Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Pobedili smo Proleter sa 1:0, strelac je bio Karan.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Fotke sa utakmice mozete da pronadjete u galeriji

http://www.fkvojvodina.com/galerija.php?n=39

Sve su iz drugog dela kada su igrali uglavnom omladinci.
ssnigd
Posts: 3448
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Fruskogorac - Vojvodina 0:3 Igrac sa brojem 9(mislim da je Jovanovic iz podmlatka), Smljanic bomba pod precku i igrac sa brojem 18.

Po meni dobar utisak ostavili su igrac sa brojem 8, Smiljanic, Katai, Karan, Jovanovic(kengur kako ga igraci zovu :mrgreen: ), igrac sa brojem 18 i igrac sa brojem 13 mislim da je to Sekulic. Levog beka je igrao neki decko sa brojem 22 i iako je krhke gradje ima taj fudbalski bezobrazluk i drskost, po meni bice od njega nesto. Trebalo bi ga pratiti i forsirati. Mojovic(mislim da je nosio 10ku) u pocetku odlican, kasnije malo pao.
Izvinjavam se na brojkama, ali kada ne znam ko je ko od klinaca.

ps. Bio i Adams, ali je posmatro mec sa tribina.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Broj 8 je Novakovic( sin Braneta Novakovica, direktora omladinske skole), 13 jeste Sekulic, 18 Marko Stancetic i 22 Faber.
ssnigd
Posts: 3448
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Siva Eminencija wrote:Broj 8 je Novakovic( sin Braneta Novakovica, direktora omladinske skole), 13 jeste Sekulic, 18 Marko Stancetic i 22 Faber.
Hvala Eminencijo, ali ako bi mogao da napises koji su ostali klinci koji su igrali. Onaj visoki sto je igrao spica(19), levo krilo(21), broj(24)decko koji se po malo i uplasio iako se vidi da zna znanje sto se tice fudbala plus sto ne verujem da ima vise od 16 godina. Ko nam je drugo poluvreme igrao stopera pored Jovanovica, mislim da je bio broj 17 i desni bekovi ko su nam bili, u prvom poluvremenu broj 2 i u drugom nisam mogao da vidim broj na ledjima, jer je bio na onoj strani dalje od navijaca(publike).
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A ja se ponadao da je igrao fenomenalni kadet Jovanović,a ono ovaj Australijanac koji i nije više toliko mlad i nije se baš dokazao do sada.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

U prvom poluvremenu desni bek je bio Aleksandar Tanasin br.2., a u drugom Miroslav Stevanovic, visoki spic br.19 je Sava Popin, 21 Damir Zeljko, a 24 (1995.godiste) Nebojsa Kosovic.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Popina znam iz Veternika,kao i pomenutog Jovanovića.Obojica su prošle sezone igrali tamo u Vojvođanskoj ligi kao bonus igrači i čak sa takvim povoljnim okolnostima nisu uspeli da se izbore za prvi tim pa su bili rezerve.Nisu se baš iskazali,jesu obojica veoma visoki,ali i ne sa puno kvaliteta,a Popin je i bivši Zvezdin omladinac gde takođe nije prošao jer nije zadovoljio.
Mislim da njih dvojica nikako nisu igrači za nas,koji bi i približno zadovoljili kvalitetom.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Da li se zna gde ce se obaviti zimske pripreme?
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

u Antaliji :wink:
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Sutra (utorak) od 13h igramo "prijateljsku" utakmicu sa zutima (FK Novi Sad). Igra se na terenu SC "Vujadin Boskov".
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Ne znam u kojoj je fazi mladi Stancetic, ali njegov potencijal je neosporan. Nisam ga nesto pratio prethodnu sezonu, ali dok je bio u Kabelu, kao bas klinac, pokazao je da ima srce vece od mnogih igraca koji sada noce crveno-beli dres. A mlatili su ga na svakoj tekmi.
Last edited by Minja on Tue Dec 15, 2009 1:03 am, edited 1 time in total.
User avatar
sever-jug
Posts: 33
Joined: Tue Nov 24, 2009 5:24 pm

Post by sever-jug »

Baš bih voleo da neko od vas prokomentariše igru u sutrašnjem meču sa kanarincima.
Jako se nadam da će neki od igrača koji će sutra istrčati na proleće nositi dres Voše u prvenstvu i zameniti one koji su fudbalsku profesiju počeli da zamenjuju u glumačku!
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Otkazano zbog snega.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

To mu onda dodje i kraj ove polusezone. Igraci, i stariji i mladji, koliko sam razumeo, dobili su raspust po pocetka priprema, tj. do pocetka januara. Molim ispravku ako gresim.
Post Reply