Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9956
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Koliko se secam,Gaga Radojicic je u Vosi tukao iz svih pozicija.Jos se secam gola u Zemunu sa preko 40 metara,tako da ako ga krene u nedelju,i naredi ofanzivu,dobijemo Borac sa 4:0 (mada realno,nikakva su ekipa)... ko zna gde ce Dostanic zavrsiti :lol:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote:
GRADJANSKI wrote:Dragan Radoičić će u nedelju, u meču s Borcem, prvi put samostalno voditi jednu superligašku ekipu, što mu se desilo, kako je priznao, mnogo ranije nego što je očekivao.

– Razmišljao sam o tome kako bi bilo lepo da jednog dana vodim Vojvodinu, ali nisam očekivao da će mi se to tako brzo desiti i, naravno, sada sam usredsređen isključivo na duel s Čačanima. Sreća je što vlada dobra atmosfera u ekipi i očekujem da ćemo svoje navijače uspeti da uverimo kako smo preboleli poraz na Karaburmi i kako ulazimo u novu pobednosnu seriju – kaže Radoičić.

Debitant na klupi Novosađana najavljuje da će pokušati da predstavi i neka nova rešenja:

– Biće dve-tri promene u sastavu, a na treninzima isprobavamo više varijanti. Pokušaću da forsiram drugačiji sistem igre, ofanzivniji, kako bismo mogli da budemo efikasniji. Jedan od onih koji mi se ozbiljno nameću je Risto Lakić, koji se polako vraća u nekadašnju formu, a što se tiče Brazilca Leandra, utisak je da se još nije dovoljno snašao i da mu treba još vremena da uhvati korak s ostalima, s tim što mu velik problem predstavlja i komunikacija na terenu zbog toga što ne poznaje jezik. Prijatno sam iznenađen napretkom mladog stopera Dejana Karana, koga smo pozajmili Paliću, ali je ovde za prijateljske utakmice. Kod njega je sasvim očito koliko napreduje i verujem da ćemo ubuduće na njega moći ozbiljno da računamo. .
]
Pozdravljam razmišljanje Gage Radoičića.
Videćemo koje će igrače izvesti na teren i klupu. I, naravno, kako će to funkcionisati u praksi.Ako bude na nivou njegovih igara u Voši, za početak, ne bi trebalo biti loše.
Mislim da će za ovaj meč ,sigurno, dobiti odrešene ruke i da bi mogao da poentira u instant šansi (koju mnogi nisu i neće, skoro ili nikad, dočekati).Još jedna potvrda koliko je važno biti na pravom mestu u pravo vreme.Ipak, bio je naš igrač (sasvim solidan) i kao svakom od njih želim mu puno sreće u debiju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote: Ipak, bio je naš igrač (sasvim solidan) i kao svakom od njih želim mu puno sreće u debiju.
Sto bi rekli rudari "Srećno"!
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

NAVIJAČI VOJVODINE NA FORUMU FAVORIZUJU DVA IMENA


U Fudbalskom klubu Vojvodine bar jednom godišnje tema “trener” je aktuelna. Tada se licitira, nagađa, preporučuje spekuliše.

Fudbalska čaršija to voli i dok direktorski tandem Cvetko Riđošić – Radisav Rabrenović kombinuje, odmerava i vaga, pre nego što Upravnom odboru predloži ime kandidata, nama ostaje da se bavimo željama i glasom onih koji redovno odlaze na stadion “Karađorđe.” I tu nema jednoglasja. Krug pominjanih kandidata ovih dana proširen je i na Slobodana Pavkovića, kojeg navijači pamte po “najboljoj igri”. No, ako se vratimo trenerima koji se već vrte kao potencijalni pikovi za crveno-belu klupu, utisak je da blagu prednost kod navijača, prema polemici na “firminom” forumu, imaju Zoran DŽimi Marić i Aleksandar Janković.

Zoran Marić je Novosađanin, odigrao je više od 500 utakmica za crveno-bele, bio mladi reprezentativac, igrao u Španiji, a onda i godinu dana vodio prvi tim. Nasledio je na klupi Milana Đuričića 20. avgusta 2005. godine, u trećem kolu (pobedio Rad 2:0), do 12. avgusta 2006. godine kada je posle drugog kola (poraz od Borca 0:2) podneo ostavku. Danas je direktor omladinsko-pionirskog pogona FK Vojvodina.
- Kao neko ko je zaposlen u Fudbalskom klubu Vojvodina, kao dete ovog kluba i neko ko je u fudbalskoj karijeri postigao mnogo zahvaljujući najviše Vojvodini, svakako da je moja i dužnost i zadovoljstvo da se odazovem na takav poziv. No, ne znam koliko je to u ovom času realno, jer već imam odgovoran posao kao koordinatir omladinsko-pionirske škole, a sa mnom na temu šefa stručnog štaba iz kluba još niko nije razgovarao. U svakom slučaju, interes FK Vojvodina mora da je na prvom mestu, a oni koji o tako vitalnom pitanju odlučuju, sigurno znaju kakav im profil stručnjaka za visoko postavljene ciljeve odgovara – kaže Marić.

Jedan od potencijalnih kandidata za klupu Vojvodine je i mladi stručnjak Aleksandar Janković koji je svoje umeće iskazao vodeći Crvenu zvezdu u veoma delikatnom trenutku protekle sezone.
- Zarobljen sam već gotovo pet meseci, jer raskid ugovora s bivšim klubom nije regulisan. Takav status me mnogo košta i voleo bih da se što pre okonča. Ali, nisam preveliki optimista, to mi govori iskustvo i trenutno stanje na Marakani- istakao je u telefonskom razgovoru za "Dnevnik" Aleksandar Janković.

Sporazum s rukovodstvom Zvezde, u ostavci, navodno je postignut.
- Da, ali nema realizacije. Dakle, nisam slobodan trener, nemam pravo da radim. Dva su puta da skinem okove, a to je verifikacija džentlmenskog sporazuma ili da uđem u spor, aktiviram arbitražu UEFA i FIFA. Nemam pravo da razmišljam na ovaj drugi način ne zbog nekih sentimentalnih razloga prema čelnicima najtrofejnijeg kluba, već zbog Zvezde kao institucije i mog drugog doma- poručio je Janković.

Ima li nagoveštaja da se "Gordijev čvor" preseče uskoro ?
- Nisam želeo da opterećujem javnost, ne volim ni preveliku reklamu, ali moj slučaj se aktuelizovao zbog nekih ponuda i interesovanja klubova iz inostranstva za moje usluge. Pat pozicija u koju sam dospeo nije prijatna, pa mi preostaje nada da će proraditi dobra volja i da će svanuti sunčano jutro u kojem ću najzad moći da kreiram dalju karijeru po mojim notama- veli Janković.

Ima li prostora za razgovor na o angažmanu u Vojvodini ?
- Gospodin Butorović uradio je mnogo za Vojvodinu, jer je klub postavljen na zdrave osnove, funkcioniše u skladu s pravilima koja se mogu sresti i na zapadu. Tu je i solidan igrački potencijal, zapaženi takmičarski rezultati- diplomatski će Janković.

Konkretno, ako brzo bude rešen vaš status u Zvezdi i stigne ponuda iz Novog Sada...
- Ko zna gde bih već bio u Evropi, da sam imao u džepu potrebne papire- uzvratio je Aleksandar Janković, čiji su dalji planovi, očigledno, u vezi s ino-angažmanom.

S. Savić - Z. Rangelov

SELEKTOR ORLIĆA SLOBODAN KRČMAREVIĆ
Ne mogu na dve stolice

Jedan od potencijalnih kandidata za mesto šefa stručnog štaba Vojvodine, uspešni selektor mlade fudbalske reprezentacije Srbije, Slobodan Krčmarević, prokomentarisao je nezvaničnu kandidaturu prvo u šaljivom tonu.
- Kad Partizan ili Vojvodina traže novog trenera moje ime se uvek spominje. Ispada da sam večiti kandidat za obe klupe.

Potom je u ozbiljnom tonu konstatovao.
- Izuzetno poštujem Vojvodinu kao klub, koja regrutuje mlade igrače, uostalom da ne nabrajam koliko ih imam u selekciji. Spadaju u sam vrh srpskog fudbala uz Partizan, Zvezdu i OFK Beograd. Stvorili su i optimalne uslove za rad, poseduju kvalitet, imaju podršku navijača.

Da li su neki kontakti već uspostavljeni?
- Ne, zaista nije bilo sada nikakve priče. Ranije, priznajem, takva mogućnost je bila otvorena - iskreno će Krčmarević.

Problem je svakako i funkcija selektora mladog nacionalnog tima, važeći ugovor i mnogo posla oko pripreme za nastup na EURU u Švedskoj.
- Upravo tako, ne mogu da sedim na dve stolice. Imam posao, sjajne momke u reprezentaciji, moram maksimalno da se posvetim izazovu koji je ispred nas - dodao je popularni Krčma.

A onda vidno raspoložen selektor se još jednom našalio.
- Prepreku bi mogla da predstavlja i boja dresova, crveno-bela. Zna se da je moja opcija crno-bela varijanta, ali postoji i ona rezervna garnitura oprema s plavim koloritom. Šalu na stranu, počastvovan sam činjenicom da sam u kombinaciji za mesto trenera u klubu koji neobično cenim. Ali, kockice se sada nisu složile, možda u nekom budućem vremenu dođe i do takvog raspleta - završio je Krčmarević.

Z. Rangelov

VLADIMIR PETROVIĆ PIŽON ČEKA INOSTRANI ANGAŽMAN
Vojvodina je veliki klub

Zvezdina četvrta zvezda, trener s bogatim stažom i internacionalnim uspesima, među kojima posebno mesto zauzima srebro s EP mladih selekcija u Nemačkoj, Vladimir Petrović Pižon trenutno je slobodan stručnjak, možda i ozbiljan kandidata da nasledi na klupi Vojvodine Dragoljuba Bekvalca.
- Nisam razmišljao o nastavku karijere u Srbiji, jer čekam povoljan inostrani angažman. Imam nekoliko ponuda, vreme će pokazati šta je najbolje u ovom času za mene - konstatovao je Petrović sa Zlatibora, gde učestvuje u radu trenerske škole.

Ako stigne poziv Vojvodine?
- Niko me nije kontaktirao, a vidim u štampi da se spominje i moje ime. To je veliki klub u kojem je lepo raditi. Potrebno je samo malo strpljenja, kontinuiteta u radu da se zabeleže željeni rezultati. Imaju Novosađani sjajan tim, idealan spoj mladosti i iskustva, što može da bude dobitna formula - smatra Pižon.

Pre tri godine bili ste promovisani u šefa stručnog štaba novosadskih crveno-belih, ali je sve trajalo veoma kratko?
- Zbog toga sam i rekao da je lepo raditi u Novom Sadu, jer sam osetio taj ambijent. Meni se posrećilo da sam odmah po dolasku u ravnicu dobio nekoliko unosnih finansijskih ponuda iz inostranstva. Znalo je to i rukovodstvo, pa je rastanak bio korektan - kaže Pižon, koji se u zimskoj pauzi 2004/2005. godine umesto u Vojvodini obreo u Kini.
Dakle, Petrović je otvoren za razgovor ako se na stolu nađe i konkretna poziv uprave Vojvodine. Z. R.

Dobro je što je sve ovo objavljeno u novinama. Pa, valjda je sada jasno i onima kojima dosad nije bilo (ne znam stvarno kakvo je većinsko mišljenje na Firminom forumu, ali nema razloga da ne verujem da ga je Sava verno preneo). I, ako je ono zaista bilo takvo :oops: A, posle datih izjava priželjkivanih ,, kandidata" još će se više zarumeneti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

vladans wrote:
Ja sam blago receno sokiran pisanjem nekih ljudi ovde!?Pa covece koji je tvoj razlog sto dolazis na utakmice?Ta nasa Vosa kao sto kazes ili neko eventualno c....g....i ulizica koja bi sedela na nosoj klupi?!Moras se definitivno odluciti sta i kako dalje,jer ako ti poistovecujes nas klub sa bilo kojim trenerom kao sto uostalom cini i sama uprava nakon onog saopstenja(u komunistickom stilu)gde vrsi klasicnu zamenu teza i FK.Vojvodinu i celu njenu istoriju poistovecuje sa jednim potpredsednikom zaduzenim za sportska pitanja u grdnim si problemima i zabludama!Da li je za tebe c...g...bio covek sa kojim je Vojvodina prvi put u svojoj istoriji osvojla titulu,da li je za tebe u trenutku osvajanja druge titule Ljupko Petrovic bio c...g....zajedno sa Sinisom,a Jokan,Vujacic,Vorkapic...gro...g....ili je mozda Maras bio purg...g...?!
Da li si ti siguran da su Bobe Pavkovic,Rajevac,Govedarica....od malena navijali za Vojvodinu i kako cemo mi to da proverimo?Da ih odvedemo na detektor lazi pre nego sto potpisemo sa njima ugovor?!Ja sam siguran da 95posto ljudi zaposlenih u klubu kako u ovom trenutku tako i u zadnjih dvadeset godina nisu bili navijaci Vojvodine,vec su navijali za "nasa dva najveca kluba" i sta sad?!Da pravimo klub od nule,zaposlimo najsposobnije od nas hiljadu sa stadiona i ovih nasih foruma....da u mladje kategorije primamo samo proverenu decu koja imaju valjan dokaz da im je cela familija crveno-bela?!Pa jel mi hocemo titulu ili u Vojvodjansku ligu?!
Ponavaljam,jedini kriterijum koji se primenjuje u svakom ozbiljnom klubu jeste KVALITET tog coveka,a ne to za koga navija,narocito mi trenutno nismo u poziciji tako nesto nesto da trazimo jer svi dobro znamo kakva nam je situacija u zemlji sto se tice simpatisanja klubova!
Svaka cast Vlado!

RESPEKT!
User avatar
Turija
Posts: 10849
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Verovatno sam sam večeras i preterao sa pisanjem, ali na ovo moram da iznesem svoj stav.
Ja stvarno ne znam za koga su oni navijali kao mali, ali sam siguran da od svih pobrojanih samo Dejan Govedarica (kao veliki) navija za Vošu.
Siguran sam da i Beki (porodično čak i Nataša) koji ovde nije pomenut, a protiv čije smo vizije fudbala imali toliko zamerki, navija za Vojvodinu. Jer, oni su to javno rekli kada nisu morali.A, ko to kaže, javno u medijima, bez kalkulacija, ja mu bez rezerve verujem.I kada sam kritikovao trenera Bekvalca, nije mi bilo lako, jer sam imao to na umu, ali Voša je ipak ispred svih nas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:I kada sam kritikovao trenera Bekvalca, nije mi bilo lako, jer sam imao to na umu, ali Voša je ipak ispred svih nas.
Sa jedne strane ti nije bilo lako da stavljaš kritike kada (navodim samo jedan primer) Sepuja gleda utakmice sa tribine, zato što nije popunio magistarski dep, a sa druge strane ti je teško da kritikuješ kada imaš na umu da je magistar navijač Vojvodine. I šta je sad bitnije od ta dva u okolnostima koje su se odigrale?

Da li je bitnije za koga neko na trenerskoj poziciji navija ili njegova medotologija odabira igrača, koja se mora priznati, u ovom slučaju bila ispod svakog kriterijuma bilo kog sportskog kolektiva, a ne kluba za koji navijamo? Da li ovakve stvari mogu uopšte da se stavljaju na tas? :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8928
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:Da li ovakve stvari mogu uopšte da se stavljaju na tas? :wink:
:!: :!: :!: :!:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Valjda ce jednog dana zaziveti taj zakon o sukobu interesa pa ljudi koji obavljaju odgovrne funkcije u klubu nece moci da se u isto vreme bave i menadzerisanjem?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Kako se juče moglo doznati od potpredsednika Vojvodine Ljubomira Apra, danas bi članovi Upravnog odbora našeg najstarijeg šampiona trebalo da raspravljaju o kandidatima koji bi mogli preuzeti funkciju šefa stručnog štaba po rastanku od Dragoljuba Bekvalca.

Prvi predlog kandidata, potvrdio je Apro, ostavljen je bio dvojici direktora kluba, tehničkog Radisava Rabrenovića i generalnog Cvetka Riđošića, dok će se rukovodstvo pozabaviti izborom, tako da se uprava novosadskih crveno-belih nije dosad upuštala ni u kakve pregovore, a potvrđeno nam je i da će ekipu u nedelju u duelu s Borcem predvoditi Dragan Radojičić. Jasno, u nedelju bi na utakmici s Čačanima u gledalištu trebalo očekivati i budućeg vodećeg u struci.

Posle smene Dragoljuba Bekvalca u ponedeljak, dan nakon poraza Vojvodine na Omladinskom stadionu od OFK Beograda sa 1 : 2, u opticaju se po kuloarima našlo nekoliko trenerskih imena, s tim što se jedan od prošlosezonskih stratega Crvene zvezde Aleksandar Janković iza toga oglasio s podatkom da je još vezan ugovorom za klub u kojem je bio na čelu struke. Nema sumnje da bi to, naravno, bio otežavajući faktor ukoliko bi se razgovaralo na relaciji Vojvodina–Janković, ali se mora imati u vidu i da nije reč o problemu koji ne bi bilo moguće rešiti u slučaju kada bi eventualno bilo dogovora.

Tako zasad listu želja, po onome što se čuje, čine Ivica Brzić, koji je u nekoliko navrata uspešno vodio Vojvodinu i, svojevremeno, bio njen kapiten, pa Vladimir Petrović, u više slučajeva pominjan kao onaj koji bi mogao zasesti na mesto prvog stručnjaka jednako, uostalom, kao i Ratko Dostanić, potom donedavni selektor Miroslav Đukić, koga su još odmah po završetku igračke karijere hteli Novosađani, kao i selektor mlade reprezentacije Slobodan Krčmarević.
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:
NAVIJAČI VOJVODINE NA FORUMU FAVORIZUJU DVA IMENA


U Fudbalskom klubu Vojvodine bar jednom godišnje tema “trener” je aktuelna. Tada se licitira, nagađa, preporučuje spekuliše.


Dobro je što je sve ovo objavljeno u novinama. Pa, valjda je sada jasno i onima kojima dosad nije bilo (ne znam stvarno kakvo je većinsko mišljenje na Firminom forumu, ali nema razloga da ne verujem da ga je Sava verno preneo). I, ako je ono zaista bilo takvo :oops: A, posle datih izjava priželjkivanih ,, kandidata" još će se više zarumeneti.
Ovo je sramota šta ovi treneri izjavljuju. Pa ne da mi ne bi seli na klupu, nego bi dobro razmislio da li da im uskratim gostoprimstvo ukoliko dođu sa nekim timom kod nas na stadion. Mada, kao što Turija kaže, možda je i dobro da u startu otkriju svoje karte, pa da uprava vidi ko im se sve nameće, i šta im je činiti. Pižon bi nas verovatno prvom prilikom na isti način napusti i osramotio, Janković bi nas trenirao dok ga njegova majka crvena zvezda ne pozove netrag u svoje jato, i tako u krug...
Vratite Brzića, i dozvolite mu da nastavi priču koju je uspešno započeo, ili dovedite nekog od mladih ljudi kojima ime FK Vojvodina bar nešto u životu znači. A ponavljam, takvih imamo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

S obzirom kakvim se imenima spekulise za novog trenera,moj stav je da ostavimo Radojicica i Sarabu pa da u zimskoj pauzi razmisljamo o tome da li nam je potreban novi trener.
Dosta je Vojvodina "trosila" trenere i trenerska imena,vreme je da stvori nekog trenera iz svog pogona bas kao i bg blizanci sto su stvorili (Vermezovica,Djukica,sad Jokana,ili pak Jankovica,Janevskog...).

Realno gledano,Maric je ubrao plodove Djumijeve selekcije,kad je trebao sam da spremi ekipu i sam da oformi tim za novu sezonu,ne slavno je zavrsio),Brzic trazi nesto sto je u ovom trenutku nemoguce za FKV,(ali krajnje normalan zahtev) da se oko selekcije i dovodjenja igraca iskljucivo on i samo on pita i da u dogovoru sa predsednikom odradi prelazni rok i da mu se ne dovode igraci koji "moraju" da budu u 11. O ostalim imenima i ne treba trositi reci,u ovom trenutku su nam NEPOTREBNI,jer verujem da nista novo ne bi doneli a da mi to vec nemamo ili da neko od nasih trenera(u ovom slucaju Radojicic i Saraba) ne mogu postici. Gruja trenutno ima posao u Jugovicu,verovatno nije sjajno tamo,ali eto i on je po meni jedan od konkurenata za "stvaranje naseg trenera"...

Ono sto Vojvodini najvise fali je skauting, obilazak teritorije Vojvodine i snimanje mladih igraca od strane par ljudi koji ne bi podpadali pod uticaj bilo koga i savesno obavljali taj posao(pa ovde se o malom Karamaticu pise vec 2 meseca,a da li ga neko prati iz kluba,pisalo se o Stjepanovicu,Lakicu...i uvek se zakasnilo za godinu,dve sa "angazmanom").Bolje ga dovesti i rizikovati sa njim,nego zarad nekog procenta dovesti izrabljenog igraca koji nema mesto u nekom bg timu.

Uglavnom to je to,vreme ja da stvaramo trenere MI(Vojvodina),a ne da kupujemo "velika i proverena imena srpskog fudbala"
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Stara Garda wrote:Brzic trazi nesto sto je u ovom trenutku nemoguce za FKV,(ali krajnje normalan zahtev) da se oko selekcije i dovodjenja igraca iskljucivo on i samo on pita i da u dogovoru sa predsednikom odradi prelazni rok i da mu se ne dovode igraci koji "moraju" da budu u 11.
Brzić je skoro radio u Voši i ne bi bez razloga postavljao takve uslove, što bi praktično značilo ono na čemu i Radoye i ja potenciramo još od prošlog dovođenja Brzića na mesto šefa struke. Džaba nama novi trener, kad se on postavlja samo da bi pokrio tuđe greške i mutne rabote u klubu i sve tako u beskraj. A to praktično znači da nije ni bitno koji će trener dobiti posao u klubu, kad se već sve unapred zna.
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Na povratku iz Azerbejdžana, dok smo čekali ukrcavanje na avion, Cvetko je na moje pitanje zbog čega su smenili Brzića, odgovorio da Ivica nema licencu , a tehnička lica više nemaju pravo da sede na klupi, pa nisu imali izbora. E sad, koliko god bih ja voleo da ponovo vidim Brzića na mestu trenera, postavlja se pitanje da li je to uopšte moguće. Čisto sumnjam da je u međuvremenu po pitanju njegove licence nešto urađeno...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Vlado, hteo sam da kazem da sam decenijama na zapadu i da ne mogu vise da gledam i nerviram se kako pojedini paraziti iz kluba od nas prave idiote :!: Da li neko ovde veruje u titulu i da li su je navijaci trazili? Da li na klupi treba da dovedemo neku novu cigansku ljigu i potrcka Cvetkovog, Rabrenovog itd. Ljupkovih 3 dana, Jankoviceve zivotne opsesije, smesnog patriote Dostanica... Od "tih" jedino moze Miha i Djuka, a Dostanica, Ljupka, Jankovica ne bih voleo da vidim ni u blizini Novog Sada :!:

Ocekujem od NASE FIRME da zauzme stav i da na klupi vratimo Brzica kod kojeg ce igrati samo oni za koje on proceni da trebaju da igraju! Tu su jos Govedarica i Gruja!

Stara Garda je ovde pisao o skautingu kluba, mislim da ovde na forumu vec imamo jednog savrsenog :wink: , ali sta vredi kada nasi direktori su i mendzeri. Pogledajte kada je ovde pisano o Stjepanovicu, Lakicu, Mutavdzicu, Lazicu, sada Karamaticu

LJUPKO, DOSTANICU, JANKOVICU I OSTALA GAMADI U VOSI STE NEPOZELJNI :!:
Post Reply