Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

N13 wrote: Ipak verujem da je Abu svestan situacije, tako da sam siguran da ce otici u inostranstvo ili eventualno produziti ugovor.
Ja sam ubedjen da on nece produziti ugovor,ali sam i misljenja da zeli u zvezdu. Zato me to "hoce kaki, nece kaki" nervira i iritira.
User avatar
slanina
Posts: 818
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

BOKI wrote:http://www.mondo.rs/a597574/Sport/Fudba ... bakar.html
:deal: ako mora i ako je takav ugovor a posleratna cerka plati neka ide :deal: mada mislim da je to sve igra za cenu preko granice :deal:
Opet ovaj čoban sa monda piše jbt,ovakvog bolida nisam skoro čuo ni video :evil: .
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Helm wrote:Krajem treninga se povredio, koleno je u pitanju, ništa strašno ali zahteva pauzu od 1-3 nedelje u zavisnosti od tretmana i konstitucije igrača. U svakom slučaju nema nikakvih teorija zavere o njegovom statusu, ima šanse da bude spreman već za četvrtak. Nemojte mi tražiti izvor, ne bi bilo korektno, ali pouzdan je.
Hvala na informacijama :hurray: e jos kada bi nam mogao reci jel ima sanse da produzi ugovor ? :D
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

E to već pojma nemam. ;) Do one info sam došao igrom slučaja, inače nemam takve insajderske informacije.
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Helm wrote:E to već pojma nemam. ;) Do one info sam došao igrom slučaja, inače nemam takve insajderske informacije.
ok :D
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Transferi

Post by BOKI »

sajt http://www.fkvojvodina.rs" onclick="window.open(this.href);return false; :deal: prepun informacija kao da su bozicni praznici smesno cak ni komentare ne azuriraj http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 36930.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ako nastupi u dresu Novosađana u Ligi Evrope, Abubakar gubi pravo igranja za drugi klub
Nadam se da ovo nije bio razlog Abuovog izostanka u četvrtak :?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Djisa
Posts: 1247
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Naravno da nije. Igrao je u prvom mecu, pa je drugi mec nebitan. Da su hteli da ga sacuvaju, ne bi igrao na Malti.
Kup je nas!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Uf, kakav previd... Ne razmišljam, hronični nedostatak sna :rage:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Moja je pretpostavka da je u klubu dogorelo do noktiju sto se para tice, pa je Balsa iz tog razloga izasao sa informacijom da ne bismo mogli zadrzati Abua u slucaju da nam cigani uplate 700 hiljadarki.


p.s. Ne tvrdim, ali meni mirise i da bi Abu bio rad da tamo nastavi karijeru...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2132
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Mozda tako mirise samo iz razloga sto nista ne demantuje, cuti i radi svoj posao... misteriozan je.
Ali objektivno gledano, zasto bi vise voleo tamo igrati? Dugo je u srpskom fudbalu odlicno zna kakva je situacija tamo. Platu po 6 meseci ne dobijaju, raspadaju se, gazde ih teraju iz stana, nemaju realne sanse za titulu (dakle najvise sto moze igrati je LE, sto igra i u Vojvodini jednako kao sto bi igrao i tamo, par kola kvalifikacija). Igrao je tamo, par utakmica, oteran uz pricu da je samo promasaj.
Ovde koliko toliko dobija redovno platu, ne verujem da bi u zvezdi imao jaci ugovor. Veliki je ljubimac navijaca, nema utakmice na kojoj ne dobije ovacije, pozdravlja se aplauzom svaki njegov potez, tu je godinama, ima prijatelje, odomacio se, i trenutno smo bolje organizovan klub od zvezde.
Tako da ako on imalo razmisli o svemu, shvatice da tamo nista ne bi dobio... jedina razlika je sto zvezda ima veci broj navijaca, ali kakve vajde on ima od toga, pogotovo sto ce mu zvizdati za svaku sitnicu?

Jos jedno sto me "tesi" je sto je stavio status nakon Batine smrti tipa "danas sam izgubio velikog prijateljka... od sada svaka pobeda i titula bice samo za njega!"... sto sam ja shvatio kao da zeli ostati u Vojvodini i uraditi nesto sa njom, samo zbog Bate :)
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Cuti i radi, ali se rezultati ne vide. Prelazni rok je za sada los, a ako se ostvare najavljeni odlasci, dok mi popunimo rupe proci ce Evropa kao da je ni bilo nije. A, zameniti glavne igrace i nije tako jednostavan posao.

Pricati o tituli iz ove perspektive pomalo je preambiciozno, a cutati, tj. ne davati izjave, direktno ce samo produbljivati nepoverenje, jer svaki manjak informacija povecava broj spekulacija, tj. losu energiju oko klub.

Abu je stranac koji pre svega gleda svoj interes. Sada je vec usao i u zrele igracke godine i sigurno je da razmislja da popuni svoj bankovni racun, pa gde ga bolje plati. Lepo je sto mu publika skandira ime, ali od skandiranja se ne zivi. Publika te danas velica, sutra zvizdi... Svaki fucos to zna.
gigi
Posts: 14
Joined: Thu Jun 13, 2013 9:58 pm

Re: Transferi

Post by gigi »

Je l zna neko koliko je transfermarkt pouzdan?
Pise da je Kaludjerovic na pozajmici kod nas do juna 2014....
Takodje, pisu i aktuelne glasine Trajkovic u Frajburgu, Radoja u Tventeu, Abu u Genclerbirligiu... I da nam dolazi Gambijac Dauda Ba na levo krilo....
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Pouzdan do neke crte, a od te crte nepouzdan, pa ti proceni. :)

Po meni, dobar je za neke opste informacije i nista vise.
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Transferi

Post by BOKI »

:deal: po meni ne,ali ga pogledam kada uporedite sa nasim domenom i uk. cesto budu razliciti :deal:
Post Reply