Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Ako sam dobro zapamtio

Post by Владика »

dnevnik wrote:Rudar - Vojvodina 0:9 (0:3)

VRDNIK: Stadion Rudara, gledalaca 400,

sudija: Maksimović (Inđija). Strelci: Maksimović u 6, Lakić u 7, Babić u 15, Mitošević u 48, Hucišvili 51. i 59, Smiljanić u 64, Sekulić u 85. i Miščević u 87. minutu. Žuti kartoni: Travica i M. Bojić (Rudar).

RUDAR: Savić, Božić, Ležakov, K. Travica, Jović, Mitrović, Ninković, Gravara, Marinković, Stričević, M. Bojić. Igrali su još: Ivanušić, LJ. Bojić, L. Bojić, Trivunčić, Gerberc, Urošević, Ljuboja, Breško, Miličević, S. Travica.
VOJVODINA: Ristić, Lakić, Gvozdenović, Karan, Kovačević, Pleč, Tumbasević, Smiljanić, Babić, Maksimović, Hucišvili. Igrali su još: Perić, Medojević, Šušnjar, Sekulić, Mitošević, Zeljko, Bečelić, Miščević, Mihajlović i Džajić.

U sklopu proslave 90 godina postojanja i rada FK Rudar iz Vrdnika, člana opštinske lige Ruma - Irig prvi razred, gostovala je novosadska Vojvodina. Revijom golova Vojvodina je pobedila mnogo slabijeg rivala, čak 9:0, a prema šansama rezultat je mogao biti i ubedljiviji.
B. Roknić
Izuzetno me raduje povratak Sekulića. Ako ništa drugo sigurno je bolji zadnji vezni igrač i od Pekovića i Tumbasevića.
MotleyCrue
Posts: 14
Joined: Thu Sep 10, 2009 5:44 pm

Re: Ako sam dobro zapamtio

Post by MotleyCrue »

podbara wrote:
dnevnik wrote:Rudar - Vojvodina 0:9 (0:3)

VRDNIK: Stadion Rudara, gledalaca 400,

sudija: Maksimović (Inđija). Strelci: Maksimović u 6, Lakić u 7, Babić u 15, Mitošević u 48, Hucišvili 51. i 59, Smiljanić u 64, Sekulić u 85. i Miščević u 87. minutu. Žuti kartoni: Travica i M. Bojić (Rudar).

RUDAR: Savić, Božić, Ležakov, K. Travica, Jović, Mitrović, Ninković, Gravara, Marinković, Stričević, M. Bojić. Igrali su još: Ivanušić, LJ. Bojić, L. Bojić, Trivunčić, Gerberc, Urošević, Ljuboja, Breško, Miličević, S. Travica.
VOJVODINA: Ristić, Lakić, Gvozdenović, Karan, Kovačević, Pleč, Tumbasević, Smiljanić, Babić, Maksimović, Hucišvili. Igrali su još: Perić, Medojević, Šušnjar, Sekulić, Mitošević, Zeljko, Bečelić, Miščević, Mihajlović i Džajić.

U sklopu proslave 90 godina postojanja i rada FK Rudar iz Vrdnika, člana opštinske lige Ruma - Irig prvi razred, gostovala je novosadska Vojvodina. Revijom golova Vojvodina je pobedila mnogo slabijeg rivala, čak 9:0, a prema šansama rezultat je mogao biti i ubedljiviji.
B. Roknić
Izuzetno me raduje povratak Sekulića. Ako ništa drugo sigurno je bolji zadnji vezni igrač i od Pekovića i Tumbasevića.
Svaka cast....Sekulic zasluzuje sansu bio je medju najstandardnijima u mladjim kategorijama...sa Proleterom je usao u prvu ligu srbije a sada je tamo opet standardan u prvoj postavi i medju najbolje ocenjenima...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Trener Stepanović zadovoljan je, kaže, radom na treninzima i igrama većine fudbalera Vojvodine, ali ipak izdvaja nekolicinu iz drugog plana koji se nameću.

- Risto Lakić je odradio besprekorno,

Pjedini igrači nikada ni ne dočekaju svoju šansu u Vojvodini, ali zato ima i onih sa po 9 života... :?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Kad malo bolje razmislim, uopšte ne mogu da se setim tima Vojvodine bez barem jednog lodera... Pa zašto to ovoga puta ne bi bio prepošteni Risto! Moć navike je jako čudna stvar.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

the Gari wrote:Kad malo bolje razmislim, uopšte ne mogu da se setim tima Vojvodine bez barem jednog lodera...
Svaka čast za komentar :hurray:
a tako je bar 20 godina i, s vremena na vreme, u deceniji ranije ( onoj agoniji Vojvodine, kada je ispala iz lige).Međutim, tako kritičnih igrača, kao u poslednjih 10 godina, zaista nije bilo.
Čim smo pročistili redove; bili smo prvi ili se borili za prvo mesto.Neverovatno je to koliko samo malo fudbalskog poštenje treba da bi se odmah našao u vrhu našeg fudbala.
Danas se kao čudimo zašto su navijači Vojvodine toliko revoltirani na njena rukovodstva, nepoverljivi i ,,namćorasti", pa gledaju Vošine utakmice u pozorišnoj atmosferi.Pripisujemo to mentalitetu... ili ne znam čemu?A, rešenje je jako jednostavno:
kad stigne pravi fudbal, i fudbaleri, na naš teren, biće i gledalaca i fudbalske atmosfere u Novom Sadu.Dotle, samo oni koji baš ne mogu bez Voše - ma kakva bila :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Sasi ...

Post by fruskogorac »

Sale Jankovicu, smekeru ako citas ovaj forum, popravljaj, podizi fizicku spremu Alina Stoike.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Повредио се и Стојка, има ли малерима краја :?: Бркић се враћа из Ниона. линк
Samo napred Vojvodina!!!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Nadam se da se Stojka zaista povredio, a mogli bi još neki, mogao bi i Stepanović da se povredi, jako me je razočarao.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

šumar wrote:Nadam se da se Stojka zaista povredio, a mogli bi još neki, mogao bi i Stepanović da se povredi, jako me je razočarao.
:?: :?: :?:
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

šumar wrote:Nadam se da se Stojka zaista povredio, a mogli bi još neki, mogao bi i Stepanović da se povredi, jako me je razočarao.
Koji si ti ŠUMAR, ne mogu da verujem u šta se pretvara ovaj forum! Ne volimo mi dovoljno naš klub zato nam se sve ovo i dešava, uvek ćemo mi biti mali u odnosu na neke!

DOVIĐENJA!
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Alexandar wrote:
šumar wrote:Nadam se da se Stojka zaista povredio, a mogli bi još neki, mogao bi i Stepanović da se povredi, jako me je razočarao.
Koji si ti ŠUMAR, ne mogu da verujem u šta se pretvara ovaj forum! Ne volimo mi dovoljno naš klub zato nam se sve ovo i dešava, uvek ćemo mi biti mali u odnosu na neke!

DOVIĐENJA!
Majke mi, dajte se kontrolirati kako bi rekli ovi zapadno od nas.
Kakve baljezgarije vi pisete ovde. 6 utakmica zvanicnih odigranih i odmah posle prvog veceg kiksa Stepi odlazi ti si marioneta. Mani te se takvih gluposti, sagledajte stvari malo realnije. Vama su usta punija o tituli i bakracima nego ovima u klubu.
I pored loseg rezultata ja sam zadovoljan izasao sa stadiona. A zasto :?: Pa zato sto sam na primer dok sam iz sveg glasa pevao na severu, cuo zapad kako urlice. Zato sto je atmosfera na Karadjordju konacno bila fudbalska a ne pozorisna. Zato sto je dovikivanje Vojvodina Novi Sad sa zapadom i istokom postalo sve bolje na Karadjordju.
Ako ne mozete da se strpite do duela sa blizancima pa onda da iznosite vase komentare, onda nemojte pistai na ovom sajtu. Strasno dokle ovo ide.
Delimo prvo mesto, ni to vam ne valja. Ne kazem da sam zadovoljan sa svim sto se desava u klubu. Pojacanja, zagarantovana mesta za neke, itd... Ali pustimo Stepija da odradi bar ovaj deo polusezone, pa da onda vidimo sta i gde.
Toliko od mene.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Bravo za Aleksandra i ssnigd za sve napisano, slazem se u popunosti :hurray:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Grba_NS wrote:Bravo za Aleksandra i ssnigd za sve napisano, slazem se u popunosti :hurray:
:hurray:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stoji to sto ste napisali,ali recimo da se stvari trebaju pogledati i iz nekog drugog ugla.Prvo,niko nije zamerio toliko Stepanovicu na neresenom rezultatu.Zatim,ne vidim ni da se titula nesto previse spominje.
E sada,dolazimo i do tog pogleda iz drugog ugla.U pitanju je Danijel Aleksic.Zamislite da ste vi on.Stepanovic sa ovim sto radi u zadnje vreme(a sada je i vise nego jasno da je on zakuvao onu pricu sa vizom za Bec,to jest da nije zeleo Aleksica tada u timu) prakticno pocinje da unistava Danijelu karijeru,a s obzirom da momak od fudbala zivi,prakticno mu unistava i zivot.I kao da to nije dovoljno,on na konferenciji za stampu totalno potkopava ovog mladog igraca i to nakon utakmice gde je ovaj bio najbolji.A zasto?Zato da bi zadovoljio svoju povredjenu sujetu.Slicno je bilo i kada je Aleksic odlazio u Mancester,Stepi je odmah izjavio da je ovaj pogresio(i to samo on dok ljudi iz uprave normalno cute) i sada kada se ovaj vratio Stepi mu opet ne daje sansu,vec i pre i posle utakmice udara sve zesce po momku ko da mu je ovaj kriv za sve lose sto mu se desilo u zivotu.Jako pedagoski,nema sta.I to od tako iskusnog strucnjaka.Jasno je da tinja sukob izmedju njih dvojice,ali ne moze jedan trener od ugleda tako da se ponasa,uostalom time sto je izjavio narusio je i atmosferu u ekipi sigurno,a i ugled kluba.Da li je iko malo trezvenije o svemu tome razmislio?Inace Danijel Aleksic ne potice iz neke bogate porodice,za razliku od nekih drugih momaka nije se ponasao razmazeno,mogao je svojevremeno i da ode u Partizan,cak je to bila gotova stvar,ali nije,dosao je u Vojvodinu.Nije ni zurio napolje,odbio je svojevremeno poziv da bude u kampu Mancester junajteda.Momak inace nema oca,doduse ima ocuha.
Razmislite malo pre nego sto svo drvlje i kamenje bacite na ovog mladog momka koji voli ovaj klub i od cijeg buduceg transfera ce klub da zivi u nekoliko narednih godina.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ne znam zašto ste se toliko ustremili na šumara?Istina nije nimalo lepo tako nešto pročitati, ali meni se čini da je to šumar napisao iz očajanja, a ne loše namere i niskih strasti.
Taj naboj se sakupljao godinama (ne samo od dolaska Stepanovića ili spomenutih igrača u Vojvodinu.On se nama činio izlaz iz problema, polsednja šansa i pokretačka snaga promena - otud i toliko razočaranje).Jednostavno, šumaru ,,puko film" , jer nije video drugo rešenje, da se bilo šta promeni u ekipi.
Stalno se pozivamo na strpljenje, davanja šanse i vremena za sve.Ali to sve, sve manje postaje za sve, a sve više za neke.Mene mnogo ne čudi isfrustriranost navijača Vojvodine, jer navijači strpljivo čekaju 20 godina tu treću Titulu (i treba im dati medalju za strpljenje).Taj period od 20 godina je, objektivno, nešto malo manje od trećine prosečnog ljudskog veka.A, za projektovane želje navijača ne može se reći da su nerealne (za potencijal Grada Novog Sada i čitave Pokrajine).
Mi 40 godina (još od Prve Šampionske generacije) nismo videli neki pravi evropski tim, i utakmicu, u Novom Sadu.SE Cup je bio veoma blizu tih želja, ali je sve brzo nestalo, kao svaki lep san.Jedan moj, dosta stariji prijatelj sa novosadskih tribina, mi je često govorio:
hoćemo li doživeti da jedanput vidimo bar jedan pravi tim, i utakmicu, u Novom Sadu?Na žalost, čovek je umro, a želja mu se nije ispunila.Da li se sad može reći, za tog našeg navijača, da je možda bio nestrpliv :?: ( a nagledali smo se zajedno, i to najviše, fudbalskog ,,bofla" u Vojvodini).
Nama je Titula, ili Evropska liga, hitno potrebna.Ja mislim da je za to Stepanović, i ova uprava, preuzela odgovornost i najavila takav zadatak.Ne bi sad smeli, kao svi njihovi predhodnici, samo da traže što bolja opravdanja zašto ne možemo napraviti iskorak (pogotovo u nikad slabijoj konkurenciji).Dok se to ne desi, ne napravimo tim i igru, neće biti gledalaca u Novom Sadu, već će sve više biti onih koji neće hteti ni da kroče na stadion svoje mladosti.
Sačekaćemo, kao i i do sada strpljivo, te blizance (mada se ja iskreno bojim da u nedelju ne puknemo ko zvečka).Ranjeni partizani nemaju izbora. I kogod misli da su ovi njihovi neslavni rezultati u dobar čas, po nas - grdno se vara .Samo da posle ne bude da se mi pravdamo sa zlom srećom, kako nam nisu igrali ovaj, onaj ili ...naći će se već...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply