Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Jos sinoc hteo napisati ne daj Boze da THC Smiljanic menja Bosketa.... :frown: :frown:
I Bog je Slaninar...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Što tako misliš?
Pa ni taj Smiljanić nije dobio nikavu šansu u Vojvodini ako ćemo iskreno. Debitovao je sa 16 godina, odigrao sasvim solidno protiv zvezde (dao gol) i Atletika i posle toga šutnut na kaljenje. Odigraš 2 takve utakmice, priključen si prvom timu i onda te bez ikakvog objašnjenja gurnu u drugi plan. Pa i da ne pukne čovek.
Drugo mislim da je tehnički kompletniji igrač od Bosketa. Uz jedan ozbiljan razgovor sa njim, kompletne pripreme i može on da odigra odlično.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Treba nekako treznog da ga nadju, mozda da pokusaju u kafani ili na ruletu? A mozda i na suparnickoj tribini ili seoskoj slavi?
ПУШТАМ КИШУ!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

Nikola wrote:Drino, hvala!
Alivodic predstavlja odlicno pojacanje, a ko je Nikola Beljic?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=3D4H59VkNX4[/video]
http://www.transfermarkt.co.uk/en/belji ... 42425.html
Gazio je u OFKi u to vreme Hamburg je bio zainteresovan za njega, ocekivalo se da napravi mnogo vecu karijeru.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Runi aka THC je kod Kize igrao odlicno na poziciji levog beka(?!). Zasto mislite da svojoj poziciji covek, UKOLIKO SE URAZUMI, nece igrati fenomenalno? Ja gotivim smiljaniceve fudbalske mogucnosti, mislim da je mogao mnogo vise od Bosketa da postigne.
Naravno, sam je sebi najveci krivac. Cigare, cuga, fus, neodgovornost... Pa ni Mesi ne bi postao profesionalac pored toliko idiotizama koji krase Smiljanica!
Image
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Nikola wrote:Treba nekako treznog da ga nadju, mozda da pokusaju u kafani ili na ruletu? A mozda i na suparnickoj tribini ili seoskoj slavi?
Kao što rekoh pravu šansu nije dobio da bi mogli da mu sudimo.
Nije ni prvi a verovatno ni poslednji naš igrač koji je posećivao neku drugu tribinu, a o kafanama, ruletima i slavama tek da ne pričamo.

Mišljenja sam da je do sada odradjen i više nego odličan posao oko igračkog kadra... Oslobodili smo se viška koji je bio možda i najveća boljka tima (svlačionice), Moreira, Bojović i Vulićević, da in ne nazovem nekim "težim" imenom. Sada ne praviti neku grešku kao zimus i može ovo da bude lepo proleće.

Supić - Bečelić (ili neko pojačanje), Trajković (kapiten), Jokić, Pavlović (Nastić) - Radoja, Poletanović, Ivanić (Kosović) - Smiljanić, Abu, Katai :cheers:

Naravno pod uslovom da ostanu Trajko i Abu. Znači jedino mesto u timu koje je možda problematično (kažem možda jer nisam upoznat sa trenutnim mogućnostima Bečelića) je desni bek. A trojka iz generacije '93 u vezi, srce tima.

Uhh ala sam se zaneo :)
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

http://www.transfermarkt.co.uk/en/sergi ... 25557.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo jos jedne interesantne ponude...posto trajce ide u Rusiju...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Ramos slabo izvodi penale, tako da je neupotrebljiv u kupu. Losa ti je informacija, a Drina je do sada dokazao pouzdanost.
ПУШТАМ КИШУ!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

Ispraticemo pouzdanost kroz ovu cetvoricu gore ponudjenih...aj sto su preskupi za nas,vec su oni ponudjeni svima ne samo nama,kao i Ramos,samo ko ima felera taj ce da pazari...realno je ono sto pise Grba,mladi igraci su jedina nada naseg opstanka kad se uzme u obzir da od sponzora ne dobijamo nista...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

U Srbiji agencije svima nude iste igrace, njima je jedini interes novac. Koliko sam skontao pise da su gore pomenuti samo neki od ponudjenih, a ne da sigurno dolaze. Pa kakva pompa je u zemlji napravljena kad je nkp bio jedan od stotine klubova kojima je ponudjen
Rivaldo.
Sansu prvo omladincima, strancima samo proverenim.
ПУШТАМ КИШУ!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

A odakle nama pare za proverene strance?
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Manite se stranaca više i ovako ih imamo previše. Tu ne računam igrače sa prostora bivše SFRJ.
Kao što piše u predhodnom postu, nemamo mi para za ozbiljne strance.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Transferi

Post by Drina »

FCVNS wrote:Ispraticemo pouzdanost kroz ovu cetvoricu gore ponudjenih...aj sto su preskupi za nas,vec su oni ponudjeni svima ne samo nama,kao i Ramos,samo ko ima felera taj ce da pazari...realno je ono sto pise Grba,mladi igraci su jedina nada naseg opstanka kad se uzme u obzir da od sponzora ne dobijamo nista...
Nikola wrote:U Srbiji agencije svima nude iste igrace, njima je jedini interes novac. Koliko sam skontao pise da su gore pomenuti samo neki od ponudjenih, a ne da sigurno dolaze. Pa kakva pompa je u zemlji napravljena kad je nkp bio jedan od stotine klubova kojima je ponudjen
Rivaldo.
Sansu prvo omladincima, strancima samo proverenim.
To sto su nam ponudjeni igraci ne mora da znaci nista.
Na primer vec sada je otprilike sigurno da Bruins i Napoleoni nece doci jer to nije ni malo realno.
Ocigledno si se nakacio na mene bez razloga.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Boske po licitaciji medija oko 2 milke, za
Melega preko lapo, ako se realizuje za
Traksa oko milke.
180 000 od Uefe. Bilo je para za Apiju i Merebu.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply