21. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

Locked
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

igoork wrote:Prvo i osnovno u ovom haosu da je dosao za ovo vreme ni Ferguson nam ne bi pomogao! Pustite coveka da radi,ako nastavimo da menjamo trenera pascemo samo dublje. Kad ce neki to da shvate?

Ne branim Đumija ali po stavovima koje je ovde iznosio se slažem sa njim.
Ono što od njega očekujem,pogotovo što je ovde izneo da na sastav niko sem njega nema uticaj je da bude radikalnih promena!!!
U redu je to Igoork.
Ne trazim ja njegovu smenu. Dobice on sansu do kraja prvenstva, to je sigurno.

On lepo pise ovde, i navija za Vojvodinu, ali dzaba meni i svima nama to, ako on ne zna svoje ideje da primeni u praksi.
Ja od toga sto je on pisao, nisam video ni 2% na terenu.

Licno ga ne znam, ne sumnjam da je dobar covek kao sto vecina ovde tvrdi, ali ga gledam samo kao trenera.
I vidim coveka ne bas impresivne karijere, uglavnom drugoligaski klubovi i to bez vecih uspeha, koji dobija sansu u svom omiljenom klubu, i za sada pada na ispitima svakog vikenda.

Mozda on jeste skriveni genije, ali me u to nije ubedio. Sta vise, smatram da je najgori ovogodisnji trener. Mada i ima mnogo tezi posao od svojih prethodnika.
Last edited by Nevernik on Sun Mar 28, 2010 10:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

igoork wrote:Prvo i osnovno u ovom haosu da je dosao za ovo vreme ni Ferguson nam ne bi pomogao! Pustite coveka da radi,ako nastavimo da menjamo trenera pascemo samo dublje. Kad ce neki to da shvate?

Ne branim Đumija ali po stavovima koje je ovde iznosio se slažem sa njim.
Ono što od njega očekujem,pogotovo što je ovde izneo da na sastav niko sem njega nema uticaj je da bude radikalnih promena!!!
Фергусон би добио срчку. :D
И ја сам исто помислио што и Воја кад сам видео Адамса.
Тим није лош, и даље мислим да је бољи од циганског. Проблем је што нема неког лидера на терену и недостатак вере у себе и Вошу.
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

Ljudi nemojte pljuvati...


Veceras sam prisustvovao divnoj fudbalskoj veceri na nacionalnom stadionu. Naime,zvezda je odigrala jednu odlicnu utakmicu (smatram najbolju u sampionatu) ,svo vreme se apsolutno pitala i sa jednom organizovanom odbranom,sjajnim lazeticem i rutinskim egzekutorom Lekicem,podigla na noge oko 20.000 gledalaca.

Jedini koji zasluzuju pohvale a dosli su iz novog sada su navijaci firme ,zajedno sa transparentom SVI STE VI KOMUNISTI PRAVLJENI NA KALUP ISTI ! ! !.
I dalje tvrdim da po imenima imamo najbolji klub u zemlji ali da smo ekipno ubedljivo najgora ekipa.

Brkic - danas solidan. Nije imao puno dobrih odbrana ali nekako mi se sve vise cini da ga stavljaju pred streljack vod.
Djurisic - nemam komentar. :oops:
Pletch - standardan ,ali nema sa kim da igra
Vulicevic - mislim da je decko izgubo motiv
Tumbas - koliko ko moze,ali ipak je alternativa
Adjuru - nit smrdi nit mirise
Djurovski - e ja lepo ne znam sta da kazem. da li su on i tadic pohadjali skolu 1-10-1 ( 1 tekma odlicno,10 uzas ,1 prosecno) ,veliko je pitanje ...nije povukao sto je njegov osnovni zadatak,zvezdina odbrana se nije ni oznojala
Meda - nas najbolji igrac danas,trudo se ,vukao koliko je mogao ali bez konkretnog resenja
Stjepanovic - kada njega gledam imam utisak da igraju 3 ekipe na terenu. Mi,protivnik i on. Decko igra sam za sebe.
Mereba i Bilbija (kao alternative) - nista.
Mrdja - nemam pravo da ga krivim,povuce,bori se,gura se ,pada, dribla ,ali bez ucinka. igrac sa limitiranim sposobnostima,ali osecajem za gol. :wink:

Sve u svemu. Crno bez belog...
STO SE RADI
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Setite se Kahrimana i onog čuvenog nuđenja telefona sa njegovim menadzerom Brziću na treningu.
Mislite li da je sada drugačije?
A Lazetić i sve ono što je Marić dobio da ga stavi u prvi tim.
Mislite li da je sada drugačije?
Šta mislite šta je sve u opticaju za na primer našeg vrlog kapitena?
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

zvezda je uvek iz krize izlazila protiv Vojvodine :!: Mi smo obican ciganski klub :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Od Marakane (meč s Austrijom) do Marakane, sezona nam prođe, i sve je opet isto! Vratili smo se u početnu tačku začaranog kruga beogradskih džibera, njihovih mecena i ostalih šupaka (Mrđa, Mario, Slaven, Tadić i naravno Đurišić). I odlično nam ide, vreme je za novi krug!

E moj treneru, 5 godina ste čekali da preuzmete Vojvodinu... Zbog ovoga? Niste trebali ni dolaziti.

Đumi je povrh svega uspeo da pokvari i ono što je kod Sose dobro funkcionisalo – Bilbiju i Merebašvilija je potpuno izbacio iz ravnoteže.

Predstoje nam velika uzbuđenja, dok iz sredine tabele polako budemo tonuli na dno lige, među talog, gde je ovim igračima i mesto.
Last edited by 021 on Sun Mar 28, 2010 11:53 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ssnigd wrote:zvezda je uvek iz krize izlazila protiv Vojvodine :!: Mi smo obican ciganski klub :!:
Koji izlazak iz krize? Pa i Zvezda je bila ocajna.Da su imali bilo koji profesionalni klub naspram sebe,mec bi bio mnoooogo neizvesniji.Njima je u odbrani promaja,kao i kod nas.Sredinu i nemaju.A u napadu.... pa dovoljno je reci da njihovi napadaci samo nama daju golove.Covece,mi gubimo 2:0 i ne menjamo nista.Jel to znaci da je Zvezda izasla iz krize.Mi smo ih castili.Jednostavno,dali smo im pobedu.Daleko bilo da kazem,da smo prodali,nego jednostavno.... ma.... bolje da sam Farmu gledao tih sat ipo.Ustvari,14 minuta,posle toga se nije imalo sta vise gledati :oops:
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne znamo šta se tačno dešava u ekipi.
Djumi je na primer spomenuo da mu Mrđa najviše pomaže,a što se tiče nekih mlađih igrača da su oni veoma blizu da budu oterani zbog toga kako se ponašaju.
Ispada da su oni narušili atmosferu u ekipi.
Zar je to zaista tako,pa jednostavno ne mogu da poverujem da su Mrđa,Mario,Slaven i ekipa sveci,a naši mladići problem.
I to tako isto koji god trener da dođe.
A zar nije isti taj Mario uzeo sebi jednu polusezonu slobodno,zatim par nedelja navodno povređen boravio po beogradskim splavovima,a onda se iznenada oporavio uprkos "prognozama"?
Zar je jedino Mrđi dozvoljeno da telefonira za vreme utakmice i raspravlja se sa navijačima?
Zar se jedino Slavenu toleriše da dok je u igri radi šta god hoće i pritom ne bude zamenjen?

Ako je problem u Smiljaniću,a znamo svi da ima ludu glavu,pa javno to obelodanimo i kaznimo ga,a ne ovako da tobože pogađamo šta je posredi.Isto ako su u pitanju Katai i Mudrinski(mada je neverovatno kako smo te mlade momke etiketirali,a za neke matore dripce se redovno javljaju advokati).Ko se ne ponaša sportski,ne može ni da igra fudbal.

Ali šta je sa Vukom Mitoševićem,mladim Šušnjarom i Faberom,Stevanovićem koji je sada u Borcu,zar su i oni toliko problematični?
Kao što je ranije glavni problem bio i Aleksić kako je to stepanović izjavljivao.

ZAR SU TA NAŠA DECA KOJA VOLE VOJVODINU BAŠ KOMPLETNO SVA PROBLEMATIČNA?
Last edited by ice on Sun Mar 28, 2010 10:26 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Voja wrote:
ssnigd wrote:zvezda je uvek iz krize izlazila protiv Vojvodine :!: Mi smo obican ciganski klub :!:
Koji izlazak iz krize? Pa i Zvezda je bila ocajna.Da su imali bilo koji profesionalni klub naspram sebe,mec bi bio mnoooogo neizvesniji.Njima je u odbrani promaja,kao i kod nas.Sredinu i nemaju.A u napadu.... pa dovoljno je reci da njihovi napadaci samo nama daju golove.Covece,mi gubimo 2:0 i ne menjamo nista.Jel to znaci da je Zvezda izasla iz krize.Mi smo ih castili.Jednostavno,dali smo im pobedu.Daleko bilo da kazem,da smo prodali,nego jednostavno.... ma.... bolje da sam Farmu gledao tih sat ipo.Ustvari,14 minuta,posle toga se nije imalo sta vise gledati :oops:
Nisi me razumeo.
Kada god zvezda lose igra ili dodje u seriju losih rezultata, uvek posle toga dodje duel protiv Vojvodine u kojem oni naravno pobede sa minimum tri razlike, a cesto i vise, i na taj nacin najave izlazak iz krize. Profesionalnih klubova u ovoj zemlji nema, jer da ih ima ne bi zvezda sa ovim gracima bila prva bez obzira na penale, sudije, itd....
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

ice wrote:Ne znamo šta se tačno dešava u ekipi.
Djumi je na primer spomenuo da mu Mrđa najviše pomaže,a što se tiče nekih mlađih igrača da su oni veoma blizu da budu oterani zbog toga kako se ponašaju.
Ispada da su oni narušili atmosferu u ekipi.
Zar je to zaista tako,pa jednostavno ne mogu da poverujem da su Mrđa,Mario,Slaven i ekipa sveci,a naši mladići problem.
I to tako isto koji god trener da dođe.
A zar nije isti taj Mario uzeo sebi jednu polusezonu slobodno,zatim par nedelja navodno povređen boravio po beogradskim splavovima,a onda se iznenada oporavio uprkos "prognozama"?
Zar je jedino Mrđi dozvoljeno da telefonira za vreme utakmice i raspravlja se sa navijačima?
Zar se jedino Slavenu toleriše da dok je u igri radi šta god hoće i pritom ne bude zamenjen?

Ako je problem u Smiljaniću,a znamo svi da ima ludu glavu,pa javno to obelodanimo i kaznimo ga,a ne ovako da tobože pogađamo šta je posredi.Isto ako su u pitanju Katai i Mudrinski(mada je neverovatno kako smo te mlade momke etiketirali,a za neke matore dripce se redovno javljaju advokati).Ko se ne ponaša sportski,ne može ni da igra fudbal.

Ali šta je sa Vukom Mitoševićem,mladim Šušnjarom i Faberom,Stevanovićem koji je sada u Borcu,zar su i oni toliko problematični?
Kao što je ranije glavni problem bio i Aleksić kako je to stepanović izjavljivao.

ZAR SU TA NAŠA DECA KOJA VOLE VOJVODINU BAŠ KOMPLETNO SVA PROBLEMATIČNA?


Ice, apsolutno se slazem. Bojim se da su nasa deca problematicna zato sto su nasa, znas sta hocu da kazem. :D

Evo, lupam glavu od kraja meca. Zasto ne damo sansu Faberu u nastavku prvenstva? Sta mozemo da izgubimo? Evropu necemo videti, a iz lige ne mozemo ispasti. Zasto ne dobije sansu Katai? O Mitosevicu da ne pricam, tek on zasluzuje sansu.

Naravno, svi ti nasi povici su uzaludni. Moramo forsirati kapitena i Tadica zbog leta. Ne zaboravimo, Bajern, Zenit i Valensija se kidaju oko usluga tih fudbalskih carobnjaka.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pa zar nam nisu vece sanse da neke igrace prodamo ako ne igraju?Ko ce njih ovakve kupiti,kad ih vidi na delu?
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

U stvari,sada se može videti snaga naših menadzera i gazda koji stoje iza pojedinih igrača,a svi znamo da su to često neke Keke,Šarići i slični.

I ko takvim ljudima sme da kaže NE,pogotovo ako ti je na čelu kluba sličan koji dobija svoju masnu proviziju?

Da se razumemo,ne sumnjam ja u to da je većina naših trenera samostalno sastavljala ekipu,ali status koji imaju pojedini igrači u klubu sve govori,oni se jednostavno svojim ponašanjem sami nameću,a svi ostali igrači su manji od makovog zrna,a neki su možda i digli ruke.Tako da me i ne iznenađuje što su se neki odali alkoholu(a setimo se da je prema Smiljaniću mnogo ranije pravljena nepravda,pa i momku je valjda sve dozlogrdilo).
Last edited by ice on Sun Mar 28, 2010 10:45 pm, edited 1 time in total.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Voja wrote:Pa zar nam nisu vece sanse da neke igrace prodamo ako ne igraju?Ko ce njih ovakve kupiti,kad ih vidi na delu?
Namontiraće se nešto na YouTube-u. :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

trelos gia fcv wrote:A Tadić izlazi iz igre i ... SMEJE SE!!!
EEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJ, SMEJE SEEEEEEEEE!!!


Drugari forumaši, iako se nisam dugo - verbalno družio sam vama - ovom prilikom vas pozdravljam i želim sve najbolje.
Jedna od najbitnijih stvari u životu mi je Vojvodina, ali ima i nešto preče od toga a zove se privatan život!
Bojim se da će mi se luzerstvo ovoga kluba odraziti upravo na moj privatan život, a sa obzirom da nisam klinac...
...BUDITE MI POZDRAVLJENI I DO VIĐENJA U NEKIM BOLJIM I LEPŠIM DANIMA...
Da, slažem se.
Složili smo se nas dvojica još letos (već posle prvih pripremnih utakmica), kada si rekao da je sezona 2009/2010 za Tebe završena i da se okrećeš 2011oj.Vratili smo se, jer nije lako napustiti Vojvodinu, ali, zaista, imamo mi i svoj privatan život, i što bi ga zapostavili baveći se tuđim. Jer, FK Vojvodina je skroz izgubila tu zajedničku dimenziju, postavši prosti zbir onih unutar nje.Ja im svima (upravi, trenerima, igračima), zaista, želim da uspu poslu i da je sačuvaju od neprilika.Valjda je toliko zaslužila, za ovi 96 teških godina?Ali ne mogu više da se nerviram i trošim.Preterano je to za jednu ,, najvažniju sporednu stvar na svetu".
Srećno, svima bilo!
PS
a meni sledi težak period odvikavanja od aktivnog učešća u diskusijama na ovom Forumu.Nosili smo se sa događajima kako smo znali i umeli.U nekim trenucima je izgledalo da ima šanse da dobijemo Vojvodinu kakvu mislimo da ona treba da bude.Bilo je i radosti i tuge, ali kad se sve sabere, nismo uspeli da stignemo do tog cilja.Čini mi se da smo danas ponovo na početku. I zato, nije fer da isti sastav kreće iz iste tačke.
Dobili smo dva kvalitetna nova Moderatora i smatram da je red da nastavimo tu akciju i krenemo sa potpuno novom moderatorskom postavom na Forumu.Zato, molim Uredništvo da na moje moderatorsko mesto postavi i treće novo ime od naših aktivnih članova.
Molim da niko ne pita zašto (i da se oko toga ne vodi rasprava: jednostavno ne mogu više, niti treba više.Vreme je za sveže ideje i sveže ljude).Hvala na razumevanju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Voja wrote:Pa zar nam nisu vece sanse da neke igrace prodamo ako ne igraju?Ko ce njih ovakve kupiti,kad ih vidi na delu?
Vojo, to ni meni nije uopste jasno, ali je realnost takva.

Ne znam, mozda misle da ce neko kupiti Mrdju bez gledanja, da ce biti dovoljna statistika na papiru koja pokazuje da je Mrdja najbolji strelac nase lige?

Mozda misle da ce neko kupiti Tadica zato sto ima dosta meceva u mladoj reprezentaciji?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Locked