Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Izmenjali smo trenere-nije izgleda do njih. Sledeći u nizu je Marko Jovanović, jer je on selektirao "pojačanja". Hajde da ga sklonimo i vidimo da li će biti nekog pomaka. Ako ni tad ne bude bolje, idemo na Zbiljića. Ovo sam raščlanio samo iz razloga što je očigledno da neće u paketu.

A moram priznati i da me izuzetno zanima ko je u klubu uticajniji - predsednik ili sportski direktor...(?) :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1723
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

@Milan слажем се.

Иначе опет су укинути коментари на мрежама 😡
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Zmija se tuče u glavu a ne u rep. MJ je pogrešna adresa. Ali su isti paket.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1723
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Ајде отварајте ту тему за МЈ, ако нико нема ја имам доста питања да му поставим. :deal:
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
masterNS
Posts: 604
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

Pitanja su ok, ako su deo izlaznog intervjua.
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

zime89 wrote: Tue Sep 19, 2023 3:34 pm Sutra je konferencija na Vujadinu, treba da govore Bajat i Zbilja.

Može se naslutiti da će pričati o finansijama i stabilnosti kluba. I to je ok. Čak sam i sklon da verujem da se sve izmiruje na vreme, neke stvari i čujem sa raznih strana. Sve je to za pohvalu, pod uslovom da jednog dana ne dođe na naplatu. Oni bi pre svega trebalo da shvate kako fudbalski klub (a pogotovo FUDBALSKI KLUB VOJVODINA!) nisu samo finansije. Da moraju da se otarase zlonamernih saradnika i savetodavaca, a na prvom mestu SPORTSKOG DIREKTORA MARKA JOVANOVIĆA, da omladinska škola mora da se podigne na jedan ozbiljan nivo i da neguje (i izbacuje za prvi tim) najbolje igrače, a ne finansijski i uticajno podobne, da NE SMEMO da budemo ciganska filijala, da poštuju i neguju našu posebnost i tradiciju i da rade isključivo u našem interesu (PO CENU ŽIVOTA!), da rade ozbiljan (a ne ovaj priučen) marketing... Mogu ovako da nabrajam do sutra. E kad to sve shvate i usvoje, onda mogu da se nadaju da ih ljudi neće terati iz kluba. U suprotnom, znaju gde su vrata, pa makar i po cenu kolapsa našeg Vojvodine.
POŠTO OBRAZ ???!!!
masterNS
Posts: 604
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

Cisto sumnjam da je ovo zbog teranja iz kluba...

Sklon sam da verujem da je to samo da moze da izadje jos jedan tekst, EPP, o tome kako njihovi strucnjaci gde god dodju zavode red i popravljaju greske prethodnih...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 5097
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Prodje ta sreda. Ni konferencije, ni teksta.
Nisu li valjda konacno shvatili da sve sto kazu zapravo nije ni bitno, jer njihova rec nema ni grama tezine posle svega?
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

gospodinFKV wrote: Wed Sep 20, 2023 11:20 am Prodje ta sreda. Ni konferencije, ni teksta.
Nisu li valjda konacno shvatili da sve sto kazu zapravo nije ni bitno, jer njihova rec nema ni grama tezine posle svega?
Ja, osim ovde na forumu, nisam nigde ni pročitao najavu te konferencije ili bilo šta drugo. Ako je bude, objaviće valjda neko nešto.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1723
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

gospodinFKV wrote: Wed Sep 20, 2023 11:20 am Prodje ta sreda. Ni konferencije, ni teksta.
Nisu li valjda konacno shvatili da sve sto kazu zapravo nije ni bitno, jer njihova rec nema ni grama tezine posle svega?
А ни одговора Марка Јовановића...
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Uprava

Post by zime89 »

https://www.fkvojvodina.rs/zbiljic-za-s ... AoJoZyYpDU

Evo rekao Zbilja sve sad ću pažljivo da pročitam , ne mislim ironično..
ZIME89
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

AKo sam dobro shvatio, raniji dugovi nisu izmireni, ostalo je 600 miliona. Ove godine vraćamo 300 miliona, koliko bi trebalo da vratimo i sledeće da bismo bili na nuli. Postavlja se pitanje koga ćemo prodati, ako smo za ovaj plus "utopili" 16 igrača? Sad se vidi šta bi nam Evropa značila. Takođe, brine me i ono o naplaćivanju Kabićevog transfera od crvenog blizanca (videti pod Sloboda iz Užica).
ZA ostalo, pozivanje na lošu formu pojedinih igrača, višu silu, nemanje sreće i slično, ne znam šta bih rekao. Uostalom, teren je ogledalo rada, a tamo smo jalovi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Naravno da nisu izmireni, nije ni očekivano da su izmireni, a očekujem da bar još 10 miliona stoji po nekim fiokama. Priča šta navijači žele da čuju:

- Smanjen je dug, biće još smanjen ove godine(Verovatno netačno)
- Imamo prihode od transfera od 6 miliona, zadržali smo i neke procente(Verovatno tačan samo deo o procentima, iz reči se zaključuje da smo od (dobrog?) dela naplate još uvek daleko)
- Stadion se neće rekonstruisati(Što onda sereš da 1.10. počinje rekonstrukcija?)
- Omladinska škola radi bez uticaja sa strane(Svi znamo da je ovo laž na kvadrat)
- Pripreme nemaju smisla(O ovome se priča 10-15 godina, sad si skontao?)
- Rezultati moraju da budu bolji(Moraju, ali je to jako zajebano sa štela igračima, znaju to oni jako dobro)
- Carević možda ode sa gola(Ti si trener? Ili si se raspičkao sa tatom?)
- Zukić u padu forme(Zukić igra nikad bolje, ako se ulizuješ navijačima, nemoj da se ulizuješ instant navijačima sa mocartsporta)

I ovako do sutra... Ne znam da li me više boli netransparentnost ili ovaj pokušaj farbanja oblaka, iskren da budem...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2254
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

E jbg sad Rabba... za vecinubl stvari jesi mozda u pravu, ali ne treba preterivati.
Za prve dve takcke demantujes i zapocinjes obrazlozenje sa 'Verovatno'. Mozda i jesi u pravu, ali ne mozes tvrditi. Meni se licno nikad nije svidjalo ono kod navijaca 'znamo da nije istina to sto kazu, ali ne znamo kako to znamo niti znamo sta je istina'. Nevezano za trenutnu upravu, to se ponavlja sa svima i uvek. Koja je poenta onda postojanja uprave ako cemo uvek znati da nikad nista nije istina.

I sto se poslednje 2 tacke tice isto. Zukic jeste u padu forme i to je cinjenica. Igrao je prve 3 utakmice ove sezone vrhunski, nikad bolje, i nestao je. Poslednje 3 utakmice ga nema uopste. To se zove pad forme, kakvo ulizivanje?
I sto se Carevica tice, izvukao si iz konteksta, namerno rekao bih. Jer je upravo izjavio suprotno od toga, da ne odlucije on, vec je to na treneru, i da trener ima pravo ako zeli da ga skloni sa gola.

Po meni intervju skroz korektan osim onog dela gde trazi podrsku za sebe. Uprava ne treba da trazi podrsku od navijaca, vec da radi svoj posao, a navijaci neka sami vide da li vredi ili ne da budu podrzani.
fare
Posts: 2913
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

Još jednako baljezgarija prema Zuki nije ni zamenikom kapitena nego Rosić???
Post Reply