Kup Srbije - sezona 2012/13

Locked

Koliki je domet Vojvodine ove sezone, što se tiče kupa?

Poll ended at Tue Sep 25, 2012 4:06 pm

Kup je naš, ovaj put stvarno!
25
42%
Igraćemo finale i opet ga izgubiti...
10
17%
Dve utakmice polufinala su nam limit.
14
23%
Ispadamo u četvrtfinalu ili ranije.
11
18%
 
Total votes: 60

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by shecky »

Bravo Turija ,od a do sh .. mada nema potrebe istaci one koji su dobro odigrali jer za ovakvu utakmicu je to skorz nebitno .. ali stoji to sto si rekao.
Mora se reci mada vidim da to niko ni ne spominje .. mogao je Mazic i za nas penal da dosudi kad je neki Jagodinac zagrlio Jokica i srusio ga zajedno sa sobom na zemlju al to svakako nije ni o ,jer opradvanja nema za ovakvu igru.
Mene cak ni ne tisti sto nismo uzeli kup nego nacin na koji smo odigrali.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

@Turija - slazem se da ce ovaj poraz jako skupo da nas kosta na duge staze, nismo ni svesni koliko. Ovo je bila prilika da uz osvojeni trofej i stogodisnji jubilej otvorimo novu eru i podignemo se kao klub na jedan visi nivo na kome jos nismo nikada bili. Sad jos ako u i zadnjem kolu skinemo gace...

A sto se tice bojazljivosti i nedostatka borbenosti - to isto je bilo i kad smo nedavno gostovali u Jagodini, i tada smo kriminalno lose odigrali samo sto Jagodinci nisu uspeli da nam utoljaju gol a eto mi njima sasvim slucajno jesmo. I tada je nekolicina nas ukazivala na slabosti u nasoj igri ali je vecina smatrala da mracimo bez potrebe.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by ogi »

Uvek se zalimo i kukamo kada smo bolji i kada nas pokradu i kada nam se ukaze sansa mi opet podbacimo. Ne razumem stvarno. Po meni, igraci su se borili koliko su mogli. Krunic je nadmudrio Vignjevica i to je to. To je sasvim lako odraditi jer Vignjevic bas i nije neki strucnjak i pored toga sto je osvojio DVA KUPA CRNE GORE...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by shecky »

Ogi nemoj zezati .. ti ovo od veceras zoves borbom???
Pa pogledaj Kataija danas ..samo sto nije umro koliko mu nije do zivota ..

Najbolje opisati danasnji mec je .. od dva losa pobedio los.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by ogi »

Drina wrote: NEMOJ DA LUPAS! Supic je kriv, a?! Ajde molim te cuti.
Igraci nisu nista krivi? Pa da.. samo Vignjevic je kriv, ajde budi realan makar na sekundu MOLIM TE!
Da, Vignjevic je kriv a ako cemo jos detaljnije, kriv je onaj koji ga je doveo. On je taj koji postavlja taktiku, koji odlucuje koji igraci igraju (ili mozda ne?). Pa koliko puta smo gledali duge lopte na Oumarua na ovom mecu a visoki stoperi Jagodine bez problema skidali? Imao je on vise srece nego pameti u svojoj epizodu u FKV koja se nadam da je za njega zavrsena.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Само Војводина »

Vaduz 2.0
Ovo je bilo kao jedna od onih utakmica sa Jašarom na čelu... Ta bezidejnost, nemoć, sporost, kao protiv Čačka prošle godine. Šta reći, otišao nam je još jedan pehar, doktorirali smo na tu temu. Ciljamo kup 5 godina, uđe FK Palma prvi put u finale i uzme ga. Zapušena su nam usta za sva vremena što se kupova tiče.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Neizlecivi »

Ovako opet mi je proradio cir na zeludcu... al me boli ona stvar navikao sam i zavoleo sam ovaj klub znajuci za tu ukletost i pomirio sam se sa tim da cu do 30 dozivetu slog. Ali nzm jako me pogodi i do nerviranja da mi suze u oci natera me dovede to sto u 80. minutu oko mene NJUSKE blenu nece usta da otvore! Necu da zalazim u to ko je vodio navijanje ali msm da ovo sa okretanjem ledja igracima nema veze sa mozgom,gubimo i prozivamo palmu a za nas klub kada se peva skoro se ne cuje... i na kraju paljenje stolica od huligana, dece koja su se ispilila pre par godina! Ej bre to im kazem ja student u dvadesetim! Ne verujem od kakve price smo dogurali do kvazi cigana i huligana...
Sto se svega ostalog tice, iskreno mi puca k***c! Nek se sjebe sve ko voli Vosu dolazice i onda i bice nam bolje i lepse nego ikad. Ko voli Vojvodinu precice preko svega i ovo ce proci... Necu da trazim krivce svi smo cutali pre ovoga, nemojte sada da prosipate pamet...

Ko voli Vojvodinu, ni pakao mu nece tesko pasti.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by zukenp »

Tesko je igrat protiv Jagodine kad se brani,a kada ne pusta kao Zvezdu pre neki dan.Pogledajte reakcije Bondzulica u ova 2 meca i bice vam jasno.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by borrissey »

Teško je sakriti tugu i očaj posle ovako bolnog prizemljenja... Još mi je teže da bilo šta pametno kažem. Samo ću podsetiti da sam na ovom forumu napisao pre dosta vremena da sumnjam da ćemo osvojiti ijedan trofej dok Bata vodi klub. Nemam nikakvu insajdersku informacicju, niti želim da prosipam teorije zavere, ali ne mogu da se otmem utisku kako je utakmica bila nekako čudna, penal diletantski (Jokiću, majku mu...), naša igra anemična, kilava, bez energije... Stajao sam na 10m od 50 centa i posmatrao kako je mirno i spokojno gledao utakmicu...

Šta se dogodilo večeras sa našim igračima u najvažnijoj utakmici sezone?
Gde je ona energičnost od pre samo par dana i utakmice protiv Rada po kiši, bez rezultatskog značaja?
Vignjeviću, dokle ćeš nas zlostavljati Katajiem čitavih 70 minuta?
Zašto je najbolji half lige na klupi?

Ne mogu ni sportske sajtove da prelistavam, odoh da spavam i da se potrudim da ovo veče zaboravim što pre.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Salvador »

Sve je uglavnom receno (posebno Turija).
Sa druge strane, kao nekom ko nije trajno u zemlji bilo mi je ogromno zadovoljstvo opet biti okruzen Vojvodinasima raznih fela, u vecem broju nego ikad. Meni za razliku od nekih ovo ne deluje kao strasan poraz, i u mnogim ranijim situacijama smo slicno govorili, a opet smo svi tu. Jos nesto, za mene je kup potpuno izgubio smisao jos pre dve godine, mnogo vise bih voleo da nesto uradimo u Evropi i prvenstvu. Nova sezona, nova sansa, ali sada pre svega treba da se fokusiramo da pobedimo zvezdu u poslednjem kolu.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by madda fakka »

j... li im m.... mrtvu svima...
I Bog je Slaninar...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by kowalski »

Sad ce ostavka, "neopoziva i konacna", cudi me da jos nije sevnula. Onda ce igraci zakukati "nemoj oce nas, mi smo krivi". "Niste vi decice moja, ja sam." "Ne, ne, ne, mi smo, sta cemo bez tebe ubogi i kleti, ostani bar jos 5 godina da zajebavas posten svet."

Jedino mi je drago sto dripac i kriminalac nece biti upisan u istoriju kluba kao osvajac bilo cega.
Last edited by kowalski on Thu May 09, 2013 1:24 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by borrissey »

kowalski wrote:Sad ce ostavka, "neopoziva i konacna:, cudi me da jos nije sevnula. Onda ce igraci zakukati "nemoj oce nas, mi smo krivi". "Niste vi decice moja, ja sam." "Ne, ne, ne, mi smo, sta cemo bez tebe ubogi i kleti, ostani bar jos 5 godina da zajebavas posten svet."

Jedino mi je drago sto dripac i kriminalac nece biti upisan u istoriju kluba kao osvajac bilo cega.
+1
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by fare »

Nisam bio ovako skenjan jos od cuvenog ispadanja od waduzza iz lihtenstajna mislim sta reci bruka jedino su zadovoljili Radoja i posebno Trajkovic u cijim se ocima video zar a ovo ostalo ma bolje da cutim.....Da i jos nesto za 15 000 evra koliko bio dobio svaki igrac za osvajanje trofeja pa preorao bi teren kao traktor sa dvobraznim plugom a ne ko ove nase seka perse idem da spavam ako budem mogao :evil: A na sta li cemo liciti dogodine majko moja kad nam odu VULE,PAJA,ABU,TRAJKO i mozda jos neko od mladica ne bi me cudilo !!!!!!!!111
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Finale Kupa: Vojvodina-Jagodina, sreda 20:30h

Post by Radoye »

kowalski wrote:Jedino mi je drago sto dripac i kriminalac nece biti upisan u istoriju kluba kao osvajac bilo cega.
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked