Kup Srbije 2019/2020 - KUP JE NAŠ!!!

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

Subotica je jedino mesto koje zapravo može da liči na neutralno.
Io odio Belgrado
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by 1892 »

Red Marquis wrote:Subotica je jedino mesto koje zapravo može da liči na neutralno.
Smederevo bi bila dobra opcija. Odličan stadion nekad imali. Pitanje je do duše u kakvom je stanju. Zrenjanin takođe. Samo da ne bude u Nišu ili negde toliko južno, radni dan je, pitanje koliko ljudi bi išlo.
Grobari imaju lepo skockan tim, stranci su im odlični, za cigane su deset u glavu, neverovatno da su toliko kiksali u ligi, pretpostavljam nedostatak motivacije jer se šampion znao od prvog kola.
U ligi mislim da će nam čak i X biti dovoljan za drugo mesto, jer očekujem njihov kiks protiv Čuke.
U kupu nek Lalat nabrije igrače, kao što ume protiv grobara pa šta bude.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Radoye »

1892 wrote:Grobari imaju lepo skockan tim, stranci su im odlični, za cigane su deset u glavu, neverovatno da su toliko kiksali u ligi, pretpostavljam nedostatak motivacije jer se šampion znao od prvog kola.
A mozda su samo odigrali bez gurke i tu su gde su realno u odnosu na ostatak lige, dok im je sertra gurana i sakom i kapom? I Real i Barsa ponekad ostave bodove, samo zvezda nikada.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Koral »

Treba biti realan, Subotica sa onim stadionom nije jos uvek spremna za finale. Pored Niša, realno Smederevo, Jagodina, Užice, eventualno Kruševac imaju uslove za organizaciju, sto zbog stadiona, sto zbog kapaciteta. Ali kako se igra u sredu (radni dan) verovatno i Smederevo otpada, tamo nema reflektora.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Voja »

najpostenije je dve kuglice (Karadjordje vs JNA) u cup pa koga ubode... Mada je meni jos uvek neprevazidjen sistem kupa kod svaba,svi zajedno u cup,domacin trenutno losije plasirana ekipa u prvenstvu
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Radoye »

Voja wrote:najpostenije je dve kuglice (Karadjordje vs JNA) u cup pa koga ubode... Mada je meni jos uvek neprevazidjen sistem kupa kod svaba,svi zajedno u cup,domacin trenutno losije plasirana ekipa u prvenstvu
Ja bih napravio nesto na fazon tenisa sa nosiocima. Superligasi krecu iz 1/16 finala (kao sada) ali su rasporedjeni tako da prvi i drugi mogu da se sretnu samo u finalu, treci ide na drugog, cetvrti na prvog i tako dalje. Ostalih 16 u tom krugu se zreba od ovih koji su se kvalifikovali u 1/16, i posle toga je sve fiksirano nema dalje zrebanja. Domacin uvek slabija ekipa (dakle u 1/16 svi nenosioci pristigli iz 1/32).
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by ernesto »

Voja wrote:najpostenije je dve kuglice (Karadjordje vs JNA) u cup pa koga ubode... Mada je meni jos uvek neprevazidjen sistem kupa kod svaba,svi zajedno u cup,domacin trenutno losije plasirana ekipa u prvenstvu
Vojo,tako ce i biti!
Zrebom u sredu ce se saznati gde ce se igrati !
Kod nas ili kod njih.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Koral »

Treba biti neutralan teren, ako se na mala vrata uvede pravilo dogovara, bojim se da ce sve vise finala biti u organizaciji blizanaca. Ne znam kako to neki ovde podrzavaju.

"Pošto je ovo finale Kupa Republike Srbije, sasvim je logično da se ovaj meč igra u glavnom gradu naše zemlje. Partizan je ponudio da se na našem stadionu odigra utakmica, a nominalnog domaćina neka odluči FSS, pa neka to bude Vojvodina. Ionako na ravne časti delimo prihod od ulaznica - rekao je, za "Novosti", generalni direktor Partizana Miloš Vazura.

Neka Vojvodina bude domacin na njihovom stadionu, inteligentan neki mladic :ugeek:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Koral wrote:inteligentan neki mladic
Mislim, nije kao da njegov soj stize iz intelektualne elite. :mrgreen:
Boze, kakav kreten. :dance2:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Ipak je izabran Niš.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Koral »

Treba biti pametan i izvrsiti pritisak da se posebno povede racuna na navijace Vojvodine. Ovi drugi imaju dovoljno svojih tamo i organizovan odlazak iz Beograda im nije potreban.
Da im se garantuje sto brzi moguci prolaz autoputem ka Nisu, sve unapred da se isplanira i fokusira na navijace koji idu iz Novog Sada, da se ne desava kao tokom finala u Beogradu. Slazem se sa detaljima koje je Firma iznela, ali ne i na formu tog pisma. Zato sto zreb moze da odredi njihov stadion, a ko garantuje da ce onda biti brzeg dolaska na stadion, bolje organizacije itd. Isto je to kod crvenog ili crnog blizanca.

Ne treba plakati, bojkotovati finale itd! Nije Nis na kraju sveta, sta bi bilo da smo jos u Jugoslaviji, ili da igramo finale evropskog takmicenja. Nemojmo da kukamo i placemo kao blizanci, nego da se klub usresredi na to da svaki Novosadjanin, Firmas bude na stadionu na Nisu na vreme i da se brzo dodje do istog. Mozda klub da zapreti da dok nije svako na stadionu nece da igra utakmicu. To su radili i oni na nekim mecevima ranije. Ali bojkot finala nikako!!

Da dodam, bilo bi interesantno pratiti njihove reakcije sada i podsetiti ih koliko su se crni brukali prosle godine, insistirajuci da se izmesti finale iz Nisa u Beograd.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

Da postoje uslovi da se igra još južnije, igrali bi tamo. Ko s đavolom tikve sadi...tako nam i treba. Gde su naši prijatelji kojima smo izglasali otimanje titule iz 1946-e, da malo urgiraju sad nešto za nas?
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Radoye »

Pa nista, sad ce biti mobilizacija za ovu narednu utakmicu koja nista ne odlucuje pa cemo u velicanstvenoj atmosferi na Karadjordju izvojevati epsku pobedu protiv mrskog neprijatelja a onda u Nisu bez navijaca i kad se odlucuje trofej u prijateljskoj utakmici to lepo vratiti. I blizanci siti i mi ovce na broju.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

Sumnjam ja da cemo dobiti i tu utakmicu u prvenstvu.
Kad budemo imali napadaca koji zna dati gol i veznog koji moze da predribla protivnickog igraca i posalje upotreblivu loptu unapred, trenera koji ce napraviti koncepciju i igru tima, upravu koja ce zeleti Vojvodinu ispred blizanaca - onda se mozemo nadati uspesnom nastupu u Evropi, domacem prvenstvu i kupu.
Dotle, vec vidjeno x puta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Voja »

Turija wrote: Dotle, vec vidjeno x puta.
XXX :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ima da ih odvalimo u kupu samo tako,jer sve je na nasoj strani,apsolutno....
Image
Locked