15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by vojvodina jedna jedina »

Šteta...

Imali smo istorijsku šansu da im uvalimo petardu a ovako smo samo ponovili učinak Spartaka i OFK Beograda od pre desetak dana,tako da ovaj rezultat nije veliko dostignuce.

Cigani su sad i ko zna kada imali ovako jadan tim tako da ne verujem da ce nam se ovakva šansa pružiti u dogledno vreme.

Kako god problemi koje smo dosad imali ostaju isti a znajuci kako fukcioniše naš klub nisam siguran da će ovaj meč pomoći da se oni reše.
milancl
Posts: 495
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by milancl »

Ovo je bolje i od sexa. Sve je već rečeno. Napravili smo sjajnu atmosferu, rupa je odjekivala. igra fenomenalna, da ne izdvajam pojedince... cigani su me nasmejali onim pesmama posle utakmice o džajiću i onim narodnjacima :mrgreen:

U svakom slučaju, mi i dalje nikom nismo dali 2 gola u prvenstvu :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Drina »

Edit: Zamolio bih te, bez deljenja dijagnoza
Nboya
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Minja »

Iskreno se nadam da je ovo pocetak kraja srpskog fudbala koji smo poznavali i ziveli sve ove godine.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Tony Starks »

limanfkv wrote:Image
Ovaj naslov je najjači. :cheers:

Evo da dodamo i naslovnu Žurnala, treba dokumentovati sve ovo, za jedno dvadeset godina neki novi slaninarski klinci će na nekom drugom forumu na nekoj novoj temi "Naši bivši rivali" prelistavati ove stvari i informisati se o ovoj utakmici kao jednoj od poslednjih koju je Vojvodina odigrala protiv crvene zvezde.

Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by borrissey »

Jbt, čitam sve ovo, gledam i još uvek ne verujem. Nakon sinoćnje večeri, jutros sam pomislio da je sve bio san... Iskren da budem, nisam hteo puno da mračim po forumu, ali ja sam bio među onima koji nisu verovali da možemo do pobede. Sad ustvari vidim koji je domet ove ekipe na našim terenima, a koliko je zvezda ustvari prosečna. Realno smo mogli do petarde, što bi bio vanserijski debakl državnog projekta... Tužno je što nismo imali više lucidnosti i drskosti na prethodnim utkamicama, jer sad bismo verovatno bili rame uz rame sa grobljem.

Svaka vam čast momci za onakvo veče, za borbu, a posebno za radovanje posle svakog gola i, posebno na kraju tekme. To ispunjava srca svakom pravom Slaninaru!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Passion »

А нико не спомиње онај, мало је рећи бедан, натпис на истоку испред чмаракане: ''Деца смо Новог Сада, звездо сви те волимо''. Бусеви стају, људи гледају натпис и смеју се...Стварно су дно дна! :pegla:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
milancl
Posts: 495
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by milancl »

Passion wrote:А нико не спомиње онај, мало је рећи бедан, натпис на истоку испред чмаракане: ''Деца смо Новог Сада, звездо сви те волимо''. Бусеви стају, људи гледају натпис и смеју се...Стварно су дно дна! :pegla:
A niko ne spominje ni kada se zaustavio auto, izlaze tip u majici kratkih rukava i oniža plavušica na štiklama, prilaze pripadnicima žandarmerije i mole ih da se "riba" slika s njima... :pegla:

Nisam mogao da verujem očima... :frown:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Uvek sa tobom »

al smo je zato mi iz prvog busa pocastili prigodinim skandiranjem :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Passion »

Ни трећи бус није остао нем! :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Tony Starks »

Slike s tekme:

http://www.fkvojvodina.rs/sezona/galeri ... =0&occur=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Brick Liman »

Jedan bonus klip pri čijem kraju postaje jasnije zašto smo dobili. T. N. UNO DI NOI! :gospodin:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=5_dKDRA9 ... e=youtu.be[/video]
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Tony Starks »

User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by KoKanidja »

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by madda fakka »

madda fakka wrote:Samo da kazem da ne verujem da ce ishod biti povoljan po nas, jer zvezda mora da pobedi... Ne znam... Gledajuci unazad kako sada politicari otvoreno podrzavaju ona dva kluba ne pise se nikome dobro ne samo nama. Ali zivi bili pa videli i drugu uzastopnu pobedu na samoproklamovanoj tzv marakani i da im oteramo 5og trenera sa klupe buahahaha :cheers: :cheers:
E sada cu da pojedem g...a koja sam izas...o NEKA!! :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Oterali smo im Bajica, Hristica, Jankovica.. znam za jos dvojicu ali ne mogu da se setim imena.. a zar je bitno ;)
I Bog je Slaninar...
Locked