4. kolo: Vojvodina-Smederevo 1:1

Locked

Oklop Smederevaca ce...

...biti pretopljen u nova tri boda
50
86%
...ustopovati zahuktalu Vosu
8
14%
 
Total votes: 58

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne treba zaboraviti ni to da smo mi do sada pobedili mozda i 3 najgore ekipe u ligi koje zauzimaju 3 poslednja mesta na tabeli(dobro tu je i Jagodina koja je imala tezi raspored od Hajduka).I cim je dosla ekipa iz sredine tabele,cvrc mi uzesmo samo bod.Bolje da na vreme shvatimo da ne ide na dobro.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nijedna ekipa nema maksimalan ucinak do sada,tako da u ovoj ligi sa ovakvim timom mozemo da konkurisemo za najvisi plasman.Partizan igra na tri fronta i nas tim treba to da ima na umu vec u nedelju,sve njihove misli su upucene na Tuluz i to je prilika da ih dobro proanaliziramo i uzmemo najmanje bod iz Beograda.Njihove komsije nemaju ni priblizno kvalitetnu celinu i bodove osvajaju na snagu,zalaganje i svoje ime.Bar jedna pobeda u naredna dva meca je imperativ ako zelimo da nas iko iole ozbiljno shvati!
Napred Voso!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Pa nas nikad niko nece ozbiljno shvatiti jer vidis izjave zvezdinih igraca...Vojvodina je dobra ali nemoze da izdrzi tempo te igre....oni misle da su uvek bolji a jedini cimo mozemo da im dokazemo da to nije istina je najvisi plasman!!!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Bogdan96 wrote:Pa nas nikad niko nece ozbiljno shvatiti jer vidis izjave zvezdinih igraca...Vojvodina je dobra ali nemoze da izdrzi tempo te igre....oni misle da su uvek bolji a jedini cimo mozemo da im dokazemo da to nije istina je najvisi plasman!!!
Prošlo je vreme lažnih pobednika !
VOŠA ZAUVEK !!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nazalost ako podbacimo u naredne dve utakmice Jevticeva izjava ce vec dobiti na znacenju.Mogli smo im pobedom protiv Smedereva uterati strah u kosti,mada mozda je ovako i bolje,ko ce ga znati,vidim da je igracima tesko pao remi sa Smederevom i to me raduje,sto se toga tice poneli su se bolje nego njihov sef koji se nesto ucutao.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

ice wrote:Nazalost ako podbacimo u naredne dve utakmice Jevticeva izjava ce vec dobiti na znacenju.Mogli smo im pobedom protiv Smedereva uterati strah u kosti,mada mozda je ovako i bolje,ko ce ga znati,vidim da je igracima tesko pao remi sa Smederevom i to me raduje,sto se toga tice poneli su se bolje nego njihov sef koji se nesto ucutao.
Nadam da ta dva izgubljena boda znače da će morati da ne igraju na dve nule u sledeća dva meča u prvenstvu. Ja iskreno neću biti zadovoljan bez 4 boda iz ta dva meča.
Ja čekam dan kad im neće teško pasti podela bodova sa Smederevom, već podela bodova sa večitima u Novom Sadu. Ono što je dobro u svemu ovome, je da ćemo svi na ovom forumu za dve nedelje znati koliko je ko bio u pravu za nekog igrača, trenera i taktiku. Ja prvi jedva čekam test mog poznavanja fudbalske igre :lol:
P.S. Nadam se da u svoj ovoj tenziji pred derbije, neće zaboraviti da prođu to famozno i nadasve opasno prvo kolo Kupa :wink:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Svi su generali posle bitke a..?
Ja verujem Stepiju i na nacin koji radi kao i u igrace i ne znam zasto toliko sumnje od strane forumasa?
Zar vi mislite da oni to ne osete na terenu dok mi urlamo sa tribina?
Neko sa istoka dobacio Slavenu nesto itd itd.. sta ce nam to?!?!?Ako hoces nesto da mu kazes sacekaj kraj idi do juga pa kad izlaze savataj ga pa mu reci sta oces al ne usred utakmice ! tako se ne bodri svoj tim
Slazem se da Alexic mora da igra standardno a ne 10-20min , i da Stepi mora cesce da menja i ranije, ali ostalo radi savrseno.
Takodje naravno da moramo da volimo i postujemo nasu decu ali to ne znaci da samo oni moraju igrati.
Ja ne mogu da zamislim nas vezni red bez Maria...ne znam za vas.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja cak i ne mislim da je neko u subotu puno podbacio osim Lovrica i Tumbasevica,a delimicno i Stjepanovica i Stojke.No,svako ima pravo na gresku osim Tumbasevica koji ih je vec vise puta pravio.Ali najvise je podbacio nas trener svojom taktikom,pa ni to nije smak sveta,ali onda umesto da prihvati odgovornost posle meca kao posle utakmice sa Metalcem,on se poneo onako kako se poneo i kako ne dolikuje bilo kome,a ne treneru sa takvim renomeom.
Djurovski se zaista trudio u nedelju,cesto je trazio i prostor za sut,ali nije on kriv sto je postavljena takva taktika.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Moram se sloziti sa Sheckijem...ni ja ne mogu da zamislim veznni red bez Djurosvskog...i mislim da niste skroz upravu oko nase deca...itd itd!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Posle svega procitanog ja mislim da je najpametnije da se tema zakljuca, strasti su uzavrele sto je i razumljivo posto svi veoma emotivno dozivljavamo sve sto se desava oko voljenog nam kluba, i tu energiju prenesemo na sledecu temu koja je svakako vaznija, utakmica sa bg blizancom u nedelju.. Pozdrav svima 8)
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I ja se slažem da je tema pri samom kraju, i da su se (čak i bez zaključavanja), diskusije završile.Ljudi su izneli svoje mišljenje o toj utakmici i o čitavom uvodnom ciklusu sezone 2009/2010.
Sad dolaze na red pravi mečevi istine. Nadam se da će eho raznovrsne diskusija dopreti do ušiju aktera na terenu i složiti se na pravi način u njihovim glavama. Jer, u sledeće 3 utakmice, treba će nam, koliko vredne noge, još više bistra glava svih u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked