Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Lexa.. aj razmisljaj malo...
Stvarno mislis da ce decko zavrsiti u Bajernu ili nesto slicno?
Nema sanse..jeste dobar igrac ali tesko da moze za tako neki klub da igra.
A zna se da para vrti gde burgija nece.
Zar stvarno mislis da momak ne bi doso kod nas kad bi Bata ponudio duplu platu u odnosu na Rapid? Doso bi deran ko 2 i 2!
:)

Naravno ipak smatram da je to nerealno da se desi ,ne zato sto nije moguce nego zato sto smo mi poznati da pojacanja trazimo medju slobodnim igracima.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

To je potpuno nerealno ako cemo iskreno. Prvo, odakle nama milion ipo evra da damo za jednog igraca - evo racun nam u blokadi od 10. aprila pise na sajtu NBS. Drugo, dvostruka plata u odnosu na Rapid bi verovatno iznosila jedno 50.000 evra mesecno sto takodje nemamo, a i da imamo - nema smisla da jedan igrac dobija 5-10 puta vise novca nego drugi najplaceniji. I trece, on sigurno ne bi otisao iz jednog Rapida koji je ozbiljan evropski klub u jednu Vojvodinu koja 14 godina ne zna za titulu, a o Evropi samo sanja.
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Helm wrote:u jednu Vojvodinu koja 14 godina ne zna za titulu, a o Evropi samo sanja.
Iako lepo zvuci, 24 godine su u pitanju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Uh, matematika jaca strana. :oops:
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

shecky wrote:Lexa.. aj razmisljaj malo...
Stvarno mislis da ce decko zavrsiti u Bajernu ili nesto slicno?
Nema sanse..jeste dobar igrac ali tesko da moze za tako neki klub da igra.
A zna se da para vrti gde burgija nece.
Zar stvarno mislis da momak ne bi doso kod nas kad bi Bata ponudio duplu platu u odnosu na Rapid? Doso bi deran ko 2 i 2!
:)

Naravno ipak smatram da je to nerealno da se desi ,ne zato sto nije moguce nego zato sto smo mi poznati da pojacanja trazimo medju slobodnim igracima.
Gde sam ja rekao da ce on zavrsiti u Bayernu? Mozda zavrsi u Wolfsburgu, mozda u Herthi,
mozda u nekom skromnijem nemackom klubu. Obrni, okreni, ono sto si predlozio je naucna
fantastika. Tog momka ne bi mogli dovesti pa sve i da je slobodan.
Ostalo ti je Helm lepo objasnio.
fare
Posts: 2920
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Neka oni vrate Bobu Novakovica !!!!!!!!!!!!!
fare
Posts: 2920
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Vec polako pocinju da jedu go**a mame im ga Beogradske http://www.fudbaluzivo.rs/oumaru-ponovo-u-zvezdi-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Zar Abu nema ugovor do januara?
POŠTO OBRAZ ???!!!
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Milan wrote:Zar Abu nema ugovor do januara?
Tacno tako.
Abu ima ugovor do januara ali kakav mu je ugovor, tj. kakve sve klauzule postoje to ne znam.
Pretpostavljam da postoji klauzula po kojoj se zna tacna cena za njega, po principu "ko ponudi
toliko i toliko moze da ga vodi".
Prema svemu sudeci ovo je poslednja sezona da gledamo Abua u Vosi, eventualno ga mozda
budemo gledali u kvalifikacijama za LE (u zavisnosti od toga kada cemo ga tacno prodati) ali
u principu je to to.
Sto se tice ovih novinarskih brlja, nepotrebno je trositi tastaturu na to.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

lexa wrote:Sto se tice ovih novinarskih brlja, nepotrebno je trositi tastaturu na to.
Pogotovo kad dolaze sa nekih fantomskih portala tipa "fudbaluzivo.rs", tako da se teško čak i mogu nazvati novinarskim. A evo vidim i oni su čak obrisali tu vest sa tog linka već. :roll: Prenošenjem takvih vesti samo dajete besplatnu reklamu nekom bezveznom sajtu sklepanom za pola dana, kakvi u poslednje vreme niču kao pečurke posle kiše, ali isto tako preko noći i nestaju.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

lexa wrote:Sto se tice ovih novinarskih brlja, nepotrebno je trositi tastaturu na to.
Hvala kome god i cemu god da je neko ovo napokon napisao osim mene :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Bivsi trener Novog Sada kaze da vredi obratiti paznju na Dimitrova Indjija, Bojica iz Krusevca i naseg Ivanica.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Ivanic ukoliko dobije PRAVU sansu, postace miljenik navijaca!!!
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: Transferi

Post by Samo borbeno ! »

Toto Riina wrote:Bivsi trener Novog Sada kaze da vredi obratiti paznju na Dimitrova Indjija, Bojica iz Krusevca i naseg Ivanica.
Za Dimitrova greske nema ! Verujte mi niste svesni kakav je to igrac. On nije talenat,on je vec odlican igrac. Pokrece ceo tim i pravi je kreator igre,jednim potezom resi utakmicu. Cini mi se da je prosle godine bio jedan od najboljih strelaca lige. Pogledajte kakav gol je dao OFK-i u kupu... Mislim da ima par njegovih snimaka na yt.Pre par nedelje Indjija gubila 2:0 i dobila crveni i Srdjan Dimitrov(Pishta) dao gol iz slobodnjaka i posle toga jos 1 glavom i zavrse 2:2. Bas je juce dao gol Vozdovcu,gledao sam tekmu. Mislim da mu je cena visoka i da hoce da ide preko... Iskreno ja ne bih voleo da dodje u Vosu jer nisam nesto dobar sa njim,ali o njegovim igrackim kvalitetima ne treba trositi reci. Igra na poziciji prednjeg veznog,klasican kreator igre.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Finale Kupa Srbije između Vojvodine i Jagodine (8. maja) privući će na tribine brojne skaute iz Evrope. Dobra iskustva, pre svega sa kupovinama fudbalera iz Novog Sada, dovešće u Beograd emisare raznih timova spremne da se uživo uvere u kvalitete pojedinih igrača.

Kako SPORTAL.RS saznaje od izvora bliskih "Staroj dami", nemački Bundesligaš Frajburg će poslati specijalnog skauta, koji će pratiti Branislava Trajkovića. Štoper koji je u decembru bio na meti Udinezea, ali do transfera nije došlo, već neko vreme se nalazi na radaru nemačkog kluba.

Odbrambeni fudbaler je odigrao 21 meč za Vošu ove sezone i postigao jedan pogodak.
Izvor: http://sportal.rs/news.php?news=100012
Post Reply