Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

zukenp wrote:Ljudi, jel se vi to plasite da vas Zvezda ne dobije kod vas ili mislite da ce je ovi vasi pustiti?Meni su obe opcije potpuno nerealne.1. zvezda sa svojim kvalitetom ne moze da vas dobije,2. onaj vas predsednik mi deluje totalno nezavistan da bi morao da im daje bodove.Drugo smo mi,nama na celu politicari koji su sada kao dobri sa politcarima iz zvezde,plus su nas tad kaznili da igramo bez publike,jer znaju da to ne bi dozvolili.Pa i da prekinemo mec,bas me briga,necemo se pucit nikom,pogotovu blizancima.Ali da Buturovic onako mahnit da zvezdi bodove,nema sanse.
Druze i mi smo svasta mislili pa smo onda doziveli da im u nase ime cestitaju godislnjicu Barija i bas na toj istoj utakmici nasi stoperi pocnu da se jako cudno klizaju i saplicu kad cigani krenu u kontru... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Pustice ih u zadnjem kolu... Zivi bili pa videli. Verovatno im sad vracaju za onaj gol u poslednjim trenucima utakmice prosle sezone... Dok se obicni navijaci loze na neki rivalitet, ovi gore muljaju, suruju i dele pare.
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by WeAreTheFirm »

I ja se bojim da ukoliko Zvezdi budu trebali bodovi za titulu, dobice ih.
Zato cu po prvi put navijati za crne smradove protiv crvenih smradova, sve može, samo da taj šljam ne slavi titulu u našem gradu!
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Milan »

Ja jos od nase pobede na jna zdusno navijam za crne svako kolo, ali im nesto slabo ide od kada imaju moju podrsku...
Friend wrote:Ti i tvoja opsednutost :shit: ,zadnjih 5 godina mračiš da će u zadnjem kolu da slave titulu u Novom Sadu.Dosadio si bre više,lepo sam ti sto puta rekao nemoj da prizivaš :devil: ,razmišljaj malo pozitivno. :greenbutt:
Moram bar ovde da mracim kad mi ne date "uživo" :mrgreen:

p.s. Najvise mi se dopada Mihailova ideja o rekonstrukciji Karadjordja! Možemo i na njihovom stadionu da odigramo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Stexman »

O cemu pricate vi ljudi, kakvo pustanje bre! Prosla su ta vremena.
Ja sam ubedjen da ih dobijamo, a i voleo bih da im bas ta utakmica odlucuje o tituli
pa da im vratimo za onu titulu koju su nam ukrali kad su pustili Hajduk iz Splita!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Milan »

Sve se bojim da nemaju aduta u rukavu u slucaju da im bude neophodna pobeda za titulu. Buturovicu je sudjenje u toku, a ko zna sta bi tu jos moglo da ispliva u prema potrebi. No, daleko bilo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Otici na trening pre poslednje utakmice ako bude bilo najavljenog scenarija da ciganima treba pobeda protiv nas za titulu i pokazati igracima koliko nas je i staviti im do znanja da nece biti tolerisano nikakvo mojsov-saplitanje stil i da nismo magarcine koje p[rvi put gledaju fudbalsku utakmicu!

Majke mi kontam da mi kup ne bi znacio nista kad bih video nezainteresovanost nasih igraca da razguze petokraku sa 5 0 u poslednjem kolu! Hocu da vidim jasnu zelju da dobijemo raspad od zvezdine ekipe u svim segmentima igre i da se puse sa bar 3 komada u svojoj mrezi. Hocu da vidim kako se popisani vracaju kucama sa saznanjem da je proslo vreme kad je Stara dama skidala svoje pocepane gace pred njima kad god im trebaju bodovi! Samo na ovaj nacin mozemo uci na pravi nacin u sezonu u kojoj slavimo 100 godina postojanja!
Image
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by lexa »

Kakva paranoja :D Niti ce to zadnje kolo sta odlucivati, niti bi ih mi pustili sve i da odlucuje,
a da nas ovakvi raspadnuti dobiju na posten nacin je skoro pa nemoguce.
Pa jeste vi svesni da Zvezda ovu polusezonu sve dobija na misice, samo je pitanje vremena
kada ce opet da kiksaju, a osim toga nema sanse da dobiju u njihovom BG derbiju. A Partizan
osim BG derbija nema vise nijednu tesku utakmicu, eventualno ce im malo teze biti u Kragujevcu
jer ovi umiru za svakim bodom.

A ako bi se ipak naslutile crne Milanove prognoze ja predlazem da se ugledamo na nase drugare
iz Beca i noc pred utakmicu zazidamo ulaze na istocnu tribinu. :mrgreen: Dobrovoljno se javljam za
rad na mesalici, da ne moram taj dan placati termin u teretani :mrgreen:
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Partizan osvaja, iako trenutno igraju cak i gore od Zvezde, a jedini razlog je to sto ce Jagodina verovatno dobiti. Posto sam cuo od Kragujevcana POUZDANO 100% da su Jagodinci trazili 120'000 evra da puste Radnicki (za opstanak,ovi naravno nisu imali toliko), zamislite koliko ce traziti ovima za titulu? Cale mi je upoznat u desavanja oko Zvezde i kaze da duguju cak i konobarima u svom kaficu, pa cak i tetkicama koje ciste... A kvalitet nemaju da ih dobiju, realno Jagodina je jaca. Dakle, dosta tripovanja... Docekacemo ih i igrati sa njima za 2 mesto, 1. ce do tada biti vec daleko.

UZIVAJTE U KUPU bre
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by lexa »

DekiFirma wrote:Posto sam cuo od Kragujevcana POUZDANO 100% da su Jagodinci trazili 120'000 evra da puste Radnicki (za opstanak,ovi naravno nisu imali toliko), zamislite koliko ce traziti ovima za titulu?
Ukoliko je ovo tacna informacija onda Jagodinci stvarno nisu normalni.
Pola ekipa u JSL pokrije godisnji budzet sa 500.000 evra, a to bi u ovom slucaju znacilo gotovo
jedna cetvrtina godisnjeg budzeta.
Mada vise nisam siguran koliko Jagodina moze da pusta/prodaje s obzirom da im Rad opasno
preti. Poraz u finalu kupa i onda im sledi grcevita borba sa Radom za poslednje mesto koje
vodi u Evropi, a njima je Evropa prioritet.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Boske87 »

WeAreTheFirm wrote:I ja se bojim da ukoliko Zvezdi budu trebali bodovi za titulu, dobice ih.
Zato cu po prvi put navijati za crne smradove protiv crvenih smradova, sve može, samo da taj šljam ne slavi titulu u našem gradu!
I ja delim mišljenje, nažalost. Znamo ko je BB, mene još peče utakmica sa ciganima pre 2 sezone kad smo im pustili u drugom poluvremenu, tad smo uništili ćiribu-ćiriba energiju, ne treba to zaboraviti. Ovaj put bi to verovatno uradili suptilnije jer nema šanse da u takvoj situaciji ne damo ciganima titulu, jednostavno pritisak na klub bi bio preveliki. Nije ovo nikakva paranoja već zdrav razum.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by zukenp »

Kod nas(JSL) se te stvari resavaju na vrhu(politicari).Znaci ne mora da znaci da ce pare igrati ulogu kolko dogovori na nivou politike + 3 boda sledece godine.Kako ste sigurni da Palma nece dogovoriti sa serifom Vucicem ili nekim manje vaznim politicarem ,ali koji je zvezdi odan?Ja nisam i smatram da zvezda jagodinu moze da dobije samo kroz namestaljku i to da Palma umesa prste.Mislim da se nesto slicno desilo i kad su nama gostovali pre neko kolo,mada da ne budem bas siguran pobrinuli su se igraci Jagodine ,jer su pri kraju meca imali dve 100 % .Jednu u poslednjem minutu meca kad je izasao sam sa golmanom,al na srecu Djogatovic odbranio.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by DekiFirma »

Da ne bude zabune, moguce je zaista i da Zvezda pobedi posteno, ali vise na snagu navijaca ili neke euforije, ali sve to sa nekim malim rezultatom..Isto tako moguce je i da ih Jagodina pocisti.. Namestaljka se vidi golim okom, tako da sacekajmo cetvrtak..
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Ali bukvalno SVI izjavljuju po medijima kako ce derbi odluciti o tituli!!!!! A partizani imaju Spartak poslednje kolo koji u opste nije los, cigansture imaju nas u gostima!!!!!! EJ, imaju VOSU U GOSTIMA, tim koji je i njih i partizane razguzio u sred BG, i niko nas ni ne vidi kao tim koji je cak i veca prepreka cigansturama od partizana u tom usranom derbiju. SERE MI SE!! :pegla: :shit: :shit: :shit:
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by madda fakka »

laki wrote:EJ, imaju VOSU U GOSTIMA, tim koji je i njih i partizane razguzio u sred BG, i niko nas ni ne vidi kao tim koji je cak i veca prepreka cigansturama od partizana u tom usranom derbiju. SERE MI SE!! :pegla: :shit: :shit: :shit:
Ja se ne uzbudjujem za to jer citam/slusam/gledam oko sebe i komentare na vestima. Ljudi koji komentarisu se manje vise boje Vose to je pravo merilo a ne tamo neke novine/sajt/sportski sektor neke kanalizacije. Ja uvek kada sednem sa drugarima navijacima nkp/czv svi kazu da gledaju tekmu sa Vosom jer hoce da vide sta ce Abu uraditi ;) i da dodam da eto oni odgledaju 2-3 utakmice godisnje sa Vosom i pitaju me "odakle smo iskopali Alivodica?" :cheers: :cheers:

Derbi kao derbi skupice se ljudi bice izreklamirana 2 nedelje pred utakmicu (ako vec i sutra ne krenu :) ) nece biti X (nadam se) i pregrst faulova tj tenzije na terenu. Voleo bih ovom prilikom da ispravim sve one koji ce navijati za nkp na derbiju jer je pravilno reci: "nadam se da ce nkp pobediti" jer za Vosu se navija ;)
I Bog je Slaninar...
Locked