ima jak karakter, jbg, radio je kao trgovacki putnik, ima
smisao za trgovinu ;)

Svi ostali klubovi krenu u tzv "pregovore" pa na kraju bude ona ocajnicka "ma daj koliko das i vodi
ga". E vidis, toga kod Mamica nema. Pa on je Ukrajincima uvalio onog balvana Vidu za 6 miliona.
Stoper kojeg su oterali, ali bukvalno oterali iz Leverkuzena. Covek je stao pred Ukrajince i rekao
"taj momak je igrao EP, igrao je grupnu fazu LS, on je nas veliki talenat, 6 miliona pa birajte,
ako vi necete, ima ko hoce". Svaku prodaju je odradio na isti nacin.
I jos jedan primer pa da ne davim vise s tim. U Dinamu je igrao bek smesnih mogucnosti (Hrvoje Cale), cak
su ga i navijaci Dinama ismejavali (pandan nasem Skuletu), i Mamic ga je na kraju uvalio
nekim Turcima za (sad cu slagati) dva ili tri miliona.
Jbg ljudi, mi u klubu nemamo nikog ko ce vuci na nasu korist do iznemoglosti nego ce posle
pola sata pregovora reci "daj sta das". Ne ocekujem ja da cemo mi prodavati igrace za iste cifre
kao Dinamo, ali ne ocekujem ni da ce Zvezda prodavati za vise od nas.
Pa oni ne igraju nista duze Evropu od nas, na tabeli zavrsavaju sa istim brojem bodova kao i mi,
reprezentativce imaju u vidu jednog ili dvojice. Ali eto, ocigledno je da imaju jace ljude u i oko kluba.

Bojim se da mi necemo znati iskoristiti nasu sampionsku generaciju omladinaca, ni na terenu, ni
u poslovnom smislu. Zalosno je to, ali mi nemamo drugi nacin nego prodavati najbolje sto valja, pa
na osnovu toga povecavati budzet i sastavljati konkurentniju ekipu i na taj nacin napredovati.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Pekaru sam izuzetno cenio dok je nosio nas dres, ali ga sada nikako ne zelim u nasem klubu! On nije bio samo nas igrac koji je zaigrao za cigane, nego je bio NAS KAPITEN koji je nakon toga obukao taj prljavi dres. Mozda je on super momak i sve to, ali bih ja, da sam na celu kluba, odredio neka pravila i njih bi se striktno pridrzavao. Jedno od njih, pored najvaznijeg, a to je da se ne smeju prodavati igraci blizancima, bi bilo upravo to da ako si bio kapiten Vojvodine i zaigrao za omrazene, nema ti povratka kod nas!
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2851
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

A evo ga i nas Nikola Jankovic sa najnovijim vestima iz Monda http://www.mondo.rs/a598399/Sport/Fudba ... slost.html" onclick="window.open(this.href);return false; Od ta 4 igraca mi smo od 3 napravili igracima 1. Mrdja presedeona klupi zvezde ni sam ne zna koliko ima zuljeva na turu (U ZVEZDI NARAVNO) 2. Abu sutnut iz zvezde kao antitalenat sad kad sm o im pokazali sta je Abu " ajde Abu pleease vrati se na tvoju CMARAKANU svi te mi volimo buuuuuuuuuuuuuu (plakanje) 3. Katai isto veliki talenat ali sa nekom falinkom u glavi mi smo to uspeli koliko toliko da eliminisemo ali na kratko vreme i sada ga zvezdana trazi ( kao ono ej ti si super igracina ) Ma bre mars stoko beogradska .
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Klub ima dužnost da nas obavesti šta se dešava sa slučajev Eduardo Fierro?

http://sportal.rs/news.php?news=105530" onclick="window.open(this.href);return false;

[video]http://www.youtube.com/watch?v=qWhLnkXMwCQ[/video]

Naslednik Kizita, igra na ofanzivnijoj poziciji i činimi se da je mnogo veći potencijal nego što je to bio Kiza.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Ружнал wrote:Војводина доводи бившег играча Црвене звезде Денковића

Стефан Денковић, 22- годишњи нападач, који је после периода проведеног у Црвеној звезди и Сопоту претходне две сезоне био у редовима Хапоела Хаифе из Израела, на листи је жеља Војводине.

Преговори су у завршној фази и постоји реалне шансе да овај нападач, који игра по левој страни и о чијим квалитетима лепо мишљење има Марко Николић, ускоро буде представљен као појачање Новосађана.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Zapad svaka cast za info u vezi Denkovica i Pekare.Da li mozemo ocekivatiKaludjera,Simona,Lekovica ili nekog drugog?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Transferi

Post by King »

Mrdja je slobodan,šta čekamo? Bio nam je glavni igrač dve godine i dao je gomilu golova :!: Samo ne verujem da je ostao u dobrim odnosima sa našom upravom. :?
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

ne ne mrdjuuu manite se njega :shit:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Kakav, bre, Mrdja?! Necu da mi deda sa sto opseracija nogu igra!! Koja je perspektiva sa takvim igracima?!
Image
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Transferi

Post by tulip »

Evo kakav stav očekujem od naše Vojvodine, a i od nas samih navijača, kada nam musavi ili tuđmanovci žele uzeti najbolje igrače:
http://www.sportske.net/vest/transferi/ ... e+Vesti%29
Naser Al Kelaifi predsednik Parižana je juče upozorio Barselonu da se okane Tijaga Silve i da prodaja ne dolazi u obzir.

PSŽ razmišlja da uzvrati, ako Barselona pošalje zvaničnu ponudu za Brazilca, od kako se priča 30 miliona evra.

"Mi pratimo igrače Barse", rekao je Al Kelaifi.

Francuska štampa tvrdi da bi vlasnici iz Katara ponudili u tom slučaju 250 miliona za Lea Mesija, 200 za Inijestu i 80 miliona za Ćavija.

Ovo igranje sumama pokazuje u šta se fudbal pretvara. Jasno da bi Barselona te ponude doživela kao provokaciju, jer nijednom od pomenutih igrača ne pada na pamet da napusti Kataloniju, čak i kada bi ponuda bila prihvaćena...
Na ovakav način se jedino, ispravno brani autoritet kluba od ljigavaca iz bg.
DAJ GOL!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Transferi

Post by Tancha »

Сећам се да се пок. председнику са те стране није имало ама баш ништа замерити. Исто беше прича пре 4-5 година да ће мусавци неког да нам воде, а ми ваљда послали званичну понуду од 5 милки за Басту или тако већ некога...
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Transferi

Post by Avangarda »

Baric - who?! prosle sezone 15 utakmica u super jakoj HNL.
Delac - Od 2010-e godine sakupio cak 16 utakmica, ali dolazi nam iz Celsija, EJ Celsija!
Tumbasevic - mislim ok lik i covek, ali njemu je plafon ova nasa jadna liga ili neki osrednji moldavski klub. Ne donosi nikakav kvalitet, samo bespotrebno nagomilavanje igraca na pozici gde ionako imamo dosta igraca.
Pekaric - necu da pisem o tome kakav je covek ili da li podrzavam ili ne njegov povratak, zanima me jedino kakav igracki kvalitet ima, a cinjenice kazu da je od odlaska iz FKV 2008-e godine do danas, Pekaric sakupio svega 28 utakmica u ne bas prejakim klubovima tipa RFK NS i Hajduk Kula.
Denkovic - Ko je taj? Verovatno neki ciganski skart koji nam dolazi iz jake izraelske lige u kojoj je cak i stefan scepovic dao poneki gol.
Kaludjerovic - manje vise sve je vec receno.

Jedino eto taj Vukcevic i Lekovic bi se mogli nazvati pojacanjima, mada od njihovog dolaska gotovo sigurno nema nista, a ovi sto su dosli ili su pred dolaskom tesko se mogu nazvati pojacanjima... No dobro mi dovodimo igrace "za rotaciju", "da budu korisni za razvoj mladjih", "jer mogu da igraju na vise pozicija" itd. Mogli bi veliki klubovi eto nesto i da nauce od nas, jer oni budale daju goleme novce za kvalitetne igrace koji ce svojim dolaskom podici kvalitet tima i igre. Nemaju oni pojma!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Avangarda wrote:Baric - who?! prosle sezone 15 utakmica u super jakoj HNL.
Delac - Od 2010-e godine sakupio cak 16 utakmica, ali dolazi nam iz Celsija, EJ Celsija!
Tumbasevic - mislim ok lik i covek, ali njemu je plafon ova nasa jadna liga ili neki osrednji moldavski klub. Ne donosi nikakav kvalitet, samo bespotrebno nagomilavanje igraca na pozici gde ionako imamo dosta igraca.
Pekaric - necu da pisem o tome kakav je covek ili da li podrzavam ili ne njegov povratak, zanima me jedino kakav igracki kvalitet ima, a cinjenice kazu da je od odlaska iz FKV 2008-e godine do danas, Pekaric sakupio svega 28 utakmica u ne bas prejakim klubovima tipa RFK NS i Hajduk Kula.
Denkovic - Ko je taj? Verovatno neki ciganski skart koji nam dolazi iz jake izraelske lige u kojoj je cak i stefan scepovic dao poneki gol.
Kaludjerovic - manje vise sve je vec receno.

Jedino eto taj Vukcevic i Lekovic bi se mogli nazvati pojacanjima, mada od njihovog dolaska gotovo sigurno nema nista, a ovi sto su dosli ili su pred dolaskom tesko se mogu nazvati pojacanjima... No dobro mi dovodimo igrace "za rotaciju", "da budu korisni za razvoj mladjih", "jer mogu da igraju na vise pozicija" itd. Mogli bi veliki klubovi eto nesto i da nauce od nas, jer oni budale daju goleme novce za kvalitetne igrace koji ce svojim dolaskom podici kvalitet tima i igre. Nemaju oni pojma!
Potpisujem svaku reč. Bolje da nismo nikoga doveli, nas je ovaj prelazni rok samo oslabio a još nismo prodali glavne igrače (Abu,Trajko, Vule). Biće opet dovođenje igrača u zadnji tren, 31. avgusta kada shvatimo da nemamo kvalitet da uzmemo to famozno treće mesto.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Tancha wrote:Сећам се да се пок. председнику са те стране није имало ама баш ништа замерити. Исто беше прича пре 4-5 година да ће мусавци неког да нам воде, а ми ваљда послали званичну понуду од 5 милки за Басту или тако већ некога...
Da li sadasnji rukovodeci ljudi imaju moc da tako nesto urade? Non stop ti stize prica da ovaj ili onaj ide za Bgd.

Vojvodina je bila na dobrom putu, a sve je pocelo da se ljulja posle kup utakmice sa prt i lose politike kluba nakon tog bednog finala. Jedino bez kalkulacije i bez respekta mozes da se nosis sa ta dva bgd sta god da su.

Malo sam slusao/gledao na youtube-u nekog novinara Andjusa i gosta mu Stojadinovica (april 2013). Do pola sam izdrzao, dalje me mrzelo, ali vredi poslusati jer Stojadinovic prica o tome kako je dosao u cz i o njegovom odnosu sa Aleksandrom Vucicem. Nama je odavno sve jasno, ali ta prica treba ponovo i ponovo da se prica.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Делач-Вулићевић-Настић-Трајковић-Ђурић-Тумбасевић-Радоја-Врањеш-Гаћиновић-Аливодић-Оумару.То ће нам бити тим у овој сезони,с тим што су могуће ротације типа-Абу-Шкуле-Гаћиновић или Тумба-Полетановић-Ађуру.Што пре прихватите овај тим,лакше ће вам бити,а уколико неко дође типа Лековић тим боље.Нико битан није отишао,а исто тако ни дошао према томе то је то.
Post Reply