19. kolo: Smederevo-Vojvodina 1:0

Locked
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

U sredu cu pobeci iz skole na utakmicu samo da nas nebi bilo manje od groblja i da bi obukao dres :!:
Apsolutno nicemu ni nemam,a ni nemogu da se nadam.
__________________________________________________
Nikada nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo....
nenad69
Posts: 18
Joined: Wed Dec 30, 2009 3:30 pm

Post by nenad69 »

šta beše,sa igračem više čitavo poluvrme i ništa,ma važno je da je djumi trener,a uspesi neka dodju za pet šest godina, i bitno je da ne igra đurovski,lilika,rekreativo,ps. na vojvodinu se navija u celooj srbiji,a ne samo u novom sadu
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Zeljafcv wrote:Kako je igrao Adams?
никако :lol: кратко и јасно :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
nenad69
Posts: 18
Joined: Wed Dec 30, 2009 3:30 pm

Post by nenad69 »

Zašto se ne oglašavju forumaši što su bili protiv stepanovića,jedino on je mogao srediti razmaženu bandu,oterali ga zbog neuspeha protiv zvezde i partizana,da je ostao stepi voša bi se borila za itulu,ili bi najmanje bila druga,sad će biti sedma posle utakmice protiv blizanaca,ma iako izgube neka djumija on je NAŠ,a vi ostali koj navijate iz srbije nemate pravo da komentariše voša je briga NOVOSADJANA
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

nenad69 wrote:Zašto se ne oglašavju forumaši što su bili protiv stepanovića,jedino on je mogao srediti razmaženu bandu,oterali ga zbog neuspeha protiv zvezde i partizana,da je ostao stepi voša bi se borila za itulu,ili bi najmanje bila druga,sad će biti sedma posle utakmice protiv blizanaca,ma iako izgube neka djumija on je NAŠ,a vi ostali koj navijate iz srbije nemate pravo da komentariše voša je briga NOVOSADJANA
Budi odmereniji malo u svojim postovima nemoj da si zajedljiv, trudi se i da nesto konstruktivno napises a ne samo da pljujes po treneru u svakom postu. Jer, veruj mi, ovako ne delujes kao navijac Vojvodine.

ps nemoj samo stepija da uzdizes molim te, kad bi cuo sta o njemu, njegovim metodama, njegovom autoritetu, i njegovim treninzima pricaju igraci i iz Cuke i iz Vose sve bi ti bilo jasno...
Come on you Reds!
nenad69
Posts: 18
Joined: Wed Dec 30, 2009 3:30 pm

Post by nenad69 »

Evo nešto konstruktivno,oterati sportskog direktora,a možda i buturovića,dati djumiju omladinsku školu,dovesti iskusnog trenera tipa ivice brzića,ali nikakao da je iz vojvodine,red ,rad,red, disciplina,to je pokušao stepi pa su ga oterali,prodati tadića,mrdju,nabaviti reflektore,poboljšati marketing po celoj srbiji,ne znam za buturovića,donosi pare,ali meša se u sporstki deo,ali ipak od njega nema boljeg za sada
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Bogdan96 wrote:U sredu cu pobeci iz skole na utakmicu samo da nas nebi bilo manje od groblja i da bi obukao dres :!:
Apsolutno nicemu ni nemam,a ni nemogu da se nadam.
Takodje i ja! Podrzavam te apsolutno :!:
Volem Vošu!
Locked