"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by Helm »

Moram da konstatujem jednu veoma zanimljivu stvar! Državni mediji, dakle beogradski pošto se u ovoj centralističkoj državi sve vrti samo i isključivo oko Beograda, redovno prate sve naše igrače u evropskim ligama i uredno su konstatovali da je Basta postigao gol, da je Nastasić debitovao i gomila drugih vesti vezane za naše igrače (koji su naravno igrali za odvratne blizance) ali nekako se niko nije setio da pomene da je Brkić koji je pritom i reprezentativni golman debitovao za Sijenu bez primljenog gola na veoma teškom gostovanju! Gde mi živimo ovo je neverovatno!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9993
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by Voja »

Stvarno nas mrze ti beogradjani... cak neki "njihovi" mediji napisali da je Brx zacarao mrezu,a samo jednu loptu uhvatio (videli smo u prenosu na Areni,ili izvestaju na NETu) :mrgreen: :cheers:

Image

Image
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by Helm »

Voja wrote:Stvarno nas mrze ti beogradjani... cak neki "njihovi" mediji napisali da je Brx zacarao mrezu,a samo jednu loptu uhvatio (videli smo u prenosu na Areni,ili izvestaju na NETu) :mrgreen: :cheers:

Image

Image
To je lepo, ali ja sam ovo napisao juce, a tada su teletekstovi bili prepuni vesti o svim nasim igracima izuzev Brkicu ;)
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by nboya »

Treba se setiti kako su 'zurnali' pisali o Stojkovicu kada je branio napolju. Kada bi se namirisala mogucnost da sa tribine predje na klupu, isli bi clanci od po pola strane, a kada bi i zaigrao na nekom mecu, Stojkomanija bi trajala po nekoliko dana.
UPRAVA NAPOLJE!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by vojvodina jedna jedina »

nboya wrote:Treba se setiti kako su 'zurnali' pisali o Stojkovicu kada je branio napolju. Kada bi se namirisala mogucnost da sa tribine predje na klupu, isli bi clanci od po pola strane, a kada bi i zaigrao na nekom mecu, Stojkomanija bi trajala po nekoliko dana.
To se zove burek(i jogurt) novinarstvo...

Platis 50 evra i imas trecinu strane...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by Helm »

nboya wrote:Treba se setiti kako su 'zurnali' pisali o Stojkovicu kada je branio napolju. Kada bi se namirisala mogucnost da sa tribine predje na klupu, isli bi clanci od po pola strane, a kada bi i zaigrao na nekom mecu, Stojkomanija bi trajala po nekoliko dana.
Lepo ja kazem, CENTRALIZAM :evil: Blic sport koji je kao pratio transfere uzivo je pisao posebne clanke kada bi se samo naculo da mozda neko moze preci u Partizan ili Zvezdu! A o Vojvodini su pisali kada bi ili ja ili komentator sa nadimkom MaksaFirma (ili tako nesto) napisali da je transfer vec izvrsen i da objave vec jednom! A i tad napisu jedva jednu recenicu u blogu!
User avatar
Turija
Posts: 10879
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by Turija »

E lako je, sad, Voji sa nama, kad ice ne piše ovde :wink: pa da ga npr. priupita: šta se na tim čuvenim kafama sa ,,grobarima" divani, recimo, o Stojkari, penalu u Jagodini, Net Tabeli u Blicu i na B92 (dobro, oni su, ipak, ispravili ,,račun") itd, itd.
Da, baš smo miljenici - onako velikodušno, par redova u polušlajfni (nedeljno), TV prenosi svakog vikenda, maratonske sportske emisije i radio prenosi....Istina, moglo bi i manje (znaju to, odlično, ostali igrači i timovi iz JSL) 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2873
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by limanfkv »

Svakog ponedeljka u smecu zurnalu izlazi lista sa srpskim internacionacilcima i njihovom ucinku sirom sveta. Danas pod Italijom Brkic ne da nije spomenut, nego se nije nasao ni na listi. Da se razumemo to su liste gde se nalazi i igraci koji su imali po svega par nastupa u Kriminal Super Ligi. Barem za tri igraca sa te italijanske liste nisam ni cuo kada su igrali kod nas.

Samo neka Brx nastavi sa "cistim" mrezama, a u smecu ne mora ni da se pojavljuje.

P.s. nisam znao da su spustili na 50 evra i kilo bureka, ranije tarifa je bila stotka. Sta ti je kriza!
User avatar
slanobarac
Posts: 3687
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igraci u njoj

Post by slanobarac »

Ljudi ne razumem što uopšte čitate te novine kad vam toliko smetaju. Nervirate se bez razloga a oni neće zbog vas par menjati svoju uređivačku politiku. Imamo mi u svom dvorištu dovoljno smeća koje treba počistiti. Uzmite novosadski" Dnevnik" i pogledajte njihove sportske strane a zatim u zaglavlju i ime direktora. Čini vam se poznato?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by torrente »

U pravu si Slanobarac,ja sam lepo rekao posle tekme sa onim likovima iz Lihtentstajna .Da treba otići u Veternik održati igračima i upravi jedan javni čas vredjanja i par verbalnih pretnji ,i da vidis i mediji i igraci kako bi to preneli.Mislim da bi čitava situacija krenula na nasu vodenicu,ovako taj poraz od amatera iz Beneluxa me jos uvek boli i ne mogu da prebolim i gledam fudbal...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3687
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by slanobarac »

Da dodam samo i Radio Novi Sad može u istu vreću sa Dnevnikom. Počinje njihov prenos prošlog kola i : " Idemo najpre u Jagodinu gde domaćini igraju sa............." Pa majku vam poljubim u bivšoj SFRJ (a možda je zato i bivša) je naš Radio Novi Sad prenosio CELU utakmicu Voše a uključivao se u druge samo kad padne gol negde. Ne kažem da treba tako i danas ali ima nekih slušaoca tog radija a pretplatnika rtv koji navijaju za Spartak možda Hajduk, juče Inđiju itd. Kad nas ignorišu na rts i radio Bg onda bar na našem radiju hoću da čujem kako igramo. Zdravo sam besan zbog toga i krivim i našu upravu, marketing .....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by torrente »

pa mi marketing i nemamo.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Brka na 4 utakmice 2 gola :mrgreen:
Msm primljena naravno :lol:
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by torrente »

A šta je sa Tadićem,zar je moguće da na njega niko ne računa i da ga neprati niko od tz.skauta reprezentacije???!!!Mislim da mi nemamo u reprezentaciji igrača tipa Tadić,tj.klasične desetke koji može da primi podeli stane na loptu,a pritom i da ga metne!!!
Alo selektore.... Tadić!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by lexa »

torrente wrote:A šta je sa Tadićem,zar je moguće da na njega niko ne računa i da ga neprati niko od tz.skauta reprezentacije???!!!Mislim da mi nemamo u reprezentaciji igrača tipa Tadić,tj.klasične desetke koji može da primi podeli stane na loptu,a pritom i da ga metne!!!
Alo selektore.... Tadić!!!
Kakvi crni skauti u reprezentaciji?
Nemas jakog i uticajnog menadzera? Zao mi je, gledaj reprezentaciju preko malih ekrana
:toilet:
Post Reply