Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1749
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
+1

Кошарка нам је ретка прилика да се број сланинара повећа, праћење кошарке од стране навијачке групе је већ одавно требало да крене.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1233
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

CRD FCV wrote: Tue Dec 19, 2023 4:36 pm
Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
+1

Кошарка нам је ретка прилика да се број сланинара повећа, праћење кошарке од стране навијачке групе је већ одавно требало да крене.

Ишло се на једну текму прошле сезоне не сећам се противника искрено, била је до јаја атмосфера, уз победу, видело се колико је играчима значило и ако се играчки кадар променио, толико насмејаних лица и пуних срца, после је престало... Штета
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2374
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

rykerfcv wrote: Tue Dec 19, 2023 4:05 pm
Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
+1
Za rukometase ne treba trositi reci fenomenalno igraju.

Kosarkaski klub je ove sezone ekspodirao u ligi 12-2,ako danas pobedimo u abi2 smo prvi opet.
Isti price imaju Zbiljic i Rebraca i isto su naprednjaci,samo sto Rebraca ima dobre rezultate kao i ceo kosarkaski kolektiv.
Kao jedan od retkih ovde koji prati kosarkasku sekciju zeleo bih da udjemo u Abu 1.
не пратиш само ти, има овде ко више прати дворанске спортове него овај фудбал :D
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2374
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

Mare_Liman wrote: Tue Dec 19, 2023 4:38 pm
CRD FCV wrote: Tue Dec 19, 2023 4:36 pm
Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
+1

Кошарка нам је ретка прилика да се број сланинара повећа, праћење кошарке од стране навијачке групе је већ одавно требало да крене.

Ишло се на једну текму прошле сезоне не сећам се противника искрено, била је до јаја атмосфера, уз победу, видело се колико је играчима значило и ако се играчки кадар променио, толико насмејаних лица и пуних срца, после је престало... Штета
јесте, играли смо против Слоге из Краљева на почетку сезоне, навијачи су били на источној трибини колико се сећам у великој сали, ту утакмицу смо победили након велике борбе у првом полувремену. :cheers:
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Uprava

Post by 021 »

Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
Ne znam da li se ovo odnosilo na moj post, pa ću pojasniti. Itekako mi smeta SNS i u upravi fudbalskog kluba i bilo kom drugom sportskom kolektivu. Fudbalski klub je trenutno okupiran od strane kriminalaca, i u svojoj dugoj istoriji nikada nije bio u jadnijem stanju. Što se mene tiče, bilo bi mnogo bolje da se klub ugasi nego što egzistira u ovom nakaznom obliku. I bojkot bi bio dobro rešenje, i osnivanje novog kluba, FK Vojvodina 1914, koji bi krenuo iz patos lige.

Košarka je suštinski nebitna, jer ćemo u tom sportu uvek biti još hiljadu puta nemoćniji nego u fudbalu, i u hiljadu puta podređenijem položaju u odnosu na blizance. Ako dođemo u priliku da igramo sa njima, služićemo kao vreća za udaranje. Neće se broj Slaninara povećati, nego će se ljudi još više skenjati i iznervirati. Ti ako hoćeš da gledaš košarku, niko ti ne brani. Meni taj mazohizam nije potreban, jer ne postoji ni promil šanse da će KK Vojvodina moći da se suprotstavi zvezdi i partizanu – a pod SNS-om to ne samo što neće moći, nego neće ni želeti. KK bi vredelo podržati ako bi se napravila zdrava sportska priča – primera radi, uspostavljanjem kluba koji bi okupio talentovane košarkaše iz grada iz okoline, kojih je oduvek bilo, ali po pravilu u nekim privatnim školama košarke, iz kojih su prosleđivani direktno u Beograd ili inostranstvo. Ali nešto baš ne deluje da će Rebračin KKV ići ka tome.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

021 wrote: Tue Dec 19, 2023 9:01 pm
Nevernik II wrote: Tue Dec 19, 2023 3:58 pm Čekaj, SNS vam u fudbalskom klubu ne smeta ali vam smeta u KK i nadate se da neće ostvariti uspešne rezultate ????? ali nemate problema ako u fudbalu udjemo u grupe?
Da li vam smeta SPS u RK?

Još kao razlog navode ljudi da će biti puno navijača Zvezde i Partizana!!!
Koliko smo mi isfrustrirani likovi i malogradjanski klub. Šta treba da radimo, da igramo samo prvenstvo Novog Sada, mada verovatno i tu ne bi nešto valjalo.

Trener i igrači KK i RK su suvo zlato u odnosu na FK kolektiv. Sve ono što hoćete da vidite u na terenu Karadjordja (kvalitet, borbu, pobednički mentalitet, broj minuta na terenu po zasluzi, kvalitetni i moderni treneri) već imate u RK i KK.

Teško da neko mrzi naprednjake više od mene i razumeo bih stav da istovremeno bojkotuje i fudbal ali ovako polovično i uz ove navijačke razloge...potpuno je besmisleno.
Ne znam da li se ovo odnosilo na moj post, pa ću pojasniti. Itekako mi smeta SNS i u upravi fudbalskog kluba i bilo kom drugom sportskom kolektivu. Fudbalski klub je trenutno okupiran od strane kriminalaca, i u svojoj dugoj istoriji nikada nije bio u jadnijem stanju. Što se mene tiče, bilo bi mnogo bolje da se klub ugasi nego što egzistira u ovom nakaznom obliku. I bojkot bi bio dobro rešenje, i osnivanje novog kluba, FK Vojvodina 1914, koji bi krenuo iz patos lige.

Košarka je suštinski nebitna, jer ćemo u tom sportu uvek biti još hiljadu puta nemoćniji nego u fudbalu, i u hiljadu puta podređenijem položaju u odnosu na blizance. Ako dođemo u priliku da igramo sa njima, služićemo kao vreća za udaranje. Neće se broj Slaninara povećati, nego će se ljudi još više skenjati i iznervirati. Ti ako hoćeš da gledaš košarku, niko ti ne brani. Meni taj mazohizam nije potreban, jer ne postoji ni promil šanse da će KK Vojvodina moći da se suprotstavi zvezdi i partizanu – a pod SNS-om to ne samo što neće moći, nego neće ni želeti. KK bi vredelo podržati ako bi se napravila zdrava sportska priča – primera radi, uspostavljanjem kluba koji bi okupio talentovane košarkaše iz grada iz okoline, kojih je oduvek bilo, ali po pravilu u nekim privatnim školama košarke, iz kojih su prosleđivani direktno u Beograd ili inostranstvo. Ali nešto baš ne deluje da će Rebračin KKV ići ka tome.
Sve u centar.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Imamo li mi još uvek upravu ili i dalje tihuju?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Fri Dec 22, 2023 7:26 am Imamo li mi još uvek upravu ili i dalje tihuju?
U stranci imaju sad važnijih tema od fudbala.
Io odio Belgrado
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1233
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Имаћемо прилику да слушамо председника клуба и СД сутра од 16-30 на РТВу...
Last edited by Mare_Liman on Thu Dec 28, 2023 3:27 pm, edited 1 time in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Duplof
Posts: 951
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Mare_Liman wrote: Thu Dec 28, 2023 3:23 pm Имаћемо прилику да слушамо председника клува и СД сутра од 16-30 на РТВу...
Kog predsednika tačno? :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Thu Dec 28, 2023 3:23 pm Имаћемо прилику да слушамо председника клуба и СД сутра од 16-30 на РТВу...
To ne zaslužuje ni sekund našeg vremena.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Sticajem okolnosti sam danas pričao sa čovekom koji je bio u klubu i koji je trebalo da bude deo neke ozbiljne priče u smislu osmišljavanja i pravljenja strategije za buduće delovanje. Kaže mi da je na sastancima sa zbiljićem sve bilo super, sve sasluša, hoće da podrži i onda sutra dođe ispranog mozga i sve padne u vodu. Kao što smo i znali ovde, potvrđeno mi je da ga okružuju loši ljudi kojima veruje, a koji gledaju isključivo sopstveni interes. To, naravno, ne abolira zbiljića, već samo govori o tome koji je pacer i nesposobnjaković u vođenju ovog kluba.

p.s. Za uredne finansije ga je i ovaj pohvalio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Milan wrote: Thu Dec 28, 2023 6:57 pm Sticajem okolnosti sam danas pričao sa čovekom koji je bio u klubu i koji je trebalo da bude deo neke ozbiljne priče u smislu osmišljavanja i pravljenja strategije za buduće delovanje. Kaže mi da je na sastancima sa zbiljićem sve bilo super, sve sasluša, hoće da podrži i onda sutra dođe ispranog mozga i sve padne u vodu. Kao što smo i znali ovde, potvrđeno mi je da ga okružuju loši ljudi kojima veruje, a koji gledaju isključivo sopstveni interes. To, naravno, ne abolira zbiljića, već samo govori o tome koji je pacer i nesposobnjaković u vođenju ovog kluba.

p.s. Za uredne finansije ga je i ovaj pohvalio...
Znaš koji su ti "loši ljudi kojima veruje" ?
To su oni što mu drže jajca u procepu zbog svega što je radio i mora i dalje da radi. Zato je on takvo šuntavilo i na njemu je samo da ser**da okolo po medijima i obećava kao i njegov predsednik mu u bg.
Inače i Tito je bio dobar samo ovi oko njega ga sjebaše. Sloba takođe ali Mira je veštica. I ovaj sadašnji je dobar ali narod mu ne valja. To je ta priča. I dalje se guta. Nema evolucije u Srbiji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ne vidim da sam napisao da je dobar...
POŠTO OBRAZ ???!!!
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

slanobarac wrote: Thu Dec 28, 2023 7:39 pm Inače i Tito je bio dobar samo ovi oko njega ga sjebaše. Sloba takođe ali Mira je veštica. I ovaj sadašnji je dobar ali narod mu ne valja. To je ta priča. I dalje se guta. Nema evolucije u Srbiji.
Tito je bio dobar. Tacka.
Post Reply