Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ja ne govorim tu o finansijskoj stabilnosti, vec o tome da im sudijska pomoc nije potrebna. Sto se finansija tice, njima vise od privida stabilnosti i nije potrebno.
I mi smo vazili za najstabilniji klub u drzavi, a onda je jedan covek umro i pokazalo se koliko mi ''S'' od te realne stabilnosti nismo imali.

Za sada jasu taj talas, ne moraju da kradu, osim ako ne zagusti.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Rabba wrote: Sun Jun 16, 2024 2:30 pm
Voja wrote: Sun Jun 16, 2024 2:17 pm Moj upis se odnosio na to da se plasim da ne krenemo njihovim stopama
Moj je bio reakcija na gospodinFKV-ov upis, a ja već godinama ako ne i deceniju drvim na sav glas na to što si napisao...
gospodinFKV wrote: Sun Jun 16, 2024 3:40 pm Ja ne govorim tu o finansijskoj stabilnosti, vec o tome da im sudijska pomoc nije potrebna.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1232
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Image

Боли њих курац што ћемо ми једну од утакмице века по имену противника играти у Тополи, а не у Новом Саду...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ajmo jedan selfi da pošaljemo Predsedniku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 896
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Thu Jun 20, 2024 10:39 am Image

Боли њих курац што ћемо ми једну од утакмице века по имену противника играти у Тополи, а не у Новом Саду...
Bitno da je tu slika sa ciganijom,boli njih k***c i sto Jovanovic ide dzabe u czv.
УПРАВА НАПОЉЕ!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ista slika u ruznalu, samo sa Vucevicem.
Dobio sam izliv sns ciganije u mozak.
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Lepo su osmislili scenario i realizovali ga bez po muke. Bacili nama udicu da uzmemo na zub malog i onda lepo odradili kombinaciju sa ovom nebuloznom klauzulom u ugovoru. I šta, to kao niko u klubu nije znao? Ovo je svesno i dobro promišljeno urušavanje kluba i višemilionska šteta naneta Vojvodini za koju cela uprava treba da snosi odgovornost!

Ako se ovo desi, morao bi stadion da grmi “Uprava napolje!”, ali se to, naravno, neće desiti.

I nemojte nasedati i usmeravati svoj gnev na Laneta i malog! Nisu oni nevini, ali su glavni krivci na drugoj adresi i predstavljaju se kao rukovodstvo ovog kluba.
POŠTO OBRAZ ???!!!
SlaninarIzNS
Posts: 37
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: Uprava

Post by SlaninarIzNS »

Ma daj bre više dosta mi i ove uprave i svega. Čisti lopovi! Uprava napolje!
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

A koga umesto zbiljića?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

slanobarac wrote: Thu Jun 20, 2024 5:44 pm A koga umesto zbiljića?
Ako zanemarimo one koji su opravdano odsutni, Dule Vlaović, Voja Gajić i Vuković su uvek na raspolaganju :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Cane wrote: Thu Jun 20, 2024 6:44 pm
slanobarac wrote: Thu Jun 20, 2024 5:44 pm A koga umesto zbiljića?
Ako zanemarimo one koji su opravdano odsutni, Dule Vlaović, Voja Gajić i Vuković su uvek na raspolaganju :mrgreen:
Da, tako je svejedno. Sa Gajicem smo bili, cak jedanput, i drugoplasirani. Svakako vise to nije nasa FK Vojvodina, tako da nema veze ko ce biti uprava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Turija wrote: Thu Jun 20, 2024 7:25 pm
Cane wrote: Thu Jun 20, 2024 6:44 pm
slanobarac wrote: Thu Jun 20, 2024 5:44 pm A koga umesto zbiljića?
Ako zanemarimo one koji su opravdano odsutni, Dule Vlaović, Voja Gajić i Vuković su uvek na raspolaganju :mrgreen:
Da, tako je svejedno. Sa Gajicem smo bili, cak jedanput, i drugoplasirani. Svakako vise to nije nasa FK Vojvodina, tako da nema veze ko ce biti uprava.
Možda Dule Dalton ili Šćepanović.... Kucamo na vrata zaboravljenih asova. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

slanobarac wrote: Thu Jun 20, 2024 5:44 pm A koga umesto zbiljića?
Ako je terizcev mali izasao iz zatvora, ok je DETE
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2372
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Uopšte mi se ne sviđa kako sve ovo izgleda i kuda vodi. Od Preletanovića, potencijnig odlaska malo juniora kod :shit: pa sve do ovoga da protiv Ajaxa igramo u Topoli i još mnogo drugih stvari.
Trenutna uprava na čelu sa Zbiljićem ozbiljno troši sve kredite koje ima kod navijača. Neverovatno mi je da neke stvari ne znaju ili neće da prepoznaju, kao da rade tako da ih svi navijači omrze i da ih teraju kao da nisu svesni da su na tankom ledu od dolaska jer su stranački kadar, ja sam stvarno bez reči a tu najmanje zameram za malog juniora jer onaj ugovor i klauzula u njemu su morali biti stavljeni da proba da se uspegla situacija i sačuva mali Lane u klubu.

Ja se uvek vodim tim da su to pozitivne stvari da neko zatraži otkaz jer se pokaže pravo lice ali onda mora da se odgovori javno i da se uperi prstom u aktere tog događa i da se zabrani prilazak stadionu tim karikaturama. Nametanje te klauzule samo po sebi dosta govori. Zato treba javno da se reaguje ali to možemo od ovih da zaboravimo.

Ja sam ovde prvi gledao racionalno sve odluke da sagledam i da ih shvatim i prihvatim ako su prihvatljive jer sam takav po prirodi i ne pljujem po inerciji ali i kod mene ova uprava polako klizi ka takvoj okolnosti da ću ih javno terati iz kluba.

No sačekaću kraj prelaznog roka i sumiraću sve utiske nakon toga i izneti moje mišljenje ali mi se ovo uopšte trenutno ne sviđa !

Šta reći kada nisu prepoznali trenutak da vrate našeg Medojevića u klub.
Post Reply