15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Locked

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

- Vrlo zanimljiva konferencija za štampu, jer su pored Milinkovića istoj prisustvovali Meda, Vuk, Katai i Smiljanić. Sutra će sva četvorica na teren, a i sva četvorica su pozvana na okupljanje mlade reprezentacije Srbije (BRAVO MOMCI)!!!

- Trajković NEĆE igrati - Milinković je rekao da mu se dogodila istinska tragedija, a da će sutra svi ostali igrati ZA NJEGA. Poziciji drugog štopera je bliži Karan. Dejane, hoćemo (i želimo ti) da ponoviš partiju sa polufinala Kupa!

- Svi tvrde da cz jeste favorit, a da ćemo mi sve što imamo reći NA TERENU i posle meča! Zapeti su kao strune i željni da sutra pokažu šta znaju.

To i očekujemo!!! Samo hrabro!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Grofe, a Pavlovic (sta se sa njim desava)?

Cestitke nasim momcima na pozivu u reprezentaciju- konacno neko zove igrace koji zaista imaju potencijal, a ne neke zvezde novina i sl..
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zeljafcv wrote:Црвена звезда : Војводина 4. децембар 2010, 18:00

Главни судија: Веселиновић Слободан

Помоћни судија 1: Јовановић Владимир

Помоћни судија 2: Давидовић Петар

Четврти судија: Поповић Марко

Посматрач: Јовановић Срђан

Делегат: Стојаковић Бранко


Veselinovic nam je ove sezone sudio protiv Jagodine (0:0) i protiv Rada (0:1). zvezdi je sudio protiv partizana (0:1).
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Без Трајковића, Павловића и Миловића, а са Караном и Смиљанићем наша одбрана је бар 50% слабија... :(

Такође свака част момцима за позив у младу репрезентацију, али ако Милинковић мисли са њима у првих 11 да победи на маракани?! :roll: Не иде то баш тако...

Пре недељу дана сам био убеђен у нашу победу, али како се утакмица ближи сумњам све више и више... Само да нам опет не метну 3 комада лагано (нису ником)! :roll:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Grba_NS
Grofe, a Pavlovic (sta se sa njim desava)?
Ako ja dobro razumeh, Pavlović se oporavio, ali može biti da je Smiljanić igrama zauzeo poziciju i da Milinković neće "menjati" njih dvojicu (ni) sutra.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Aha, znaci bata je nasao kako da nastela tekmu a da niko ne skonta...OCU MILOVICA I PAVLOVICA UMESTO SMILJANICA I KARANA, ILI NAM RECITE DA STE NASTELOVALI!!!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Voja wrote:
Znaciiii...Voja je lud :lol: :lol: :lol:
Ako izgubimo,ispadamo iz trke za prvo mesto i automatski je lakse pravdati prodaju vedeta tima... na to sam mislio.Ukoliko pak pobedimo,a stignu ponude za najbolje u timu,kako dici lovu,a opravdati prodaju,jer smo u igri za titulu!?Znam da ce mnogi pomisliti "neka osvoje titulu,pa nek onda prodaju po mnogo vecim cenama",ali ovo je Srbija... ovde sve mora preko noci :wink:
Avangarda wrote: Без Трајковића, Павловића и Миловића, а са Караном и Смиљанићем наша одбрана је бар 50% слабија... Sad

Такође свака част момцима за позив у младу репрезентацију, али ако Милинковић мисли са њима у првих 11 да победи на маракани?! Rolling Eyes Не иде то баш тако...

Пре недељу дана сам био убеђен у нашу победу, али како се утакмица ближи сумњам све више и више... Само да нам опет не метну 3 комада лагано (нису ником)! Rolling Eyes
Koja je poenta ovakvih postova?! Verujući da nisu zlonamerni jedino logično objašnjenje je da neki navijači Vojvodine (na sreću manjina) prosto imaju problem da vide svoj tim kao pobednički - kao da su navikli i da očekuju da uvek treba da budemo iza cz&p. Pa setite se da nije uvek bilo tako i da i mi sami utičemo na to kako će biti!

Hajde da sada svi pružimo maksimalnu podršku igračima i da kao navijači Voše ne unosimo nepotrebnu pometnju (ima već ko je zadužen za to). Imamo dobar tim i trenera, po svemu izgleda da je konačno i uprava zauzela pravi stav i sada je odlična prilika da konačno nešto uradimo.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

novosadjanin wrote:
Zeljafcv wrote:Црвена звезда : Војводина 4. децембар 2010, 18:00

Главни судија: Веселиновић Слободан

...


Veselinovic nam je ove sezone sudio protiv Jagodine (0:0) i protiv Rada (0:1). zvezdi je sudio protiv partizana (0:1).
Sve nabrojane utakmice je sudio besprekorno i nepristrasno, ali u svim utakmicama je bila jad i beda od fudbala, sem možda igra Rada u drugom poluvremenu.
DAJ GOL!!!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Neki ljudi se toliko plaše poraza,da na sam pomen utakmice sa zvezdom već nalaze izgovore zbog čega u stvari nećemo dobiti i već se uveliko maše belom zastavicom.Ovakav stav nikome ništa dobro ne donosi,osim ako postoje ljudi koji žive za to da kažu:,,Eto rekao sam vam,prodata...''
Svi su želeli Smiljanića u prvom timu,sad ga pljuju zato što je cigan,dok na terenu pokazuje solidne partije kao i ceo tim.Možda baš Karan bude igrač utakmice,možda im zavuče iz prekida,možda da autogol...Imamo negativan skor sa ciganima i istina je da ova utakmica znači mnogo,ali nije ni presudna.Malo ko je očekivao da ćemo pobediti partizan,pa smo ih ponizili.
U svakom novinskom članku,u svakoj izjavi mogu se pronaći optimizam i vera...Idemo da ih pobedimo,pa šta nam Bog da.Dajte malo optimizma,da se to natrlja i na igrače i da pokorimo i taj bg više...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
brankec
Posts: 5
Joined: Mon Oct 18, 2010 7:12 pm

Post by brankec »

Andreyos wrote:Neki ljudi se toliko plaše poraza,da na sam pomen utakmice sa zvezdom već nalaze izgovore zbog čega u stvari nećemo dobiti i već se uveliko maše belom zastavicom.Ovakav stav nikome ništa dobro ne donosi,osim ako postoje ljudi koji žive za to da kažu:,,Eto rekao sam vam,prodata...''
Svi su želeli Smiljanića u prvom timu,sad ga pljuju zato što je cigan,dok na terenu pokazuje solidne partije kao i ceo tim.Možda baš Karan bude igrač utakmice,možda im zavuče iz prekida,možda da autogol...Imamo negativan skor sa ciganima i istina je da ova utakmica znači mnogo,ali nije ni presudna.Malo ko je očekivao da ćemo pobediti partizan,pa smo ih ponizili.
U svakom novinskom članku,u svakoj izjavi mogu se pronaći optimizam i vera...Idemo da ih pobedimo,pa šta nam Bog da.Dajte malo optimizma,da se to natrlja i na igrače i da pokorimo i taj bg više...
U potpunosti se slazem sa tobom,svaka cast na tekstu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Svaka cast pojedinim forumasima, kakave oni ideje i zamisli imaju u glavi pred duele sa vecitima pa to nema ni u najgorim filmovima o teorijama zavere... Da, Bata je namestio utakmicu, i to tako sto je ubacio svoje insajdere Karana i Smiljanica :lol:
Kad cete vi shvatiti da se utakmice kao sto je ova (direktno odlucuje o drugom mestu) nikad ne namestaju?!
Mi, ukoliko izgubimo, znam tacno koji ce se forumas prvi javiti da "trubi" o tome kako je namesteno...
Sad bih bas voleo da Karan i Smiljanic startuju u prvoj postavi i da sa njima pobedimo, cisto da vam zapuse usta sa tim vasim iritirajuce smarajucim pricama o namestenoj utakmici!

Samo hrbro sutra momci, ko god da istrci na teren, bez pardona, U MESO :!:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Grba_NS wrote:Svaka cast pojedinim forumasima, kakave oni ideje i zamisli imaju u glavi pred duele sa vecitima pa to nema ni u najgorim filmovima o teorijama zavere... Da, Bata je namestio utakmicu, i to tako sto je ubacio svoje insajdere Karana i Smiljanica :lol:
Kad cete vi shvatiti da se utakmice kao sto je ova (direktno odlucuje o drugom mestu) nikad ne namestaju?!
Mi, ukoliko izgubimo, znam tacno koji ce se forumas prvi javiti da "trubi" o tome kako je namesteno...
Sad bih bas voleo da Karan i Smiljanic startuju u prvoj postavi i da sa njima pobedimo, cisto da vam zapuse usta sa tim vasim iritirajuce smarajucim pricama o namestenoj utakmici!

Samo hrbro sutra momci, ko god da istrci na teren, bez pardona, U MESO :!:

Tja, sve mi smrdi zaista na namestaljku. Nemam obicaj da bacam ovakve postove, ali bilo je jace od mene. Voleo bih da nisam u pravu i da bas Smiljanic i Karan budu glavni akteri na nasoj strani.

I, ukoliko mislis na mene, ne, necu biti prvi koji ce da vice "nepravda!".
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Eto, pre 5 dana super atmosfera ovde, i onda se približi meč sa zvezdom i sve ode dođavola...
Ajde da se ne ponašamo kao da su samo mečevi sa blizancima bitni, pa da u slučaju lošeg ishoda zaboravimo na sve dobro što je ovaj tim dosad uradio, kao i da ne počnu titulaške maštarije ako ih odvalimo...
Bolji smo, i stoga verujem u pobedu.
Neka prenesu stav, želju i borbenost od meča sa partizanom na ovaj i sve će doći na svoje mesto.

SAMO BORBENO!
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kakav forum :roll: :roll: :roll: :roll:

Ponekad se stvarno zapitam sta ce nama i titula i (J)Evropa, sto se mi opste i nesto takmicimo i "bjemo" sa blizancima kada ovako sami o sebi pisemo najgore.
Jeste da Karan nije tog kvaliteta Trajkovica, ali da ce imati ogromnu zelju da odigra i najbolje do sada, verujem. Neka sam "budala" :!:
Mali Runi posle one afere "Kula". sigurno da nije vise onako omiljen kao nekada, i da ga sada svi drugacije gledamo. Ali vec je jednom dao gol ciganima, zasto ne bi opet, pa i tada je bio cigan zar ne :wink: Neka sam "budala" sto verujem da ce odigrati dobro.
Oko Lazetica. On je jedan od igraca koji po meni ima najveci motiv da igra. Da dokaze ciganskoj upravi, da su se zajebali sto su ga oterali. Jeste da to nije onaj motiv kojim mi navijaci Vojvodine zelimo da nasi igraci udju u megdan sa blizancima, ali mislim da to ide na nasu korist.
Posle prvog kola, trazili smo ostavku Milinkovica, posle partizana bio je svetac, posle Lucana opet ostavka, posle rada ostavka, posle SMedereva gazimo cigane milion posto, sada dan, ej BRE dan pred mec sa njima pucamo milion posto.
E JEBEM ti ja nas navijace Vojvodine :!:

GAZI BRE JAJARE BEOGRADSKE :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Da prognoziram ishod meca necu, iako sam glasao gore za nereseno jer mi to u ovom trenutku deluje najrealnije. Zvezda ce ostati druga, a mi treci i to je to. Naravno vise od svega bih voleo da sutra zgazimo beogradsku gamad.
Vidim opet se poteze prica da pobedeom ostajemo u trci za titulu. Po stoti put vas pitam kakva titula, od toga nema nista niti ce biti u skorije vreme.
Cigani najavljuju podrsku lazeticu, neki kazu da ce cak i skandirati njegovo ime, ja im ne bih pruzio taj luksuz. Lazetic sutra NE SME da igra.
Da slepo verujem u pobedu i da sam ludi optimista nisam, jer posle toga obicno sledi veliko razocaranje kada je u pitanju Vosa. Samo cvrsto na zemlji i uz puno krvi i znoja mozemo uzeti tri boda sutra u beogradu.
SAMO BORBENO!
United of Vojvodina
Locked